Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                 23.05.2018 14:34:19
                            XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam=======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       2.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       3092             18.54  +      0.00
  2>Agata Zaborska           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2537             20.42  +      1.48
  3>Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2431             21.18  +      2.24
  4>Katarzyna Płudowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2415             21.48  +      2.54
  5>Milena Kubiczek          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2818             21.49  +      2.55
  6>Amelia Filozof           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2657             22.23  +      3.29
  7>Klaudia Grabos           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2881             23.43  +      4.49
  8>Magdalena Pastuszak      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2420             25.56  +      7.02
  9>Matylda Kurusiewicz      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2880             26.31  +      7.37
 10>Julia Smaga              Gimnazjum nr 18 im.  G18       3093             26.44  +      7.50
 11>Julia Styk               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    3098             27.11  +      8.17
 12>Marysia Dąbrowska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2108             27.42  +      8.48
 13>Natalia Papierz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       3094             27.48  +      8.54
 14>Magdalena Piekutowska    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2417             28.29  +      9.35
 15>Oliwia Pyszko            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2473             30.43  +     11.49
 16>Maria Trzpiel            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2847             58.17  +     39.23
 17>Paulina Bartoszewska     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2856             61.16  +     42.22
    Julia Siwicka            XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3130         NKL-bPK           
    Maja Mazur               Gimnazjum nr 18 im.  G18       2412         NKL-bPK           
    Klara Łukasiewicz        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2669         NKL-bPK           
    Pola Cieplak             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2853         NKL-bPK           
    Aleksandra Łukasiak      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2855         NKL-bPK           
    Agata Gajdziel           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2824         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2136             15.16  +      0.00
  2>Natalia Fiuk             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3102             22.03  +      6.47
  3>Natalia Binięda          Gimnazjum i Liceum i SOB       2157             23.00  +      7.44
  4>Kamila Kot               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3101             25.28  +     10.12
  5>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2384             27.29  +     12.13
  6>Mazur Wiktoria           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     27.49  +     12.33
  7>Magdalena Niedźwiedź     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3114             31.24  +     16.08
  8>Gabrysia Szymańska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     32.29  +     17.13
  9>Magdalena Wołowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3109             32.31  +     17.15
 10>Magdalena Podpora        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3107             34.41  +     19.25
 11>Aleksandra Sałaga        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3110             36.07  +     20.51
 12>Aneta Szuba              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3120             38.48  +     23.32
 13>Olga Kwiatkowska         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3112             40.27  +     25.11
 14>Kamila Pęcak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3108             44.37  +     29.21
 15>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2747             57.09  +     41.53
 16>Aleksandra Kędziera      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3105             57.13  +     41.57
 17>Dominika Wojcik          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3127             66.58  +     51.42
 18>Aleksandra Smolińska     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3128             68.01  +     52.45
    Martyna Janoszczyk       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Karolina Dzińkowska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                 NKL-bPK           
    Adriana Duda             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3115         NKL-bPK           
    Patrycja Kwapisz         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3111         NKL-bPK           
    Joanna Samołyk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3123         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      2710             16.35  +      0.00
  2>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      2091             17.31  +      0.56
  3>Zuzanna Pawelec          Szkoła Podstawowa nr SP46      3067             17.49  +      1.14
  4>Amelia Ruta              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2811             18.42  +      2.07
  5>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      2101             19.24  +      2.49
