Końcowe wyniki zawodów                                                      28.09.2017 19:27:18
                            XII Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam=======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K GIM       1.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       2393              9.21  +      0.00
  2.Małgorzata Gazda         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2356             11.25  +      2.04
  3.Adrianna Porębska        Gimnazjum i Liceum i SOB       2394             11.35  +      2.14
  4.Wiktoria Kędra           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2289             12.13  +      2.52
  5.Małgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB       2395             12.55  +      3.34
  6.Natalia Tomasiak         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2174             13.07  +      3.46
  7.Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       2397             13.11  +      3.50
  8.Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       2398             13.42  +      4.21
  9.Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       2140             14.17  +      4.56
 10.Iga Osiniak              Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2355             14.20  +      4.59
 11.Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       2396             14.28  +      5.07
 12.Ola Klimczuk             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2112             15.50  +      6.29
 13.Karolina Jemielniak      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2111             16.32  +      7.11
 14.Kamila Chojnacka         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2173             16.35  +      7.14
 15.Wiktoria Majewska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2113             17.14  +      7.53
 16.Małgorzata Borkowska     Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2334             17.21  +      8.00
 17.Katarzyna Jemielniak     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2110             18.30  +      9.09
 18.Wiktoria Szeliga         Szkoła Podstawowa nr SP30      2217             18.47  +      9.26
 19.Marysia Dąbrowska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2108             19.48  +     10.27
 20.Monika Gonciarz          Gimnazjum i Liceum i SOB       2141             19.59  +     10.38
 21.Nel Siedlec              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2287             20.15  +     10.54
 22.Paulina Soczyńska        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2179             21.15  +     11.54
 23.Karolina Czaban          Szkoła Podstawowa nr SP30      2216             22.50  +     13.29
 24.Julia Piwnicka           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2171             23.37  +     14.16
 25.Oliwia Kołodziejczyk     Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2358             23.39  +     14.18
 26.Sandra Kałan             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2172             26.08  +     16.47
 27.Magdalena Dalmata        Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2341             30.08  +     20.47
 28.Aniela Bogusz            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2345             32.08  +     22.47
 29.Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2115             32.36  +     23.15
 30.Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2114             40.37  +     31.16
 31.Kinga Wróblewska         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2109             42.35  +     33.14
    Gabriela Długoszewska    Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2346         NKL-bPK           
    Paulina Pastuszuk        Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2354         NKL-bPK           
    Martyna Tymusz           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2288         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K LIC       1.7km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2136             13.02  +      0.00
  2.Barbara Krupska          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2377             13.50  +      0.48
  3.Natalia Binięda          Gimnazjum i Liceum i SOB       2157             16.12  +      3.10
  4.Julia Malinowska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2378             17.30  +      4.28
  5.Anna Siczek              III Liceum Ogólnoszt 3LO       2134             17.40  +      4.38
  6.Daria Barwińska          Gimnazjum i Liceum i SOB       2158             18.07  +      5.05
  7.Aleksandra Gielaga       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2382             20.57  +      7.55
  8.Anna Misztal             III Liceum Ogólnoszt 3LO       2385             21.21  +      8.19
  9.Wioletta Maj             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2204             23.07  +     10.05
 10.Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2384             23.19  +     10.17
 11.Juia Kuc                 Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2202             24.01  +     10.59
