Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                  11.10.2018 14:38:21
                            XIII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.0km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Katarzyna Płudowska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       3587             16.06  +      0.00
  2>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3545             19.34  +      3.28
  3>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       3541             19.51  +      3.45
  4>Wiktoria Kędra           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3424             20.23  +      4.17
  5>Aleksandra Buczkowska    III Liceum Ogólnoszt 3LO       3551             20.45  +      4.39
  6>Aleksandra Bożym         Gimnazjum i Liceum i SOB       3568             21.07  +      5.01
  7>Natalia Frejer           IX Liceum Ogólnokszt 9LO       3425             22.20  +      6.14
  8>Kinga Polańska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3590             23.17  +      7.11
  9>Małgorzata Misiak        XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3317             27.20  +     11.14
 10>Anna Pyza                III Liceum Ogólnoszt 3LO       3591             27.21  +     11.15
 11>Natalia Boroch           Gimnazjum i Liceum i SOB       3565             30.04  +     13.58
 12>Ewelina Rocka            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3547             31.20  +     15.14
 13>Kamila Pęcak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3612             31.47  +     15.41
 14>Wiktoria Furmaniak       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3618             32.16  +     16.10
 15>Aneta Misztal            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3550             32.32  +     16.26
 16>Aleksandra Sałaga        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3620             34.12  +     18.06
 17>Nina Biel                XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3530             34.16  +     18.10
 18>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3621             34.59  +     18.53
 19>Julia Kaproń             III Liceum Ogólnoszt 3LO       3588             36.48  +     20.42
 20>Joanna Wojciechowska     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3631             38.50  +     22.44
 21>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       3548             39.31  +     23.25
 22>Dominika Dąbrowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3634             41.41  +     25.35
 23>Natalia Krawczyk         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3636             43.38  +     27.32
 24>Natalia Radzka           Gimnazjum i Liceum i SOB       3566             44.27  +     28.21
 25>Patrycja Flis            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3632             47.40  +     31.34
 26>Julia Socha              XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3529             52.13  +     36.07
 27>Julia Skolimowska        Gimnazjum i Liceum i SOB       3567             59.29  +     43.23
    Julia Maciąg             XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3322         NKL-bPK           
    Milena Wasak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3635         NKL-bPK           
    Adrianna Duda            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3615         DNF               
    Magdalena Wołowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3619         DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3519             14.54  +      0.00
  2>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3513             16.40  +      1.46
  3>Martyna Hawrył           Szkoła Podstawowa nr SP10      3358             19.11  +      4.17
  4>Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      3359             19.23  +      4.29
  5>Amelia Ruta              Szkoła Podstawowa nr SP19      3298             20.09  +      5.15
  6>Maja Staniszewska        Szkoła Podstawowa nr SP40      3271             20.23  +      5.29
  7>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      3450             20.30  +      5.36
  8>Luiza Kowalska           Szkoła Podstawowa nr SP40      3247             21.07  +      6.13
  9>Justyna Jurkiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP10      3382             22.03  +      7.09
 10>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      3383             22.10  +      7.16
 11>Maja Pietrzak            Szkoła Podstawowa nr SP46      3485             22.59  +      8.05
 12>Weronika Brzana          Szkoła Podstawowa nr SP19      3297             23.05  +      8.11
 13>Amelia Szczybelska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3486             23.26  +      8.32
