Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                 16.05.2019 15:14:26
                           XIII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam=======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Wiktoria Kędra           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3424             20.46  +      0.00
  2>Kinga Polańska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3590             21.26  +      0.40
  3>Natalia Frejer           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3425             21.59  +      1.13
  4>Barbara Krupska          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3844             22.09  +      1.23
  5>Katarzyna Płudowska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       3587             26.29  +      5.43
  6>Weronika Pizoń           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3589             27.08  +      6.22
  7>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3545             27.14  +      6.28
  8>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3548             30.13  +      9.27
  9>Katarzyna Zaborek        III Liceum Ogólnoszt 3LO       3792             31.02  +     10.16
 10>Martyna Mroczek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3887             31.18  +     10.32
 11>Eliza Zagozdon           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3895             38.25  +     17.39
 12>Magdalena Podpora        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3881             39.03  +     18.17
 13>Aleksandra Kędziera      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3899             39.26  +     18.40
 14>Elżbieta Ziółkowska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3885             39.43  +     18.57
 15>Wiktoria Szewczyk        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3892             41.00  +     20.14
 16>Eryka Ostrzyżek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3884             41.12  +     20.26
 17>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3898             41.53  +     21.07
 18>Dominika Pryszewska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3893             43.39  +     22.53
 19>Patrycja Kozłowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3894             45.33  +     24.47
 20>Weronika Wenecka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3886             49.43  +     28.57
 21>Sandra Dudek             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3890             50.59  +     30.13
 22>Natalia Skorek           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3896             58.29  +     37.43
    Agata Pasieczna          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3889         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      3507             15.46  +      0.00
  2>Magdalena Kurzak         Szkoła Podstawowa nr SP51                       16.22  +      0.36
  3>Amelia Ruta              Szkoła Podstawowa nr SP19      3298             16.38  +      0.52
  4>Wiktoria Kamińska        Szkoła Podstawowa nr SP51      3659             18.03  +      2.17
  5>Iga Rumińska             Szkoła Podstawowa nr SP51      3866             18.36  +      2.50
  6>Nadia Naborczyk          Szkoła Podstawowa nr SP51      3867             19.34  +      3.48
  7>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3513             19.42  +      3.56
  8>Karolina Kalińska        Szkoła Podstawowa nr SP30      3713             20.33  +      4.47
  9>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      3457             21.18  +      5.32
 10>Julia Wnuczek            Szkoła Podstawowa nr SP51      3926             22.45  +      6.59
 11>Matylda Wąsik            Szkoła Podstawowa nr SP51      3676             22.51  +      7.05
 12>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      3341             22.57  +      7.11
 13>Zuzanna Pawelec          Szkoła Podstawowa nr SP46      3452             25.13  +      9.27
 14>Natalia Hawrylak         Szkoła Podstawowa nr SP46      3579             27.40  +     11.54
 15>Lena Grel                Szkoła Podstawowa nr SP10      3646             28.10  +     12.24
 16>Dominika Ostrowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3463             28.39  +     12.53
 17>Wiktoria Klempka         Szkoła Podstawowa nr SP19      3299             30.11  +     14.25
 18>Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      3511             30.17  +     14.31
 19>Judyta Świeczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3845             30.38  +     14.52
 20>Hanna Jarosz             Szkoła Podstawowa nr SP40      3272             31.48  +     16.02
 21>Amelia Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      3508             32.45  +     16.59
 22>Angelika Skrobas         Szkoła Podstawowa nr SP51                       32.47  +     17.01
 23>Oliwia Michalczyk        Szkoła Podstawowa nr SP51                       32.54  +     17.08