 12.Agata Krzywicka          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2315             24.37  +     11.35
 13.Wiktoria Błaszczak       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2211             24.54  +     11.52
 14.Julia Mazurkiewicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2316             25.35  +     12.33
 15.KAROLINA Pardyka         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2321             26.03  +     13.01
 16.Dominika Mazurkiewicz    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2383             26.04  +     13.02
 17.Magdalena Walczyk        III Liceum Ogólnoszt 3LO       2318             27.38  +     14.36
 18.Wiktoria Żmurek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2374             28.31  +     15.29
 19.Izabela Niedźwiedź       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2183             28.50  +     15.48
 20.Oliwia Karwowska         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2187             33.44  +     20.42
 21.Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2214             42.03  +     29.01
 22.Katarzyna Zaborek        III Liceum Ogólnoszt 3LO       2380             46.18  +     33.16
    Gabriela Muszyńska       Gimnazjum i Liceum i SOB       2391         NKL-bPK           
    Katarzyna Wrona          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2376         NKL-bPK           
    Natalia Zając            Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2189         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP1       1.3km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2218             10.34  +      0.00
  2.Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      2094             12.13  +      1.39
  3.Małgorzata Jabłońska     Szkoła Podstawowa nr SP30      2219             13.31  +      2.57
  4.Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      2331             16.30  +      5.56
  5.Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      2092             17.10  +      6.36
  6.Wiktoria Polak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2366             17.13  +      6.39
  7.Nadia Solska             Szkoła Podstawowa nr SP30      2237             17.18  +      6.44
  8.Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      2091             18.14  +      7.40
  9.Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2102             18.24  +      7.50
 10.Oliwia Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      2236             18.52  +      8.18
 11.Julia Szewczyk           Szkoła Podstawowa nr SP10      2101             20.16  +      9.42
 12.Ola Zuzańska             Szkoła Podstawowa nr SP10      2103             24.22  +     13.48
    Maja Staniszewska        Szkoła Podstawowa nr SP40      2275         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich           KU AZS UMCS          KU AZS                PK   22.58  +     12.24
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP2       1.3km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patrycja Dziurkowska     Szkoła Podstawowa nr SP40      2195              9.51  +      0.00
  2.Joanna Podkańska         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2166             10.26  +      0.35
  3.Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      2084             11.43  +      1.52
  4.Kamila Bartyś            Szkoła Podstawowa nr SP40      2268             11.59  +      2.08
  5.Bucoń Karolina           Szkoła Podstawowa nr SP30      2233             12.12  +      2.21
  6.Emilia Wojniak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2239             12.14  +      2.23
  7.Wiktoria Kukawska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2224             12.32  +      2.41
  8.Wiktoria Płudowska       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2127             13.16  +      3.25
  9.Amelia Odyale            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2130             13.23  +      3.32
  9.Laura Łabiga             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2165             13.23  +      3.32
 11.Kinga Sołoducha          Szkoła Podstawowa nr SP10      2086             13.28  +      3.37
 12.Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      2234             13.46  +      3.55
 13.Wiktoria Machlarz        Szkoła Podstawowa nr SP40      2276             13.56  +      4.05
 14.Pola Zduńczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12      2292             14.11  +      4.20
 14.Katarzyna Kowalczyk      Szkoła Podstawowa nr SP30      2261             14.11  +      4.20
 16.Martyna Jędrych          Szkoła Podstawowa nr SP40      2186             14.12  +      4.21
 17.Julia Gęca               Szkoła Podstawowa nr SP30      2225             14.35  +      4.44
 18.Laura Szwiec             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2128             14.43  +      4.52
 19.Katarzyna Pukaluk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2190             14.48  +      4.57
 20.Julieta Bartoszewska     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2129             15.10  +      5.19
 21.Magdalena Góźdź          Szkoła Podstawowa nr SP30      2229             15.29  +      5.38