 14>Wiktoria Klempka         Szkoła Podstawowa nr SP19      3299             24.04  +      9.10
 15>Ola Ładziak              Szkoła Podstawowa nr SP10      3361             24.19  +      9.25
 16>Emilia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP40      3259             25.26  +     10.32
 17>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      3357             26.18  +     11.24
 18>Amelia Piątek            Szkoła Podstawowa nr SP46      3583             26.25  +     11.31
 19>Natalia Tkaczyk          Szkoła Podstawowa nr SP46      3581             26.36  +     11.42
 20>Hanna Jarosz             Szkoła Podstawowa nr SP40      3272             28.21  +     13.27
 21>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      3344             28.43  +     13.49
 22>Julia Modzelewska        Szkoła Podstawowa nr SP46      3479             29.07  +     14.13
 23>Gabriela Boguń           Szkoła Podstawowa nr SP10      3381             29.11  +     14.17
 24>Oliwia Szurobura         Szkoła Podstawowa nr SP10      3362             29.29  +     14.35
 25>Natalia Marcinek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3574             30.02  +     15.08
 26>Karolina Sołtysik        Szkoła Podstawowa nr SP46      3637             31.05  +     16.11
 27>Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      3507             32.04  +     17.10
 28>Natalia Hawrylak         Szkoła Podstawowa nr SP46      3579             32.40  +     17.46
 29>Sara Mircić              Szkoła Podstawowa nr SP46      3577             33.32  +     18.38
 30>Wiktoria Kamińska        Szkoła Podstawowa nr SP51                       33.50  +     18.56
 31>Ola Zuzańska             Szkoła Podstawowa nr SP10      3349             34.29  +     19.35
 32>Katarzyna Knapek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3472             34.30  +     19.36
 33>Malwina Borowiec         Szkoła Podstawowa nr SP30      3510             34.33  +     19.39
 34>Maja Gwarda              Szkoła Podstawowa nr SP46      3484             36.02  +     21.08
 35>Natalia Iżycka           Szkoła Podstawowa nr SP46      3491             36.20  +     21.26
 36>Maja Bucior              Szkoła Podstawowa nr SP46      3458             36.33  +     21.39
 37>Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      3459             37.29  +     22.35
 38>Laura Bosko              Szkoła Podstawowa nr SP46                       38.08  +     23.14
 39>Aleksandra Mazurek       Szkoła Podstawowa nr SP30      3512             38.49  +     23.55
 40>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      3340             38.52  +     23.58
 41>Dominika Ostrowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      3463             39.44  +     24.50
 42>Nadja Pawlik             Szkoła Podstawowa nr SP46      3477             41.04  +     26.10
 43>Nadia Kosior             Szkoła Podstawowa nr SP46      3488             41.35  +     26.41
 44>Emilia Wiśniewska        Szkoła Podstawowa nr SP46      3454             41.54  +     27.00
 45>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      3346             41.58  +     27.04
 46>Karolina Bielak          Szkoła Podstawowa nr SP46      3461             43.42  +     28.48
 47>Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      3538             44.41  +     29.47
 48>Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      3514             44.55  +     30.01
 49>Alicja Szafruga          Szkoła Podstawowa nr SP46      3487             47.36  +     32.42
 50>Ola Gruszczyk            Szkoła Podstawowa nr SP10      3351             54.22  +     39.28
 51>Julia Persona            Szkoła Podstawowa nr SP10      3350             58.20  +     43.26
    Wiktoria Syta            Szkoła Podstawowa nr SP46      3452         NKL-bPK           
    Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      3360         NKL-bPK           
    Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      3341         NKL-bPK           
    Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      3511         NKL-bPK           
    Amelia Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      3508         NKL-bPK           
    Roksana Noga             Szkoła Podstawowa nr SP40      3242         NKL-bPK           
    Nikola Cichalewska       Szkoła Podstawowa nr SP46                   NKL-bPK           
    Ewa Łuszczak             Szkoła Podstawowa nr SP46                   NKL-bPK           
    Aleksandra Górecka       Szkoła Podstawowa nr SP46      3585         NKL-bPK           
    Wiktoria Krakowiak       Szkoła Podstawowa nr SP46      3489         NKL-bPK           
    Maria Rusinek            Szkoła Podstawowa nr SP46      3482         NKL-bPK           
