Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                  12.04.2018 17:37:18
                             XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa w BnO
===HSMTeam========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       2.1km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Amelia Filozof           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2657             16.21  +      0.00
  2>Wiktoria Kędra           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2289             17.28  +      1.07
  3>Zofia Fabrowska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2889             18.03  +      1.42
  4>Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       2396             18.54  +      2.33
  5>Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       2393             19.03  +      2.42
  6>Faustyna Łabiga          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2652             19.21  +      3.00
  7>Małgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB       2395             19.23  +      3.02
  7>Agnieszka Kośmiej        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2290             19.23  +      3.02
  9>Magdalena Piekutowska    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2417             19.29  +      3.08
 10>Maja Mazur               Gimnazjum nr 18 im.  G18       2412             19.51  +      3.30
 11>Wiktoria Majewska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2113             19.57  +      3.36
 12>Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       2397             20.20  +      3.59
 13>Klaudia Kupis            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2414             20.35  +      4.14
 14>Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2472             20.48  +      4.27
 15>Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2431             21.09  +      4.48
 16>Milena Kubiczek          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2818             21.10  +      4.49
 17>Ola Klimczuk             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2112             21.29  +      5.08
 18>Pola Cieplak             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2853             21.41  +      5.20
 19>Katarzyna Płudowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2415             21.43  +      5.22
 20>Natalia Tomasiak         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2174             22.00  +      5.39
 21>Julia Smaga              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2496             22.05  +      5.44
 22>Katarzyna Lorens         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2839             22.13  +      5.52
 23>Lena Sobiech             Gimnazjum nr 18 im.  G18       2655             23.08  +      6.47
 24>Zuzanna Czarnecka        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2882             23.20  +      6.59
 25>Monika Kamińska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2835             23.37  +      7.16
 26>Adrianna Porębska        Gimnazjum i Liceum i SOB       2394             24.04  +      7.43
 27>Magdalena Pastuszak      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2420             24.14  +      7.53
 28>Julia Piwnicka           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2171             24.19  +      7.58
 29>Paulina Soczyńska        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2179             24.25  +      8.04
 30>Kinga Wróblewska         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2109             24.30  +      8.09
 31>Zuzanna Sołowiej         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2656             24.33  +      8.12
 32>Marysia Dąbrowska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2108             24.42  +      8.21
 33>Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       2398             25.12  +      8.51
 34>Agata Zaborska           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2537             25.26  +      9.05
 35>Joanna Maziarczyk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2887             26.57  +     10.36
 36>Wiktoria Hałabuda        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2932             27.21  +     11.00
 37>Julia Dziekanowska       Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2538             27.39  +     11.18
 38>Katarzyna Piekarz        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2888             27.48  +     11.27
 39>Matylda Kurusiewicz      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2880             28.55  +     12.34
 40>Klara Łukasiewicz        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2669             29.00  +     12.39
 41>Marcelina Wojtaszko      Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2830             29.04  +     12.43
 42>Paulina Bartoszewska     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2856             29.21  +     13.00
 43>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       2140             29.42  +     13.21
 44>Amelia Kaczmarczyk       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2883             29.59  +     13.38
 45>Wiktoria Sochal          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2884             30.39  +     14.18
 46>Wiktoria Opielak         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2893             30.40  +     14.19
 47>Aleksandra Wierzchowska  ZS nr 12 Lublin      ZS12      2921             31.04  +     14.43
 48>Klaudia Grabos           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2881             31.06  +     14.45
 49>Julia Starobrad          ZS nr 12 Lublin      ZS12                       31.26  +     15.05
 50>Agnieszka Pochroń        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2840             32.19  +     15.58
 51>Anna Matyjewicz          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2467             33.27  +     17.06
 52>Maria Trzpiel            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2847             33.44  +     17.23
 53>Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2114             33.57  +     17.36
 54>Martyna Tymusz           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2288             34.15  +     17.54
 55>Paulina Ostrowska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2808             35.54  +     19.33
 56>Sandra Kałan             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2172             38.08  +     21.47
 57>Oliwia Pyszko            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2473             40.58  +     24.37
 58>Iga Wolinska             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2885             43.18  +     26.57
 59>Łucja Maj                ZS nr 12 Lublin      ZS12      2924             49.56  +     33.35