  6>Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2693             19.58  +      3.23
  7>Dagmara Sadurska         Szkoła Podstawowa nr SP30      3075             20.43  +      4.08
  8>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      2675             20.52  +      4.17
  9>Wiktoria Klempka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2810             22.59  +      6.24
 10>Weronika Brzana          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       3133             23.40  +      7.05
 11>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      2674             24.38  +      8.03
 12>Karolina Kalińska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2714             24.55  +      8.20
 13>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      2978             25.10  +      8.35
 14>Adrianna Żydek           Szkoła Podstawowa nr SP30      2689             26.59  +     10.24
 15>Wiktoria Świerk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2981             27.17  +     10.42
 16>Nikola Szymańska         Szkoła Podstawowa nr SP40      2503             28.54  +     12.19
 17>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      2979             31.26  +     14.51
 18>Julia Nieścior           Szkoła Podstawowa nr SP30      2234             32.22  +     15.47
 19>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      2676             32.28  +     15.53
 20>Emilia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP40      2781             33.09  +     16.34
 21>Gabriela Osior           Szkoła Podstawowa nr SP30      2694             37.20  +     20.45
 22>Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      2092             37.21  +     20.46
 23>Luiza Kowalska           Szkoła Podstawowa nr SP40      2793             39.21  +     22.46
 24>Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      2673             40.13  +     23.38
 25>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2102             42.10  +     25.35
 26>Gabriela Boguń           Szkoła Podstawowa nr SP10      2681             42.48  +     26.13
 27>Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      2094             44.13  +     27.38
 28>Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      2331             44.14  +     27.39
 29>Oliwia Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP30      2716             44.19  +     27.44
 30>Alicja Bocian            Szkoła Podstawowa nr SP22      2616             78.41  +     62.06
    Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      2980         NKL-bPK           
    Emilia Bogut             Szkoła Podstawowa nr SP30      2709         NKL-bPK           
    Natalia Kosior           Szkoła Podstawowa nr SP46      2988         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      2998             13.25  +      0.00
  2>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      2999             15.19  +      1.54
  3>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      2084             16.11  +      2.46
  4>Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      2195             17.44  +      4.19
  5>Klaudia Stasiak          Szkoła Podstawowa nr SP40      2188             17.54  +      4.29
  6>Karolina Bucoń           Szkoła Podstawowa nr SP30      3010             18.50  +      5.25
  7>Wiktoria Kukawska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2224             18.53  +      5.28
  8>Katarzyna Pukaluk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2190             19.37  +      6.12
  9>Klaudia Bartosch         Szkoła Podstawowa nr SP46      3001             19.44  +      6.19
 10>Zuzanna Zdunek           Gimnazjum i Liceum i SOB       3091             19.50  +      6.25
 11>Luiza Drzewiecka         Szkoła Podstawowa nr SP40      2437             19.53  +      6.28
 12>Klaudia Zwolak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2684             20.16  +      6.51
 13>Magdalena Małys          Szkoła Podstawowa nr SP40      2438             20.37  +      7.12
 14>Milena Janicka           Gimnazjum i Liceum i SOB       2972             21.34  +      8.09
 15>Katarzyna Kowalczyk      Szkoła Podstawowa nr SP30      3013             21.48  +      8.23
 16>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      2995             21.50  +      8.25
 17>Joanna Lipska            Szkoła Podstawowa nr SP22      2526             22.04  +      8.39
 18>Hanna Kasprzyk           Szkoła Podstawowa nr SP30      3011             22.41  +      9.16
 19>Kamila Kuźniar           Szkoła Podstawowa nr SP40      2200             23.09  +      9.44
 20>Ewa Wojewoda             Szkoła Podstawowa nr SP30      2227             23.32  +     10.07
 21>Weronika Gołofit         Szkoła Podstawowa nr SP30      3070             24.07  +     10.42
 22>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      2085             24.25  +     11.00
 23>Alicja Kosmala           Szkoła Podstawowa nr SP40      2408             24.30  +     11.05
 24>Oliwia Stanicka          Szkoła Podstawowa nr SP46      3085             25.44  +     12.19
 25>Kamila Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2683             25.58  +     12.33
 26>Aleksandra Nowicka       Szkoła Podstawowa nr SP30      2233             26.07  +     12.42
 27>Maja Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2367             26.42  +     13.17
 28>Gabriela Krochmalska     Gimnazjum i Liceum i SOB       2974             27.08  +     13.43
 28>Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2239             27.08  +     13.43
 30>Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      2699             27.43  +     14.18
 31>Wiktoria Machlarz        Szkoła Podstawowa nr SP40      2402             28.18  +     14.53