 24>Sara Mircić              Szkoła Podstawowa nr SP46      3577             33.14  +     17.28
 25>Maja Gwarda              Szkoła Podstawowa nr SP46      3484             35.57  +     20.11
 26>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      3450             37.13  +     21.27
 27>Anna Panasiuk            Szkoła Podstawowa nr SP51      3667             37.46  +     22.00
 28>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      3340             39.07  +     23.21
 29>Amelia Szczybelska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3486             39.44  +     23.58
 30>Katarzyna Knapek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3472             41.11  +     25.25
 31>Jaśmina Różycka          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3733             43.28  +     27.42
 32>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      3383             44.49  +     29.03
 32>Julianka Wyrwas          Szkoła Podstawowa nr SP40      3854             44.49  +     29.03
 34>Weronika Brzana          Szkoła Podstawowa nr SP19      3297             45.41  +     29.55
 35>Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      3459             48.10  +     32.24
 36>Aleksandra Ciszek        Szkoła Podstawowa nr SP51      3872             49.41  +     33.55
 37>Maja Bucior              Szkoła Podstawowa nr SP46      3458             51.12  +     35.26
 38>Pola Soczyńska           Szkoła Podstawowa nr SP51      3932             51.38  +     35.52
 39>Hanna Paluch             Szkoła Podstawowa nr SP30      3848             52.21  +     36.35
 40>Maja Pietrzak            Szkoła Podstawowa nr SP46      3485             53.34  +     37.48
 41>Gabriela Boguń           Szkoła Podstawowa nr SP10      3381             54.42  +     38.56
 42>Amelia Korkosz           Szkoła Podstawowa nr SP46      3469             58.54  +     43.08
 43>Nadia Kosior             Szkoła Podstawowa nr SP46      3488             69.43  +     53.57
 44>Natalia Górka            Szkoła Podstawowa nr SP30      3842             79.57  +     64.11
    Julia Boruta             Szkoła Podstawowa nr SP51      3653         NKL-bPK           
    Zuzanna Korab            Szkoła Podstawowa nr SP10      3847         NKL-bPK           
    Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      3538         NKL-bPK           
    Oliwia Arend             Szkoła Podstawowa nr SP30      3843         NKL-bPK           
    Nikola Cichalewska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3467         NKL-bPK           
    Julia Modzelewska        Szkoła Podstawowa nr SP46      3479         NKL-bPK           
    Maria Rusinek            Szkoła Podstawowa nr SP46      3482         NKL-bPK           
    Alicja Szafruga          Szkoła Podstawowa nr SP46      3487         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Kot                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3413             12.43  +      0.00
  2>Aleksandra Łukasiak      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3405             13.53  +      1.10
  3>Martyna Kusiak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3421             14.07  +      1.24
  4>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3499             14.42  +      1.59
  5>Marysia Michrowska       Szkoła Podstawowa nr SP19      3314             15.13  +      2.30
  6>Amelia Kaczmarczyk       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3417             15.22  +      2.39
  6>Julia Wiercińska         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3609             15.22  +      2.39
  8>Maja Zięba               Szkoła Podstawowa nr SP40      3274             16.06  +      3.23
  9>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      3368             17.02  +      4.19
 10>Julia Styk               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3598             17.04  +      4.21
 10>Wiktoria Majewska        Szkoła Podstawowa nr SP19      3295             17.04  +      4.21
 12>Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       3572             17.09  +      4.26
 13>Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      3277             17.35  +      4.52
 14>Marysia Dąbrowska        Szkoła Podstawowa nr SP19      3188             17.42  +      4.59
 15>Agata Zaborska           Szkoła Podstawowa nr SP18      3199             17.46  +      5.03
 16>Paulina Bartoszewska     Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3416             17.47  +      5.04
 17>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      3498             18.00  +      5.17
 18>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       3573             18.16  +      5.33
 19>Melania Bojar            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3603             18.17  +      5.34
 20>Gabriela Szczepanik      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3860             18.18  +      5.35