    Lena Gawlikowska         Szkoła Podstawowa nr SP51                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.8km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Zofia Fabrowska          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3604             12.06  +      0.00
  2>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3499             13.38  +      1.32
  3>Aleksandra Łukasiak      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3405             14.46  +      2.40
  4>Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      3277             15.23  +      3.17
  5>Agata Zaborska           Szkoła Podstawowa nr SP18      3199             16.03  +      3.57
  6>Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       3570             16.13  +      4.07
  7>Lena Sobiech             Szkoła Podstawowa nr SP18      3201             16.17  +      4.11
  8>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      3368             17.47  +      5.41
  9>Maja Oleszczuk           Szkoła Podstawowa nr SP18      3293             17.55  +      5.49
 10>Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       3569             17.58  +      5.52
 11>Katarzyna Pukaluk        Szkoła Podstawowa nr SP40                       18.03  +      5.57
 12>Martyna Kusiak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3421             18.17  +      6.11
 13>Joanna Lipska            Szkoła Podstawowa nr SP22      3386             18.25  +      6.19
 14>Zuzanna Zdunek           Szkoła Podstawowa im SPCH      3575             18.27  +      6.21
 15>Wiktoria Majewska        Szkoła Podstawowa nr SP19      3295             18.58  +      6.52
 16>Melania Bojar            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3603             19.11  +      7.05
 17>Patrycja Tarasińska      Szkoła Podstawowa nr SP40      3281             19.30  +      7.24
 18>Julia Piwnicka           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3451             19.42  +      7.36
 19>Gabriela Klonowska       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3414             20.03  +      7.57
 20>Klaudia Woźniak Vel WójcikSzkoła Podstawowa nr SP22      3533             20.04  +      7.58
 21>Marysia Dąbrowska        Szkoła Podstawowa nr SP19      3188             20.05  +      7.59
 21>Laura Łabiga             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3476             20.05  +      7.59
 23>Zuzanna Sołowiej         Szkoła Podstawowa nr SP18      3202             20.18  +      8.12
 24>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      3498             20.38  +      8.32
 25>Julia Wiercińska         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3609             21.15  +      9.09
 26>Ola Klimczuk             Szkoła Podstawowa nr SP19      3191             21.34  +      9.28
 27>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       3573             21.36  +      9.30
 28>Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       3572             22.02  +      9.56
 29>Pola Cieplak             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3406             22.09  +     10.03
 30>Maria Bujek              Szkoła Podstawowa nr SP18      3285             22.24  +     10.18
 31>Ewa Dziurda              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3401             22.47  +     10.41
 32>Dominika Pikuła          Szkoła Podstawowa nr SP46      3495             22.51  +     10.45
 33>Julia Kot                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3413             23.06  +     11.00
 34>Roksana Cichalewska      Szkoła Podstawowa nr SP46      3504             23.35  +     11.29
 35>Patrycja Szypulska       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3605             23.46  +     11.40
 36>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      3502             23.47  +     11.41
 37>Sylwia Zań               Szkoła Podstawowa nr SP18      3195             23.56  +     11.50
 38>Joanna Podkańska         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3478             23.57  +     11.51
 39>Maja Zięba               Szkoła Podstawowa nr SP40      3274             24.06  +     12.00
 40>Adrianna Łepek           Szkoła Podstawowa nr SP18      3204             24.16  +     12.10
 41>Honorata Drabik          Szkoła Podstawowa nr SP18      3197             24.50  +     12.44
 42>Kinga Sołoducha          Szkoła Podstawowa nr SP10      3370             24.51  +     12.45
 43>Aleksandra Witek         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3629             24.59  +     12.53
 44>Wiktoria Łakota          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3412             25.14  +     13.08
 45>Matylda Kurusiewicz      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3418             25.19  +     13.13