 32>Patrycja Tarasińska      Szkoła Podstawowa nr SP40      2440             28.54  +     15.29
 33>Milena Biegun            Szkoła Podstawowa nr SP30      2226             29.18  +     15.53
 34>Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      3012             29.40  +     16.15
 35>Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      2268             29.48  +     16.23
 36>Maja Borkowska           Szkoła Podstawowa nr SP30      3073             30.15  +     16.50
 37>Zuzanna Sieczka          Gimnazjum i Liceum i SOB       2975             30.21  +     16.56
 38>Natalia Gajowiak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2192             30.25  +     17.00
 39>Julia Gęca               Szkoła Podstawowa nr SP30                       31.38  +     18.13
 40>Hanna Tomczyk            Gimnazjum i Liceum i SOB       2976             32.21  +     18.56
 41>Maja Zięba               Szkoła Podstawowa nr SP40      2197             32.41  +     19.16
 42>Weronika Kutrzepa        Szkoła Podstawowa nr SP30      3076             33.18  +     19.53
 43>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      2996             33.33  +     20.08
 44>Apolonia Nakonieczna     Szkoła Podstawowa nr SP30      3071             34.30  +     21.05
 45>Maria Szczepanek         Gimnazjum i Liceum i SOB       3089             39.47  +     26.22
 46>Martyna Jędrych          Szkoła Podstawowa nr SP40      2186             40.28  +     27.03
 47>Julia Danilkiewicz       Gimnazjum i Liceum i SOB       2971             42.38  +     29.13
 48>Kamila Kucharzyk         Szkoła Podstawowa nr SP10      2686             42.46  +     29.21
 49>Laura Dys                Szkoła Podstawowa nr SP46      3000             43.20  +     29.55
 50>Magdalena Słowak         Szkoła Podstawowa nr SP30      3072             43.46  +     30.21
 51>Kaja Kidyba              Gimnazjum i Liceum i SOB       3090             57.48  +     44.23
    Kaja Frączek             Szkoła Podstawowa nr SP22      2519         NKL-bPK           
    Wiktoria Kuszpa          Szkoła Podstawowa nr SP46      2993         NKL-bPK           
    Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      2997         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.2km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2423             16.42  +      0.00
  2>Dawid Sobieszczański     Gimnazjum nr 18 im.  G18       3106             17.24  +      0.42
  3>Filip Wilkołaski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2666             18.17  +      1.35
  4>Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2118             19.39  +      2.57
  5>Krzysztof Krauz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2425             20.29  +      3.47
  6>Kacper Grabarczyk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2844             20.33  +      3.51
  7>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2661             20.41  +      3.59
  8>Michał Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2117             21.27  +      4.45
  9>Filip Radko              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2660             22.29  +      5.47
 10>Maciej Mrozek            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2653             23.27  +      6.45
 10>Wiktor Trancygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2426             23.27  +      6.45
 12>Jakub Gęca               XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2450             23.29  +      6.47
 13>Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2116             23.40  +      6.58
 14>Kacper Stram             Gimnazjum nr 18 im.  G18       2654             23.46  +      7.04
 15>Michał Pietroń           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      3129             24.03  +      7.21
 16>Mateusz Suszek           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2842             24.39  +      7.57
 17>Maciej Skowronek         XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2466             24.49  +      8.07
 18>Wojciech Rzemieniak      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2429             25.11  +      8.29
 19>Oskar Wójcicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2543             26.28  +      9.46
 20>Mateusz Wojdak           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2850             31.56  +     15.14
 21>Paweł Król               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2849             36.59  +     20.17
 22>Wiktor Harasiuk          Gimnazjum nr 18 im.  G18                        38.35  +     21.53
    Paweł Kot                Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
    Kajetan Wybraniec        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2658         NKL-bPK           
    Wiktor Matwiejuk         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2843         NKL-bPK           
    Marcel Brus              XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2458         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.2km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2319             12.49  +      0.00
  2>Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       2160             13.37  +      0.48
  3>Maciej Fodemski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    3124             14.59  +      2.10
  4>Jakub Garwoła            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2944             16.02  +      3.13
  5>Jakub Kozłowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2138             17.01  +      4.12
  6>Adam Milanowski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2752             17.03  +      4.14
  7>Kamil Sokołowski         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2766             18.00  +      5.11
