Końcowe wyniki zawodów                                                                20.10.2017 14:54:23
                                 XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam=================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K GIM       1.5km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Niezgoda                     Gimnazjum i Liceum i SOB       2393             10.24  +      0.00
  2.Wiktoria Kędra                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2289             11.08  +      0.44
  3.Faustyna Łabiga                    Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2652             11.44  +      1.20
  4.Ola Klimczuk                       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2112             12.04  +      1.40
  5.Zuzanna Jońska                     XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2463             12.20  +      1.56
  6.Katarzyna Jemielniak               Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2110             12.25  +      2.01
  7.Paulina Soczyńska                  Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2179             12.26  +      2.02
  8.Katarzyna Płudowska                Gimnazjum nr 18 im.  G18       2415             12.27  +      2.03
  9.Agnieszka Kośmiej                  ZS nr 12 Lublin      ZS12      2290             12.37  +      2.13
 10.Natalia Papierz                    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2420             12.52  +      2.28
 11.Karolina Gora                      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2431             13.08  +      2.44
 12.Sandra Adamczyk                    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2430             13.41  +      3.17
 13.Natalia Sikora                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       2496             15.27  +      5.03
 14.Nel Siedlec                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2287             16.47  +      6.23
 15.Magdalena Piekutowska              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2417             17.10  +      6.46
 16.Agata Zaborska                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       2537             17.50  +      7.26
 17.Anna Matyjewicz                    XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2467             17.55  +      7.31
 18.Monika Gonciarz                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2141             18.34  +      8.10
 19.Dominika Brajerska                 Gimnazjum i Liceum i SOB       2143             18.47  +      8.23
 20.Karolina Czaban                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2640             18.55  +      8.31
 21.Natalia Tomasiak                   Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2174             19.02  +      8.38
 22.Wiktoria Szeliga                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2641             20.11  +      9.47
 23.Anna Pakuła                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2419             21.10  +     10.46
 24.Kamila Chojnacka                   Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2173             21.19  +     10.55
 25.Wiktoria Gzik                      Gimnazjum nr 18 im.  G18       2494             21.26  +     11.02
 26.Martyna Tymusz                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2288             22.16  +     11.52
 27.Karolina Domańska                  XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2457             23.23  +     12.59
 28.Klaudia Kołodka                    XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2446             23.53  +     13.29
 29.Kinga Kudon                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2473             26.12  +     15.48
 30.Gabriela Długoszewska              XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2448             27.00  +     16.36
 31.Julia Piwnicka                     Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2171             27.29  +     17.05
 32.Katarzyna Siembida                 XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2456             27.55  +     17.31
 33.Wiktoria Majewska                  Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2113             29.47  +     19.23
    Karolina Jemielniak                Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2111         NKL-bPK           
    Kinga Wróblewska                   Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2109         NKL-bPK           
    Maja Mazur                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       2412         NKL-bPK           
    Katarzyna Batyra                   XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2449         NKL-bPK           
    Małgorzata Borkowska               XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2462         NKL-bPK           
    Julia Dziekanowska                 Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2538         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K LIC       1.5km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Mazurkiewicz                 III Liceum Ogólnoszt 3LO       2316             10.12  +      0.00
  2.Natalia Binięda                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2157             11.08  +      0.56
  3.Barbara Krupska                    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2377             11.29  +      1.17
  4.Agata Krzywicka                    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2315             12.05  +      1.53
  5.Julia Malinowska                   III Liceum Ogólnoszt 3LO       2378             12.35  +      2.23
  6.Anna Misztal                       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2385             13.34  +      3.22