 46>Katarzyna Jemielniak     Szkoła Podstawowa nr SP19      3294             25.36  +     13.30
 47>Joanna Maziarczyk        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3607             25.46  +     13.40
 48>Hanna Sprawka            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3606             25.47  +     13.41
 49>Julia Styk               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3598             26.07  +     14.01
 50>Klaudia Zwolak           Szkoła Podstawowa nr SP10      3372             26.33  +     14.27
 51>Amelia Kaczmarczyk       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3417             26.47  +     14.41
 52>Wiktoria Zubiak          Szkoła Podstawowa nr SP10      3373             27.06  +     15.00
 53>Klaudia Gabroś           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3415             27.14  +     15.08
 54>Oliwia Stanicka          Szkoła Podstawowa nr SP46      3493             27.16  +     15.10
 55>Wiktoria Opielak         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3597             27.18  +     15.12
 56>Kinga Wróblewska         Szkoła Podstawowa nr SP19      3296             27.23  +     15.17
 57>Paulina Bartoszewska     Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3416             27.46  +     15.40
 58>Maria Trzpiel            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3419             27.54  +     15.48
 59>Ewa Gogacz               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3409             28.09  +     16.03
 60>Julia Zarzeczna          Szkoła Podstawowa nr SP22                       28.18  +     16.12
 61>Weronika Gołofit         Szkoła Podstawowa nr SP30      3613             28.28  +     16.22
 62>Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      3275             29.14  +     17.08
 63>Paulina Pastuszak        Pallotyńskie Gimnazj PALL                       30.01  +     17.55
 64>Julia Dziekanowska       Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3453             31.07  +     19.01
 65>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      3497             31.53  +     19.47
 66>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      3369             32.38  +     20.32
 67>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      3494             32.41  +     20.35
 67>Gabriela Kozłowska       Pallotyńskie Gimnazj PALL                       32.41  +     20.35
 69>Anna Szewczyk            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3399             33.45  +     21.39
 70>Małgorzata Wrońska       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3411             34.07  +     22.01
 71>Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      3500             34.20  +     22.14
 72>Izabela Badach           Szkoła Podstawowa nr SP18      3288             34.41  +     22.35
 73>Klaudia Bartosch         Szkoła Podstawowa nr SP46      3496             34.42  +     22.36
 74>Kaja Frączek             Szkoła Podstawowa nr SP22      3624             35.19  +     23.13
 75>Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      3521             36.27  +     24.21
 76>Julia Tajak              Szkoła Podstawowa nr SP10      3377             36.38  +     24.32
 77>Karolina Bęczkowska      Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3410             37.06  +     25.00
 78>Oliwia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP46      3492             41.15  +     29.09
 79>Dominika Mańka           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3470             43.04  +     30.58
 80>Monika Maruszewska       Szkoła Podstawowa nr SP10      3374             46.21  +     34.15
 81>Martyna Jędrych          Szkoła Podstawowa nr SP40      3256             50.14  +     38.08
 82>Wiktoria Niemiec         Szkoła Podstawowa nr SP40      3257             61.16  +     49.10
 83>Marta Hałabis            Szkoła Podstawowa nr SP46      3503             61.53  +     49.47
    Julia Danilkiewicz       Szkoła Podstawowa im SPCH      3639         NKL-bPK           
    Maja Śledź               Szkoła Podstawowa nr SP10      3376         NKL-bPK           
    Aleksandra Marciniak     Szkoła Podstawowa nr SP22      3526         NKL-bPK           
    Karolina Bucoń           Szkoła Podstawowa nr SP30      3517         NKL-bPK           
    Marcelina Stępniak       Szkoła Podstawowa nr SP40      3258         NKL-bPK           
    Weronika Baskiewicz      Szkoła Podstawowa nr SP18      3284         NKL-bPK           
    Katarzyna Piekarz        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3608         NKL-bPK           
    Klaudia Iwanowska        Szkoła Podstawowa nr SP22      3625         NKL-bPK           