 60>Nel Siedlec              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2287             50.24  +     34.03
 61>Agata Gajdziel           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2824             73.39  +     57.18
    Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2115         NKL-bPK           
    Anastazja Goch-Krusińska Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2851         NKL-bPK           
    Aniela Bogusz            XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2819         NKL-bPK           
    Daria Sagan              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2922         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.3km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2136             18.09  +      0.00
  2>Natalia Fiuk             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2750             23.53  +      5.44
  3>Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2378             25.30  +      7.21
  4>Aleksandra Strzelczyk    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2742             28.45  +     10.36
  5>Barbara Krupska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2857             29.03  +     10.54
  6>Dominika Mazurkiewicz    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2383             29.33  +     11.24
  7>Justyna Telenga          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2937             29.34  +     11.25
  8>Patrycja Kwapisz         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2736             29.47  +     11.38
  9>Julia KaproA             III Liceum Ogólnoszt 3LO       2940             30.37  +     12.28
 10>Aleksandra Salaga        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2741             30.41  +     12.32
 11>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2384             31.01  +     12.52
 12>Kamila Kot               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2749             32.30  +     14.21
 13>Aleksandra Szymańska     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2861             33.07  +     14.58
 14>Agata Salamucha          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2936             34.33  +     16.24
 15>Natalia Binięda          Gimnazjum i Liceum i SOB       2157             34.41  +     16.32
 16>Marlena Sołyga           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2774             38.10  +     20.01
 17>Joanna Szwed             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2860             38.42  +     20.33
 18>Aleksandra Buczkowska    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2649             40.18  +     22.09
 19>Kamila Pecak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2740             40.26  +     22.17
 20>Aleksandra Kwiatkowska   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2737             42.30  +     24.21
 21>Magdalena Podpora        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2754             42.45  +     24.36
 22>Wiktoria Wodzińska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2775             44.10  +     26.01
 23>Magdalena Wołowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2744             44.27  +     26.18
 24>Aneta Szuba              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2762             44.46  +     26.37
 25>Katarzyna Zaborek        III Liceum Ogólnoszt 3LO       2380             45.45  +     27.36
 26>Dorota Drozd             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2760             46.50  +     28.41
 27>Magdalena Niedźwiedź     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2734             47.35  +     29.26
 28>Patrycja Kozłowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2894             48.53  +     30.44
 29>Julia Kuc                Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2778             49.50  +     31.41
 30>Milena Wasak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2770             50.50  +     32.41
 31>Aleksandra Smolińska     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2746             51.07  +     32.58
 32>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2747             54.17  +     36.08
 33>Paulina Klimek           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2755             57.23  +     39.14
 34>Wiktoria Mazur           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2735             59.49  +     41.40
 35>Dominika Kanadys         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2780             60.08  +     41.59
 36>Eryka Ostrzyżek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     63.22  +     45.13
 37>Natalia Bajkowska        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2757             66.08  +     47.59
 38>Agnieszka Pizon          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2767             67.08  +     48.59
    Natalia Szewczyk         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2890         NKL-bPK           
    Nikola Banaszek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2776         NKL-bPK           
    Wiktoria Błaszczak       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2748         NKL-bPK           
    Oliwia Chabros           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2756         NKL-bPK           
    Julia Chrześcijanek      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2759         NKL-bPK           
    Klaudia Goral            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2758         NKL-bPK           
    Agnieszka Tkacz          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2751         NKL-bPK           
    Gabriela Zając           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2768         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP1       1.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      2101             18.44  +      0.00
  2>Wiktoria Klempka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2810             20.23  +      1.39
  3>Gabriela BoguA           Szkoła Podstawowa nr SP10      2681             21.21  +      2.37
  4>Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      2219             21.45  +      3.01
  5>Nikola Szymańska         Szkoła Podstawowa nr SP40      2503             23.05  +      4.21
  6>Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      2331             23.42  +      4.58
  7>Amelia Ruta              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2811             25.33  +      6.49
  8>Karolina Kopycińska      Szkoła Podstawowa nr SP22      2627             26.30  +      7.46
  9>Adrianna Zydek           Szkoła Podstawowa nr SP30      2689             26.59  +      8.15
 10>Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      2980             27.07  +      8.23