 22.Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      2240             15.49  +      5.58
 23.Maja Zięba               Szkoła Podstawowa nr SP40      2197             15.55  +      6.04
 24.Kamila Wężyk             ZS nr 12 Lublin      ZS12      2294             16.06  +      6.15
 25.Zuzanna Rejner           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2291             16.28  +      6.37
 26.Ewa Wojewoda             Szkoła Podstawowa nr SP30      2227             16.33  +      6.42
 27.Kamila Kuźniar           Szkoła Podstawowa nr SP40      2200             17.32  +      7.41
 28.Mateusz Kierepka         Szkoła Podstawowa nr SP30      2230             18.00  +      8.09
 29.Milena Biegun            Szkoła Podstawowa nr SP30      2226             18.31  +      8.40
 30.Natalia Żak              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2167             19.01  +      9.10
 31.Klaudia Muszyńska        Szkoła Podstawowa nr SP30      2241             19.12  +      9.21
 32.Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      2085             19.30  +      9.39
 33.Kamila Kucharzyk         Szkoła Podstawowa nr SP10      2082             20.09  +     10.18
 34.Klaudia Piasecka         Szkoła Podstawowa nr SP30      2231             20.21  +     10.30
 35.Martyna Pojęta           Szkoła Podstawowa nr SP30      2365             20.32  +     10.41
 36.Anna Kolibska            Szkoła Podstawowa nr SP30      2228             20.36  +     10.45
 37.Oliwia Goch              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2314             20.40  +     10.49
 38.Aleksandra Wojtysiak     Szkoła Podstawowa nr SP30      2364             20.48  +     10.57
 39.Karolina Sokołowska      ZS nr 12 Lublin      ZS12      2313             21.40  +     11.49
 40.Maja Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      2367             22.23  +     12.32
 41.Pola Głębocka            Szkoła Podstawowa nr SP30      2238             22.24  +     12.33
 42.Julia Stawnicka          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2126             22.43  +     12.52
 43.Klaudia Stasiak          Szkoła Podstawowa nr SP40      2188             25.30  +     15.39
 44.Kinga Jaskuła            Szkoła Podstawowa nr SP30      2235             27.17  +     17.26
 45.Magdalena Słowak         Szkoła Podstawowa nr SP30      2221             34.15  +     24.24
 46.Magdalena Mróz           Szkoła Podstawowa nr SP30      2363             36.34  +     26.43
 47.Aleksandra Mizerska      Szkoła Podstawowa nr SP30      2222             38.42  +     28.51
 48.Natalia Gajowiak         Szkoła Podstawowa nr SP40      2192             42.17  +     32.26
    Klaudia Kolasińska       Szkoła Podstawowa nr SP30      2232         NKL-bPK           
    Zuzanna Pietrzela        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2293         NKL-bPK           
    Marcelina Stępniak       Szkoła Podstawowa nr SP40      2194         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M GIM       1.8km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Galiński Tobiasz         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2279             11.36  +      0.00
  2.Piotr Ułanowicz          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2347             11.51  +      0.15
  3.Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18      G18                        12.22  +      0.46
  4.Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2118             13.03  +      1.27
  5.Jakub Wermiński          Gimnazjum i Liceum i SOB       2399             13.14  +      1.38
  6.Grzegorz Gąsior          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2339             13.24  +      1.48
  7.Adrian Mańka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2176             13.26  +      1.50
  8.Michał Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2284             13.28  +      1.52
  9.Daniel Złakowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2285             14.12  +      2.36
 10.Szymon Kuna              Gimnazjum i Liceum i SOB       2150             14.52  +      3.16
 11.Szymon Wyłupek           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2342             15.58  +      4.22
 12.Maksymilian Styżej       Gimnazjum i Liceum i SOB       2145             16.19  +      4.43
 13.Adam Mróz                Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2352             16.25  +      4.49
 14.Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2401             16.43  +      5.07
 15.Oskar Grabek             Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2350             17.18  +      5.42
 16.Krzysztof Księzki        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2175             17.36  +      6.00
 17.Marcel Zarychta          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2361             17.39  +      6.03
 18.Mateusz Kierepka         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2338             18.24  +      6.48
 19.Mikołaj Żyśko            ZS nr 12 Lublin      ZS12      2278             18.58  +      7.22
 20.Igor Fus                 Gimnazjum i Liceum i SOB       2164             20.04  +      8.28