    Aleksandra Pilaszewska   Zespół Szkół w Krężn ZSKJ                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.6km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       3563             14.27  +      0.00
  2>Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       3564             16.07  +      1.40
  3>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       3561             16.38  +      2.11
  4>Lubomir Ziółek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3592             17.06  +      2.39
  5>Maciej Fodemski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3617             18.11  +      3.44
  6>Krzysztof Panek          XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3324             18.17  +      3.50
  7>Piotr Cholewa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3554             20.59  +      6.32
  8>Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       3559             22.08  +      7.41
  9>Mikołaj Ciesielski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       3593             23.52  +      9.25
 10>Kamil Bartoszek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       3556             27.02  +     12.35
 11>Jakub Woźny              III Liceum Ogólnoszt 3LO       3594             29.51  +     15.24
 12>Patryk Bylina            XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3323             33.17  +     18.50
 13>Cezary Abramek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3555             33.53  +     19.26
 14>Jakub Zygo               XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3325             42.22  +     27.55
 15>Marek Wojciechowski      XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3326             45.17  +     30.50
    Maciej Kowalczyk         XIX Liceum Ogólnoksz 19LO      3321         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.6km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michał Kłoda             Szkoła Podstawowa nr SP51                       10.51  +      0.00
  2>Dawid Parzys             Szkoła Podstawowa nr SP40      3261             12.43  +      1.52
  3>Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      3427             13.01  +      2.10
  4>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      3516             13.36  +      2.45
  5>Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5       3235             14.06  +      3.15
  6>Tytus Brzeszczak         Szkoła Podstawowa nr SP22      3537             15.11  +      4.20
  7>Piotr Pepera             Szkoła Podstawowa nr SP22      3327             15.12  +      4.21
  8>Michał Pietraszek        Szkoła Podstawowa nr SP30      3518             17.33  +      6.42
  9>Adam Filiks              Szkoła Podstawowa nr SP22      3337             18.08  +      7.17
 10>Jakub Siedlecki          Szkoła Podstawowa nr SP10      3342             18.12  +      7.21
 11>Kacper Cieplak           Szkoła Podstawowa nr SP40      3251             19.00  +      8.09
 12>Wiktor Szwedo            Szkoła Podstawowa nr SP22      3335             19.24  +      8.33
 13>Przemysław Sołdek        Szkoła Podstawowa nr SP22      3334             19.29  +      8.38
 14>Oskar Gomela             Szkoła Podstawowa nr SP51                       19.55  +      9.04
 15>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3239             20.03  +      9.12
 16>Marcel Pawłowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3243             20.49  +      9.58
 17>Piotr Górecki            Szkoła Podstawowa nr SP46      3426             20.50  +      9.59
 18>Michał Mikołajewicz      Szkoła Podstawowa nr SP19      3306             21.03  +     10.12
 19>Filip Prokopiuk          Szkoła Podstawowa nr SP51                       21.50  +     10.59
 20>Patryk Wawszczak         Szkoła Podstawowa nr SP40      3253             22.03  +     11.12
 21>Oskar Jeziorowski        Szkoła Podstawowa nr SP22      3339             22.12  +     11.21
 22>Piotr Bojarczuk          Szkoła Podstawowa nr SP22      3329             22.13  +     11.22
 23>Szymon Miszczuk          Szkoła Podstawowa nr SP40      3241             23.35  +     12.44
 24>Feliks Hiller            Szkoła Podstawowa nr SP28                       23.55  +     13.04
 25>Kamil Karpiński          Szkoła Podstawowa nr SP40                       24.41  +     13.50
 26>Łukasz Pietrzyk          Szkoła Podstawowa nr SP22      3331             24.47  +     13.56
 26>Kacper Adamczyk          Szkoła Podstawowa nr SP40      3238             24.47  +     13.56
 28>Aleksander Kibicki       Szkoła Podstawowa nr SP40      3237             25.28  +     14.37
 29>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      3355             25.39  +     14.48
 30>Dawid Żelazny            Szkoła Podstawowa nr SP5       3506             25.47  +     14.56
