Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                 07.06.2019 14:15:01
                           XIII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam=======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       1.9km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Barbara Krupska          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3844             15.08  +      0.00
  2>Kinga Polańska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3590             16.06  +      0.58
  3>Barbara Głowacka         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3997             17.18  +      2.10
  4>Wiktoria Kędra           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3424             17.35  +      2.27
  5>Natalia Frejer           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3425             18.35  +      3.27
  6>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3545             18.58  +      3.50
  7>Natalia Fiuk             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3984             21.48  +      6.40
  8>Katarzyna Płudowska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       3587             22.35  +      7.27
  9>Zofia Rojowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       4002             24.21  +      9.13
 10>Dominika Dąbrowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     26.46  +     11.38
 11>Joanna Wojciechowska     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     27.43  +     12.35
 12>Monika Słomka            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3896             27.54  +     12.46
 13>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3898             28.52  +     13.44
 14>Aleksandra Kędziera      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3899             29.50  +     14.42
 15>Elżbieta Ziółkowska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3885             31.43  +     16.35
 16>Martyna Uznańska         III Liceum Ogólnoszt 3LO                        36.49  +     21.41
 17>Gabriela Wysocka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3985             37.21  +     22.13
 18>Patrycja Kozłowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3894             38.33  +     23.25
 19>Angelika Chęć            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3981             38.37  +     23.29
 20>Weronika Wenecka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3886             39.53  +     24.45
 21>Julia Dąbrowska          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3986             42.14  +     27.06
 22>Agata Pasieczna          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3889             43.14  +     28.06
 23>Klaudia Borsuk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3980             57.10  +     42.02
 24>Martyna Mroczek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3887             57.42  +     42.34
    Patrycja Wytrzeszczewska Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3993         NKL-bPK           
    Natalia Skorek           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3992         NKL-bPK           
    Eliza Zagozdon           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3895         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Amelia Korkosz           Szkoła Podstawowa nr SP46      3469             13.05  +      0.00
  2>Zuzanna Pawelec          Szkoła Podstawowa nr SP46      3998             14.22  +      1.17
  3>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      3341             14.45  +      1.40
  4>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3513             15.43  +      2.38
  5>Oliwia Szurobura         Szkoła Podstawowa nr SP10      3362             15.58  +      2.53
  6>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      3344             16.14  +      3.09
  7>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      3457             17.30  +      4.25
  8>Magdalena Kurzak         Szkoła Podstawowa nr SP51      3966             17.57  +      4.52
  9>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      3340             20.27  +      7.22
 10>Maja Gwarda              Szkoła Podstawowa nr SP46      3484             20.41  +      7.36
 11>Natalia Hawrylak         Szkoła Podstawowa nr SP46      3579             22.08  +      9.03
 12>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      3357             22.59  +      9.54
 13>Natalia Tkaczyk          Szkoła Podstawowa nr SP46      3581             23.01  +      9.56
 14>Ola Zuzańska             Szkoła Podstawowa nr SP10      3349             24.30  +     11.25
 15>Julianka Wyrwas          Szkoła Podstawowa nr SP40      3854             26.28  +     13.23
 16>Nikola Cichalewska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3467             27.23  +     14.18
 17>Wiktoria Kamińska        Szkoła Podstawowa nr SP51      3659             28.21  +     15.16
 18>Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      3507             29.16  +     16.11
 19>Nadia Naborczyk          Szkoła Podstawowa nr SP51      3867             30.25  +     17.20
 20>Karolina Bielak          Szkoła Podstawowa nr SP46      3461             31.25  +     18.20
 21>Ola Ładziak              Szkoła Podstawowa nr SP10      3361             31.45  +     18.40
 22>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      3346             32.14  +     19.09
 23>Hanna Jarosz             Szkoła Podstawowa nr SP40      3272             32.34  +     19.29
 24>Dominika Ostrowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3463             32.54  +     19.49
