Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                  05.06.2018 15:20:26
                            XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.7km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       2393             10.32  +      0.00
  2>Agata Zaborska           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2537             12.33  +      2.01
  3>Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       3092             13.37  +      3.05
  4>Wiktoria Kędra           ZS nr 12 Lublin      ZS12                       14.09  +      3.37
  5>Milena Kubiczek          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2818             14.33  +      4.01
  6>Marysia Dąbrowska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2108             15.03  +      4.31
  7>Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       2397             15.12  +      4.40
  8>Zuzanna Sołowiej         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2656             15.14  +      4.42
  9>Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       2398             16.27  +      5.55
 10>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       2140             16.29  +      5.57
 11>Lena Sobiech             Gimnazjum nr 18 im.  G18       2655             17.13  +      6.41
 12>Agnieszka Kośmiej        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2290             17.27  +      6.55
 13>Ola Klimczuk             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2112             18.33  +      8.01
 14>Wiktoria Majewska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2113             18.37  +      8.05
 15>Magdalena Piekutowska    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2417             19.40  +      9.08
 16>Karolina Jemielniak      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2111             21.35  +     11.03
 17>Kinga Wróblewska         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2109             22.02  +     11.30
    Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       2396         NKL-bPK           
    Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2115         NKL-bPK           
    Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2114         NKL-bPK           
    Kinga Rukasz             ZS nr 12 Lublin      ZS12      3163         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       1.9km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2136             11.35  +      0.00
  2>Julia Mazurkiewicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2316             13.46  +      2.11
  3>Natalia Binięda          Gimnazjum i Liceum i SOB       2157             15.14  +      3.39
  4>Alicja Sadowska          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2317             17.51  +      6.16
  5>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2378             18.13  +      6.38
  6>Aleksandra Buczkowska    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2649             20.44  +      9.09
  7>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2384             22.10  +     10.35
  8>Małgorzata Golewska      III Liceum Ogólnoszt 3LO       3185             23.05  +     11.30
  9>Katarzyna Zaborek        III Liceum Ogólnoszt 3LO       2380             24.10  +     12.35
 10>Aneta Misztal            III Liceum Ogólnoszt 3LO       3186             25.10  +     13.35
 11>Dominika Mazurkiewicz    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2383             29.45  +     18.10
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.2km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      2101             10.58  +      0.00
  2>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2102             12.29  +      1.31
  3>Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2693             12.38  +      1.40
  4>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2218             14.57  +      3.59
  5>Julia Żyśko              ZS nr 12 Lublin      ZS12      3166             15.47  +      4.49
  6>Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      2331             18.35  +      7.37
  7>Justyna Jurkiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP10      2672             19.00  +      8.02
  8>Gabriela Boguń           Szkoła Podstawowa nr SP10      2681             20.50  +      9.52
  9>Gabriela Osior           Szkoła Podstawowa nr SP30                       21.22  +     10.24
 10>Alicja Bocian            Szkoła Podstawowa nr SP22      2616             21.50  +     10.52
 11>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      2091             22.17  +     11.19
 12>Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      2094             22.27  +     11.29
 13>Magdalena Jarząbek       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2551             23.20  +     12.22
 14>Julia Wichrowska         ZS nr 12 Lublin      ZS12      3170             25.33  +     14.35
 15>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      2676             25.51  +     14.53
 16>Karolina Kalińska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2714             27.16  +     16.18
 17>Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      2673             27.25  +     16.27
 18>Valeria Lapinska         Szkoła Podstawowa nr SP22      2630             27.48  +     16.50
 19>Julia Nieścior           Szkoła Podstawowa nr SP30      2234             28.02  +     17.04
 20>Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      2092             28.22  +     17.24
 21>Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      2688             28.33  +     17.35
 22>Emilia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP40      2781             29.04  +     18.06
 23>Nikola Szymańska         Szkoła Podstawowa nr SP40      2503             29.37  +     18.39
 24>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      2675             30.54  +     19.56
 25>Julia Hartfil            ZS nr 12 Lublin      ZS12      3167             32.10  +     21.12
 26>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      2978             33.20  +     22.22