 31>Szymon Próchniak         Szkoła Podstawowa nr SP22      3338             26.21  +     15.30
 32>Aleksander Olszewski     Szkoła Podstawowa nr SP51                       26.55  +     16.04
 33>Michał Ligęza            Szkoła Podstawowa nr SP5                        27.38  +     16.47
 34>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      3384             27.57  +     17.06
 35>Aleksander Kawecki       Szkoła Podstawowa nr SP46      3429             28.10  +     17.19
 36>Mikołaj Jóźwik           Szkoła Podstawowa nr SP22      3328             29.10  +     18.19
 37>Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      3240             29.19  +     18.28
 38>Rafał Wiśniewski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3278             29.34  +     18.43
 39>Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10      3348             30.09  +     19.18
 40>Kacper Kasprzak          Szkoła Podstawowa nr SP22      3333             30.10  +     19.19
 41>Jakub Gicala             Szkoła Podstawowa nr SP22      3330             30.20  +     19.29
 42>Miłosz Bartnik           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3456             31.03  +     20.12
 43>Adrian Dorociak          Szkoła Podstawowa nr SP40      3245             31.24  +     20.33
 44>Dominik Bogusz           Szkoła Podstawowa nr SP46      3432             31.27  +     20.36
 45>Mateusz Bartnik          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3460             31.43  +     20.52
 46>Patryk Winiarczyk        Szkoła Podstawowa nr SP10      3353             31.47  +     20.56
 47>Maksymilian Polkowski    Szkoła Podstawowa nr SP10      3352             32.01  +     21.10
 48>Paweł Niezgoda           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3509             33.09  +     22.18
 49>Damian Bielak            Szkoła Podstawowa nr SP46      3435             40.41  +     29.50
 50>Krystian Daniel          Szkoła Podstawowa nr SP46      3437             40.50  +     29.59
 51>Grzegorz Seweryn         Szkoła Podstawowa nr SP10      3354             41.03  +     30.12
 52>Mikołaj Pilaszewski      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3473             42.09  +     31.18
 53>Staś Giemza              Szkoła Podstawowa nr SP19      3307             42.38  +     31.47
 54>Jakub Musik              Szkoła Podstawowa nr SP40      3248             44.13  +     33.22
 55>Bartłomiej Czerwiński    Szkoła Podstawowa nr SP46      3434             44.31  +     33.40
 56>Mateusz Niećko           Szkoła Podstawowa nr SP10      3385             45.06  +     34.15
 57>Kamil Kuś                Szkoła Podstawowa nr SP40      3254             48.54  +     38.03
 58>Paweł Chojęta            Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3626             50.33  +     39.42
 59>Kacper Dziki             Szkoła Podstawowa nr SP40      3273             60.32  +     49.41
    Kacper Zdybel            Szkoła Podstawowa nr SP40                   NKL-bPK           
    Szymon Kuhler            Szkoła Podstawowa nr SP40      3279         NKL-bPK           
    Miłosz Matysiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP40      3276         NKL-bPK           
    Filip Wyrwas             Szkoła Podstawowa nr SP40      3262         NKL-bPK           
    Michał Lewicki           Szkoła Podstawowa nr SP46      3433         NKL-bPK           
    Wiktor Misztal           Szkoła Podstawowa nr SP46      3428         NKL-bPK           
    Kacper Wilczewski        Szkoła Podstawowa nr SP46      3436         NKL-bPK           
    Mikołaj Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       2.1km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kornel Smoliński         Szkoła Podstawowa im SPCH      3582             11.58  +      0.00
  2>Ignacy Szczęśniak        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3600             13.19  +      1.21
  3>Filip Kowalik            Szkoła Podstawowa nr SP19      3304             13.58  +      2.00
  4>Olaf Walczyński          Szkoła Podstawowa nr SP18      3627             14.22  +      2.24
  5>Wiktor Trancygier        Szkoła Podstawowa nr SP18      3216             14.40  +      2.42
  6>Kamil Mazur              Szkoła Podstawowa nr SP18      3213             15.02  +      3.04
  7>Mikołaj Brzusek          Gimnazjum i Liceum i SOB       3580             15.05  +      3.07
  8>Maciej Mrozek            Szkoła Podstawowa nr SP18      3206             15.06  +      3.08
  9>Wiktor Harasimiuk        Szkoła Podstawowa nr SP18      3210             15.10  +      3.12
  9>Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      3515             15.10  +      3.12
 11>Michał Meksuła           Szkoła Podstawowa nr SP22                       15.28  +      3.30
