Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                  17.10.2019 13:40:42
                            XIV Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina 
===HSMTeam========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Anna Niezgoda            Niepubliczne Liceum  SOB       4091             16.08  +      0.00
  2>Katarzyna Płudowska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       4332             16.47  +      0.39
  3>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       4333             17.13  +      1.05
  4>Danuta Dudkowska         IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4245             19.38  +      3.30
  5>Paulina Adamczyk         IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4098             20.29  +      4.21
  6>Julia Witkowska          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     21.06  +      4.58
  7>Agata Zaborska           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4223             21.08  +      5.00
  8>Klaudia Woźniak Vel WójcikXIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4268             21.14  +      5.06
  9>Anna Ładziak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4119             22.08  +      6.00
 10>Julia Stawnicka          XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4248             22.11  +      6.03
 11>Gabriela Klonowska       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4231             23.12  +      7.04
 12>Laura Szwiec             III Liceum Ogólnoszt 3LO                        23.30  +      7.22
 13>Martyna Mroczek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4161             23.38  +      7.30
 14>Anna Jaśkowska           IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4247             23.39  +      7.31
 15>Amelia Kaczmarczyk       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4186             23.40  +      7.32
 16>Natalia Skorek           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4160             23.57  +      7.49
 17>Weronika Welc            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     24.18  +      8.10
 18>Katarzyna Jaguś          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4229             24.37  +      8.29
 19>Klaudia Graboś           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4220             24.52  +      8.44
 20>Oliwia Chabros           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     25.06  +      8.58
 21>Magdalena Kuś            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4157             25.09  +      9.01
 22>Eliza Zagozdon           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4168             25.26  +      9.18
 23>Wioleta Jastrzębska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       4335             25.27  +      9.19
 24>Iga Janiszewska          III Liceum Ogólnoszt 3LO       4329             26.08  +     10.00
 25>Katarzyna Kańczugowska   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4174             26.12  +     10.04
 26>Kamila Felisiak          III Liceum Ogólnoszt 3LO       4328             26.15  +     10.07
 27>Elżbieta Ziółkowska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     26.38  +     10.30
 28>Klaudia Iwanowska        XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4286             26.52  +     10.44
 29>Martyna Szczasny         III Liceum Ogólnoszt 3LO       4337             26.58  +     10.50
 30>Kinga Wachowicz          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4225             27.07  +     10.59
 31>Karolina Bęczkowska      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4190             27.08  +     11.00
 32>Aleksandra Gamla         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4173             27.14  +     11.06
 33>Weronika Wenecka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4159             27.17  +     11.09
 34>Aleksandra Chmielik      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4125             27.32  +     11.24
 35>Sylwia Drzewiecka        IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4246             27.39  +     11.31
 36>Oliwia Oświata - Grzęda  Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4244             27.45  +     11.37
 37>Aleksandra Likos         III Liceum Ogólnoszt 3LO       4340             27.50  +     11.42
 38>Sylwia Skic              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4155             27.57  +     11.49
 39>Sylwia Buczek            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4170             28.02  +     11.54
 40>Patrycja Kozłowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4169             28.03  +     11.55
 41>Wiktoria Opielak         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4221             28.07  +     11.59
 42>Magdalena Orzechowska    Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4187             28.12  +     12.04
 43>Julia Starobrat          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4156             28.30  +     12.22
 44>Milena Mazurek           Niepubliczne Liceum  SOB       4089             28.37  +     12.29
 45>Kamila Niedźwiadek       XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4249             30.08  +     14.00