  7.Katarzyna Zaborek                  III Liceum Ogólnoszt 3LO       2380             14.01  +      3.49
  8.Dominika Mazurkiewicz              III Liceum Ogólnoszt 3LO       2383             14.11  +      3.59
  9.Weronika Wójtowicz                 III Liceum Ogólnoszt 3LO       2136             14.24  +      4.12
 10.Alicja Sadowska                    III Liceum Ogólnoszt 3LO                        14.25  +      4.13
 11.Aleksandra Buczkowska              III Liceum Ogólnoszt 3LO       2649             15.37  +      5.25
 12.Bernadetta Żmuda                   III Liceum Ogólnoszt 3LO       2384             15.50  +      5.38
 13.Patrycja Antończak                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     16.24  +      6.12
 14.Ekaterina Vershinina               Zespół Szkół Budowla ZSB                        17.05  +      6.53
 15.Magdalena Wrona                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2583             18.28  +      8.16
 16.Marlena Sołyga                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2569             18.35  +      8.23
 17.Oliwia Karwowska                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     19.23  +      9.11
 18.Weronika Kwiecień                  Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2559             19.26  +      9.14
 19.Julia Skolimowska                  Gimnazjum i Liceum i SOB       2153             19.30  +      9.18
 20.Magda Stanisłowak                  Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     20.20  +     10.08
 21.Paulina Przysiężniak               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2580             22.10  +     11.58
 22.Klaudia Wojciechowska              Gimnazjum i Liceum i SOB       2643             23.09  +     12.57
 23.Oliwia Chabros                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2568             23.21  +     13.09
 24.Julia Chrześcijanek                Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2565             23.36  +     13.24
 25.Natalia Kinsztal                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     24.23  +     14.11
 26.Aleksandra Wojciechowska           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     25.21  +     15.09
 27.Natalia Radzka                     Gimnazjum i Liceum i SOB       2154             25.24  +     15.12
 28.Aleksandra Kuźma                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2579             26.22  +     16.10
 29.Agnieszka Pizoń                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     27.08  +     16.56
 30.Agnieszka Cieszko                  Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     27.21  +     17.09
 31.Gabrysia Zając                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2582             28.09  +     17.57
 32.Kamila Kramek                      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2558             29.05  +     18.53
 33.Sylwia Skic                        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     30.59  +     20.47
 34.Aleksandra Kociuba                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2601             31.58  +     21.46
 35.Wiktoria Wodzińska                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2572             34.06  +     23.54
 36.Aleksandra Smolińska               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2557             35.03  +     24.51
 37.Klaudia Goral                      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2567             36.06  +     25.54
 38.Dominika Wójcik                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2555             37.00  +     26.48
    Nikola Banaszek                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2581         NKL-bPK           
    Karolina Drozd                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2560         NKL-bPK           
    Martyna Janoszczyk                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2591         NKL-bPK           
    Wiktoria Błaszczak                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2564         NKL-bPK           
    Sylwia Janczak                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2597         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP1       1.1km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Małgorzata Jabłońska               Szkoła Podstawowa nr SP30      2219             10.22  +      0.00
  2.Martyna Wicińska                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2218             13.45  +      3.23
  3.Karolina Więckowska                Szkoła Podstawowa nr SP10      2094             17.04  +      6.42
  4.Klaudia Muszyńska                  Szkoła Podstawowa nr SP30      2241             17.27  +      7.05
  5.Dorota Borkowska                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2618             17.35  +      7.13
  6.Oliwia Suszek                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2236             17.57  +      7.35
  7.Ola Gruszczyk                      Szkoła Podstawowa nr SP10      2096             18.57  +      8.35
  8.Magdalena Jarząbek                 ZS nr 12 Lublin      ZS12      2551             19.27  +      9.05
  9.Nikola Szymańska                   Szkoła Podstawowa nr SP40      2503             20.27  +     10.05
 10.Malwina Bekiesza                   Szkoła Podstawowa nr SP10      2331             22.32  +     12.10
 11.Maja Staniszewska                  Szkoła Podstawowa nr SP40      2275             23.13  +     12.51
 12.Maja Sykuła                        Szkoła Podstawowa nr SP30      2513             23.50  +     13.28
 13.Karolina Kopycińska                Szkoła Podstawowa nr SP22      2627             27.09  +     16.47
 14.Wiktoria Polak                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2366             28.19  +     17.57
