Lista zgłoszonych zawodników

Lp. Nazwisko i imię Nr chipa Kategoria Szkoła Uwagi
K LIC
1Bijak Alicja   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
2Jałkowska Laura   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
3Malinowska Julia   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
4Pikul Weronika   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
5Pizoń Weronika   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
6Polańska Kinga   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
7Płudowska Katarzyna   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
8Rojowska Zofia   K LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
9Frejer Natalia   K LICIX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie 
10Kędra Wiktoria   K LICIX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie 
11Głowacka Barbara   K LICPrywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
12Krupska Barbara   K LICPrywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
13Borsuk Klaudia   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
14Chęć Angelika   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
15Dąbrowska Dominika   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
16Dąbrowska Julia   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
17Fiuk Natalia   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
18Kędziera Aleksandra   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
19Kozłowska Patrycja   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
20Mroczek Martyna   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
21Pasieczna Agata   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
22Sadurska Sandra   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
23Skorek Natalia   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
24Sołyga Marlena   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
25Stanisławek Magdalena   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
26Słomka Monika   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
27Wenecka Weronika   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
28Wodzińska Wiktoria   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
29Wojciechowska Joanna   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
30Wrona Magdalena   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
31Wysocka Gabriela   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
32Wytrzeszczewska Patrycja   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
33Zagozdon Eliza   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
34Ziółkowska Elżbieta   K LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
K SP1
1Bekiesza Malwina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
2Boguń Gabriela   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
3Dziubińska Natalia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
4Grel Lena   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
5Gruszczyk Ola   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
6Hawrył Martyna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
7Jurkiewicz Justyna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
8Kalinowska Bianka   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
9Kokalska Gabriela   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
10Korab Zuzanna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
11Krawczyk Anastazja   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
12Ochal Iga   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
13Oczkowska Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
14Padzińska Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
15Persona Julia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
16Szewczyk Julia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
17Szurobura Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
18Więckowska Karolina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
19Zawadzka Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
20Zuzańska Ola   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
21Ładziak Ola   K SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
22Arend Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
23Borowiec Malwina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
24Czernaś Paulina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
25Górka Natalia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
26Jabłońska Małgorzata   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
27Mazurek Aleksandra   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
28Paluch Hanna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
29Pyrzanowska Lena   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
30Sówka Oliwia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 Lublin
31Sadowska Aleksandra   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
32Wicińska Martyna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
33Jarosz Hanna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
34Piasecka Emilia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
35Pyzik Weronika   K SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
36Wożakowska Zofia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
37Wyrwas Julianka   K SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
38Bielak Karolina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
39Bucior Maja   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
40Cichalewska Nikola   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
41Farys Karolina   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
42Góźdź Laura   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
43Gwarda Maja   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
44Hawrylak Natalia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
45Knapek Katarzyna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
46Korkosz Amelia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
47Mircić Sara   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
48Ostrowska Dominika   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
49Pawelec Zuzanna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
50Pietrzak Maja   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
51Szafruga Alicja   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
52Szczybelska Amelia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
53Słoma Tatiana   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
54Tkaczyk Natalia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
55Ciszek Aleksandra   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
56Kamińska Wiktoria   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
57Kurzak Magdalena   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
58Naborczyk Nadia   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
59Panasiuk Anna   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
60Podkowiak Aleksandra   K SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
K SP2
1Janicka Milena   K SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
2Mazurek Milena   K SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
3Niezgoda Anna   K SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoGimnazjum Sobieskiego
4Zawada Karolina   K SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoGimnazjum Sobieskiego
5Zdunek Zuzanna   K SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP im. B.Chrobrego
6Cieplak Pola   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
7Fabrowska Zofia   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
8Klajda Maja   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
9Maziarczyk Joanna   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
10Piekarz Katarzyna   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
11Sprawka Hanna   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
12Łukasiak Aleksandra   K SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
13Kucharzyk Kamila   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
14Kłos Anna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
15Oleszek Natalia   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
16Sołoducha Kinga   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
17Woźniak Kamila   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
18Zachwatowicz Alicja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
19Chlebus Joanna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
20Garbacz Kaja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
21Oleszczuk Maja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
22Pastuszak Magdalena   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
23Piekutowska Magdalena   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
24Smolak Aleksandra   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
25Sobiech Lena   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
26Sokół Gabriela   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
27Sołowiej Zuzanna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
28Wargocka Joanna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
29Wasilewska Gabriela   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
30Zaborska Agata   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
31Łepek Adrianna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
32Wojniak Emilia   K SP2Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
33Bartyś Kamila   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
34Baryła Aleksandra   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
35Drzewiecka Luiza   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
36Dziurkowska Patrycja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
37Jędrych Martyna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
38Kuźniar Kamila   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
39Małys Magdalena   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
40Niemiec Wiktoria   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
41Pukaluk Katarzyna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
42Tarasińska Patrycja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
43Zięba Maja   K SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
44Chudzik Aleksandra   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
45Czajczyk Lena   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
46Dyś Laura   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
47Gomoła Kinga   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
48Paluszkiewicz Martyna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
49Pikuła Dominika   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
50Stasiak Inga   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
51Szlachetka Joanna   K SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
52Dobrowolska Emilia   K SP2Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
53Wróblewska Wioletta   K SP2Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
M LIC
1Gogacz Wiktor   M LICGimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego 