 12>Jakub Jankowski          Szkoła Podstawowa nr SP18      3212             15.32  +      3.34
 13>Dawid Adamczyk           Szkoła Podstawowa nr SP18                       15.43  +      3.45
 14>Jakub Dobrowolski        Szkoła Podstawowa nr SP18      3203             16.26  +      4.28
 15>Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       3586             17.11  +      5.13
 16>Piotr Gąsior             Szkoła Podstawowa nr SP18      3539             17.30  +      5.32
 17>Kacper Szymanek          Gimnazjum i Liceum i SOB       3576             17.31  +      5.33
 18>Mateusz Wolski           Szkoła Podstawowa nr SP18      3214             17.37  +      5.39
 19>Łukasz Golijanek         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3480             17.46  +      5.48
 20>Wojciech Rzemieniak      Szkoła Podstawowa nr SP18      3227             18.13  +      6.15
 21>Jakub Saj                Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3408             18.17  +      6.19
 22>Antoni Bartoszek         Szkoła Podstawowa nr SP18      3628             18.23  +      6.25
 23>Jakub Bańko              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3610             18.36  +      6.38
 24>Mateusz Suszek           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3394             18.50  +      6.52
 25>Paweł Król               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3389             19.28  +      7.30
 25>Hubert Żmuda             Szkoła Podstawowa nr SP10      3367             19.28  +      7.30
 27>Łukasz Walczak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      19.48  +      7.50
 28>Maciej Pizior            Szkoła Podstawowa nr SP46      3443             20.10  +      8.12
 29>Maciej Panasiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP18      3207             20.16  +      8.18
 30>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      3282             20.23  +      8.25
 31>Artur Piskunowicz        Szkoła Podstawowa nr SP40      3347             20.35  +      8.37
 32>Hubert Łuszczew          Szkoła Podstawowa nr SP46      3439             20.44  +      8.46
 33>Wiktor Matejek           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3390             20.53  +      8.55
 34>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      3440             20.55  +      8.57
 35>Antoni Karapuda          Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      20.59  +      9.01
 36>Michał Kołodyński        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3611             21.02  +      9.04
 37>Kacper Szkodziak         Szkoła Podstawowa nr SP40      3268             21.06  +      9.08
 38>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3441             21.08  +      9.10
 39>Mikołaj Bielak           Szkoła Podstawowa nr SP18      3287             21.15  +      9.17
 40>Maksymilian Walczyński   Szkoła Podstawowa nr SP18                       21.41  +      9.43
 41>Damian Zając             Szkoła Podstawowa nr SP18                       21.45  +      9.47
 42>Kacper Stram             Szkoła Podstawowa nr SP18      3229             21.53  +      9.55
 43>Kacper Grzegorczyk       Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3392             22.10  +     10.12
 44>Kacper Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      3265             22.11  +     10.13
 45>Wiktor Patkowski         Szkoła Podstawowa nr SP18      3286             22.16  +     10.18
 46>Jakub Nowakowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      3270             22.25  +     10.27
 47>Dawid Mańka              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3468             22.27  +     10.29
 48>Miłosz Górka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3471             22.35  +     10.37
 49>Rafał Wełna              Szkoła Podstawowa nr SP40      3267             22.40  +     10.42
 50>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      3438             22.51  +     10.53
 51>Piotr Budzyński          Szkoła Podstawowa nr SP18      3217             22.55  +     10.57
 52>Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21                       23.01  +     11.03
 53>Kajetan Wybraniec        Szkoła Podstawowa nr SP18      3211             23.02  +     11.04
 54>Adam Gawryszuk           Szkoła Podstawowa nr SP18      3233             23.37  +     11.39
 55>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      3378             23.41  +     11.43
 56>Adam Mielko              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3407             23.50  +     11.52
 57>Kacper Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP22      3536             23.52  +     11.54
 58>Arkadiusz Grabowski      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      3462             24.31  +     12.33