 21.Jakub Urban              Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2351             20.28  +      8.52
 22.Kacper Szymanek          Gimnazjum i Liceum i SOB       2142             21.01  +      9.25
 23.Michał Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2117             21.04  +      9.28
 24.Jakub Ossowski           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2177             23.31  +     11.55
 25.Aleksander Dudziak       Gimnazjum nr 10      G10       2263             24.11  +     12.35
 26.Nikodem Chołożyński      Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2353             24.34  +     12.58
 27.Dawid Dylon              Gimnazjum i Liceum i SOB       2400             25.33  +     13.57
 28.Jan Muzyka               Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2343             25.37  +     14.01
 29.Mateusz Płecha           Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2178             25.48  +     14.12
 30.Jakub Gęca               Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2332             26.17  +     14.41
 31.Tomasz Pelica            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2360             26.27  +     14.51
 32.Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2116             28.20  +     16.44
 33.Filip Pogoda             Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2362             28.27  +     16.51
    Michał Barej             Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2359         NKL-bPK           
    Jarek Czerniak           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2335         NKL-bPK           
    Łukasz Kańczugowski      Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2357         NKL-bPK           
    Marceli Krawczyk         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2340         NKL-bPK           
    Dawid Małyska            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2349         NKL-bPK           
    Michał Drewniak          Gimnazjum nr 16      G16       2262         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M LIC       1.9km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2319              9.41  +      0.00
  2.Grzegorz Boguta          Gimnazjum i Liceum i SOB       2390             11.19  +      1.38
  3.Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       2151             11.42  +      2.01
  4.Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       2160             12.24  +      2.43
  5.Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB       2159             12.40  +      2.59
  6.Hubert Pałka             III Liceum Ogólnoszt 3LO       2388             12.41  +      3.00
  7.Jakub Kozłowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2138             13.09  +      3.28
  8.Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       2152             14.06  +      4.25
  9.Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       2155             14.27  +      4.46
 10.Przemyslaw Toc           III Liceum Ogólnoszt 3LO                        15.15  +      5.34
 11.Maciej Fodemski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2323             16.04  +      6.23
 12.Adam Milaniwski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2327             16.59  +      7.18
 13.Kamil Sokołowski         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2326             17.21  +      7.40
 14.Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       2320             18.23  +      8.42
 15.Jakub Krawczyk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2325             19.47  +     10.06
 16.Wiktor Ujma              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2322             28.53  +     19.12
    Mateusz Adamczuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2389         NKL-bPK           
    Marek Kryszczak          III Liceum Ogólnoszt 3LO       2386         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP1       1.4km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Igor Juraszewski         Szkoła Podstawowa nr SP5       2097             13.41  +      0.00
  2.Michał Bil               Szkoła Podstawowa nr SP40      2273             15.13  +      1.32
  3.Dawid Parzys             Szkoła Podstawowa nr SP40      2272             18.22  +      4.41
  4.Michał Mikołajewicz      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2132             19.25  +      5.44
  5.Kacper Boguń             Szkoła Podstawowa nr SP10      2099             20.13  +      6.32
  6.Krzysztof Rusinek        Szkoła Podstawowa nr SP10      2100             22.27  +      8.46
  7.Karol Pogonowski         Szkoła Podstawowa nr SP30      2372             22.59  +      9.18
  8.Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      2093             23.59  +     10.18
  9.Adrian Dorociak          Szkoła Podstawowa nr SP40      2269             25.18  +     11.37
    Dawid Mańka              Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2170         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP2       1.4km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      2245             11.08  +      0.00