 15.Maria Hawrył                       Szkoła Podstawowa nr SP10      2092             28.23  +     18.01
 16.Marta Kowalska                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2629             34.21  +     23.59
 17.Alicja Bocian                      Szkoła Podstawowa nr SP22      2616             38.25  +     28.03
 18.Amanda Bacher                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2510             39.26  +     29.04
 19.Valeria Lapinska                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2630             46.55  +     36.33
    Natalia Krupa                      ZS nr 12 Lublin      ZS12                   NKL-bPK           
    Natalia Jarząbek                   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2550         NKL-bPK           
    Amelia Kozłowska                   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2546         NKL-bPK           
    Natalia Dziubińska                 Szkoła Podstawowa nr SP10      2091         NKL-bPK           
    Julia Szewczyk                     Szkoła Podstawowa nr SP10      2101         NKL-bPK           
    Oliwia Zawadzka                    Szkoła Podstawowa nr SP10      2102         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich                     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   18.01  +      7.39
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP2       1.3km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Anna Kłos                          Szkoła Podstawowa nr SP10      2084             12.13  +      0.00
  2.Karolina Bucoń                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2506             12.18  +      0.05
  3.Klaudia Woźniak vel Wójcik         Szkoła Podstawowa nr SP22      2530             12.38  +      0.25
  4.Alicja Kosmala                     Szkoła Podstawowa nr SP40      2408             12.50  +      0.37
  5.Luiza Drzewiecka                   Szkoła Podstawowa nr SP40      2437             12.55  +      0.42
  6.Emilia Wojniak                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2239             13.01  +      0.48
  7.Kamila Pawelec                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2240             13.02  +      0.49
  8.Natalia Oleszek                    Szkoła Podstawowa nr SP10      2085             13.08  +      0.55
  9.Marcelina Stępniak                 Szkoła Podstawowa nr SP40      2194             13.47  +      1.34
 10.Kamila Bartyś                      Szkoła Podstawowa nr SP40      2268             13.51  +      1.38
 11.Wiktoria Machlarz                  Szkoła Podstawowa nr SP40      2402             14.13  +      2.00
 12.Julia Gęca                         Szkoła Podstawowa nr SP30      2505             14.17  +      2.04
 12.Laura Łabiga                       Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2165             14.17  +      2.04
 14.Joanna Lipska                      Szkoła Podstawowa nr SP22      2526             14.26  +      2.13
 15.Zuzanna Rejner                     ZS nr 12 Lublin      ZS12                       14.37  +      2.24
 16.Natalia Kowalczyk                  Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2540             14.43  +      2.30
 17.Julia Stawnicka                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2126             14.51  +      2.38
 18.Maja Zięba                         Szkoła Podstawowa nr SP40      2197             15.43  +      3.30
 19.Maja Pyrzanowska                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2367             15.58  +      3.45
 20.Kamila Wężyk                       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2598             16.08  +      3.55
 21.Laura Szwiec                       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2128             16.16  +      4.03
 22.Łucja Kędra                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2554             16.27  +      4.14
 23.Wiktoria Płudowska                 Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2127             16.29  +      4.16
 24.Patrycja Tarasińska                Szkoła Podstawowa nr SP40      2440             16.43  +      4.30
 25.Magdalena Góźdź                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2229             16.44  +      4.31
 26.Wiktoria Kukawska                  Szkoła Podstawowa nr SP30      2224             16.51  +      4.38
 27.Katarzyna Kowalczyk                Szkoła Podstawowa nr SP30      2509             16.52  +      4.39
 28.Weronika Józefczak                 Szkoła Podstawowa nr SP30      2508             17.00  +      4.47
 29.Klaudia Iwanowska                  Szkoła Podstawowa nr SP22      2522             17.33  +      5.20
 30.Kinga Sołoducha                    Szkoła Podstawowa nr SP10      2086             18.32  +      6.19
 31.Julia Czarecka                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2313             18.43  +      6.30
 32.Oliwia Goch                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2314             19.14  +      7.01
 33.Wiktoria Kułaga                    Szkoła Podstawowa nr SP22      2525             19.17  +      7.04
 34.Natalia Żak                        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2167             19.51  +      7.38
 34.Daria Bielecka                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2556             19.51  +      7.38
 36.Urszula Sołtys                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2488             20.13  +      8.00
 37.Natalia Gajowiak                   Szkoła Podstawowa nr SP40      2192             21.34  +      9.21
 38.Katarzyna Pukaluk                  Szkoła Podstawowa nr SP40      2190             21.37  +      9.24
 39.Katarzyna Kowalska                 Szkoła Podstawowa nr SP22      2479             21.41  +      9.28