 21>Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       3570             18.35  +      5.52
 22>Katarzyna Pukaluk        Szkoła Podstawowa nr SP40      3255             19.03  +      6.20
 23>Natalia Połok            Gimnazjum i Liceum i SOB                        19.09  +      6.26
 24>Matylda Kurusiewicz      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3418             19.26  +      6.43
 25>Pola Cieplak             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3406             19.30  +      6.47
 26>Zuzanna Zdunek           Gimnazjum i Liceum i SOB       3575             19.58  +      7.15
 27>Błaszczak Aleksandra     Gimnazjum i Liceum i SOB       3940             20.21  +      7.38
 27>Dominika Brajerska       Gimnazjum i Liceum i SOB       3941             20.21  +      7.38
 29>Milena Janicka           Gimnazjum i Liceum i SOB       3797             20.31  +      7.48
 30>Luiza Drzewiecka         Szkoła Podstawowa nr SP40      3851             20.32  +      7.49
 31>Nina Woźnica             Szkoła Podstawowa nr SP19      3904             20.53  +      8.10
 32>Joanna Podkańska         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3478             21.12  +      8.29
 33>Sylwia Zań               Szkoła Podstawowa nr SP18      3195             21.36  +      8.53
 33>Aleksandra Baryła        Szkoła Podstawowa nr SP40      3647             21.36  +      8.53
 35>Wiktoria Opielak         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3597             22.08  +      9.25
 36>Roksana Cichalewska      Szkoła Podstawowa nr SP46      3504             22.17  +      9.34
 37>Wiktoria Płudowska       Szkoła Podstawowa nr SP19      3301             23.28  +     10.45
 38>Honorata Drabik          Szkoła Podstawowa nr SP18      3197             23.33  +     10.50
 39>Klaudia Bartosch         Szkoła Podstawowa nr SP46      3496             23.39  +     10.56
 40>Wiktoria Sochal          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3905             23.52  +     11.09
 41>Maja Klajda              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      23.56  +     11.13
 42>Katarzyna Makaruk        Gimnazjum i Liceum i SOB                        24.05  +     11.22
 43>Ola Klimczuk             Szkoła Podstawowa nr SP19      3191             24.21  +     11.38
 44>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3502             24.25  +     11.42
 45>Gabriela Wasilewska      Szkoła Podstawowa nr SP18      3803             24.27  +     11.44
 46>Kaja Garbacz             Szkoła Podstawowa nr SP18      3879             24.42  +     11.59
 46>Laura Dyś                Szkoła Podstawowa nr SP46      3684             24.42  +     11.59
 48>Wioletta Wróblewska      Szkoła Podstawowa nr SP51      3672             25.12  +     12.29
 49>Joanna Szlachetka        Szkoła Podstawowa nr SP46      3928             25.28  +     12.45
 50>Hanna Baranowska         Gimnazjum i Liceum i SOB       3939             26.02  +     13.19
 51>Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      3500             26.11  +     13.28
 52>Alicja Wiśniewska        Szkoła Podstawowa nr SP18      3875             26.14  +     13.31
 53>Magdalena Kapalska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3930             26.32  +     13.49
 54>Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      3275             27.00  +     14.17
 55>Oliwia Stanicka          Szkoła Podstawowa nr SP46      3493             27.26  +     14.43
 56>Klaudia Gabroś           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3415             27.28  +     14.45
 57>Oliwia Kozłowska         Gimnazjum i Liceum i SOB       3952             27.42  +     14.59
 58>Amelia Zakezewska        Szkoła Podstawowa nr SP51      3871             27.48  +     15.05
 59>Ewa Gogacz               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3409             27.51  +     15.08
 60>Katarzyna Kulik          Szkoła Podstawowa nr SP51      3671             27.53  +     15.10
 61>Karolina Bęczkowska      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3410             27.55  +     15.12
 62>Ewa Czapla               Gimnazjum i Liceum i SOB       3956             27.59  +     15.16
 63>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      3494             28.06  +     15.23
 64>Olga Szelągowska         Gimnazjum i Liceum i SOB                        28.08  +     15.25
 65>Magdalena Małys          Szkoła Podstawowa nr SP40      3852             28.32  +     15.49
 66>Łucja Woźniak            Gimnazjum i Liceum i SOB       3950             28.37  +     15.54
 67>Alicja Zachwatowicz      Szkoła Podstawowa nr SP10      3846             28.44  +     16.01
 68>Joanna Wargocka          Szkoła Podstawowa nr SP18      3736             28.47  +     16.04
 69>Aleksandra Gora          Szkoła Podstawowa nr SP18      3196             28.52  +     16.09
 70>Kinga Sołoducha          Szkoła Podstawowa nr SP10      3370             28.56  +     16.13
