Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                 09.06.2017 14:39:37
                           XI Otwarte Szkolne Mistrzostwa- IV runda
===HSMTeam=======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.8km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       938              11.03  +      0.00
  2>Adrianna Porębska        Gimnazjum i Liceum i SOB       1343             11.09  +      0.06
  3>Oliwia Wyrzykowska       Gimnazjum i Liceum i SOB       1902             12.13  +      1.10
  4>Małgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB       1233             12.25  +      1.22
  5>Zuzanna Olszówka         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1792             12.54  +      1.51
  6>Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       1992             12.55  +      1.52
  7>Wiktoria Kędra           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2002             13.23  +      2.20
  8>Klaudia Kupis            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1640             13.26  +      2.23
  9>Dominika Brajerska       Gimnazjum i Liceum i SOB       1759             13.39  +      2.36
 10>Agnieszka Kośmiej        ZS nr 12 Lublin      ZS12      2005             13.40  +      2.37
 11>Katarzyna Płudowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18       1626             13.58  +      2.55
 12>Amelia Filozof           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1634             14.05  +      3.02
 13>Faustyna Labiga          Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      961              14.13  +      3.10
 14>Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       1764             14.37  +      3.34
 15>Aleksandra Klimczuk      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1464             14.55  +      3.52
 16>Maja Mazur               Gimnazjum nr 18 im.  G18       1644             15.02  +      3.59
 17>Natalia Tomasiak         Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      953              15.20  +      4.17
 18>Julia Smaga              Gimnazjum nr 18 im.  G18       1642             15.45  +      4.42
 19>Klara Łukasiewicz        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1624             15.59  +      4.56
 20>Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1641             16.01  +      4.58
 21>Maria Dąbrowska          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1459             16.41  +      5.38
 22>Lena Sobiech             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1794             16.42  +      5.39
 23>Katarzyna Jemielniak     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1462             17.06  +      6.03
 24>Anna Niezgoda            Gimnazjum i Liceum i SOB       1893             17.12  +      6.09
 25>Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       715              17.58  +      6.55
 26>Ewa Górska               ZS nr 12 Lublin      ZS12      1929             18.02  +      6.59
 27>Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1627             18.17  +      7.14
 28>Zuzanna Murat            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1798             18.51  +      7.48
 29>Kinga Wróblewska         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1460             18.52  +      7.49
 30>Wiktoria Majewska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1465             19.02  +      7.59
 31>Paulina Terlikowska      Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1970             19.23  +      8.20
 32>Monika Gonciarz          Gimnazjum i Liceum i SOB       1889             19.40  +      8.37
 33>Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1206             20.02  +      8.59
 34>Milena Kubiczek          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1906             20.30  +      9.27
 35>Sandra Adamczyk          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1977             21.00  +      9.57
 36>Anna Matyjewicz          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1905             25.15  +     14.12
 37>Weronika Janiuk          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1907             28.01  +     16.58
 38>Karolina Jemielniak      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1463             28.57  +     17.54
 39>Karolina Domańska        Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2063             31.05  +     20.02
    Klaudia Kołodka          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2064         NKL-bPK           
    Justyna Nowaczek         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1972         NKL-bPK           
    Aleksandra Wierzchoń     Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1973         NKL-bPK           
    Julia Korniluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1991         NKL-bPK           