 11>Magdalena Jarząbek       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2551             28.14  +      9.30
 12>Maja Sykuła              Szkoła Podstawowa nr SP30      2514             28.17  +      9.33
 13>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      2978             28.29  +      9.45
 14>Lena Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2693             28.31  +      9.47
 15>Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      2094             28.41  +      9.57
 16>Julia Mordel             Szkoła Podstawowa nr SP30      2701             29.01  +     10.17
 17>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2218             29.15  +     10.31
 18>Hanna Glazewska          Szkoła Podstawowa nr SP30      2695             29.37  +     10.53
 19>Wiktoria Świerk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2981             29.41  +     10.57
 20>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2102             31.53  +     13.09
 21>Wiktoria Polak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2366             32.30  +     13.46
 22>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      2091             32.58  +     14.14
 23>Agata Sadło              Szkoła Podstawowa nr SP30      2720             33.50  +     15.06
 24>Oliwia Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      2236             34.17  +     15.33
 25>Oliwia Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP30      2716             34.48  +     16.04
 26>Marta Kowalska           Szkoła Podstawowa nr SP22      2629             35.21  +     16.37
 27>Ola Gruszczyk            Szkoła Podstawowa nr SP10      2096             35.44  +     17.00
 28>Julia Sztorc             Szkoła Podstawowa nr SP30      2690             35.45  +     17.01
 29>Oliwia Oczkowska         Szkoła Podstawowa nr SP10      2674             35.50  +     17.06
 30>Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      2092             36.24  +     17.40
 31>Bianka Kalinowska        Szkoła Podstawowa nr SP10      2676             37.07  +     18.23
 32>Julia Nieścior           Szkoła Podstawowa nr SP30      2234             37.15  +     18.31
 33>Karolina Kalińska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2714             38.55  +     20.11
 34>Julia Romanowicz         Szkoła Podstawowa nr SP30      2719             38.59  +     20.15
 35>Paulina Czernaś          Szkoła Podstawowa nr SP30      2710             39.25  +     20.41
 36>Emilia Piasecka          Szkoła Podstawowa nr SP40      2781             41.23  +     22.39
 37>Justyna Jurkiewicz       Szkoła Podstawowa nr SP10      2672             41.53  +     23.09
 38>Judyta Świeczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      2723             42.18  +     23.34
 39>Aleksandra Mazurek       Szkoła Podstawowa nr SP30      2691             42.43  +     23.59
 40>Valeria Lapinska         Szkoła Podstawowa nr SP22      2630             44.46  +     26.02
 41>Maja Staniszewska        Szkoła Podstawowa nr SP40      2275             46.47  +     28.03
 42>Gabriela Osior           Szkoła Podstawowa nr SP30      2694             47.00  +     28.16
 43>Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      2688             49.24  +     30.40
 44>Iga Ochal                Szkoła Podstawowa nr SP10      2673             49.41  +     30.57
 45>Anastazja Krawczyk       Szkoła Podstawowa nr SP10      2675             54.57  +     36.13
 46>Natalia Kosior           Szkoła Podstawowa nr SP46      2988             55.32  +     36.48
 47>Luiza Kowalska           Szkoła Podstawowa nr SP40      2793             60.15  +     41.31
 48>Natalia Płaczkowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      2692             95.31  +     76.47
    Weronika Brzana          Gimnazjum nr 19 w Lu G19                    NKL-bPK           
    Dorota Borkowska         Szkoła Podstawowa nr SP22      2618         NKL-bPK           
    Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      2979         NKL-bPK           
    Nadia Solska             Szkoła Podstawowa nr SP30      2237         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP2       1.8km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      2084             15.10  +      0.00
  2>Aleksandra Marciniak     Szkoła Podstawowa nr SP22      2527             16.01  +      0.51
  3>Joanna Lipska            Szkoła Podstawowa nr SP22      2526             17.29  +      2.19
  4>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      2999             17.38  +      2.28
  5>Natalia Stańczak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2490             17.55  +      2.45
  6>Julia Zarzeczna          Szkoła Podstawowa nr SP22      2492             18.05  +      2.55
  7>Klara Petrusewicz        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2867             18.23  +      3.13
  8>Klaudia Iwanowska        Szkoła Podstawowa nr SP22      2522             18.32  +      3.22
  9>Alicja Karpińska         Szkoła Podstawowa nr SP22      2898             19.19  +      4.09
 10>Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2239             19.28  +      4.18
 11>Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      2268             19.51  +      4.41
 12>Klaudia Zwolak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2684             20.11  +      5.01
 13>Anna Thum                Szkoła Podstawowa nr SP30      2231             20.18  +      5.08
 14>Karolina Bucoń           Szkoła Podstawowa nr SP30      3010             20.24  +      5.14
 15>Klaudia Woźniak vel WójcikSzkoła Podstawowa nr SP22      2530             20.25  +      5.15
 16>Urszula Sołtys           Szkoła Podstawowa nr SP22      2488             20.30  +      5.20
 17>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      2998             20.41  +      5.31
 17>Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      2997             20.41  +      5.31
 19>Laura Szwiec             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2128             21.22  +      6.12
 20>Zuzanna Pietrzela        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2293             21.26  +      6.16
 21>Alicja Kosmala           Szkoła Podstawowa nr SP40      2408             21.56  +      6.46
 22>Helena Franczak          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2863             21.57  +      6.47
 23>Julia Stańczak           Szkoła Podstawowa nr SP22      2489             22.02  +      6.52
 24>Milena Janicka           Gimnazjum i Liceum i SOB       2972             22.16  +      7.06
 25>Magdalena Surdyk         Szkoła Podstawowa nr SP22      2947             22.46  +      7.36
 26>Wiktoria Kukawska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2224             23.23  +      8.13
 27>Paulina Polonis          Szkoła Podstawowa nr SP22      2949             23.43  +      8.33