 40.Milena Biegun                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2226             22.00  +      9.47
 41.Iga Kołodziej                      ZS nr 12 Lublin      ZS12      2552             22.02  +      9.49
 42.Anna Kolibska                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2228             22.14  +     10.01
 43.Aleksandra Wojtysiak               Szkoła Podstawowa nr SP30      2364             22.25  +     10.12
 44.Alicja Pawluk                      Szkoła Podstawowa nr SP40      2504             22.44  +     10.31
 45.Martyna Pojęta                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2365             22.49  +     10.36
 46.Magdalena Słowak                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2221             24.15  +     12.02
 47.Natalia Stańczak                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2490             25.43  +     13.30
 48.Aleksandra Mizerska                Szkoła Podstawowa nr SP30      2222             28.18  +     16.05
 49.Ewelina Sołtys                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2487             28.28  +     16.15
 50.Julia Mąka                         Szkoła Podstawowa nr SP40                       28.43  +     16.30
 51.Ewa Wojewoda                       Szkoła Podstawowa nr SP30      2227             30.04  +     17.51
 52.Martyna Jędrych                    Szkoła Podstawowa nr SP40      2186             33.37  +     21.24
 53.Pola Głębocka                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2238             33.41  +     21.28
    Julieta Bartoszewska               Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2129         NKL-bPK           
    Patrycja Dziurkowska               Szkoła Podstawowa nr SP40      2195         NKL-bPK           
    Klaudia Stasiak                    Szkoła Podstawowa nr SP40      2188         NKL-bPK           
    Amelia Odyale                      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2130         NKL-bPK           
    Kaja Frączek                       Szkoła Podstawowa nr SP22      2519         NKL-bPK           
    Julia Zarzeczna                    Szkoła Podstawowa nr SP22      2492         NKL-bPK           
    Maja Borkowska                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2230         NKL-bPK           
    Klaudia Kolasińska                 Szkoła Podstawowa nr SP30      2232         NKL-bPK           
    Amelia Wdowiak                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2515         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M GIM       1.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paweł Szerafin                     Gimnazjum i Liceum i SOB       2147              8.54  +      0.00
  2.Jakub Wermiński                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2399              9.16  +      0.22
  3.Jakub Dobrowolski                  Gimnazjum nr 18 im.  G18       2423             10.12  +      1.18
  4.Piotr Ułanowicz                    XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2469             10.35  +      1.41
  5.Krzysztof Krauz                    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2425             10.36  +      1.42
  6.Adrian Mańka                       Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2176             10.40  +      1.46
  7.Kacper Szymanek                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2142             11.02  +      2.08
  7.Szymon Modzelewski                 XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2499             11.02  +      2.08
  9.Mikołaj Brzusek                    Gimnazjum i Liceum i SOB                        11.06  +      2.12
 10.Filip Kowalik                      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2118             11.19  +      2.25
 11.Grzegorz Gąsior                    XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2498             11.27  +      2.33
 12.Marcel Raczkowski                  Gimnazjum nr 18 im.  G18       2471             11.35  +      2.41
 13.Jakub Ossowski                     Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2177             11.38  +      2.44
 14.Maciej Szajewski                   Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2116             11.39  +      2.45
 15.Szymon Kuna                        Gimnazjum i Liceum i SOB       2150             11.52  +      2.58
 16.Michał Gierszon                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2117             11.54  +      3.00
 17.Krzysztof Księzki                  Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2175             12.28  +      3.34
 18.Jakub Nowak                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2604             12.47  +      3.53
 19.Wiktor Trancygier                  Gimnazjum nr 18 im.  G18       2426             12.49  +      3.55
 20.Mateusz Dudziak                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2608             12.59  +      4.05
 21.Krystian Ostrokulski               Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2651             13.13  +      4.19
 22.Jakub Korzeniowski                 Gimnazjum i Liceum i SOB       2401             13.14  +      4.20
 23.Piotr Gąsior                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       2470             13.21  +      4.27
 24.Daniel Złakowski                   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2285             13.27  +      4.33
 25.Marcel Brus                        XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2458             13.31  +      4.37
 26.Jakub Gęca                         XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2450             13.43  +      4.49
 27.Dawid Adamczyk                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       2421             13.46  +      4.52