    Hanna Baranowska         Gimnazjum i Liceum i SOB                    NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1661             12.28  +      0.00
  2>Agata Kwiecińska         III Liceum Ogólnoszt 3LO                        14.38  +      2.10
  3>Daria Barwińska          Gimnazjum i Liceum i SOB       1755             15.40  +      3.12
  4>Natalia Binięda          Gimnazjum i Liceum i SOB       1754             15.51  +      3.23
  5>Kamila Kot               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2014             16.04  +      3.36
  6>Wiktoria Żmurek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1667             16.39  +      4.11
  7>Paulina Rzepa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       875              16.56  +      4.28
  8>Natalia Fiuk             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2016             17.17  +      4.49
  9>Kinga Wnuczek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1664             17.57  +      5.29
 10>Laura Surdacka           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1662             18.08  +      5.40
 11>Kamila Zięba             III Liceum Ogólnoszt 3LO                        18.34  +      6.06
 12>Aleksandra Sokołowska    III Liceum Ogólnoszt 3LO                        18.40  +      6.12
 13>Ola Buczkowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       2048             21.16  +      8.48
 14>Weronika Wójcik          III Liceum Ogólnoszt 3LO       879              21.30  +      9.02
 15>Dominika Mazurkiewicz    III Liceum Ogólnoszt 3LO       2046             21.38  +      9.10
 16>Katrzyna Zaborek         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2051             22.16  +      9.48
 17>Weronika Klimek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2027             22.51  +     10.23
 18>Bernadetta Żmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2050             23.09  +     10.41
 19>Agata Krzysiak           III Liceum Ogólnoszt 3LO                        23.30  +     11.02
 20>Agnieszka Tkacz          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2017             23.43  +     11.15
 21>Magdalena Wołowska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2011             24.41  +     12.13
 22>Magdalena Wrona          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2033             25.13  +     12.45
 23>Ola Adamczyk             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2047             25.46  +     13.18
 24>Kamila Pęcak             Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2010             26.07  +     13.39
 25>Aleksandra Kwiatkowska   Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2013             26.42  +     14.14
 26>Weronika Sawczuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO       2043             28.13  +     15.45
 27>Dominika Białek          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2041             28.48  +     16.20
 28>Agnieszka Raczyńska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2026             30.17  +     17.49
 29>Magdalena Świderska      Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2028             30.58  +     18.30
 30>Aneta Misztal            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2045             32.17  +     19.49
 31>Justyna Kozieł           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2053             34.02  +     21.34
 32>Julia Krawczyk           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2049             34.49  +     22.21
 33>Dominika Kania           Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2037             37.38  +     25.10
 34>Patrycja Bednarska       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2042             38.39  +     26.11
 35>Aleksandra Adamek        Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2031             41.14  +     28.46
 36>Julia Kozak              Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2036             41.49  +     29.21
 37>Marlena Gregorczyk       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2032             51.15  +     38.47
    Ola Kozieł               Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2029         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Karolina Bucoń           Szkoła Podstawowa nr SP30      1857             11.39  +      0.00
  2>Joanna Lipska            Szkoła Podstawowa nr SP22      1040             12.14  +      0.35
  3>Julia Czarecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1540             13.23  +      1.44
  4>Kinga Gomoła             Szkoła Podstawowa nr SP46      1746             14.30  +      2.51
  5>Nikola Goral             Szkoła Podstawowa nr SP46      1742             14.35  +      2.56
  6>Aleksandra Likos         Szkoła Podstawowa nr SP46      585              14.41  +      3.02
  7>Anna Kłos                Szkoła Podstawowa nr SP10      1946             15.09  +      3.30