 28>Iga Kołodziej            ZS nr 12 Lublin      ZS12      2552             23.54  +      8.44
 29>Julia Saładonis          Szkoła Podstawowa nr SP22      2529             24.08  +      8.58
 30>Gabriela Krochmalska     Gimnazjum i Liceum i SOB       2974             24.09  +      8.59
 31>Daria Bielecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2556             24.17  +      9.07
 32>Kamila Wężyk             ZS nr 12 Lublin      ZS12      2598             24.19  +      9.09
 33>Zuzanna Rejner           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2935             24.34  +      9.24
 34>Julia Jóźwiak            Gimnazjum i Liceum i SOB       2973             24.43  +      9.33
 35>Marika Brzeszczak        Szkoła Podstawowa nr SP22      2517             25.04  +      9.54
 36>Wiktoria Kuszpa          Szkoła Podstawowa nr SP46      2993             25.44  +     10.34
 37>Julia Tajak              Szkoła Podstawowa nr SP10      2685             26.00  +     10.50
 38>Milena Biegun            Szkoła Podstawowa nr SP30      2226             26.41  +     11.31
 39>Julia Stawnicka          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2126             26.42  +     11.32
 40>Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      3012             26.44  +     11.34
 41>Ewa Wojewoda             Szkoła Podstawowa nr SP30      2227             26.45  +     11.35
 42>Magdalena Gromysz        Szkoła Podstawowa nr SP22      2953             26.49  +     11.39
 43>Amelia Spyra             ZS nr 12 Lublin      ZS12      3009             27.01  +     11.51
 44>Julia Danilkiewicz       Gimnazjum i Liceum i SOB       2971             27.03  +     11.53
 45>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      2996             27.11  +     12.01
 46>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      2995             27.17  +     12.07
 47>Agata Milewicz           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2868             27.36  +     12.26
 48>Amelia Odyale            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2130             28.11  +     13.01
 49>Natalia Jarząbek         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2550             28.17  +     13.07
 50>Aleksandra Nowicka       Szkoła Podstawowa nr SP30      2233             28.46  +     13.36
 51>Zuzanna Zarosa           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2927             28.54  +     13.44
 52>Katarzyna Kowalczyk      Szkoła Podstawowa nr SP22      2899             28.56  +     13.46
 53>Karolina Chemperek       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2548             29.15  +     14.05
 54>Katarzyna Kowalska       Szkoła Podstawowa nr SP22      2479             30.36  +     15.26
 55>Laura Dys                Szkoła Podstawowa nr SP46      3000             31.16  +     16.06
 56>Izabela Kamińska         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2874             32.53  +     17.43
 57>Karolina Sokołowska      ZS nr 12 Lublin      ZS12      2934             33.19  +     18.09
 58>Wiktoria Onyszko         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2870             33.31  +     18.21
 59>Patrycja Tarasińska      Szkoła Podstawowa nr SP40      2440             33.36  +     18.26
 60>Katarzyna Łukasiak       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2862             33.50  +     18.40
 61>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      2994             34.49  +     19.39
 62>Kamila Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP10      2683             35.13  +     20.03
 63>Aleksandra Kostyła       Szkoła Podstawowa nr SP22      2478             35.14  +     20.04
 64>Zuzanna Sieczka          Gimnazjum i Liceum i SOB       2975             35.50  +     20.40
 65>Hanna Tomczyk            Gimnazjum i Liceum i SOB       2976             37.07  +     21.57
 66>Wiktoria Płudowska       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2127             37.23  +     22.13
 67>Paulina Maj              Szkoła Podstawowa nr SP22      2480             38.10  +     23.00
 68>Julia Dyduch             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2872             38.22  +     23.12
 69>Natalia Marucha          Szkoła Podstawowa nr SP30      2697             38.23  +     23.13
 70>Maja Ostaszewska         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2873             38.30  +     23.20
 71>Kinga Jaskuła            Szkoła Podstawowa nr SP30      2235             39.01  +     23.51
 72>Anna Wierzbik            Gimnazjum i Liceum i SOB       2977             41.40  +     26.30
 73>Oliwia Kuziola           Szkoła Podstawowa nr SP30      2700             41.42  +     26.32
 74>Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      2699             42.22  +     27.12
 75>Zofia Lewandowska        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2875             42.41  +     27.31
 76>Wiktoria Kułaga          Szkoła Podstawowa nr SP22      2525             43.45  +     28.35
 77>Zofia Rutkowska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2876             43.54  +     28.44
 78>Wiktoria Wyroślak        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2865             44.55  +     29.45
 79>Łucja Kędra              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2941             46.58  +     31.48
 80>Barbara Rzad             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2869             47.20  +     32.10
 81>Martyna Pojęta           Szkoła Podstawowa nr SP30                       51.51  +     36.41
 82>Maja Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2367             54.49  +     39.39
 83>Kaja Frączek             Szkoła Podstawowa nr SP22      2519             56.40  +     41.30
    Julieta Bartoszewska     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2129         NKL-bPK           
    Ewelina Sołtys           Szkoła Podstawowa nr SP22      2487         NKL-bPK           
    Hanna Kasprzyk           Szkoła Podstawowa nr SP30      3011         NKL-bPK           
    Nikola Goral             Szkoła Podstawowa nr SP46      3006         NKL-bPK           
    Anna Banach              Szkoła Podstawowa nr SP22      2904         NKL-bPK           
    Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      2085         NKL-bPK           
    Katarzyna Kowalczyk      Szkoła Podstawowa nr SP30      3013         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.2km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Wermiński          Gimnazjum i Liceum i SOB       2399             15.17  +      0.00
  2>Piotr Ułanowicz          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2469             15.24  +      0.07
  3>Grzegorz Gąsior          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2817             16.02  +      0.45