 71>Nadia Boguta             Szkoła Podstawowa nr SP18      3877             29.01  +     16.18
 72>Aleksandra Baranowska    Gimnazjum i Liceum i SOB       3951             29.57  +     17.14
 73>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      3369             31.21  +     18.38
 74>Joanna Chlebus           Szkoła Podstawowa nr SP18      3198             32.16  +     19.33
 75>Julia Dziekanowska       Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3453             32.34  +     19.51
 76>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      3497             33.27  +     20.44
 77>Wiktoria Łakota          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3412             33.51  +     21.08
 78>Emilia Dobrowolska       Szkoła Podstawowa nr SP51      3796             34.12  +     21.29
 79>Julia Stawnicka          Szkoła Podstawowa nr SP19      3302             35.34  +     22.51
 80>Wiktoria Palak           Gimnazjum i Liceum i SOB       3953             35.41  +     22.58
 81>Weronika Baskiewicz      Szkoła Podstawowa nr SP18      3284             36.09  +     23.26
 82>Aleksandra Czerwińska    Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3906             37.30  +     24.47
 83>Justyna Blicharz         Szkoła Podstawowa nr SP51                       39.12  +     26.29
 84>Milena Mazurek           Gimnazjum i Liceum i SOB       3938             39.16  +     26.33
 85>Julia Piwnicka           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3451             39.47  +     27.04
 86>Małgorzata Wrońska       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3411             39.53  +     27.10
 87>Maria Bujek              Szkoła Podstawowa nr SP18      3285             40.09  +     27.26
 88>Kinga Wróblewska         Szkoła Podstawowa nr SP19      3296             40.51  +     28.08
 89>Kamila Kuźniar           Szkoła Podstawowa nr SP40      3853             42.34  +     29.51
 90>Wanessa Natalia Woźniak  Szkoła Podstawowa nr SP46      3929             52.37  +     39.54
 91>Zofia Grajczak           Szkoła Podstawowa nr SP18      3876             53.03  +     40.20
 92>Kamila Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP10      3371             56.33  +     43.50
 93>Wiktoria Knap            Szkoła Podstawowa nr SP51      3925             61.55  +     49.12
    Aleksandra Mazurek       Gimnazjum i Liceum i SOB       3954         NKL-bPK           
    Wiktoria Niemiec         Szkoła Podstawowa nr SP40      3257         NKL-bPK           
    Agata Bartnicka          Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
    Róża Oprzańska           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3798         NKL-bPK           
    Magda Szczepańska        Szkoła Podstawowa nr SP19      3642         NKL-bPK           
    Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      3711         NKL-bPK           
    Dominika Pikuła          Szkoła Podstawowa nr SP46      3495         NKL-bPK           
    Oliwia Kandulska         Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
    Marcelina Wojtaszko      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3464         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       3561             14.00  +      0.00
  2>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       3563             14.08  +      0.08
  3>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       3562             15.16  +      1.16
  4>Lubomir Ziółek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3592             15.25  +      1.25
  5>Kamil Bartoszek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       3556             17.02  +      3.02
  6>Mikołaj Ciesielski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       3593             18.09  +      4.09
  7>Jakub Grabowski          III Liceum Ogólnoszt 3LO       3919             18.17  +      4.17
  8>Daniel Dębiński          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3902             18.40  +      4.40
  9>Michał Korolko           Gimnazjum i Liceum i SOB                        19.27  +      5.27
 10>Piotr Cholewa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3554             19.51  +      5.51
 11>Kuchno Piotr             III Liceum Ogólnoszt 3LO       3914             21.19  +      7.19
 12>Oskar Bukowski           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3918             24.20  +     10.20
 13>Cezary Abramek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3555             27.21  +     13.21
    Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       3564         NKL-bPK           
    Michał Janik             III Liceum Ogólnoszt 3LO       3917         NKL-bPK           
    Paweł Książek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3920         NKL-bPK           
    Jakub Szabłowski         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3916         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.6km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      3260             13.48  +      0.00