 25>Martyna Hawrył           Szkoła Podstawowa nr SP10      3358             33.32  +     20.27
 26>Julia Modzelewska        Szkoła Podstawowa nr SP46                       33.50  +     20.45
 27>Oliwia Sówka             Szkoła Podstawowa nr SP30      3963             34.34  +     21.29
 28>Maja Pietrzak            Szkoła Podstawowa nr SP46      3485             34.48  +     21.43
 29>Alicja Szafruga          Szkoła Podstawowa nr SP46      3487             35.56  +     22.51
 30>Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      3511             37.03  +     23.58
 31>Amelia Szczybelska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3486             37.53  +     24.48
 32>Maja Bucior              Szkoła Podstawowa nr SP46      3458             37.58  +     24.53
 33>Malwina Borowiec         Szkoła Podstawowa nr SP30      3510             38.11  +     25.06
 34>Sara Mircić              Szkoła Podstawowa nr SP46      3577             40.45  +     27.40
 35>Aleksandra Ciszek        Szkoła Podstawowa nr SP51      3872             40.59  +     27.54
 36>Oliwia Arend             Szkoła Podstawowa nr SP30      3843             47.10  +     34.05
 37>Hanna Paluch             Szkoła Podstawowa nr SP30      3848             53.20  +     40.15
    Weronika Pyzik           Szkoła Podstawowa nr SP40      3855         NKL-bPK           
    Zofia Wożakowska         Szkoła Podstawowa nr SP40      3857         NKL-bPK           
    Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      3450         NKL-bPK           
    Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      3459         NKL-bPK           
    Anna Panasiuk            Szkoła Podstawowa nr SP51      3667         NKL-bPK           
    Aleksandra Podkowiak     Szkoła Podstawowa nr SP51      3970         NKL-bPK           
    Natalia Górka            Szkoła Podstawowa nr SP30      3842         NKL-bPK           
    Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3519         NKL-bPK           
    Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      3514         NKL-bPK           
    Emilia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP40      3259         NKL-bPK           
    Katarzyna Knapek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3472         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.7km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3499             13.16  +      0.00
  2>Zofia Fabrowska          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3604             14.27  +      1.11
  3>Lena Sobiech             Szkoła Podstawowa nr SP18      3201             14.37  +      1.21
  4>Aleksandra Łukasiak      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3405             14.41  +      1.25
  5>Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      3277             15.00  +      1.44
  6>Pola Cieplak             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3406             15.21  +      2.05
  7>Agata Zaborska           Szkoła Podstawowa nr SP18      3199             15.48  +      2.32
  8>Hanna Sprawka            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3606             16.02  +      2.46
  9>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      3368             16.26  +      3.10
 10>Magdalena Małys          Szkoła Podstawowa nr SP40                       16.30  +      3.14
 11>Kaja Garbacz             Szkoła Podstawowa nr SP18      3879             17.01  +      3.45
 12>Katarzyna Pukaluk        Szkoła Podstawowa nr SP40      3255             17.30  +      4.14
 13>Joanna Maziarczyk        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3607             17.56  +      4.40
 14>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      3369             17.58  +      4.42
 15>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       3573             18.48  +      5.32
 16>Magdalena Piekutowska    Szkoła Podstawowa nr SP18      3743             18.58  +      5.42
 17>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      3494             22.10  +      8.54
 18>Luiza Drzewiecka         Szkoła Podstawowa nr SP40      3851             26.50  +     13.34
 19>Magdalena Pastuszak      Szkoła Podstawowa nr SP18      3744             27.17  +     14.01
 20>Joanna Szlachetka        Szkoła Podstawowa nr SP46      3928             30.55  +     17.39
 21>Zuzanna Sołowiej         Szkoła Podstawowa nr SP18      3202             31.49  +     18.33
 22>Katarzyna Piekarz        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3608             32.02  +     18.46
 23>Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      3711             32.34  +     19.18
 24>Wioletta Wróblewska      Szkoła Podstawowa nr SP51      3672             33.15  +     19.59
 25>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      3497             36.15  +     22.59
 26>Julia Śpiewak            Szkoła Podstawowa nr SP51                       37.19  +     24.03
 27>Aleksandra Baryła        Szkoła Podstawowa nr SP40      3647             38.30  +     25.14
 28>Kinga Sołoducha          Szkoła Podstawowa nr SP10      3370             38.55  +     25.39
 29>Dominika Pikuła          Szkoła Podstawowa nr SP46      3495             41.43  +     28.27
 30>Maja Zięba               Szkoła Podstawowa nr SP40      3274             44.16  +     31.00
    Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      3498         NKL-bPK           
    Anna Frączek             Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
    Wiktoria Niemiec         Szkoła Podstawowa nr SP40      3257         NKL-bPK           