 46>Maria Trzpiel            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4215             30.22  +     14.14
 47>Iga Głębocka             III Liceum Ogólnoszt 3LO       4334             30.24  +     14.16
 48>Kalina Bronecka          IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4110             31.22  +     15.14
 49>Natalia Winsztal         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4122             31.46  +     15.38
 50>Sandra Sadurska          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4154             31.54  +     15.46
 51>Wiktoria Sochal          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      32.11  +     16.03
 52>Patrycja Powaga          III Liceum Ogólnoszt 3LO       4336             32.14  +     16.06
 53>Olga Kocińska            IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4106             32.40  +     16.32
 54>Karina Kołodziejczyk     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4175             32.58  +     16.50
 55>Justyna Juszka           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4123             33.23  +     17.15
 56>Karolina Chemperek       XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4289             33.51  +     17.43
 57>Julia Danilkiewicz       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4242             34.03  +     17.55
 58>Ewa Nowosad              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4239             34.13  +     18.05
 59>Wiktoria Rola            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4191             34.14  +     18.06
 60>Gabriela Czajkowska      XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4288             35.06  +     18.58
 61>Paulina Kuhndt           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4118             35.21  +     19.13
 62>Agnieszka Pizoń          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     35.45  +     19.37
 63>Julia Skic               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4166             35.54  +     19.46
 64>Jagoda Humeniuk          IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4097             36.14  +     20.06
 65>Martyna Kaplar           IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4094             36.20  +     20.12
 66>Julia Kot                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4222             36.23  +     20.15
 67>Joanna Szymczak          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4183             37.03  +     20.55
 68>Magdalena Kostrubiec     IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4095             38.34  +     22.26
 69>Gabriela Pszczoła        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4120             38.36  +     22.28
 70>Kaja Kidyba              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4237             39.15  +     23.07
 71>Jadwika Kasprzak         III Liceum Ogólnoszt 3LO       4331             39.20  +     23.12
 72>Dominika Bartnik         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4238             40.27  +     24.19
 73>Aleksandra Marczyńska    XIX Liceum Ogólnoksz 19LO                       41.08  +     25.00
 74>Martyna Kądziela         III Liceum Ogólnoszt 3LO       4330             46.37  +     30.29
 75>Martyna Janoszczyk       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4121             46.50  +     30.42
 76>Beata Karnas             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4124             47.41  +     31.33
 77>Monika Słomka            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     49.02  +     32.54
 78>Justyna Duda             IV Liceum Ogólnokszt 4LO                        52.25  +     36.17
 79>Ada Lęgieć               III Liceum Ogólnoszt 3LO       4338             53.25  +     37.17
    Karolina Spytek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       4339         NKL-bPK           
    Natalia Borowiec         IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4099         NKL-bPK           
    Samanta Cichocka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Oliwia Goral             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Monika Bagińska          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Julia Owczaruk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Gabriela Zając           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4164         NKL-bPK           
    Kamila Pastuszak         IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4096         NKL-bPK           
    Paulina Bartoszewska     Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4226         NKL-bPK           
    Pola Cieplak             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4230         NKL-bPK           
    Matylda Kurusiewicz      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4200         NKL-bPK           
    Róża Oprzańska           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4199         NKL-bPK           
    Aleksandra Witek         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4224         NKL-bPK           
    Wiktoria Łakota          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4198         NKL-bPK           