  2>Michał Kłoda             Szkoła Podstawowa nr SP51      3656             14.01  +      0.13
  3>Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5       3644             15.00  +      1.12
  4>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      3516             16.13  +      2.25
  5>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3239             16.42  +      2.54
  6>Oskar Gomela             Szkoła Podstawowa nr SP51      3670             17.38  +      3.50
  7>Tobias Gawetski          Szkoła Podstawowa nr SP51      3661             18.12  +      4.24
  8>Ignacy Lis               Szkoła Podstawowa nr SP51      3654             18.19  +      4.31
  9>Rafał Wiśniewski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3278             18.34  +      4.46
 10>Krystian Daniel          Szkoła Podstawowa nr SP46      3437             19.43  +      5.55
 11>Adam Dybowski            Szkoła Podstawowa nr SP51      3669             19.44  +      5.56
 12>Aleksander Olszewski     Szkoła Podstawowa nr SP51      3663             20.00  +      6.12
 13>Igor Dyński              Szkoła Podstawowa nr SP40      3863             20.41  +      6.53
 14>Piotr Górecki            Szkoła Podstawowa nr SP46      3426             21.16  +      7.28
 15>Mateusz Bartnik          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3460             21.43  +      7.55
 16>Paweł Niezgoda           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3509             21.44  +      7.56
 17>Oliwier Barszczuk        Szkoła Podstawowa nr SP10      3850             21.51  +      8.03
 18>Michał Mikołajewicz      Szkoła Podstawowa nr SP19      3306             22.32  +      8.44
 19>Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      3240             22.44  +      8.56
 20>Miłosz Bartnik           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3456             24.26  +     10.38
 21>Paweł Hader              Szkoła Podstawowa nr SP40      3865             25.43  +     11.55
 22>Dawid Żelazny            Szkoła Podstawowa nr SP5       3506             25.45  +     11.57
 23>Paweł Chojęta            Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3626             26.16  +     12.28
 24>Kuba Drzewicki           Szkoła Podstawowa nr SP40      3734             26.27  +     12.39
 25>Kacper Karpiński         Szkoła Podstawowa nr SP40                       26.33  +     12.45
 26>Mikołaj Politowicz       Szkoła Podstawowa nr SP40                       28.50  +     15.02
 27>Aleksander Kibicki       Szkoła Podstawowa nr SP40      3237             30.02  +     16.14
 28>Fabian Łukasik           Szkoła Podstawowa nr SP51                       30.38  +     16.50
 29>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      3384             31.16  +     17.28
 30>Kacper Dziki             Szkoła Podstawowa nr SP40      3273             32.17  +     18.29
 31>Kacper Babkiewicz        Szkoła Podstawowa nr SP10      3838             33.07  +     19.19
 32>Jakub Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP5       3921             33.13  +     19.25
 33>Bartłomiej Czerwiński    Szkoła Podstawowa nr SP46      3434             34.16  +     20.28
 34>Filip Prokopiak          Szkoła Podstawowa nr SP51      3657             34.47  +     20.59
 35>Jan Wrzos                Szkoła Podstawowa nr SP51                       38.11  +     24.23
 36>Aleksander Kawecki       Szkoła Podstawowa nr SP46      3429             38.14  +     24.26
 37>Szymon Kuchler           Szkoła Podstawowa nr SP40      3279             38.15  +     24.27
 38>Karol Pasternak          Szkoła Podstawowa nr SP51      3655             40.11  +     26.23
 39>Wiktor Misztal           Szkoła Podstawowa nr SP46      3428             41.05  +     27.17
 40>Mikołaj Pilaszewski      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3473             41.28  +     27.40
 41>Kacper Wilczewski        Szkoła Podstawowa nr SP46      3436             41.55  +     28.07
 42>Filip Wyrwas             Szkoła Podstawowa nr SP40      3262             42.39  +     28.51
 43>Damian Kuś               Szkoła Podstawowa nr SP40      3862             43.03  +     29.15
 44>Bartosz Piwko            Szkoła Podstawowa nr SP10      3839             46.02  +     32.14
 45>Konrad Garbacz           Szkoła Podstawowa nr SP51                       51.51  +     38.03
 46>Michał Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP51      3924             63.44  +     49.56
 47>Krystian Kmieć           Szkoła Podstawowa nr SP51      3677             75.41  +     61.53
    Marcel Pawłowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3243         NKL-bPK           
    Mateusz Niećko           Szkoła Podstawowa nr SP10      3385         NKL-bPK           
    Jakub Siedlecki          Szkoła Podstawowa nr SP10      3342         NKL-bPK           
    Adrian Dorociak          Szkoła Podstawowa nr SP40      3245         NKL-bPK           