    Urszula Lamorska         Szkoła Podstawowa nr SP51                   DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.2km    0m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       3562             12.55  +      0.00
  2>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       3563             13.19  +      0.24
  3>Kuchno Piotr             III Liceum Ogólnoszt 3LO       3914             16.52  +      3.57
  4>Cezary Abramek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3555             17.28  +      4.33
  5>Daniel Dębiński          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3989             17.48  +      4.53
  6>Kamil Bartoszek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       3556             18.44  +      5.49
  7>Michał Korolko           Gimnazjum i Liceum i SOB       4004             18.54  +      5.59
  8>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       3561             19.12  +      6.17
  9>Piotr Cholewa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3554             19.24  +      6.29
 10>Michał Janik             III Liceum Ogólnoszt 3LO       3917             19.57  +      7.02
 11>Mikołaj Ciesielski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       3593             31.12  +     18.17
 12>Bartłomiej Świderski     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3991             33.12  +     20.17
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.7km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michał Kłoda             Szkoła Podstawowa nr SP51      3656             12.56  +      0.00
  2>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      3516             13.17  +      0.21
  3>Michał Pietraszek        Szkoła Podstawowa nr SP30      3518             13.54  +      0.58
  4>Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      3427             13.57  +      1.01
  5>Rafał Wiśniewski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3278             14.07  +      1.11
  6>Michał Chudaś            Szkoła Podstawowa nr SP51      3967             14.48  +      1.52
  7>Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5       3644             15.07  +      2.11
  8>Oskar Gomela             Szkoła Podstawowa nr SP51      3670             15.13  +      2.17
  9>Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      3260             15.34  +      2.38
 10>Piotr Górecki            Szkoła Podstawowa nr SP46      3426             16.28  +      3.32
 11>Aleksander Olszewski     Szkoła Podstawowa nr SP51      3663             16.46  +      3.50
 12>Filip Prokopiak          Szkoła Podstawowa nr SP51      3657             18.10  +      5.14
 13>Jakub Badzian            Szkoła Podstawowa nr SP51      3795             18.21  +      5.25
 14>Kuba Drzewicki           Szkoła Podstawowa nr SP40      3734             18.53  +      5.57
 15>Bartłomiej Czerwiński    Szkoła Podstawowa nr SP46      3434             20.04  +      7.08
 16>Kacper Cieplak           Szkoła Podstawowa nr SP40      3856             20.55  +      7.59
 17>Wiktor Misztal           Szkoła Podstawowa nr SP46      3428             21.16  +      8.20
 18>Dawid Żelazny            Szkoła Podstawowa nr SP5       3506             23.04  +     10.08
 19>Jakub Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP5       3921             23.10  +     10.14
 20>Krystian Daniel          Szkoła Podstawowa nr SP46      3437             24.12  +     11.16
 21>Patryk Winiarczyk        Szkoła Podstawowa nr SP10      3353             24.34  +     11.38
 22>Damian Kuś               Szkoła Podstawowa nr SP40      3862             24.58  +     12.02
 23>Paweł Hader              Szkoła Podstawowa nr SP40      3865             25.18  +     12.22
 24>Aleksander Kibicki       Szkoła Podstawowa nr SP40      3237             25.25  +     12.29
 25>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3239             25.33  +     12.37
 26>Mateusz Szaruga          Szkoła Podstawowa nr SP10      3641             25.42  +     12.46
 27>Fabian Łukasik           Szkoła Podstawowa nr SP51      3975             26.15  +     13.19
 28>Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      3240             26.32  +     13.36
 29>Grzegorz Seweryn         Szkoła Podstawowa nr SP10      3354             28.02  +     15.06
 30>Michał Kula              Szkoła Podstawowa nr SP16      3976             29.07  +     16.11
 31>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      3355             30.35  +     17.39
 32>Karol Pasternak          Szkoła Podstawowa nr SP51      3655             31.55  +     18.59
 33>Jakub Siedlecki          Szkoła Podstawowa nr SP10      3342             33.56  +     21.00
 34>Kacper Babkiewicz        Szkoła Podstawowa nr SP10      3838             36.51  +     23.55
 35>Bartosz Piwko            Szkoła Podstawowa nr SP10      3839             39.34  +     26.38
 36>Krystian Kmieć           Szkoła Podstawowa nr SP51      3677             46.17  +     33.21
 37>Jan Wrzos                Szkoła Podstawowa nr SP51      3973             47.46  +     34.50
 38>Konrad Garbacz           Szkoła Podstawowa nr SP51      3969             51.19  +     38.23
 39>Rafał Kiecak             Szkoła Podstawowa nr SP51      3968             57.26  +     44.30
    Paweł Sawczuk            Szkoła Podstawowa nr SP51      3972         NKL-bPK           
    Seweryn Suryś            Szkoła Podstawowa nr SP51      3971         NKL-bPK           
    Adrian Dorociak          Szkoła Podstawowa nr SP40      3245         NKL-bPK           
    Marcel Pawłowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3243         NKL-bPK           