  8>Roksana Warda            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1924             15.41  +      4.02
  9>Maja Borowiec            Szkoła Podstawowa nr SP22      1975             16.01  +      4.22
 10>Klaudia Zwolak           Szkoła Podstawowa nr SP10      1997             16.05  +      4.26
 11>Martyna Paluszkiewicz    Szkoła Podstawowa nr SP46      1745             16.27  +      4.48
 12>Maja Borkowska           Szkoła Podstawowa nr SP30      1574             16.34  +      4.55
 13>Wiktoria Kuszpa          Szkoła Podstawowa nr SP46      1743             16.36  +      4.57
 14>Karolina Farys           Szkoła Podstawowa nr SP46      1732             17.16  +      5.37
 15>Nina Kozaczuk            Szkoła Podstawowa nr SP30                       17.36  +      5.57
 16>Martyna Wicińska         Szkoła Podstawowa nr SP30      1557             17.41  +      6.02
 17>Honorata Drabik          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1326             17.43  +      6.04
 18>Marika Gawralidis        Szkoła Podstawowa nr SP22      1039             17.55  +      6.16
 19>Marta Paczyńska          Szkoła Podstawowa nr SP46      596              18.00  +      6.21
 20>Wiktoria Kusiak          Szkoła Podstawowa nr SP30                       18.01  +      6.22
 21>Natalia Oleszek          Szkoła Podstawowa nr SP10      1949             18.04  +      6.25
 22>Wiktoria Płudowska       Szkoła Podstawowa nr SP10      1948             18.22  +      6.43
 23>Karolina Sokołowska      ZS nr 12 Lublin      ZS12      1925             18.25  +      6.46
 24>Kamila Woźniak           Szkoła Podstawowa nr SP10      1944             18.26  +      6.47
 25>Magdalena Góźdź          Szkoła Podstawowa nr SP30      1573             18.27  +      6.48
 26>Weronika Dublowska       Szkoła Podstawowa nr SP46      1747             18.33  +      6.54
 27>Julia Zarzeczna          Szkoła Podstawowa nr SP22      1037             18.44  +      7.05
 28>Aleksandra Kostyła       Szkoła Podstawowa nr SP22      1023             18.46  +      7.07
 29>Oliwia Stanicka          Szkoła Podstawowa nr SP46      588              18.57  +      7.18
 30>Zuzanna Zarosa           ZS nr 12 Lublin      ZS12      2000             19.01  +      7.22
 31>Natalia Dziubińska       Szkoła Podstawowa nr SP10      1870             19.26  +      7.47
 32>Ewa Wojewoda             Szkoła Podstawowa nr SP30      1572             19.36  +      7.57
 33>Weronika Kutrzepa        Szkoła Podstawowa nr SP30      1579             19.38  +      7.59
 34>Kamila Pawelec           Szkoła Podstawowa nr SP30      1584             20.06  +      8.27
 35>Anna Kolibska            Szkoła Podstawowa nr SP30      1320             20.34  +      8.55
 35>Katarzyna Kowalczyk      Szkoła Podstawowa nr SP30                       20.34  +      8.55
 37>Emila Wojniak            Szkoła Podstawowa nr SP30      1093             21.01  +      9.22
 38>Natalia Żak              Szkoła Podstawowa nr SP46      609              21.05  +      9.26
 39>Katarzyna Kowalska       Szkoła Podstawowa nr SP22      1024             21.34  +      9.55
 40>Kinga Sołoducha          Szkoła Podstawowa nr SP10      1947             21.46  +     10.07
 41>Weronika Strzyżewska     Szkoła Podstawowa nr SP30      1858             22.03  +     10.24
 42>Klaudia Bartosch         Szkoła Podstawowa nr SP46      597              22.19  +     10.40
 43>Julia Tajak              Szkoła Podstawowa nr SP10      1996             22.20  +     10.41
 44>Oliwia Zawadzka          Szkoła Podstawowa nr SP10      1864             22.29  +     10.50
 45>Aleksandra Pawlak        Szkoła Podstawowa nr SP30      1092             22.56  +     11.17
 45>Aleksandra Chudzik       Szkoła Podstawowa nr SP46      1741             22.56  +     11.17
 47>Lena Czajczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      1748             23.24  +     11.45
 48>Laura Góźdź              Szkoła Podstawowa nr SP46      1942             23.53  +     12.14
 49>Laura Dyś                Szkoła Podstawowa nr SP46      583              24.03  +     12.24
 50>Karolina Chemperek       ZS nr 12 Lublin      ZS12      1999             24.25  +     12.46
 51>Amelia Odeyale           Szkoła Podstawowa nr SP10      1959             24.27  +     12.48
 52>Weronika Józefczak       Szkoła Podstawowa nr SP30      1856             24.32  +     12.53
 53>Klaudia Iwanowska        Szkoła Podstawowa nr SP22      921              24.35  +     12.56
 54>Kinga Jaskuła            Szkoła Podstawowa nr SP30      1098             25.06  +     13.27
 55>Dorota Borkowska         Szkoła Podstawowa nr SP22      1692             25.20  +     13.41
 56>Aleksandra Marciniak     Szkoła Podstawowa nr SP22      927              25.28  +     13.49
 57>Anna Fajgielska          Szkoła Podstawowa nr SP10      1943             26.24  +     14.45
 58>Oliwia Kuzioła           Szkoła Podstawowa nr SP30      1577             26.28  +     14.49