    Dawid Parzys             Szkoła Podstawowa nr SP40      3261         NKL-bPK           
    Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      3427         NKL-bPK           
    Wiktor Sokół             Szkoła Podstawowa nr SP51      3660         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kornel Smoliński         Gimnazjum i Liceum i SOB       3582             10.55  +      0.00
  2>Olaf Walczyński          Szkoła Podstawowa nr SP18      3627             12.17  +      1.22
  3>Antoni Karapuda          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3800             12.21  +      1.26
  4>Mikołaj Brzusek          Gimnazjum i Liceum i SOB       3580             12.46  +      1.51
  5>Kacper Grabarczyk        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3392             13.18  +      2.23
  6>Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      3782             13.29  +      2.34
  7>Mateusz Wolski           Szkoła Podstawowa nr SP18      3214             13.41  +      2.46
  8>Jakub Dobrowolski        Szkoła Podstawowa nr SP18      3203             13.45  +      2.50
  9>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      3282             14.08  +      3.13
 10>Maciej Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      3266             14.09  +      3.14
 11>Wiktor Trancygier        Szkoła Podstawowa nr SP18      3216             14.33  +      3.38
 12>Jakub Saj                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3408             14.56  +      4.01
 13>Filip Kowalik            Szkoła Podstawowa nr SP19      3304             15.01  +      4.06
 14>Paweł Król               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3389             15.11  +      4.16
 15>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3441             15.35  +      4.40
 16>Miłosz Górka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3471             15.52  +      4.57
 17>Mateusz Wojdak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3395             16.00  +      5.05
 17>Kamil Mazur              Szkoła Podstawowa nr SP18      3213             16.00  +      5.05
 19>Wiktor Matwiejuk         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3799             16.06  +      5.11
 20>Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       3586             16.19  +      5.24
 21>Hubert Łuszczew          Szkoła Podstawowa nr SP46      3439             16.47  +      5.52
 22>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      3438             16.51  +      5.56
 23>Wiktor Patkowski         Szkoła Podstawowa nr SP18      3286             17.09  +      6.14
 24>Paweł Pastwa             Szkoła Podstawowa nr SP18      3806             17.18  +      6.23
 25>Ignacy Szczęśniak        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3600             17.41  +      6.46
 26>Sebastian Grabowski      Szkoła Podstawowa nr SP18      3873             17.50  +      6.55
 27>Arkadiusz Grabowski      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3462             18.06  +      7.11
 28>Maciej Panasiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP18      3207             18.07  +      7.12
 29>Krzysztof Osiński        Szkoła Podstawowa nr SP18      3802             18.12  +      7.17
 30>Jakub Jankowski          Szkoła Podstawowa nr SP18      3212             18.36  +      7.41
 31>Rafał Wełna              Szkoła Podstawowa nr SP40      3267             18.44  +      7.49
 32>Michał Kołodyński        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3611             18.50  +      7.55
 33>Adrian Kulesza           Szkoła Podstawowa nr SP10      3366             18.59  +      8.04
 34>Szymon Kryk              Szkoła Podstawowa nr SP18      3777             19.07  +      8.12
 35>Mateusz Suszek           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3394             19.10  +      8.15
 36>Artur Piskunowicz        Szkoła Podstawowa nr SP40      3347             19.17  +      8.22
 37>Aleksander Zienkiewicz   Szkoła Podstawowa nr SP18      3878             19.21  +      8.26
 38>Maciej Mrozek            Szkoła Podstawowa nr SP18      3206             19.46  +      8.51
 39>Kajetan Wybraniec        Szkoła Podstawowa nr SP18      3211             20.02  +      9.07
 40>Norbert Dzieniewski      Szkoła Podstawowa nr SP19      3309             20.05  +      9.10
 41>Wiktor Poznański         Szkoła Podstawowa nr SP51                       20.35  +      9.40
 42>Oskar Wójcicki           Szkoła Podstawowa nr SP18      3218             20.43  +      9.48
 43>Łukasz Walczak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3859             20.58  +     10.03
 44>Filip Radko              Szkoła Podstawowa nr SP18      3208             21.06  +     10.11
 45>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      3378             21.16  +     10.21
 46>Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      3515             21.29  +     10.34