    Gabriela Osuchowska      XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4250         NKL-bPK           
    Wiktoria Kwiatkowska     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.4km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      4059             13.21  +      0.00
  2>Karolina Kalińska        Szkoła Podstawowa nr SP30      4060             17.00  +      3.39
  3>Amelia Ruta              Szkoła Podstawowa nr SP19      4010             17.53  +      4.32
  4>Julianka Wyrwas          Szkoła Podstawowa nr SP40      4142             20.04  +      6.43
  5>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      4031             20.20  +      6.59
  6>Magdalena Kurzak         Szkoła Podstawowa nr SP51      4354             21.47  +      8.26
  7>Natalia Tkaczyk          Szkoła Podstawowa nr SP46      4281             22.36  +      9.15
  8>Gabriela Sochal          Szkoła Podstawowa nr SP40      4135             23.03  +      9.42
  9>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      4030             23.18  +      9.57
 10>Natalia Hawrylak         Szkoła Podstawowa nr SP46      4275             26.33  +     13.12
 11>Amelia Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      4049             26.53  +     13.32
 12>Oliwia Szurobura         Szkoła Podstawowa nr SP10      4019             27.33  +     14.12
 13>Oliwia Arend             Szkoła Podstawowa nr SP30      4050             27.34  +     14.13
 14>Julia Modzelewska        Szkoła Podstawowa nr SP46      4284             27.38  +     14.17
 15>Justyna Berecka          Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4205             28.32  +     15.11
 16>Judyta Świeczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      4068             28.53  +     15.32
 17>Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      4018             29.34  +     16.13
 18>Marcelina Drewniak       Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4206             30.28  +     17.07
 19>Aleksandra Ciszek        Szkoła Podstawowa nr SP51      4361             30.35  +     17.14
 20>Wiktoria Krakowiak       Szkoła Podstawowa nr SP46      4276             31.11  +     17.50
 21>Jagoda Wójcik            Szkoła Podstawowa nr SP30      4073             31.23  +     18.02
 22>Natalia Górka            Szkoła Podstawowa nr SP30      4055             31.36  +     18.15
 23>Zuza Korab               Szkoła Podstawowa nr SP10      4036             32.13  +     18.52
 24>Amelia Szczybelska       Szkoła Podstawowa nr SP46      4283             33.06  +     19.45
 25>Maja Gwarda              Szkoła Podstawowa nr SP46      4282             33.39  +     20.18
 26>Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      4038             34.06  +     20.45
 27>Wiktoria Miłoszewicz     Szkoła Podstawowa nr SP40      4136             34.20  +     20.59
 28>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      4032             34.45  +     21.24
 29>Justyna Jurkiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP10      4039             35.27  +     22.06
 30>Wiktoria Klempka         Szkoła Podstawowa nr SP19      4011             37.41  +     24.20
 31>Natalia Rejewska         Szkoła Podstawowa nr SP40      4152             38.23  +     25.02
 32>Natalia Kapalska         Szkoła Podstawowa nr SP46      4300             38.32  +     25.11
 33>Natalia Marcinek         Szkoła Podstawowa nr SP46      4280             38.37  +     25.16
 34>Patrycja Lichman         Szkoła Podstawowa nr SP46      4274             39.11  +     25.50
 35>Zofia Pukaluk            Szkoła Podstawowa nr SP40      4145             39.17  +     25.56
 36>Oliwia Pietrzak          Szkoła Podstawowa nr SP46      4295             39.22  +     26.01
 37>Gabrysia Boguń           Szkoła Podstawowa nr SP10      4034             40.23  +     27.02
 38>Weronika Wróbel          Szkoła Podstawowa nr SP46      4297             41.36  +     28.15
 39>Nadia Kosior             Szkoła Podstawowa nr SP46      4272             42.10  +     28.49
 40>Zuzanna Wójcik           Szkoła Podstawowa nr SP46      4302             42.34  +     29.13
 41>Ola Czajkowska           Szkoła Podstawowa nr SP30      4066             47.12  +     33.51
 42>Oliwia Sówka             Szkoła Podstawowa nr SP30      4048             50.57  +     37.36
 43>Alicja Stańczyk          Szkoła Podstawowa nr SP46      4285             52.47  +     39.26
 44>Maria Rusinek            Szkoła Podstawowa nr SP46      4287             53.07  +     39.46
 45>Sara Mircić              Szkoła Podstawowa nr SP46      4273             53.37  +     40.16
 46>Gabriela Kokalska        Szkoła Podstawowa nr SP10      4025             54.29  +     41.08
 47>Antonina Krysa           Szkoła Podstawowa nr SP46      4265             55.41  +     42.20
 48>Urszula Czarnecka        Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4210             58.46  +     45.25
 49>Aleksandra Podkowiak     Szkoła Podstawowa nr SP51      4360             72.30  +     59.09
    Weronika Brzana          Szkoła Podstawowa nr SP19      4012         NKL-bPK           