 59>Oskar Wójcicki           Szkoła Podstawowa nr SP18                       25.08  +     13.10
 60>Rafał Zlot               Szkoła Podstawowa nr SP10      3379             25.23  +     13.25
 61>Maciej Wronka            Szkoła Podstawowa nr SP46      3444             26.33  +     14.35
 62>Paweł Kot                Szkoła Podstawowa nr SP18      3219             26.44  +     14.46
 63>Mateusz Kuszpa           Szkoła Podstawowa nr SP18      3228             27.33  +     15.35
 64>Adrian Kulesza           Szkoła Podstawowa nr SP10      3366             27.43  +     15.45
 65>Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      3388             27.49  +     15.51
 66>Antoni Kubicz            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                      27.50  +     15.52
 67>Adam Czajka              Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3396             28.19  +     16.21
 68>Krzysztof Krauz          Szkoła Podstawowa nr SP18      3291             28.21  +     16.23
 69>Damian Stachyra          Szkoła Podstawowa nr SP22      3532             28.36  +     16.38
 70>Szymon Kurus             Gimnazjum i Liceum i SOB       3578             28.55  +     16.57
 71>Mikołaj Poniewozik       Szkoła Podstawowa nr SP18      3234             29.13  +     17.15
 72>Krystian Wasil           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3523             29.57  +     17.59
 73>Mateusz Zwolski          Szkoła Podstawowa nr SP22      3534             31.03  +     19.05
 74>Damian Chmiel            Szkoła Podstawowa nr SP46      3445             31.48  +     19.50
 75>Stanisław Kawalec        Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3391             33.00  +     21.02
 76>Damian Kursa             Szkoła Podstawowa nr SP22      3527             33.07  +     21.09
 77>Paweł Sikora             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3599             33.19  +     21.21
 78>Jakub Drąg               Szkoła Podstawowa nr SP10      3380             34.36  +     22.38
 79>Kamil Szponarowicz       Szkoła Podstawowa nr SP40      3263             36.54  +     24.56
 80>Filip Radko              Szkoła Podstawowa nr SP18      3208             37.08  +     25.10
 81>Jakub Makuch             Szkoła Podstawowa nr SP10      3364             40.52  +     28.54
 82>Bartek Niezbecki         Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3602             40.59  +     29.01
 83>Dominik Krawczyk         Szkoła Podstawowa nr SP46      3449             42.23  +     30.25
 84>Filip Kaczmarski         Szkoła Podstawowa nr SP46      3448             42.45  +     30.47
 85>Fabian Kostrzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      3446             46.57  +     34.59
    Filip Mireński           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3398         NKL-bPK           
    Damian Kornicki          Szkoła Podstawowa nr SP22      3535         NKL-bPK           
    Jan Marzec               Prywatna Szkoła Pods SPLKJ                  NKL-bPK           
    Wojciech Kmieć           Szkoła Podstawowa nr SP18                   NKL-bPK           
    Maciej Korba             Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3393         NKL-bPK           
    Mikołaj Solis            Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3403         NKL-bPK           
    Mateusz Wojdak           Prywatna Szkoła Pods SPLKJ     3395         NKL-bPK           
    Aleksander Zienkiewicz   Szkoła Podstawowa nr SP18      3222         NKL-bPK           
    Kacper Dyński            Szkoła Podstawowa nr SP40      3345         NKL-bPK           
    Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      3442         NKL-bPK           
    Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3571         NKL-bPK           
    Kacper Berej             XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3522         NKL-bPK           
    Marcel Brus              XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3525         NKL-bPK           
    Piotr Ułanowicz          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3524         NKL-bPK           
    Benjamin Tomaszewski     Szkoła Podstawowa nr SP18                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.6km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS          UMCS                       13.37  +      0.00
  2>Marcin Walczak           KU AZS UMCS          UMCS                       15.15  +      1.38
  3>Sławomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       3236             17.16  +      3.39
  4>Tomas Dybowski           Daleko Jeszcze?      DALEKO                     19.37  +      6.00
  5>Magdalena Juraszewska    www.juraszewski.pl   JUR       3505             35.56  +     22.19