 28.Wojciech Bukowski                  Gimnazjum nr 18 im.  G18       2422             13.56  +      5.02
 29.Dawid Dylon                        Gimnazjum i Liceum i SOB       2400             14.12  +      5.18
 30.Dominik Szyszko                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2605             14.22  +      5.28
 31.Michał Danieluk                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2284             14.43  +      5.49
 32.Nikodem Chołżyński                 XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2453             15.09  +      6.15
 33.Maciej Skowronek                   XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2466             15.21  +      6.27
 34.Filip Pogoda                       XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2455             16.19  +      7.25
 35.Jarosław Czerniak                  XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2459             18.23  +      9.29
 36.Igor Fus                           Gimnazjum i Liceum i SOB       2164             20.54  +     12.00
 37.Michał Maruszewski                 XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2454             21.04  +     12.10
 38.Oskar Wójcicki                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       2543             21.12  +     12.18
 39.Jakub Furdel                       ZS nr 12 Lublin      ZS12      2607             21.40  +     12.46
    Karol Sitarski                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       2547         NKL-bPK           
    Cyprian Ciosek                     XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2464         NKL-bPK           
    Jan Muzyka                         XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2445         NKL-bPK           
    Dawid Przewor                      XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2468         NKL-bPK           
    Szymon Wyłupek                     XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2465         NKL-bPK           
    Tobiasz Galiński                   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2602         NKL-bPK           
    Oskar Grabek                       XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2447         NKL-bPK           
    Jakub Król                         XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2497         NKL-bPK           
    Dawid Małyska                      XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2452         NKL-bPK           
    Jakub Urban                        XXIX Liceum Ogólnosz 29LO      2444         NKL-bPK           
    Marceli Krawczyk                   XXIX Liceum Ogólnosz 29LO                   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M LIC       1.7km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymon Grodek                      III Liceum Ogólnoszt 3LO       2319              7.30  +      0.00
  2.Grzegorz Boguta                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2390              8.34  +      1.04
  2.Filip Pawelec                      Gimnazjum i Liceum i SOB       2160              8.34  +      1.04
  4.Jakub Zawada                       Gimnazjum i Liceum i SOB       2155              8.50  +      1.20
  5.Jakub Marcowski                    Gimnazjum i Liceum i SOB       2151              9.13  +      1.43
  6.Wiktor Gogacz                      Gimnazjum i Liceum i SOB       2152              9.38  +      2.08
  7.Maciej Fodemski                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2587             10.31  +      3.01
  8.Michał Kryszczak                   III Liceum Ogólnoszt 3LO       2387             11.24  +      3.54
  9.Hubert Pałka                       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2650             11.34  +      4.04
 10.Kamil Sokołowski                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2586             12.07  +      4.37
 11.Kamil Szewczak                     Zespół Szkół Budowla ZSB                        13.39  +      6.09
 12.Jakub Krawczyk                     Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2585             13.50  +      6.20
 13.Nikodem Siekierski                 Gimnazjum i Liceum i SOB       2156             14.46  +      7.16
 13.Adam Milanowski                    Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2588             14.46  +      7.16
 15.Jakub Krzewicki                    Zespół Szkół Budowla ZSB                        14.51  +      7.21
 16.Damian Dembiński                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2575             15.34  +      8.04
 17.Bartek Świderski                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2578             15.45  +      8.15
 18.Michał Buczyński                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2576             18.38  +     11.08
 19.Adrian Huczewski                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2593             19.28  +     11.58
 20.Karol Wrona                        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2566             20.49  +     13.19
 21.Jakub Wójcik                       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     37.12  +     29.42
 22.Damian Piasecki                    Zespół Szkół Budowla ZSB                        38.03  +     30.33
 23.Mateusz Kolibski                   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM                     44.14  +     36.44
    Kamil Trąbka                       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2577         NKL-bPK           
    Bartłomiej Matuszak                Zespół Szkół Budowla ZSB                    NKL-bPK           
    Jakub Szalast                      Zespół Szkół Budowla ZSB                    NKL-bPK           