 59>Anna Thum                Szkoła Podstawowa nr SP30      1576             26.31  +     14.52
 60>Maja Sykuła              Szkoła Podstawowa nr SP30      1558             27.57  +     16.18
 61>Malwina Borowiec         Szkoła Podstawowa nr SP30      1559             28.03  +     16.24
 62>Milena Biegun            Szkoła Podstawowa nr SP30      1569             28.28  +     16.49
 63>Tatiana Słoma            Szkoła Podstawowa nr SP46      1736             28.34  +     16.55
 64>Małgorzata Małek         Szkoła Podstawowa nr SP46      1744             29.04  +     17.25
 65>Wiktoria Kułaga          Szkoła Podstawowa nr SP22      1042             29.11  +     17.32
 66>Maja Pyrzanowska         Szkoła Podstawowa nr SP30      1583             29.24  +     17.45
 67>Aleksandra Sadowska      Szkoła Podstawowa nr SP30      1561             31.17  +     19.38
 68>Marika Brzeszczak        Szkoła Podstawowa nr SP22      1041             31.44  +     20.05
 69>Ola Ładziak              Szkoła Podstawowa nr SP10      1958             31.59  +     20.20
 70>Klaudia Muszynska        Szkoła Podstawowa nr SP30                       33.50  +     22.11
 71>Maria Hawrył             Szkoła Podstawowa nr SP10      1868             34.21  +     22.42
 72>Dominika Pikuła          Szkoła Podstawowa nr SP46      594              34.44  +     23.05
 73>Martyna Pojęta           Szkoła Podstawowa nr SP30                       35.17  +     23.38
 74>Weronika Jóźwiak         Szkoła Podstawowa nr SP46      591              35.32  +     23.53
 75>Malwina Bekiesza         Szkoła Podstawowa nr SP10      1869             36.24  +     24.45
 76>Inga Stasiak             Szkoła Podstawowa nr SP46      595              37.18  +     25.39
    Natalia Michalska        Szkoła Podstawowa nr SP30      1586         NKL-bPK           
    Iga Kołodziej            ZS nr 12 Lublin      ZS12      2068         NKL-bPK           
    Karolina Więckowska      Szkoła Podstawowa nr SP10      1995         NKL-bPK           
    Kaja Frączek             Szkoła Podstawowa nr SP22      1318         NKL-bPK           
    Klaudia Woźniak vel WójcikSzkoła Podstawowa nr SP22      928          NKL-bPK           
    Natalia Jarząbek         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1082         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich           KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   21.58  +     10.19
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Telenda            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1821              9.39  +      0.00
  2>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       479               9.54  +      0.15
  3>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       489              10.14  +      0.35
  4>Piotr Ułanowicz          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1961             10.15  +      0.36
  5>Kamil Wojcieszkiewicz    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1207             10.21  +      0.42
  6>Paweł Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       1753             10.22  +      0.43
  7>Mikołaj Wrona            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1517             10.43  +      1.04
  8>Jakub Nowakowski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1840             10.53  +      1.14
  9>Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       482              10.54  +      1.15
 10>Dawid Adamczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18                        10.57  +      1.18
 11>Paweł Krawczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1824             11.00  +      1.21
 12>Arkadiusz Seroka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       720              11.04  +      1.25
 13>Jakub Wermiński          Gimnazjum i Liceum i SOB       1752             11.21  +      1.42
 14>Jan Panasiewicz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1404             11.26  +      1.47
 15>Michał Drewniak          Gimnazjum nr 16 w Lu G16       1105             11.31  +      1.52
 16>Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1467             11.42  +      2.03
 17>Piotr Pawłowski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1471             11.50  +      2.11
 18>Wiktor Trancygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1375             11.52  +      2.13
 19>Tobiasz Galiński         ZS nr 12 Lublin      ZS12      2069             11.59  +      2.20
 20>Michał Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       719              12.19  +      2.40
 21>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1409             12.25  +      2.46
 22>Kacper Szymanek          Gimnazjum i Liceum i SOB                        12.37  +      2.58
 23>Radosław Nadzieja        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1832             12.43  +      3.04
 24>Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       34               12.50  +      3.11