  8>Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2320             19.44  +      6.55
  9>Jakub Krawczyk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2763             20.09  +      7.20
 10>Oskar Bukowski           III Liceum Ogólnoszt 3LO       3135             25.05  +     12.16
    Krzysztof Radziwiłko     21 LO im. Św. Stanis 21LO      3088         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.7km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      2273             13.04  +      0.00
  2>Michał Pietraszek        Szkoła Podstawowa nr SP30      2831             16.37  +      3.33
  3>Piotr Pepera             Szkoła Podstawowa nr SP22      2631             16.52  +      3.48
  4>Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5       2097             17.01  +      3.57
  5>Tytus Brzeszczak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2619             17.09  +      4.05
  6>Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2987             17.22  +      4.18
  7>Jakub Musik              Szkoła Podstawowa nr SP40      2787             17.53  +      4.49
  8>Michał Mikołajewicz      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2132             18.39  +      5.35
  9>Jakub Gicala             Szkoła Podstawowa nr SP22      2622             19.06  +      6.02
 10>Piotr Pawlak             Szkoła Podstawowa nr SP40      2789             20.24  +      7.20
 11>Adam Filiks              Szkoła Podstawowa nr SP22      2621             20.45  +      7.41
 12>Feliks Hiller            Szkoła Podstawowa nr SP28                       22.43  +      9.39
 13>Piotr Bojarczuk          Szkoła Podstawowa nr SP22      2617             24.02  +     10.58
 14>Łukasz Pietrzyk          Szkoła Podstawowa nr SP22      2632             24.51  +     11.47
 15>Patryk Wawszczak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2791             26.34  +     13.30
 16>Maksymilian Polkowski    Szkoła Podstawowa nr SP10      2534             27.21  +     14.17
 17>Stasio Giemza            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2812             28.04  +     15.00
 18>Aleksander Kubicki       Szkoła Podstawowa nr SP40      2794             28.35  +     15.31
 19>Oliwier Barszczuk        Szkoła Podstawowa nr SP10      2680             30.26  +     17.22
 20>Kacper Adamczyk          Szkoła Podstawowa nr SP40      2795             30.50  +     17.46
 21>Mikołaj Jóźwik           Szkoła Podstawowa nr SP22      2625             31.30  +     18.26
 22>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      2441             31.40  +     18.36
 23>Przemysław Sołdek        Szkoła Podstawowa nr SP22      2635             32.15  +     19.11
 24>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      2093             32.37  +     19.33
 25>Daniel Tchórzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      2986             32.53  +     19.49
 26>Marcel Pawłowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      2406             34.23  +     21.19
 27>Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      2442             34.48  +     21.44
 28>Igor Miłkowski           Szkoła Podstawowa nr SP30      2708             35.14  +     22.10
 29>Adrian Dziewulski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2786             38.03  +     24.59
 30>Sebastian SokoA          Szkoła Podstawowa nr SP40      2829             38.08  +     25.04
 31>Wiktor Szwedo            Szkoła Podstawowa nr SP22      2636             39.15  +     26.11
 32>Kacper SokoA             Szkoła Podstawowa nr SP40      2792             39.26  +     26.22
 33>Miłosz Domagalski        Szkoła Podstawowa nr SP22      2620             39.42  +     26.38
 34>Filip Wyrwas             Szkoła Podstawowa nr SP40      2451             40.56  +     27.52
 35>Szymon Próchniak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2634             42.59  +     29.55
 36>Patryk Winiarczyk        Szkoła Podstawowa nr SP10      2682             45.11  +     32.07
 37>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      2671             54.49  +     41.45
 38>Jakub Kucaba             Szkoła Podstawowa nr SP46      2985             55.38  +     42.34
    Łukasz Janczarek         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2813         NKL-bPK           
    Mikolaj Krawczyk         Szkoła Podstawowa nr SP30      2727         NKL-bPK           
    Przemysław Markiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP30      3083         NKL-bPK           
    Michał Dragan            Szkoła Podstawowa nr SP40      2783         NKL-bPK           
    Kamil KuA                Szkoła Podstawowa nr SP40      2788         NKL-bPK           
    Jakub Makowski           Szkoła Podstawowa nr SP40      2785         NKL-bPK           
    Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10      2099         NKL-bPK           
    Mikołaj Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22      2623         NKL-bPK           
    Kacper Kasprzak          Szkoła Podstawowa nr SP22      2626         NKL-bPK           
    Kacper Wasiuk Podębski   Szkoła Podstawowa nr SP22      2639         NKL-bPK           
    Adrian Dorociak          Szkoła Podstawowa nr SP40      2269         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.8km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jarosław Orgasiński      Szkoła Podstawowa nr SP40      2266             12.16  +      0.00
  2>Jakub Nowakowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      2206             13.59  +      1.43
  3>Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      2698             14.13  +      1.57
  4>Dominik Martyna          Szkoła Podstawowa nr SP22      2528             15.32  +      3.16