    Damian Komsta                      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2574         NKL-bPK           
    Kacper Jabłoński                   Zespół Szkół Budowla ZSB                    NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP1       1.3km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Igor Juraszewski                   Szkoła Podstawowa nr SP5       2097             10.31  +      0.00
  2.Dawid Parzys                       Szkoła Podstawowa nr SP40      2272             11.16  +      0.45
  3.Michał Mikołajewicz                Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2132             12.38  +      2.07
  4.Jakub Gicala                       Szkoła Podstawowa nr SP22      2622             14.33  +      4.02
  5.Piotr Bojarczuk                    Szkoła Podstawowa nr SP22      2617             15.35  +      5.04
  6.Karol Pogonowski                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2372             15.38  +      5.07
  7.Piotr Pepera                       Szkoła Podstawowa nr SP22      2631             16.39  +      6.08
  8.Szymon Próchniak                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2634             18.11  +      7.40
  9.Wiktor Szwedo                      Szkoła Podstawowa nr SP22      2636             19.38  +      9.07
 10.Jarosław Flis                      Szkoła Podstawowa nr SP40      2442             21.25  +     10.54
 11.Adam Filiks                        Szkoła Podstawowa nr SP22      2621             21.34  +     11.03
 12.Paweł Goluch                       Szkoła Podstawowa nr SP10      2613             21.49  +     11.18
 13.Krzysztof Rusinek                  Szkoła Podstawowa nr SP10      2100             22.01  +     11.30
 14.Kajetan Petruczynik                Szkoła Podstawowa nr SP10      2093             22.48  +     12.17
 15.Kacper Mańka                       Szkoła Podstawowa nr SP40      2441             23.20  +     12.49
 16.Mikołaj Giezek                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2623             23.53  +     13.22
 17.Jakub Siedlecki                    Szkoła Podstawowa nr SP10      2614             25.20  +     14.49
 18.Maksymilian Polkowski              Szkoła Podstawowa nr SP10                       28.30  +     17.59
 19.Marcel Pawłowski                   Szkoła Podstawowa nr SP40      2406             44.47  +     34.16
    Oliwier Barszczuk                  Szkoła Podstawowa nr SP10      2615         NKL-bPK           
    Tytus Brzeszczak                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2619         NKL-bPK           
    Filip Wyrwas                       Szkoła Podstawowa nr SP40      2451         NKL-bPK           
    Kacper Boguń                       Szkoła Podstawowa nr SP10      2099         NKL-bPK           
    Przemysław Sołdek                  Szkoła Podstawowa nr SP22      2635         NKL-bPK           
    Olaf Wronikowski                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2637         NKL-bPK           
    Michał Bil                         Szkoła Podstawowa nr SP40      2273         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP2       1.4km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Albert Kowaluk                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2570              8.52  +      0.00
  2.Olaf Walczyński                    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2435              9.44  +      0.52
  3.Jakub Widz                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2298              9.49  +      0.57
  4.Szymon Suszek                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2259             10.28  +      1.36
  5.Ignacy Szczęśniak                  Szkoła Podstawowa nr SP22      2491             10.31  +      1.39
  6.Rafał Wełna                        Szkoła Podstawowa nr SP40      2407             10.41  +      1.49
  7.Jakub Boguszewski                  Szkoła Podstawowa nr SP40      2271             11.05  +      2.13
  8.Mikołaj Ciuraba                    ZS nr 12 Lublin      ZS12                       11.50  +      2.58
  9.Jakub Szymaniak                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2257             11.51  +      2.59
 10.Dawid Mańka                        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2170             11.59  +      3.07
 11.Kacper Jeziorowski                 Szkoła Podstawowa nr SP21      2474             12.25  +      3.33
 12.Paweł Wójcik                       Szkoła Podstawowa nr SP30      2507             12.33  +      3.41
 13.Tymoteusz Korab                    Gimnazjum nr 18 im.  G18       2433             12.43  +      3.51
 13.Mikołaj Zelent                     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2120             12.43  +      3.51
 15.Dominik Kwiecień                   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2297             12.55  +      4.03
 16.Jakub Kość                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2308             13.00  +      4.08
 17.Antonii Bartoszek                  Gimnazjum nr 18 im.  G18       2434             13.11  +      4.19
 18.Grzegorz Lipski                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2119             13.15  +      4.23
 19.Michał Meksuła                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2481             13.23  +      4.31
 20.Juliusz Grel                       Szkoła Podstawowa nr SP10      2104             13.25  +      4.33
 21.Maciej Grzeszczyk                  Szkoła Podstawowa nr SP40      2439             13.45  +      4.53
 22.Patryk Mańka                       Szkoła Podstawowa nr SP40      2199             14.12  +      5.20
 23.Dominik Ładniak                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2305             14.18  +      5.26
 24.Hubert Brejnak                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2252             14.26  +      5.34