  4>Krzysztof Księzki        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2175             16.43  +      1.26
  5>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2661             16.59  +      1.42
  6>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       2147             17.45  +      2.28
  7>Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18 im.  G18                        17.48  +      2.31
  8>Dawid Adamczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2421             18.00  +      2.43
  9>Michał Kołodyński        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2837             18.37  +      3.20
 10>Antoni Karapuda          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2854             18.42  +      3.25
 11>Mateusz Płecha           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2178             18.43  +      3.26
 12>Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2116             19.23  +      4.06
 13>Michał Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2117             19.30  +      4.13
 14>Maciej Mrozek            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2653             19.36  +      4.19
 14>Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2118             19.36  +      4.19
 16>Krystian Ostrokulski     Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2651             20.23  +      5.06
 17>Mateusz Suszek           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2842             20.32  +      5.15
 18>Kacper Szymanek          Gimnazjum i Liceum i SOB       2142             20.48  +      5.31
 18>Wiktor Matwiejuk         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2843             20.48  +      5.31
 20>Filip Wilkolski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2666             21.14  +      5.57
 21>Adrian Mańka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2176             21.25  +      6.08
 22>Tobiasz Galiński         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2602             23.26  +      8.09
 23>Maciej Szabelski         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2833             23.52  +      8.35
 24>Jakub Skrzypek           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2834             24.48  +      9.31
 25>Kacper Grabarczyk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2844             24.56  +      9.39
 26>Jakub Bańko              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2838             25.14  +      9.57
 27>Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2401             25.28  +     10.11
 28>Jakub Gęca               XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2450             25.30  +     10.13
 29>Jakub Saj                Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2886             26.06  +     10.49
 30>Jakub Ossowski           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2177             26.52  +     11.35
 31>Krzysztof Krauz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2425             26.58  +     11.41
 32>Dominik Szyszko          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2605             27.36  +     12.19
 33>Wiktor Trancygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2426             28.09  +     12.52
 34>Kacper Stram             Gimnazjum nr 18 im.  G18       2654             28.14  +     12.57
 35>Stanisław Kawalec        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2845             28.25  +     13.08
 36>Maksymilian Górczyński   Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2832             28.35  +     13.18
 37>Michał Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2284             28.46  +     13.29
 38>Adam Mielko              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2852             30.43  +     15.26
 39>Oskar Wójcicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       2543             30.59  +     15.42
 40>Szymon Modzelewski       XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2822             31.19  +     16.02
 41>Filip Radko              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2660             31.20  +     16.03
 42>Kajetan Wybraniec        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2658             32.20  +     17.03
 43>Wojciech Bukowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2422             33.34  +     18.17
 44>Mateusz Badzian          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO                       34.33  +     19.16
 45>Piotr Budzyński          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2801             35.34  +     20.17
 46>Mateusz Weremko          XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2820             36.59  +     21.42
 47>Wojciech Rzemieniak      Gimnazjum nr 18 im.  G18                        37.01  +     21.44
 48>Dawid Majcher            XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2823             39.31  +     24.14
 49>Mateusz Wojdak           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2850             50.51  +     35.34
    Mateusz Cywiński         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2502         NKL-bPK           
    Maksymilian Walczyński   Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
    Maciej Korba             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2846         NKL-bPK           
    Michał Maruszewski       XXIX Liceum Ogólnoks 29LO                   NKL-bPK           
    Bartłomiej Belniak       Gimnazjum i Liceum i SOB       2535         NKL-bPK           
    Jakub Konowałek          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2807         NKL-bPK           
    Maciej Panasiewicz       Gimnazjum nr 18 im.  G18       2803         NKL-bPK           
    Sambor Chmielewski       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2836         NKL-bPK           
    Paweł Król               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2849         NKL-bPK           
    Cyprian Ciosek           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2464         NKL-bPK           
    Dawid Małyska            XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2452         NKL-bPK           
    Jan Muzyka               XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2445         NKL-bPK           
    Szymon Wyłupek           XXIX Liceum Ogólnoks 29LO      2465         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.5km    0m 19k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2319             15.39  +      0.00
  2>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       2151             15.40  +      0.01
  3>Lubomir Ziółek           III Liceum Ogólnoszt 3LO       2956             15.45  +      0.06