 47>Michał Tokarz            Szkoła Podstawowa nr SP18      3807             21.59  +     11.04
 48>Kuba Powroźnik           Szkoła Podstawowa nr SP19      3311             22.05  +     11.10
 49>Tymoteusz Korab          Szkoła Podstawowa nr SP18      3805             22.14  +     11.19
 50>Łukasz Krzyszczak        Gimnazjum i Liceum i SOB       3948             22.20  +     11.25
 51>Jakub Nowakowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3270             23.07  +     12.12
 52>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3571             23.12  +     12.17
 53>Łukasz Golijanek         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3480             23.14  +     12.19
 54>Damian Chmiel            Szkoła Podstawowa nr SP46      3445             23.15  +     12.20
 55>Łukasz Sutryk            Szkoła Podstawowa nr SP18      3874             23.41  +     12.46
 56>Jakub Bańko              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3610             24.32  +     13.37
 57>Jakub Makuch             Szkoła Podstawowa nr SP10      3364             25.01  +     14.06
 58>Kacper Stram             Szkoła Podstawowa nr SP18      3229             25.05  +     14.10
 59>Mikołaj Poniewozik       Szkoła Podstawowa nr SP18      3234             25.09  +     14.14
 60>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      3440             25.32  +     14.37
 61>Adam Gawryszuk           Szkoła Podstawowa nr SP18      3233             25.41  +     14.46
 62>Konrad Wołodkiewicz      Szkoła Podstawowa nr SP19      3316             27.04  +     16.09
 63>Jarosław Orgasiński      Szkoła Podstawowa nr SP40      3269             27.12  +     16.17
 64>Bartosz Stajszczak       Gimnazjum i Liceum i SOB       3943             27.22  +     16.27
 65>Kacper Wawrzuciszyn      Gimnazjum i Liceum i SOB       3934             27.34  +     16.39
 66>Maciej Wojciechowski     Gimnazjum i Liceum i SOB       3937             27.40  +     16.45
 67>Dominik Dymek            Szkoła Podstawowa nr SP19      3308             28.14  +     17.19
 68>Hubert Żmuda             Szkoła Podstawowa nr SP10      3367             28.23  +     17.28
 69>Filip Kaczmarski         Szkoła Podstawowa nr SP46      3448             28.46  +     17.51
 70>Karol Paszkowski         Gimnazjum i Liceum i SOB       3945             29.31  +     18.36
 71>Dominik Krawczyk         Szkoła Podstawowa nr SP46      3449             29.58  +     19.03
 72>Karol Bęczkowski         Szkoła Podstawowa nr SP51                       30.32  +     19.37
 73>Dawid Mańka              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3468             30.53  +     19.58
 74>Daniel Zienkowski        Gimnazjum i Liceum i SOB       3946             31.29  +     20.34
 75>Kacper Dyński            Szkoła Podstawowa nr SP40      3345             32.13  +     21.18
 76>Maciej Pizior            Szkoła Podstawowa nr SP46      3443             36.30  +     25.35
 77>Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3388             37.26  +     26.31
    Wojciech Komotajtis      Szkoła Podstawowa nr SP18      3804         NKL-bPK           
    Nikita Scherbaty         Szkoła Podstawowa nr SP19                   NKL-bPK           
    Łukasz Woś               Szkoła Podstawowa nr SP46      3927         NKL-bPK           
    Przemysław Siejka        Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
    Hubert Słotwiński        Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
    Damian Babiarz           Gimnazjum i Liceum i SOB       3933         NKL-bPK           
    Dominik Dudzisz          Gimnazjum i Liceum i SOB       3949         NKL-bPK           
    Antoni Kempisty          Gimnazjum i Liceum i SOB       3944         NKL-bPK           
    Bartłomiej Ścisłowski    Gimnazjum i Liceum i SOB       3947         NKL-bPK           
    Stanisław Kawalec        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3870         NKL-bPK           
    Adam Mielko              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3407         NKL-bPK           
    Krzysztof Krauz          Szkoła Podstawowa nr SP18      3291         NKL-bPK           
    Beniamin Tomaszewski     Szkoła Podstawowa nr SP18      3801         NKL-bPK           
    Piotr Zuzański           Szkoła Podstawowa nr SP19      3305         NKL-bPK           
    Kacper Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      3265         NKL-bPK           
    Gabriel Gułkowski        Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.2km    0m 19k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       14.39  +      0.00
  2>Sławomir Juraszewski     KU AZS UMCS Lublin   UMCS      3236             16.10  +      1.31
  3>Michal Goral             KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       16.40  +      2.01
  4>Marek Goliszek           Gimnazjum i Liceum i SOB                        17.03  +      2.24
  5>Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       22.03  +      7.24