 25.Szymon Kryk                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       2432             14.29  +      5.37
 26.Kacper Krawczyk                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2584             14.34  +      5.42
 27.Olek Tomkiewicz                    Szkoła Podstawowa nr SP10      2542             14.50  +      5.58
 27.Dominik Martyna                    Szkoła Podstawowa nr SP22      2528             14.50  +      5.58
 27.Hubert Śliwiński                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2248             14.50  +      5.58
 30.Dominik Dymek                      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2125             14.57  +      6.05
 30.Jakub Drąg                         Szkoła Podstawowa nr SP10      2105             14.57  +      6.05
 32.Dominik Zachwatowicz               Szkoła Podstawowa nr SP10      2107             14.58  +      6.06
 33.Kacper Mazurek                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2533             15.00  +      6.08
 34.Filip Rowiński                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2484             15.01  +      6.09
 35.Łukasz Golijanek                   Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2168             15.09  +      6.17
 36.Jakub Nowakowski                   Szkoła Podstawowa nr SP40      2206             15.17  +      6.25
 37.Kuba Powroźnik                     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2121             15.24  +      6.32
 38.Szymon Kwiatkowski                 Szkoła Podstawowa nr SP30      2370             15.34  +      6.42
 39.Michał Kosobucki                   Szkoła Podstawowa nr SP22      2477             15.40  +      6.48
 40.Maks Tatara                        Szkoła Podstawowa nr SP30      2642             15.48  +      6.56
 40.Jakub Piotrowicz                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2368             15.48  +      6.56
 42.Kuba Hondzel                       Szkoła Podstawowa nr SP30      2261             15.52  +      7.00
 43.Maciej Podolski                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      2310             15.56  +      7.04
 44.Oskar Korulczyk                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2371             15.57  +      7.05
 45.Dawid Machoń                       Szkoła Podstawowa nr SP30      2250             16.00  +      7.08
 46.Gabriel Trancygier                 Szkoła Podstawowa nr SP30      2247             16.19  +      7.27
 47.Mateusz Zwolski                    Szkoła Podstawowa nr SP22      2531             16.28  +      7.36
 48.Szymon Biszczak                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2256             17.04  +      8.12
 49.Kuba Makuch                        Szkoła Podstawowa nr SP10      2087             17.10  +      8.18
 50.Piotr Smolarz                      Szkoła Podstawowa nr SP22      2486             17.39  +      8.47
 51.Natanael Wójcik                    Szkoła Podstawowa nr SP30      2251             17.43  +      8.51
 52.Paweł Urban                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2296             18.11  +      9.19
 53.Kacper Słoboda                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2485             18.59  +     10.07
 54.Rafał Zlot                         Szkoła Podstawowa nr SP10      2181             19.02  +     10.10
 55.Kacper Wilk                        Szkoła Podstawowa nr SP30      2255             19.42  +     10.50
 56.Jakub Kusmirek                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2311             19.45  +     10.53
 57.Jakub Jarco                        Szkoła Podstawowa nr SP22      2476             19.55  +     11.03
 58.Jakub Skałecki                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      2303             22.38  +     13.46
 59.Krystian Rasiński                  Szkoła Podstawowa nr SP30      2254             23.08  +     14.16
 60.Michał Winiarski                   Szkoła Podstawowa nr SP30      2369             23.17  +     14.25
 61.Filip Wodnicki                     Szkoła Podstawowa nr SP30      2258             23.20  +     14.28
 62.Damian Kursa                       Szkoła Podstawowa nr SP22      2523             23.51  +     14.59
 63.Jarosław Orgasiński                Szkoła Podstawowa nr SP40      2266             23.56  +     15.04
 64.Aleksander Dąbrowski               Szkoła Podstawowa nr SP30      2373             24.14  +     15.22
 65.Kacper Dyński                      Szkoła Podstawowa nr SP40      2270             30.52  +     22.00
    Olaf Domagała                      Szkoła Podstawowa nr SP30      2249         NKL-bPK           
    Beniamin Tomaszewki                Gimnazjum nr 18 im.  G18       2436         NKL-bPK           
    Piotr Zuzański                     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2330         NKL-bPK           
    Tomasz Górski                      Szkoła Podstawowa nr SP10      2180         NKL-bPK           
    Sebastian Michalczak               Szkoła Podstawowa nr SP10      2106         NKL-bPK           
    Mateusz Giezek                     Szkoła Podstawowa nr SP22      2521         NKL-bPK           
    Maksymilian Próchniak              Szkoła Podstawowa nr SP22      2483         NKL-bPK           
    Jan Bukowski                       Szkoła Podstawowa nr SP30      2246         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.7km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konrad Pietrzak                    KU AZS UMCS Lublin   UMCS                        7.57  +      0.00
  2.Sławomir Juraszewski               www.juraszewski.pl   JUR       2078             10.37  +      2.40
  3.Piotr Dobrowolski                  KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       10.44  +      2.47