 25>Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1815             13.00  +      3.21
 26>Błażej Wilkoławski       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1847             13.16  +      3.37
 27>Damian Tomczyk           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2057             14.08  +      4.29
 28>Bartłomiej Belniak       Gimnazjum i Liceum i SOB       2072             14.24  +      4.45
 29>Ziemowit Chursan         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1430             14.48  +      5.09
 30>Jakub Rzepecki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1809             15.01  +      5.22
 31>Maciej Hetman            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1396             15.04  +      5.25
 32>Krzysztof Księzki        Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      943              15.16  +      5.37
 33>Maciej Skowronek         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2056             15.35  +      5.56
 34>Paweł Mazur              Gimnazjum nr 18 im.  G18       2060             15.48  +      6.09
 35>Daniel Złakowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1522             16.12  +      6.33
 36>Michał Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1521             16.14  +      6.35
 37>Wojciech Kolibski        Gimnazjum i Liceum i SOB       2073             16.36  +      6.57
 38>Mateusz Talarko          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1833             16.43  +      7.04
 39>Konrad Wójcik            ZS nr 12 Lublin      ZS12      2007             17.23  +      7.44
 40>Patryk Majcher           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2058             17.39  +      8.00
 41>Jakub Król               Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1969             17.48  +      8.09
 42>Natan Brzezicki          Gimnazjum nr 18 im.  G18       2061             18.09  +      8.30
 43>Karol Poleszuk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1987             18.13  +      8.34
 44>Szymon Modzelewski       Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1916             18.45  +      9.06
 45>Jakub Kasprzak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1468             19.22  +      9.43
 46>Wojciech Bukowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1392             19.31  +      9.52
 47>Michał Pietroń           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1967             20.27  +     10.48
 48>Konrad Dziedzic          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1968             21.11  +     11.32
 49>Jakub Korzeniowski       Gimnazjum i Liceum i SOB       2071             21.25  +     11.46
 50>Mikołaj Źyśko            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1922             23.14  +     13.35
 51>Aleksander Zieńkiewicz   ZS nr 12 Lublin      ZS12      2009             23.25  +     13.46
    Piotr Horbaczewski       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1397         NKL-bPK           
    Jakub Chacia             Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
    Mateusz Góżdż            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        2059         NKL-bPK           
    Bartlomiej Zawada        Gimnazjum nr 9 Lubli G9                     NKL-bPK           
    Adrian Mańka             Zespół Szkół w Krężn ZSKJ      944          NKL-bPK           
    Oskar Wójcicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1374         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1128             10.37  +      0.00
  2>Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       940              11.02  +      0.25
  3>Mikołaj Widz             Gimnazjum i Liceum i SOB       667              11.40  +      1.03
  4>Michał Oleksak           Gimnazjum i Liceum i SOB       941              12.29  +      1.52
  5>Jakub Garwoła            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1848             13.06  +      2.29
  6>Jakub Woźny              III Liceum Ogólnoszt 3LO       1673             13.27  +      2.50
  7>Aleksander Orlik         Gimnazjum i Liceum i SOB       669              13.43  +      3.06
  8>Jakub Kozłowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1678             13.55  +      3.18
  9>Grzegorz Boguta          Gimnazjum i Liceum i SOB       1993             14.09  +      3.32
 10>Hubert Pałka             III Liceum Ogólnoszt 3LO       890              14.30  +      3.53
 11>Przemysław Toc           III Liceum Ogólnoszt 3LO       893              14.35  +      3.58
 12>Jakub Trześniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1679             14.48  +      4.11
 13>Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB       198              15.00  +      4.23
 14>Kamil Sokołowski         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2022             15.39  +      5.02