  5>Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      2180             15.39  +      3.23
  6>Jakub Jankowski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2806             16.03  +      3.47
  7>Ignacy Szczęśniak        Szkoła Podstawowa nr SP22      2491             16.14  +      3.58
  8>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2271             16.23  +      4.07
  9>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3003             17.43  +      5.27
 10>Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      2199             17.56  +      5.40
 11>Olaf Walczyński          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2435             18.40  +      6.24
 12>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      2106             18.58  +      6.42
 13>Kacper Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2265             18.59  +      6.43
 14>Maciej Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2439             19.13  +      6.57
 15>Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2252             19.49  +      7.33
 16>Kacper Szkodziak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2493             20.59  +      8.43
 17>Rafał Wełna              Szkoła Podstawowa nr SP40      2407             21.19  +      9.03
 18>Maksymilian Miazek       Szkoła Podstawowa nr SP30      3021             22.06  +      9.50
 19>Michal Kierepka          Szkoła Podstawowa nr SP30      2705             22.58  +     10.42
 20>Oskar Korulczyk          Szkoła Podstawowa nr SP30      2371             23.21  +     11.05
 21>Jakub Szymaniak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3017             23.27  +     11.11
 22>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      2989             24.51  +     12.35
 23>Natanael Wójcik          Szkoła Podstawowa nr SP30      3019             25.07  +     12.51
 24>Wiktor Patkowski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2731             26.24  +     14.08
 25>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      2247             26.49  +     14.33
 26>Kuba Hondzel             Szkoła Podstawowa nr SP30      3082             27.24  +     15.08
 27>Kacper Widz              Gimnazjum i Liceum i SOB       2960             27.52  +     15.36
 28>Szymon Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      3020             28.01  +     15.45
 29>Beniamin Tomaszewki      Gimnazjum nr 18 im.  G18       3096             28.48  +     16.32
 30>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      3084             28.56  +     16.40
 31>Kuba Ćwikła              Szkoła Podstawowa nr SP30      2253             29.13  +     16.57
 32>Hubert Śliwinski         Szkoła Podstawowa nr SP30      2704             29.35  +     17.19
 33>Hubert Szydłowski        Gimnazjum i Liceum i SOB       2966             30.08  +     17.52
 33>Paweł Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP30      3016             30.08  +     17.52
 35>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      2990             30.11  +     17.55
 36>Szymon Kryk              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2432             31.09  +     18.53
 37>Igor Zuzaniuk            Gimnazjum i Liceum i SOB       2969             32.30  +     20.14
 38>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3004             32.40  +     20.24
 39>Fabian Kostrzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      3005             33.13  +     20.57
 40>Grzegorz Haczewski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2962             33.53  +     21.37
 41>Damian Kursa             Szkoła Podstawowa nr SP22      2523             34.39  +     22.23
 42>Filip Wodnicki           Szkoła Podstawowa nr SP30      3018             38.25  +     26.09
 43>Aleksander Dąbrowski     Szkoła Podstawowa nr SP30      3078             38.46  +     26.30
 44>Jakub Wezgraj            Szkoła Podstawowa nr SP46      2991             40.52  +     28.36
 45>Szymon Biszczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3014             41.24  +     29.08
 46>Kacper Wilk              Szkoła Podstawowa nr SP30      3080             41.56  +     29.40
 47>Wiktor Budzyński         Szkoła Podstawowa nr SP30      2707             42.22  +     30.06
 48>Kacper Dyński            Szkoła Podstawowa nr SP40      2270             42.56  +     30.40
 49>Hubert Jarosz            Gimnazjum i Liceum i SOB       2963             46.13  +     33.57
 50>Ernest Wołos             Gimnazjum i Liceum i SOB       2967             51.09  +     38.53
    Wiktor Barański          Gimnazjum i Liceum i SOB       2961         NKL-bPK           
    Jan Wróbel               Gimnazjum i Liceum i SOB       2968         NKL-bPK           
    Kornel Smoliński         Gimnazjum i Liceum i SOB       2965         NKL-bPK           
    Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      2087         NKL-bPK           
    Karol Pogonowski         Szkoła Podstawowa nr SP30      3077         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.4km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       14.22  +      0.00
  2>Sławomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       2078             17.12  +      2.50
  3>Michał Gulajew           KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       19.27  +      5.05
  4>Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       20.29  +      6.07
  5>Tomasz Dymowski          KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       26.16  +     11.54
  6>Magdalena Juraszewska    www.juraszewski.pl   JUR       3086             28.53  +     14.31
    Krzysztof Jarecki        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                   NKL-bPK