    Ewa Łuszczak             Szkoła Podstawowa nr SP46      4293         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich           KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   19.52  +      6.31
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.9km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      4041             16.58  +      0.00
  2>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      4324             21.13  +      4.15
  3>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      4053             21.49  +      4.51
  4>Maria Michrowska         Szkoła Podstawowa nr SP19      4014             23.34  +      6.36
  5>Wiktoria Kuszpa          Szkoła Podstawowa nr SP46      4322             24.08  +      7.10
  6>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      4311             24.28  +      7.30
  7>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      4325             26.20  +      9.22
  8>Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      4051             29.54  +     12.56
  9>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      4312             30.15  +     13.17
 10>Julia Persona            Szkoła Podstawowa nr SP10      4043             31.23  +     14.25
 11>Jagoda Wypych            Szkoła Podstawowa nr SP30      4074             31.26  +     14.28
 12>Dominika Ostrowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      4308             32.13  +     15.15
 13>Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      4309             34.47  +     17.49
 14>Julia Lis                Szkoła Podstawowa nr SP46      4305             35.01  +     18.03
 15>Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      4184             35.28  +     18.30
 16>Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      4062             35.32  +     18.34
 17>Nikola Cichalewska       Szkoła Podstawowa nr SP46      4306             36.17  +     19.19
 18>Justyna Stanisławek      Szkoła Podstawowa nr SP30      4072             36.28  +     19.30
 19>Klaudia Miękus           Szkoła Podstawowa nr SP46      4313             37.06  +     20.08
 20>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      4323             44.09  +     27.11
 21>Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      4054             44.21  +     27.23
 22>Magdalena Kapalska       Szkoła Podstawowa nr SP46      4316             46.03  +     29.05
 23>Wiktoria Miąsek          Szkoła Podstawowa nr SP28                       49.22  +     32.24
 24>Malwina Borowiec         Szkoła Podstawowa nr SP30      4061             51.02  +     34.04
 25>Natalia Kosior           Szkoła Podstawowa nr SP46      4304             52.59  +     36.01
 26>Julia Mazurkiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP19      4017             53.11  +     36.13
 27>Maja Bucior              Szkoła Podstawowa nr SP46      4307             54.56  +     37.58
 28>Natalia Grochowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      4317             56.10  +     39.12
 29>Oliwia Padzińska         Szkoła Podstawowa nr SP10      4023             57.19  +     40.21
 30>Aleksandra Mazurek       Szkoła Podstawowa nr SP30      4052             59.07  +     42.09
    Oliwia Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      4057         NKL-bPK           
    Wanessa Woźniak          Szkoła Podstawowa nr SP46      4314         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.2km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paweł Szerafin           Niepubliczne Liceum  SOB       4084             13.14  +      0.00
  2>Jakub Zawada             Niepubliczne Liceum  SOB       4083             13.48  +      0.34
  3>Jakub Dobrowolski        Zespół Szkół Elektro ZSE                        14.01  +      0.47
  4>Ignacy Szczęśniak        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4236             14.35  +      1.21
  5>Lubomir Ziółek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       4341             14.39  +      1.25
  6>Wiktor Gogacz            Niepubliczne Liceum  SOB       4082             14.55  +      1.41
  7>Jakub Maszkowski         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4243             15.00  +      1.46
  8>Jakub Ossowski           Zespół Szkół Transpo ZSTK      4077             15.21  +      2.07
  9>Paweł Król               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4194             15.46  +      2.32
 10>Cezary Abramek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       4348             15.57  +      2.43
 11>Wiktor Matwiejuk         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4233             16.37  +      3.23
 12>Daniel Dębiński          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4162             16.58  +      3.44
 13>Mateusz Suszek           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4192             16.59  +      3.45
 14>Kacper Grabarczyk        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      17.06  +      3.52
 15>Piotr Kuchno             III Liceum Ogólnoszt 3LO       4342             17.10  +      3.56
 16>Piotr Cholewa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       4344             17.23  +      4.09
 17>Kacper Zalewski          Zespół Szkół Transpo ZSTK      4078             17.33  +      4.19