 27>Sandra Brzyska           Szkoła Podstawowa nr SP30                       34.35  +     23.37
 28>Hanna Paluch             Szkoła Podstawowa nr SP30      3156             36.36  +     25.38
 29>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      2674             37.34  +     26.36
 30>Natalia Kosior           Szkoła Podstawowa nr SP46      2988             38.02  +     27.04
 31>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      2979             40.21  +     29.23
 32>Wiktoria Świerk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2981             42.56  +     31.58
 33>Malwina Borowiec         Szkoła Podstawowa nr SP30                       56.33  +     45.35
 34>Aleksandra Mazurek       Szkoła Podstawowa nr SP30                       68.34  +     57.36
    Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      2710         NKL-bPK           
    Wiktoria Polak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2366         NKL-bPK           
    Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30                   NKL-bPK           
    Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      2980         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich           KU AZS UMCS          KU AZS                PK   14.03  +      3.05
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      2999              9.33  +      0.00
  2>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      2998             10.21  +      0.48
  3>Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      2195             12.24  +      2.51
  4>Wiktoria Kuszpa          Szkoła Podstawowa nr SP46      2993             13.08  +      3.35
  5>Klaudia Zwolak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2684             14.25  +      4.52
  6>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      2084             14.45  +      5.12
  7>Wiktoria Płudowska       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2127             15.55  +      6.22
  8>Klaudia Woźniak vel WójcikSzkoła Podstawowa nr SP22      2530             16.21  +      6.48
  9>Julia Gęca               Szkoła Podstawowa nr SP30                       16.24  +      6.51
 10>Zuzanna Zdunek           Gimnazjum i Liceum i SOB       3091             16.45  +      7.12
 10>Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      3155             16.45  +      7.12
 12>Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      3159             16.46  +      7.13
 13>Nikola Mazur             ZS nr 12 Lublin      ZS12                       16.56  +      7.23
 14>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      2996             17.11  +      7.38
 15>Wiktoria Kukawska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2224             17.13  +      7.40
 16>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      2085             17.43  +      8.10
 17>Weronika Gołofit         Szkoła Podstawowa nr SP30      3070             17.56  +      8.23
 18>Klaudia Bartosch         Szkoła Podstawowa nr SP46      3001             17.57  +      8.24
 19>Laura Dyś                Szkoła Podstawowa nr SP46      3000             18.41  +      9.08
 20>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      2995             18.48  +      9.15
 21>Milena Janicka           Gimnazjum i Liceum i SOB       2972             19.06  +      9.33
 21>Karolina Bucoń           Szkoła Podstawowa nr SP30      3010             19.06  +      9.33
 21>Nikola Goral             Szkoła Podstawowa nr SP46      3006             19.06  +      9.33
 24>Oliwia Stanicka          Szkoła Podstawowa nr SP46      3085             19.11  +      9.38
 25>Milena Mazurek           Gimnazjum i Liceum i SOB       3147             19.24  +      9.51
 26>Zuzanna Zarosa           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2927             21.00  +     11.27
 27>Apolonia Nakonieczna     Szkoła Podstawowa nr SP30                       21.33  +     12.00
 28>Łucja Kędra              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2941             21.57  +     12.24
 29>Hanna Kasprzyk           Szkoła Podstawowa nr SP30      3011             22.10  +     12.37
 30>Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      2268             23.38  +     14.05
 31>Kamila Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2683             24.03  +     14.30
 32>Maja Borkowska           Szkoła Podstawowa nr SP30                       25.32  +     15.59
 33>Maja Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2367             26.17  +     16.44
 34>Laura Szwiec             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2128             28.00  +     18.27
 35>Dominika Pikuła          Szkoła Podstawowa nr SP46      3002             29.19  +     19.46
 36>Aleksandra Pawlak        Szkoła Podstawowa nr SP30      3160             29.36  +     20.03
 37>Agata Bechta             Gimnazjum i Liceum i SOB       3139             30.30  +     20.57
 38>Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      3012             32.01  +     22.28
 39>Marika Brzeszczak        Szkoła Podstawowa nr SP22      2517             34.09  +     24.36
 40>Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      2997             36.14  +     26.41
 41>Dominika Bartnik         Gimnazjum i Liceum i SOB       2971             36.19  +     26.46
 42>Kinga Jaskóła            Szkoła Podstawowa nr SP30                       36.36  +     27.03
 43>Stańczuk Olga            ZS nr 12 Lublin      ZS12      3165             40.42  +     31.09
 44>Milena Biegun            Szkoła Podstawowa nr SP30      2226             42.40  +     33.07
 45>Sofia Shapoval           Gimnazjum i Liceum i SOB       3150             42.55  +     33.22
 46>Michalina Łata           Gimnazjum i Liceum i SOB       3145             43.45  +     34.12
 47>Magdalena Słowak         Szkoła Podstawowa nr SP30      3072             44.42  +     35.09
 48>Alicja Bartosińska       Gimnazjum i Liceum i SOB       3138             46.54  +     37.21
 49>Joanna Lipska            Szkoła Podstawowa nr SP22      2526             70.51  +     61.18