  4>Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       2160             16.05  +      0.26
  5>Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       2152             17.20  +      1.41
  6>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       2155             18.29  +      2.50
  7>Jakub Garwoła            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2944             18.53  +      3.14
  8>Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2320             19.54  +      4.15
  9>Arkadiusz Uba            III Liceum Ogólnoszt 3LO                        20.45  +      5.06
 10>Maciej Fodemski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2765             20.49  +      5.10
 11>Jakub Krawczyk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2763             21.17  +      5.38
 12>Marek Krzyszczak         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2386             21.55  +      6.16
 13>Jakub Grabowski          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2955             23.09  +      7.30
 14>Grzegorz Boguta          Gimnazjum i Liceum i SOB       2390             23.14  +      7.35
 15>Jakub Hempel             III Liceum Ogólnoszt 3LO       2946             23.34  +      7.55
 16>Paweł Książek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2954             24.37  +      8.58
 16>Paweł Krupski            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2858             24.37  +      8.58
 18>Bartek Stelmasiewicz     III Liceum Ogólnoszt 3LO       2948             24.40  +      9.01
 19>Igor Popiołek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2952             24.43  +      9.04
 20>Jakub Lambach            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2945             24.58  +      9.19
 21>Adam Milanowski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2752             26.14  +     10.35
 22>Franciszek Mach          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2950             27.11  +     11.32
 23>Jakub Krzewicki          Zespół Szkół Budowla ZSB       3025             33.04  +     17.25
 24>Michał Roznowski         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2859             33.25  +     17.46
 25>Jan Kolano               III Liceum Ogólnoszt 3LO       2943             34.07  +     18.28
 26>Kacper Jabłoński         Zespół Szkół Budowla ZSB       3027             41.50  +     26.11
 27>Kamil Szewczak           Zespół Szkół Budowla ZSB       3024             45.37  +     29.58
    Jakub Szubartowski       Zespół Szkół Budowla ZSB       3026         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP1       1.6km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dawid Parzys             Szkoła Podstawowa nr SP40      2272             11.22  +      0.00
  2>Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      2273             13.09  +      1.47
  3>Igor Juraszewski         www.juraszewski.pl   JUR       2097             16.04  +      4.42
  4>Piotr Pawlak             Szkoła Podstawowa nr SP40      2789             16.56  +      5.34
  5>Michał Mikołajewicz      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2132             17.10  +      5.48
  6>Piotr Pepera             Szkoła Podstawowa nr SP22      2631             17.28  +      6.06
  7>Feliks Hiller            Szkoła Podstawowa nr SP28      3023             17.42  +      6.20
  8>Szymon Próchniak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2634             19.20  +      7.58
  9>Maciej Adamczuk          Szkoła Podstawowa nr SP46      2987             19.39  +      8.17
 10>Maksymilian Polkowski    Szkoła Podstawowa nr SP10      2534             20.40  +      9.18
 11>Dominik Szurek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2918             20.49  +      9.27
 12>Jakub Kucaba             Szkoła Podstawowa nr SP46      2985             20.56  +      9.34
 13>Mikołaj Jóźwik           Szkoła Podstawowa nr SP22      2625             21.09  +      9.47
 14>Kacper Sokołowski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2792             21.11  +      9.49
 15>Kacper Wasiuk Podębski   Szkoła Podstawowa nr SP22      2639             21.16  +      9.54
 16>Kuba Siedlecki           Szkoła Podstawowa nr SP10      2677             22.00  +     10.38
 17>Michał Pietraszek        Szkoła Podstawowa nr SP30      2831             22.07  +     10.45
 18>Marcel Pawłowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      2406             22.47  +     11.25
 19>Tytus Brzeszczak         Szkoła Podstawowa nr SP22      2619             23.05  +     11.43
 19>Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10                       23.05  +     11.43
 21>Kamil Nakonieczny        Szkoła Podstawowa nr SP30      2703             23.58  +     12.36
 22>Łukasz Pietrzyk          Szkoła Podstawowa nr SP22      2632             24.01  +     12.39
 23>Aleksander Kubicki       Szkoła Podstawowa nr SP40      2794             24.03  +     12.41
 24>Mikołaj Dudziak          Szkoła Podstawowa nr SP30      2724             24.20  +     12.58
 25>Piotr Górecki            Szkoła Podstawowa nr SP46      2983             24.37  +     13.15
 26>Kacper Adamczyk          Szkoła Podstawowa nr SP40      2795             24.49  +     13.27
 27>Adrian Dziewulski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2786             25.01  +     13.39
 28>Piotr Bojarczuk          Szkoła Podstawowa nr SP22      2617             25.21  +     13.59
 29>Kacper Cieplak           Szkoła Podstawowa nr SP40      2403             25.42  +     14.20
 30>Oliwier Barszczuk        Szkoła Podstawowa nr SP10      2680             26.39  +     15.17
 31>Kacper Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      2441             26.43  +     15.21
 32>Mikołaj Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22      2623             26.47  +     15.25
 33>Miłosz Domagalski        Szkoła Podstawowa nr SP22      2620             27.48  +     16.26
 34>Jakub Gicala             Szkoła Podstawowa nr SP22      2622             28.04  +     16.42
 35>Oskar Jeziorowski        Szkoła Podstawowa nr SP22      2624             28.39  +     17.17
 36>Wiktor Szwedo            Szkoła Podstawowa nr SP22      2636             28.50  +     17.28
 37>Przemysław Rodziewicz    Szkoła Podstawowa nr SP30      2728             29.16  +     17.54
 38>Mateusz Bartnik          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2796             30.29  +     19.07
 39>Krzysztof Rusinek        Szkoła Podstawowa nr SP10      2100             31.42  +     20.20
 40>Adam Filiks              Szkoła Podstawowa nr SP22      2621             32.37  +     21.15
 41>Stasio Giemza            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2812             35.07  +     23.45
 42>Szymon Wdowiak           Szkoła Podstawowa nr SP40      2790             35.10  +     23.48