 18>Wiktor Patyra            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4228             17.43  +      4.29
 19>Adrian Hołub             IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4105             17.45  +      4.31
 20>Marcin Janczarek         Zespół Szkół Transpo ZSTK      4080             18.21  +      5.07
 21>Michał Janik             III Liceum Ogólnoszt 3LO       4343             18.28  +      5.14
 22>Leon Szymczyk            XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4301             19.40  +      6.26
 23>Nikodem Prewencki        IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4100             19.45  +      6.31
 24>Kuba Gapski              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4235             19.50  +      6.36
 25>Bartłomiej Świderski     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4126             20.09  +      6.55
 26>Filip Madej              IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4101             20.50  +      7.36
 27>Kamil Bartoszek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       4349             21.16  +      8.02
 28>Bartłomiej Misztal       Zespół Szkół Transpo ZSTK      4008             21.27  +      8.13
 29>Michał Wiak              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4234             22.01  +      8.47
 30>Jakub Mędyk              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4218             22.29  +      9.15
 31>Szymon Adamczyk          Zespół Szkół Transpo ZSTK      4005             22.34  +      9.20
 32>Nataniel Ogrodnik        IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4102             23.10  +      9.56
 33>Jakub Saj                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      23.12  +      9.58
 34>Mateusz Tokarski         Zespół Szkół Transpo ZSTK      4007             23.31  +     10.17
 35>Bartosz Stajszczak       IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4112             24.07  +     10.53
 36>Adam Adamczyk            Zespół Szkół Transpo ZSTK      4006             25.11  +     11.57
 37>Mikołaj Bańkowski        III Liceum Ogólnoszt 3LO       4346             25.47  +     12.33
 38>Filip Pogoda             III Liceum Ogólnoszt 3LO       4345             26.13  +     12.59
 39>Mateusz Szałajka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4165             26.24  +     13.10
 40>Huczewski Adrian         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4115             26.37  +     13.23
 41>Łukasz Niedźwiedź        XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4266             28.25  +     15.11
 42>Jakub Ponikowski         IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4104             28.51  +     15.37
 43>Damian Pawlas            IV Liceum Ogólnokszt 4LO                        30.46  +     17.32
 44>Kacper Tkaczyk           IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4113             30.58  +     17.44
 45>Franciszek Siwiec        Niepubliczne Liceum  SOB       4087             32.47  +     19.33
 45>Kowalczyk Kamil          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4114             32.47  +     19.33
 47>Rafał Głusiec            XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4294             33.01  +     19.47
 48>Łukasz Rajchert          XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4254             33.21  +     20.07
 49>Hubert Bogudał           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4117             34.52  +     21.38
 50>Franciszek Piasecki      XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4264             35.37  +     22.23
 51>Dominik Cichosz          Niepubliczne Liceum  SOB       4086             36.16  +     23.02
 52>Kacper Słoboda           XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4251             36.19  +     23.05
 53>Michał Buczyński         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    4163             45.43  +     32.29
 54>Tytus Majewski           Niepubliczne Liceum  SOB       4093             46.34  +     33.20
 55>Kacper Chudzik           XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4252             52.28  +     39.14
    Filip Opoka              III Liceum Ogólnoszt 3LO       4347         NKL-bPK           
    Jakub Marcowski          Niepubliczne Liceum  SOB       4081         NKL-bPK           
    Adam Raczkowski          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4217         NKL-bPK           
    Mateusz Wojdak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4195         NKL-bPK           
    Adam Grzelak             XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4292         NKL-bPK           
    Mateusz Puchała          XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4262         NKL-bPK           
    Kacper Rojek             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Dawid Pyszniak           XIX Liceum Ogólnoksz 19LO                   NKL-bPK           
    Antoni Wiejak            IV Liceum Ogólnokszt 4LO       4103         NKL-bPK           
    Jakub Bańko              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4188         NKL-bPK           