    Julia Stawnicka          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2126         NKL-bPK           
    Aleksandra Marciniak     Szkoła Podstawowa nr SP22      2527         NKL-bPK           
    Zofia Lalak              Gimnazjum i Liceum i SOB       3143         NKL-bPK           
    Zofia Lutek              Gimnazjum i Liceum i SOB       3144         NKL-bPK           
    Katarzyna Makaruk        Gimnazjum i Liceum i SOB       3146         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.0km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       2147             12.11  +      0.00
  2>Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2423             12.48  +      0.37
  3>Piotr Ułanowicz          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2469             13.08  +      0.57
  4>Jakub Wermiński          Gimnazjum i Liceum i SOB       2399             13.19  +      1.08
  5>Tobiasz Galiński         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2602             13.29  +      1.18
  6>Dawid Sobieszczański     Gimnazjum nr 18 im.  G18       3106             13.39  +      1.28
  7>Mikołaj Brzusek          Gimnazjum i Liceum i SOB       3154             14.00  +      1.49
  8>Grzegorz Gąsior          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2817             14.08  +      1.57
  9>Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2118             14.10  +      1.59
 10>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2661             14.25  +      2.14
 11>Wiktor Trancygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2426             14.41  +      2.30
 12>Dominik Szyszko          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2605             15.33  +      3.22
 13>Konrad Ochal             ZS nr 12 Lublin      ZS12      3180             16.09  +      3.58
 14>Marcel Brus              XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2458             16.23  +      4.12
 15>Mikołaj Żyśko            ZS nr 12 Lublin      ZS12      3181             17.08  +      4.57
 16>Krystian Nakonieczny     ZS nr 12 Lublin      ZS12      3182             18.29  +      6.18
 17>Antoni Karapuda          Prywatne Gimnazjum K PGKJ                       19.36  +      7.25
 18>Mateusz Suszek           Prywatne Gimnazjum K PGKJ                       19.38  +      7.27
 19>Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2401             20.25  +      8.14
 20>Wojciech Wronka          ZS nr 12 Lublin      ZS12      3183             21.17  +      9.06
 21>Kacper Szymanek          Gimnazjum i Liceum i SOB       2142             22.19  +     10.08
 22>Maciej Mrozek            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        22.24  +     10.13
 23>Michał Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2284             22.34  +     10.23
 24>Filip Wilkołaski         Gimnazjum nr 18 im.  G18                        23.50  +     11.39
 25>Maciej Panasiewicz       Gimnazjum nr 18 im.  G18                        24.26  +     12.15
 26>Wiktor Harasiuk          Gimnazjum nr 18 im.  G18                        25.23  +     13.12
 27>Jakub Gęca               XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2450             28.37  +     16.26
 28>Kacper Stram             Gimnazjum nr 18 im.  G18       2654             28.52  +     16.41
    Dawid Adamczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
    Krzysztof Pydyś          Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.2km    0m 21k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       2160             12.25  +      0.00
  2>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       2151             12.43  +      0.18
  3>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2319             13.16  +      0.51
  4>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       2155             13.22  +      0.57
  5>Jakub Garwoła            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2944             13.41  +      1.16
  6>Jakub Kozłowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2138             14.54  +      2.29
  7>Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2320             15.38  +      3.13
    Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       2152         NKL-bPK           
    Lubomir Ziółek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       2956         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.4km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Igor Juraszewski         www.juraszewski.pl   JUR       2097             10.47  +      0.00
  2>Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      2273             10.58  +      0.11
  3>Michał Pietraszek        Szkoła Podstawowa nr SP30      2831             12.02  +      1.15
  4>Kamil Płachta            Szkoła Podstawowa nr SP46      3176             13.08  +      2.21
  5>Piotr Pawlak             Szkoła Podstawowa nr SP40      2789             14.34  +      3.47
  6>Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2987             16.17  +      5.30
  7>Aleksander Kawecki       Szkoła Podstawowa nr SP46      2984             18.31  +      7.44
  8>Wiktor Szwedo            Szkoła Podstawowa nr SP22      2636             19.52  +      9.05
  9>Igor Miłkowski           Szkoła Podstawowa nr SP30      2708             20.06  +      9.19
 10>Maksymilian Polkowski    Szkoła Podstawowa nr SP10      2534             21.16  +     10.29
 11>Przemysław Sołdek        Szkoła Podstawowa nr SP22      2635             22.33  +     11.46
 12>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      2671             23.16  +     12.29
 13>Jakub Gicala             Szkoła Podstawowa nr SP22      2622             23.17  +     12.30
 14>Piotr Górecki            Szkoła Podstawowa nr SP46      2983             23.35  +     12.48
 15>Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10      2099             25.19  +     14.32
 16>Piotr Bojarczuk          Szkoła Podstawowa nr SP22      2617             28.01  +     17.14
 17>Adam Filiks              Szkoła Podstawowa nr SP22      2621             34.01  +     23.14
 18>Piotr Pepera             Szkoła Podstawowa nr SP22      2631             34.39  +     23.52