    Filip Wyrwas             Szkoła Podstawowa nr SP40      3262         NKL-bPK           
    Michał Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP51      3924         NKL-bPK           
    Alex Danilewicz          Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.7km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kornel Smoliński         Gimnazjum i Liceum i SOB       3582             10.00  +      0.00
  2>Jakub Dobrowolski        Szkoła Podstawowa nr SP18      3203             11.07  +      1.07
  3>Antoni Karapuda          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3800             12.13  +      2.13
  4>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      3282             12.47  +      2.47
  5>Sebastian Grabowski      Szkoła Podstawowa nr SP18      3873             12.48  +      2.48
  6>Mateusz Suszek           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3394             12.50  +      2.50
  7>Stanisław Nóżka          Szkoła Podstawowa nr SP10                       13.30  +      3.30
  8>Hubert Łuszczew          Szkoła Podstawowa nr SP46      3439             13.42  +      3.42
  9>Miłosz Bryczek           Szkoła Podstawowa nr SP40      3264             13.48  +      3.48
 10>Bogusz Szuryga           Szkoła Podstawowa nr SP28                       13.50  +      3.50
 11>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3441             13.54  +      3.54
 12>Wiktor Matwiejuk         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3799             13.58  +      3.58
 13>Łukasz Krzyszczak        Gimnazjum i Liceum i SOB       3948             14.09  +      4.09
 14>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      3378             14.38  +      4.38
 15>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      3438             14.40  +      4.40
 16>Filip Radko              Szkoła Podstawowa nr SP18      3208             14.52  +      4.52
 17>Tymoteusz Korab          Szkoła Podstawowa nr SP18      3805             15.09  +      5.09
 18>Ignacy Szczęśniak        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3600             15.20  +      5.20
 19>Mateusz Kłoda            Szkoła Podstawowa nr SP51      3662             15.21  +      5.21
 20>Damian Chmiel            Szkoła Podstawowa nr SP46      3445             15.23  +      5.23
 21>Szymon Kryk              Szkoła Podstawowa nr SP18      3777             15.39  +      5.39
 22>Artur Piskunowicz        Szkoła Podstawowa nr SP40      3347             16.23  +      6.23
 23>Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21      3961             16.28  +      6.28
 24>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      3440             16.52  +      6.52
 25>Adam Gawryszuk           Szkoła Podstawowa nr SP18      3233             16.53  +      6.53
 26>Dominik Krawczyk         Szkoła Podstawowa nr SP46      3449             16.59  +      6.59
 27>Olaf Walczyński          Szkoła Podstawowa nr SP18      3627             17.07  +      7.07
 28>Paweł Król               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3389             17.46  +      7.46
 29>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      3442             18.44  +      8.44
 30>Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      3965             19.06  +      9.06
 31>Kamil Mazur              Szkoła Podstawowa nr SP18      3213             19.37  +      9.37
 32>Wojciech Komotajtis      Szkoła Podstawowa nr SP18      3804             19.38  +      9.38
 33>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3571             19.47  +      9.47
 34>Maciej Pizior            Szkoła Podstawowa nr SP46      3443             19.51  +      9.51
 35>Kajetan Wybraniec        Szkoła Podstawowa nr SP18      3211             20.44  +     10.44
 36>Antoni Bartoszek         Szkoła Podstawowa nr SP18      3628             22.24  +     12.24
 37>Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3388             27.18  +     17.18
 38>Jakub Makuch             Szkoła Podstawowa nr SP10      3364             31.12  +     21.12
 39>Filip Kaczmarski         Szkoła Podstawowa nr SP46      3448             37.40  +     27.40
    Kacper Wawrzuciszyn      Gimnazjum i Liceum i SOB       3934         NKL-bPK           
    Mateusz Wojdak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3395         NKL-bPK           
    Adrian Kulesza           Szkoła Podstawowa nr SP10      3366         NKL-bPK           
    Beniamin Tomaszewski     Szkoła Podstawowa nr SP18      3801         NKL-bPK           
    Aleksander Zienkiewicz   Szkoła Podstawowa nr SP18      3878         NKL-bPK           
    Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      3515         NKL-bPK           
    Łukasz Woś               Szkoła Podstawowa nr SP46      3927         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.2km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Konrad Pietrzak          KU AZS UMCS          UMCS                       12.41  +      0.00
  2>Stanisław Sołowiej       KU AZS UMCS          UMCS                       12.55  +      0.14
  3>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS          UMCS                       12.57  +      0.16
  4>Władysław Świderski      Wojsko Polskie       WP                         14.57  +      2.16
  5>Izabela Grodzicka        Wojsko Polskie       WP                         19.36  +      6.55
  6>Piotr Kozłowski          Wojsko Polskie       WP                         28.23  +     15.42
  7>Magdalena Juraszewska    KU AZS UMCS          UMCS                       31.55  +     19.14