2Korolko Michał   M LICGimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego 
3Marcowski Jakub   M LICGimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego 
4Szerafin Paweł   M LICGimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego 
5Zawada Jakub   M LICGimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieskiego 
6Abramek Cezary   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
7Bartoszek Kamil   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
8Cholewa Piotr   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
9Ciesielski Mikołaj   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
10Janik Michał   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
11Piotr Kuchno   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
12Ziółek Lubomir   M LICIII Liceum Ogólnoształcące w Lublinie 
13Dębiński Daniel   M LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
14Świderski Bartłomiej   M LICZespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego 
M SP1
1Babkiewicz Kacper   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
2Barszczuk Oliwier   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
3Bieloń Dariusz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
4Boryga Kuba   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
5Ciołek Szymon   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
6Niećko Mateusz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
7Petruczynik Kajetan   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
8Piwko Bartosz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
9Polkowski Maksymilian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
10Seweryn Grzegorz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
11Siedlecki Jakub   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
12Szaruga Mateusz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
13Winiarczyk Patryk   M SP1Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
14Bednarek Kacper   M SP1Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w LublinieSP16 LUBLIN
15Kula Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w LublinieSP 16 LUBLIN
16Mazuś Jakub   M SP1Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w LublinieSP 16 LUBLIN
17Szymona Wiktor   M SP1Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w LublinieSP 16 LUBLIN
18Pietraszek Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
19Trancygier Gabriel   M SP1Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
20Bil Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
21Cieplak Kacper   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
22Dorociak Adrian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
23Drzewicki Kuba   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
24Dyński Igor   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
25Dziki Kacper   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
26Flis Jarosław   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
27Hader Paweł   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
28Jankowski Mikołaj   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
29Kibicki Aleksander   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
30Kuchler Szymon   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
31Kuś Damian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
32Mańka Kacper   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
33Musik Jakub   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
34Parzys Dawid   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
35Pawlak Piotr   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
36Pawłowski Marcel   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
37Politowicz Miłosz   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
38Wiśniewski Rafał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
39Wyrwas Filip   M SP1Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
40Adamczuk Maciej   M SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
41Czerwiński Bartłomiej   M SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
42Daniel Krystian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
43Górecki Piotr   M SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
44Misztal Wiktor   M SP1Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
45Juraszewski Igor 2121114 M SP1Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie 
46Wójcik Jakub   M SP1Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie 
47Żelazny Dawid   M SP1Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie 
48Badzian Jakub   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
49Chudaś Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
50Garbacz Konrad   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
51Gomela Oskar   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
52Kiecak Rafał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
53Kmieć Krystian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
54Kłoda Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
55Mazurek Michał   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
56Olszewski Aleksander   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
57Pasternak Karol   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
58Prokopiak Filip   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
59Sawczuk Paweł   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
60Suryś Seweryn   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
61Wrzos Jan   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
62Łukasik Fabian   M SP1Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
M SP2
1Dudzisz Dominik   M SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
2Krzyszczak Łukasz   M SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
3Paszkowski Karol   M SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
4Smoliński Kornel   M SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP im. B.Chrobrego
5Wawrzuciszyn Kacper   M SP2Gimnazjum i Liceum im. Jana III SobieskiegoSP Chrobry
6Karapuda Antoni   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
7Król Paweł   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
8Matwiejuk Wiktor   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
9Suszek Mateusz   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
10Szczęśniak Ignacy   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
11Wojdak Mateusz   M SP2Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie 
12Górski Tomasz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
13Kulesza Adrian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
14Makuch Jakub   M SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
15Michalczak Sebastian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
16Żmuda Hubert   M SP2Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie 
17Bartoszek Antoni   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
18Bielak Mikołaj   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
19Dobrowolski Jakub   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
20Gawryszuk Adam   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
21Grabowski Sebastian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
22Harasimiuk Wiktor   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
23Jankowski Jakub   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
24Komotajtis Wojciech   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
25Korab Tymoteusz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
26Krauz Krzysztof   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
27Kryk Szymon   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
28Mazur Kamil   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
29Mrozek Maciej   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
30Osiński Krzysztof   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
31Panasiewicz Maciej   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
32Pastwa Paweł   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
33Patkowski Wiktor   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
34Poniewozik Mikołaj   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
35Radko Filip   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
36Tokarz Michał   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
37Tomaszewski Beniamin   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
38Trancygier Wiktor   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
39Wójcicki Oskar   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
40Walczyński Olaf   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
41Wolski Mateusz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
42Wybraniec Kajetan   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
43Zając Damian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
44Zienkiewicz Aleksander   M SP2Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 
45Jeziorowski Kacper 887422 M SP2Szkoła Podstawowa nr 21 w LublinieSP 21 Lublin
46Brejnak Hubert   M SP2Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
47Kamieniecki Dawid   M SP2Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30
48Wójcik Natanael   M SP2Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie im. Króla Kazimierza WielkiegoSP 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
49Boguszewski Jakub   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
50Bryczek Miłosz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
51Dyński Kacper   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
52Grzeszczyk Kacper   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
53Grzeszczyk Maciej   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
54Mańka Patryk   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
55Orgasiński Jarosław   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
56Piskunowicz Artur   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
57Wełna Rafał   M SP2Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie 
58Chmiel Damian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
59Kaczmarski Filip   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
60Kowalik Kacper   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
61Krawczyk Dominik   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
62Nowak Maksymilian   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
63Pizior Maciej   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
64Sowiński Filip   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
65Szymczyk Leon   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
66Woś Łukasz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
67Łuszczew Irwin   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
68Łuszczew Hubert   M SP2Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 
69Bęczkowski Karol   M SP2Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
70Dawidowicz Patryk   M SP2Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
71Kłoda Mateusz   M SP2Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 
Liczba aktualnie zgłoszonych zawodników: 294