 43>Kuba Boryga              Szkoła Podstawowa nr SP10      2671             35.39  +     24.17
 44>Paweł Goluch             Szkoła Podstawowa nr SP10      2613             37.27  +     26.05
 45>Aleksander Kawecki       Szkoła Podstawowa nr SP46      2984             38.22  +     27.00
 46>Filip Wyrwas             Szkoła Podstawowa nr SP40      2451             41.54  +     30.32
 47>Daniel Tchórzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      2986             42.49  +     31.27
 48>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      2093             43.29  +     32.07
 49>Jakub Musik              Szkoła Podstawowa nr SP40      2787             65.39  +     54.17
 50>Patryk Wawszczak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2791             72.32  +     61.10
 51>Sebastian SokoA          Szkoła Podstawowa nr SP40      2829             75.36  +     64.14
    Patryk Winiarczyk        Szkoła Podstawowa nr SP10      2682         NKL-bPK           
    Tomasz Iwaniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2725         NKL-bPK           
    Jakub Klimek             Szkoła Podstawowa nr SP30      2702         NKL-bPK           
    Jakub Makowski           Szkoła Podstawowa nr SP40      2785         NKL-bPK           
    Kacper Kasprzak          Szkoła Podstawowa nr SP22      2626         NKL-bPK           
    Michał Prus              Szkoła Podstawowa nr SP22      2638         NKL-bPK           
    Przemysław Sołdek        Szkoła Podstawowa nr SP22      2635         NKL-bPK           
    Olaf Wronikowski         Szkoła Podstawowa nr SP22      2637         NKL-bPK           
    Igor Miłkowski           Szkoła Podstawowa nr SP30      2708         NKL-bPK           
    Jarosław Flis            Szkoła Podstawowa nr SP40      2442         NKL-bPK           
    Kacper Iłowiecki         Szkoła Podstawowa nr SP40      2409         NKL-bPK           
    Jakub Kiszczak           Szkoła Podstawowa nr SP40      2784         NKL-bPK           
    MiA Bartnik              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2798         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP2       1.9km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kornel Smoliński         Gimnazjum i Liceum i SOB       2965             12.14  +      0.00
  2>Ignacy Szczęśniak        Szkoła Podstawowa nr SP22      2491             14.11  +      1.57
  3>Jakub Jankowski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2806             14.57  +      2.43
  4>Dominik Martyna          Szkoła Podstawowa nr SP22      2528             15.10  +      2.56
  5>Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      2180             15.33  +      3.19
  6>Olaf Walczyński          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2435             15.36  +      3.22
  7>Igor Zuzaniuk            Gimnazjum i Liceum i SOB       2969             15.56  +      3.42
  8>Albert Kowaluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2570             16.05  +      3.51
  9>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      2106             17.22  +      5.08
  9>Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2271             17.22  +      5.08
 11>Kamil Mazur              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2804             17.50  +      5.36
 12>Natanael Wójcik          Szkoła Podstawowa nr SP30      3019             17.58  +      5.44
 13>Jakub Nowakowski         Szkoła Podstawowa nr SP40      2206             18.00  +      5.46
 14>Stanisław NA             Szkoła Podstawowa nr SP10      2730             18.22  +      6.08
 15>Matesz Wolski            Gimnazjum nr 18 im.  G18       2805             18.33  +      6.19
 16>Michał Kosobucki         Szkoła Podstawowa nr SP22      2477             18.36  +      6.22
 17>Hubert Jarosz            Gimnazjum i Liceum i SOB       2963             19.32  +      7.18
 18>Paweł Suduł              Szkoła Podstawowa nr SP22      2902             19.46  +      7.32
 18>Paweł Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2296             19.46  +      7.32
 20>Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21      2474             20.06  +      7.52
 20>Michał Meksuła           Szkoła Podstawowa nr SP22      2481             20.06  +      7.52
 22>Maciej Podolski          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2310             20.29  +      8.15
 23>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      2990             20.42  +      8.28
 24>Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2252             20.44  +      8.30
 25>Hubert Szydłowski        Gimnazjum i Liceum i SOB       2966             20.47  +      8.33
 26>Szymon Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      3020             20.52  +      8.38
 27>Kacper Szkodziak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2493             21.06  +      8.52
 28>Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      2298             21.10  +      8.56
 29>Damian Kursa             Szkoła Podstawowa nr SP22      2523             21.41  +      9.27
 30>Adrian Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP22      2903             21.51  +      9.37
 31>Jakub Kusmirek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2311             21.55  +      9.41
 32>Dawid Mańka              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2170             22.16  +     10.02
 33>Bazyli Pospiszyl         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2864             22.58  +     10.44
 34>Filip Rowiński           Szkoła Podstawowa nr SP22      2484             23.29  +     11.15
 35>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      2989             23.38  +     11.24
 36>Jakub Jarco              Szkoła Podstawowa nr SP22      2476             23.41  +     11.27
 37>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      2247             23.49  +     11.35
 38>Mateusz Zwolski          Szkoła Podstawowa nr SP22      2531             23.57  +     11.43
 38>Hubert Śliwinski         Szkoła Podstawowa nr SP30      2704             23.57  +     11.43
 40>Kacper Widz              Gimnazjum i Liceum i SOB       2960             24.13  +     11.59
 41>Kacper Mazurek           Szkoła Podstawowa nr SP22      2533             24.23  +     12.09
 42>Filip Wodnicki           Szkoła Podstawowa nr SP30      3018             24.51  +     12.37
 43>Kacper Dyński            Szkoła Podstawowa nr SP40      2270             24.52  +     12.38
 44>Szymon Kryk              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2432             24.54  +     12.40
 45>Piotr Smolarz            Szkoła Podstawowa nr SP22      2486             25.22  +     13.08
 46>Piotr Wójtowicz          Szkoła Podstawowa nr SP22      2900             25.25  +     13.11