  2.Jakub Skałecki           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2303             11.11  +      0.03
  3.Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      2180             11.35  +      0.27
  4.Stanisław Nóżka          Szkoła Podstawowa nr SP10      2089             11.43  +      0.35
  5.Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      2252             11.45  +      0.37
  6.Eliasz Filipczuk         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2123             11.50  +      0.42
  7.Natanael Wójcik          Szkoła Podstawowa nr SP30      2251             12.32  +      1.24
  8.Olaf Domagała            Szkoła Podstawowa nr SP30      2249             12.48  +      1.40
  9.Kacper Grzeszczyk        Szkoła Podstawowa nr SP40      2265             12.57  +      1.49
 10.Albert Kowaluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2299             13.04  +      1.56
 11.Dominik Kwiecień         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2297             13.14  +      2.06
 12.Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      2298             13.30  +      2.22
 13.Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21                       13.47  +      2.39
 14.Łukasz Golijanek         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2168             14.15  +      3.07
 15.Paweł Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      2296             14.27  +      3.19
 16.Jakub Kusmirek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2311             14.34  +      3.26
 17.Piotr Zuzański           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2330             14.45  +      3.37
 18.Dominik Ładniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2305             15.10  +      4.02
 19.Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      2087             15.19  +      4.11
 20.Michał Winiarski         Szkoła Podstawowa nr SP30      2369             15.26  +      4.18
 21.Szymon Biszczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      2256             16.06  +      4.58
 22.Jakub Piotrowicz         Szkoła Podstawowa nr SP30      2368             16.51  +      5.43
 23.Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      2106             18.09  +      7.01
 24.Jakub Kość               ZS nr 12 Lublin      ZS12      2308             18.19  +      7.11
 25.Maciej Podolski          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2310             18.23  +      7.15
 26.Jakub Boguszewski        Szkoła Podstawowa nr SP40      2271             19.56  +      8.48
 27.Kacper Wilk              Szkoła Podstawowa nr SP30      2255             20.06  +      8.58
 28.Mikołaj Zelent           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2120             20.42  +      9.34
 29.Szymon Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      2259             20.51  +      9.43
 30.Oskar Korulczyk          Szkoła Podstawowa nr SP30      2371             21.31  +     10.23
 31.Patryk Mańka             Szkoła Podstawowa nr SP40      2199             22.23  +     11.15
 32.Szymon Kwiatkowski       Szkoła Podstawowa nr SP30      2370             22.31  +     11.23
 33.Miłosz Górka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      2169             23.41  +     12.33
 34.Jakub Drąg               Szkoła Podstawowa nr SP10      2105             27.08  +     16.00
 35.Kacper Dyński            Szkoła Podstawowa nr SP40      2270             28.53  +     17.45
 36.Dominik Dymek            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2125             29.27  +     18.19
 37.Karol Machoń             Szkoła Podstawowa nr SP30      2250             32.10  +     21.02
 38.Rafał Zlot               Szkoła Podstawowa nr SP10      2181             32.48  +     21.40
 39.Juliusz Grel             Szkoła Podstawowa nr SP10      2104             34.46  +     23.38
 40.Adam Żak                 ZS nr 12 Lublin      ZS12      2307             42.40  +     31.32
    Grzegorz Lipski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       2119         NKL-bPK           
    Szymon Ostrowski         Szkoła Podstawowa nr SP10      2182         NKL-bPK           
    Daniel Zachwatowicz      Szkoła Podstawowa nr SP10      2107         NKL-bPK           
    Aleksander Dąbrowski     Szkoła Podstawowa nr SP30      2373         NKL-bPK           
    Kacper Krawczyk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      2309         NKL-bPK           
    Kuba Ćwikła              Szkoła Podstawowa nr SP30      2253         NKL-bPK           
    Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      2247         NKL-bPK           
    Miłosz Bryczek           Szkoła Podstawowa nr SP40      2264         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konrad Pietrzak          KU AZS UMCS          KU AZS                     10.54  +      0.00
  2.Sławomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       2078             14.28  +      3.34
  2.Krzysztof Jarecki        KU AZS UMCS          KU AZS                     14.28  +      3.34
  4.Jerzy Hiller             KU AZS UMCS          KU AZS                     17.10  +      6.16