 19>Szymon Próchniak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2634             36.49  +     26.02
 20>Daniel Tchórzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      2986             39.48  +     29.01
    Eryk Dumała              ZS nr 12 Lublin      ZS12      3174         NKL-bPK           
    Oliwier Barszczuk        Szkoła Podstawowa nr SP10      2680         NKL-bPK           
    Wojciech Dudek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      3175         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.6km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kornel Smoliński         Gimnazjum i Liceum i SOB       2965              9.17  +      0.00
  2>Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      2180             10.08  +      0.51
  3>Albert Kowaluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2570             10.18  +      1.01
  4>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2271             10.19  +      1.02
  5>Jakub Jankowski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2806             10.41  +      1.24
  5>Dominik Martyna          Szkoła Podstawowa nr SP22      2528             10.41  +      1.24
  7>Dominik Kwiecień         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2297             11.06  +      1.49
  8>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3003             11.20  +      2.03
  9>Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      3157             11.30  +      2.13
 10>Jakub Skałecki           ZS nr 12 Lublin      ZS12      3179             11.43  +      2.26
 11>Mateusz Skwarek          Gimnazjum i Liceum i SOB       3151             11.50  +      2.33
 12>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      3084             12.18  +      3.01
 13>Paweł Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2296             12.39  +      3.22
 14>Kuba Powroźnik           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2121             12.48  +      3.31
 15>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      2989             12.57  +      3.40
 16>Ignacy Szczęśniak        Szkoła Podstawowa nr SP22      2491             13.20  +      4.03
 17>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      2247             13.36  +      4.19
 18>Stanisław Nóżka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2730             13.46  +      4.29
 19>Matesz Wolski            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2805             14.22  +      5.05
 20>Norbert Dzieniewski      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       3087             14.36  +      5.19
 21>Dominik Ładniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2305             14.41  +      5.24
 22>Kacper Wilk              Szkoła Podstawowa nr SP30      3161             15.01  +      5.44
 23>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      2106             15.15  +      5.58
 24>Dominik Dymek            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2125             15.31  +      6.14
 25>Szymon Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      3020             15.38  +      6.21
 26>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3004             15.48  +      6.31
 27>Kamil Mazur              Gimnazjum nr 18 im.  G18       3177             16.08  +      6.51
 28>Bartosz Borowicz         Gimnazjum i Liceum i SOB       3141             16.15  +      6.58
 29>Jakub Szymaniak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3017             16.29  +      7.12
 30>Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      2298             17.02  +      7.45
 31>Grzegorz Lipski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2119             17.04  +      7.47
 32>Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2252             17.05  +      7.48
 33>Natanael Wójcik          Szkoła Podstawowa nr SP30                       17.13  +      7.56
 34>Mikołaj Ciuraba          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2589             17.28  +      8.11
 35>Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      2087             18.50  +      9.33
 36>Jakub Nowakowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      2206             20.13  +     10.56
 37>Mateusz Zwolski          Szkoła Podstawowa nr SP22      2531             20.36  +     11.19
 38>Paweł Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP30      3016             20.49  +     11.32
 39>Jakub Wezgraj            Szkoła Podstawowa nr SP46      2991             21.41  +     12.24
 40>Maksymilian Miazek       Szkoła Podstawowa nr SP30      3021             21.57  +     12.40
 41>Damian Kursa             Szkoła Podstawowa nr SP22      2523             22.45  +     13.28
 42>Mikołaj Zelent           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2120             23.07  +     13.50
 43>Fabian Kostrzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      3005             25.04  +     15.47
 44>Szymon Biszczak          Szkoła Podstawowa nr SP30                       25.47  +     16.30
 45>Filip Wodnicki           Szkoła Podstawowa nr SP30      3018             26.00  +     16.43
 46>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      2990             26.17  +     17.00
 47>Piotr Zuzański           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2330             38.06  +     28.49
    Michał Choroszyński      Gimnazjum i Liceum i SOB       3142         NKL-bPK           
    Mateusz Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22      2815         NKL-bPK           
    Jarosław Orgasiński      Szkoła Podstawowa nr SP40      2266         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.5km    0m 22k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS          KU AZS                     14.26  +      0.00
  2>Marek Goliszek           Gimnazjum i Liceum i SOB                        18.50  +      4.24
  3>Tomasz Dybowski          Czuby                13        3164             25.43  +     11.17
  4>Magdalena Juraszewska    www.juraszewski.pl   JUR       3086             30.09  +     15.43