 47>Jakub Kość               ZS nr 12 Lublin      ZS12      2308             25.48  +     13.34
 48>Kacper Słoboda           Szkoła Podstawowa nr SP22      2485             26.00  +     13.46
 49>Mateusz Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22      2815             26.07  +     13.53
 50>Michal Kierepka          Szkoła Podstawowa nr SP30      2705             26.19  +     14.05
 51>Maksymilian Nowak        Szkoła Podstawowa nr SP46      3003             27.19  +     15.05
 52>Jarosław Orgasiński      Szkoła Podstawowa nr SP40      2266             27.56  +     15.42
 53>Kacper Lisiowski         Szkoła Podstawowa nr SP22      2901             29.00  +     16.46
 54>Piotr Zuzański           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2330             29.03  +     16.49
 54>Damian Stachyra          Szkoła Podstawowa nr SP22      2892             29.03  +     16.49
 56>Grzegorz Lipski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2119             29.12  +     16.58
 56>Kuba Powroźnik           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2121             29.12  +     16.58
 58>Fabian Kostrzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      3005             29.48  +     17.34
 59>Jan Bukowski             Szkoła Podstawowa nr SP30      2246             30.27  +     18.13
 60>Wiktor Patkowski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2731             30.44  +     18.30
 61>Maciej Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2439             31.05  +     18.51
 62>Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      2087             31.40  +     19.26
 63>Dominik Ładniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2305             31.44  +     19.30
 64>Mikołaj Ciuraba          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2589             31.59  +     19.45
 65>Norbert Dzieniewski      Gimnazjum nr 19 w Lu G19                        32.01  +     19.47
 66>Wiktor Barański          Gimnazjum i Liceum i SOB       2961             32.03  +     19.49
 67>Jakub Wezgraj            Szkoła Podstawowa nr SP46      2991             32.45  +     20.31
 68>Mikołaj Zelent           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2120             33.09  +     20.55
 69>Maksymilian Miazek       Szkoła Podstawowa nr SP30      3021             33.26  +     21.12
 70>Szymon Biszczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3014             35.27  +     23.13
 71>Adam Raczkowski          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2879             36.07  +     23.53
 72>Bartłomiej Skałecki      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2878             36.10  +     23.56
 73>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      3004             36.57  +     24.43
 74>Paweł Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP30      3016             37.09  +     24.55
 75>Szymon Kwiatkowski       Szkoła Podstawowa nr SP30      3022             37.15  +     25.01
 76>Jakub Drąg               Szkoła Podstawowa nr SP10      2105             39.02  +     26.48
 77>Grzegorz Haczewski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2962             42.18  +     30.04
 78>Wiktor Budzyński         Szkoła Podstawowa nr SP30      2707             50.05  +     37.51
 79>Rafał Zlot               Szkoła Podstawowa nr SP10      2181             51.12  +     38.58
 80>Ernest WoA               Gimnazjum i Liceum i SOB       2967             52.29  +     40.15
 81>Karol Machon             Szkoła Podstawowa nr SP30      2250             53.59  +     41.45
 82>Wiktor A»urek            Gimnazjum i Liceum i SOB       2970             61.08  +     48.54
    Wojciech Dyduch          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2877         NKL-bPK           
    Jakub Piotrowicz         Szkoła Podstawowa nr SP30      2706         NKL-bPK           
    Jakub Szymaniak          Szkoła Podstawowa nr SP30      3017         NKL-bPK           
    Kacper Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2265         NKL-bPK           
    Mateusz Walencik         Szkoła Podstawowa nr SP46      2992         NKL-bPK           
    Antoni Bartoszek         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2659         NKL-bPK           
    Tymon Chmielewski        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    2866         NKL-bPK           
    Krzysztof Jaksim         Szkoła Podstawowa nr SP30      3015         NKL-bPK           
    Miłosz Bryczek           Szkoła Podstawowa nr SP40      2264         NKL-bPK           
    Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      2199         NKL-bPK           
    Dominik Kwiecień         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2297         NKL-bPK           
    Tymoteusz Żórawski       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2300         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.6km    0m 21k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jerzy Bednarczuk         1bz Chełm            1bz       3034             18.25  +      0.00
  2>Sławomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       2078             18.39  +      0.14
  3>Tomasz Iwańczuk          1bz Chełm            1bz       3046             19.12  +      0.47
  4>Artur Majek              1bz Chełm            1bz       3036             21.43  +      3.18
  5>Jarosław Parys           1bz Chełm            1bz       3032             21.54  +      3.29
  6>Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       22.30  +      4.05
  7>Daniel Szewczuk          1bz Chełm            1bz       3038             22.45  +      4.20
  8>Łukasz Szałachwij        1bz Chełm            1bz       3043             22.49  +      4.24
  9>Bartłomiej Harasim       1bz Chełm            1bz       3044             24.20  +      5.55
 10>Tomasz Borsuk            1bz Chełm            1bz       3049             24.34  +      6.09
 11>Kamil Łuczka             1bz Chełm            1bz       3037             24.45  +      6.20
 12>Piotr Rudzki             1bz Chełm            1bz       3045             25.42  +      7.17
 13>Adam Kuczułap            1bz Chełm            1bz       3035             25.43  +      7.18
 14>Jarosław Nowak           1bz Chełm            1bz       3042             26.52  +      8.27
 15>Adrian Dudek             1bz Chełm            1bz       3041             27.37  +      9.12
 16>Krzysztof Jarecki        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       27.44  +      9.19
 17>Tomasz Giza              1bz Chełm            1bz       3047             30.41  +     12.16
 18>Adam Mitura              1bz Chełm            1bz       3048             32.24  +     13.59
 19>Kamil Jakóbczak          1bz Chełm            1bz       3039             34.00  +     15.35
    Paweł Jamroz             1987                 IND       2729         NKL-bPK