    Maciej Filip             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4240         NKL-bPK           
    Igor Grela               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4227         NKL-bPK           
    Antoni Karapuda          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4193         NKL-bPK           
    Michał Korba             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4232         NKL-bPK           
    Szymon Pszczoła          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4241         NKL-bPK           
    Paweł Sikora             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4189         NKL-bPK           
    Marcel Łopatyński        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     4216         NKL-bPK           
    Miłosz Janczara          XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4290         NKL-bPK           
    Kamil Szabłowski         XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4253         NKL-bPK           
    Bartosz Trześniewski     XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4260         NKL-bPK           
    Jakub Twardzik           XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      4263         NKL-bPK           
    Karol Wrona              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.6km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Rafał Wiśniewski         Szkoła Podstawowa nr SP40      4143             14.03  +      0.00
  2>Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5                        14.18  +      0.15
  3>Oskar Gomela             Szkoła Podstawowa nr SP51      4358             16.04  +      2.01
  4>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      4147             17.13  +      3.10
  5>Filip Prokopiak          Szkoła Podstawowa nr SP51      4356             17.43  +      3.40
  6>Aleksander Olszewski     Szkoła Podstawowa nr SP51      4352             18.38  +      4.35
  7>Kuba Siedlecki           Szkoła Podstawowa nr SP10      4026             18.59  +      4.56
  8>Eryk Szuwara             Szkoła Podstawowa nr SP3D      4351             20.32  +      6.29
  9>Paweł Niezgoda           Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4209             20.45  +      6.42
 10>Krystian Daniel          Szkoła Podstawowa nr SP46      4277             20.51  +      6.48
 11>Kacper Siedlecki         Szkoła Podstawowa nr SP10      4027             21.09  +      7.06
 12>Daniel Szuwara           Szkoła Podstawowa nr SP3D      4350             21.43  +      7.40
 13>Michał Chudaś            Szkoła Podstawowa nr SP51                       21.54  +      7.51
 14>Bartłomiej Czerwiński    Szkoła Podstawowa nr SP46      4303             22.24  +      8.21
 15>Feliks Hiller            Szkoła Podstawowa nr SP28                       22.30  +      8.27
 16>Stanisław Giemza         Szkoła Podstawowa nr SP19      4013             22.44  +      8.41
 17>Miłosz Bartnik           Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4203             23.15  +      9.12
 18>Mikołaj Chojna           Szkoła Podstawowa nr SP46      4261             24.19  +     10.16
 19>Szymon Morek             Szkoła Podstawowa nr SP46      4279             25.50  +     11.47
 20>Marcel Pawłoski          Szkoła Podstawowa nr SP40      4146             26.34  +     12.31
 21>Paweł Chojęta            Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4204             26.53  +     12.50
 22>Michał Mędykowski        Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4211             26.54  +     12.51
 23>Jan Wrzos                Szkoła Podstawowa nr SP51      4359             27.38  +     13.35
 24>Wiktor Misztal           Szkoła Podstawowa nr SP46      4278             27.45  +     13.42
 25>Mikołaj Pilaszewski      Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4207             28.21  +     14.18
 26>Maciej Czuba             Szkoła Podstawowa nr SP46      4258             29.17  +     15.14
 27>Mikołaj Jankowski        Szkoła Podstawowa nr SP40      4153             29.27  +     15.24
 28>Adrian Koszałka          Szkoła Podstawowa nr SP40      4150             30.23  +     16.20
 29>Szymon Kuhler            Szkoła Podstawowa nr SP40      4144             31.34  +     17.31
 30>Jakub Szlachetka         Szkoła Podstawowa nr SP46      4256             32.17  +     18.14
 31>Dawid Matwiejczuk        Szkoła Podstawowa nr SP46      4269             32.18  +     18.15
 32>Karol Pasternak          Szkoła Podstawowa nr SP51      4355             32.22  +     18.19
 33>Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      4148             34.06  +     20.03
 34>Mateusz Niećko           Szkoła Podstawowa nr SP10      4035             35.34  +     21.31
 35>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      4020             41.16  +     27.13
 36>Szymon Szczybelski       Szkoła Podstawowa nr SP46      4257             42.18  +     28.15
 37>Kacper Dziki             Szkoła Podstawowa nr SP40      4141             43.09  +     29.06
 38>Jakub Ulewicz            Szkoła Podstawowa nr SP40      4151             46.09  +     32.06
 39>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      4037             49.25  +     35.22
    Mikołaj Lisek            Szkoła Podstawowa nr SP10      4029         NKL-bPK           
    Piotr Samołyk            Szkoła Podstawowa nr SP10      4028         NKL-bPK           
    Mateusz Szaruga          Szkoła Podstawowa nr SP10      4021         NKL-bPK           
    Patryk Sójka             Szkoła Podstawowa nr SP30      4065         NKL-bPK           
    Jakub Niewola            Szkoła Podstawowa nr SP46      4271         NKL-bPK           
    Patryk Pawlos            Szkoła Podstawowa nr SP46      4259         NKL-bPK           
    Jan Pietrzak             Szkoła Podstawowa nr SP46      4255         NKL-bPK           
    Wojciech Łuszczak        Szkoła Podstawowa nr SP46      4270         NKL-bPK           
    Bartłomiej Dziurda       Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4213         NKL-bPK           
 PK Mateusz Plich            KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   21.13  +      7.10
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.8km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bogusz Szuryga           Szkoła Podstawowa nr SP28                       14.21  +      0.00
  2>Mateusz Kłoda            Szkoła Podstawowa nr SP51      4357             16.03  +      1.42
  3>Kuba Drąg                Szkoła Podstawowa nr SP10      4197             16.05  +      1.44
  4>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      4326             17.14  +      2.53
  5>Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21      4009             17.39  +      3.18
  6>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      4196             17.54  +      3.33
  7>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      4056             18.00  +      3.39
  8>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      4319             19.03  +      4.42
  9>Mateusz Bartnik          Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4202             19.53  +      5.32
 10>Piotr Pawlak             Szkoła Podstawowa nr SP40      4132             19.56  +      5.35
 11>Hubert Żmuda             Szkoła Podstawowa nr SP10      4212             20.04  +      5.43
 12>Aleksander Kawecki       Szkoła Podstawowa nr SP46      4310             20.41  +      6.20
 13>Łukasz Krzyszczak        Niepubliczne Liceum  SOB       4088             21.08  +      6.47
 14>Szymon Kasperski         Szkoła Podstawowa nr SP30      4075             21.54  +      7.33
 15>Konrad Wołodkiewicz      Szkoła Podstawowa nr SP19      4016             21.55  +      7.34
 16>Wiktor Kaszczyszyn       Szkoła Podstawowa nr SP28                       22.14  +      7.53
 17>Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10      4040             22.50  +      8.29
 18>Cyprian Drążyk           Szkoła Podstawowa nr SP30      4070             23.51  +      9.30
 19>Patryk Wawszczak         Szkoła Podstawowa nr SP40      4134             26.11  +     11.50
 20>Olgiert Kalinowski       Szkoła Podstawowa nr SP30      4071             26.41  +     12.20
 21>Hubert Adamczyk          Szkoła Podstawowa nr SP30      4069             28.53  +     14.32
 22>Jakub Paszkowski         Szkoła Podstawowa nr SP46      4315             29.07  +     14.46
 23>Sebastian Sokołowski     Szkoła Podstawowa nr SP40      4140             37.18  +     22.57
 24>Wojciech Fijałkowski     Szkoła Podstawowa nr SP10      4044             37.26  +     23.05
 25>Adrian Kulesza           Szkoła Podstawowa nr SP10      4045             38.37  +     24.16
 26>Miłosz Kozłowski         Szkoła Podstawowa nr SP46      4318             43.06  +     28.45
 27>Paweł Mulawa             Szkoła Podstawowa nr SP51      4362             43.41  +     29.20
 28>Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      4046             44.38  +     30.17
 29>Jakub Musik              Szkoła Podstawowa nr SP40      4131             49.41  +     35.20
 30>Kamil Kuś                Szkoła Podstawowa nr SP40      4130             51.43  +     37.22
    Adrian Dziewulski        Szkoła Podstawowa nr SP40      4129         NKL-bPK           
    Maciej Pytka             Szkoła Podstawowa nr SP46      4321         NKL-bPK           
    Dawid Mańka              Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4201         NKL-bPK           
    Jakub Wójcik             Szkoła Podstawowa w  SPKJ      4214         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.3km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       12.51  +      0.00
  2>Konrad Pietrzak          KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       14.02  +      1.11
  3>Michał Goral             KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       15.38  +      2.47
  4>Jarosław Parys           1bz Chełm            1bz                        17.16  +      4.25
  5>Karol Radomiński         1bz Chełm            1bz                        17.24  +      4.33
  6>Graham Zalewska-Moon     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       21.49  +      8.58
  7>Mariusz Poniewozik       1bz Chełm            1bz                        24.46  +     11.55
  8>Łukasz Babicz            1bz Chełm            1bz                        25.25  +     12.34
    Daniel Mazurek           1bz Chełm            1bz                    NKL-bPK