 15>Maciej Fodemski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2020             15.40  +      5.03
 16>Michał Stolarczyk        III Liceum Ogólnoszt 3LO       2055             15.49  +      5.12
 17>Marek Krzyszczak         III Liceum Ogólnoszt 3LO       1675             17.07  +      6.30
 18>Adam Milanowski          Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2019             17.50  +      7.13
 19>Michał Danilkiewicz      Gimnazjum i Liceum i SOB       1994             18.07  +      7.30
 20>Bartosz Kulig            III Liceum Ogólnoszt 3LO       2052             19.52  +      9.15
 21>Piotr Szymanowski        XIX LO im. Marii i J 19LO      1698             20.14  +      9.37
 22>Paweł Włodarczyk         Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2025             23.55  +     13.18
 23>Arkadiusz Kijewski       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2023             34.19  +     23.42
 24>Bartłomiej Drelich       Zespół Szkół Chemicz ZSCHEM    2024             34.45  +     24.08
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        1.6km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Albert Kowalczuk         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1930              9.50  +      0.00
  2>Michał Meksuła           Szkoła Podstawowa nr SP22      1026             10.38  +      0.48
  2>Jakub Skałecki           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1553             10.38  +      0.48
  4>Dominik Martyna          Szkoła Podstawowa nr SP22      922              11.34  +      1.44
  5>Jakub Szymaniak          Szkoła Podstawowa nr SP30      1605             11.43  +      1.53
  6>Dawid Kamieniecki        Szkoła Podstawowa nr SP30      1598             12.00  +      2.10
  7>Tomasz Górski            Szkoła Podstawowa nr SP10      1950             12.01  +      2.11
  8>Dominik Kwiecień         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1548             12.10  +      2.20
  9>Irwin Łuszczew           Szkoła Podstawowa nr SP46      1721             12.26  +      2.36
 10>Maciej Wronka            Szkoła Podstawowa nr SP46      1720             12.50  +      3.00
 11>Natanael Wójcik          Szkoła Podstawowa nr SP30      1599             13.02  +      3.12
 12>Stanisław Nóżka          Szkoła Podstawowa nr SP10      1874             13.19  +      3.29
 13>Hubert Łuszczew          Szkoła Podstawowa nr SP46      610              13.21  +      3.31
 14>Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      1546             13.26  +      3.36
 15>Kacper Jeziorowski       Szkoła Podstawowa nr SP21      760              14.03  +      4.13
 16>Kajetan Szczęśniak       Szkoła Podstawowa nr SP22      1035             14.04  +      4.14
 17>Paweł Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      1551             14.49  +      4.59
 18>Sebastian Michalczak     Szkoła Podstawowa nr SP10      1859             15.22  +      5.32
 19>Szymon Biszczak          Szkoła Podstawowa nr SP30      1604             15.38  +      5.48
 20>Szymon Suszek            Szkoła Podstawowa nr SP30      1607             15.42  +      5.52
 21>Michał Kosobucki         Szkoła Podstawowa nr SP22      1022             16.18  +      6.28
 22>Hubert Brejnak           Szkoła Podstawowa nr SP30      1102             16.19  +      6.29
 23>Kacper Kowalik           Szkoła Podstawowa nr SP46      1722             16.20  +      6.30
 23>Leon Szymczyk            Szkoła Podstawowa nr SP46      604              16.20  +      6.30
 25>Jakub Kuśmirek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1549             16.33  +      6.43
 26>Dominik Ładniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1547             16.38  +      6.48
 27>Krystian Rasiński        Szkoła Podstawowa nr SP30      1602             17.13  +      7.23
 28>Przemysław Sołdek        Szkoła Podstawowa nr SP22      1648             18.07  +      8.17
 29>Piotr Smolarz            Szkoła Podstawowa nr SP22      1254             18.19  +      8.29
 30>Fabian Kostrzewski       Szkoła Podstawowa nr SP46      1710             18.40  +      8.50
 31>Paweł Wójcik             Szkoła Podstawowa nr SP30      1325             18.53  +      9.03
 32>Kacper Wilk              Szkoła Podstawowa nr SP30      753              19.14  +      9.24
 33>Dawid Maligranda         Szkoła Podstawowa nr SP46      600              19.17  +      9.27
 34>Krzysztof Lewczyk        ZS nr 12 Lublin      ZS12      804              19.24  +      9.34
 35>Filip Sowiński           Szkoła Podstawowa nr SP46      1717             19.35  +      9.45
 36>Adam Filiks              Szkoła Podstawowa nr SP22      1690             20.06  +     10.16
 37>Juliusz Grela            Szkoła Podstawowa nr SP10      1860             20.17  +     10.27
 38>Maciej Podolski          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1550             21.09  +     11.19
 39>Michał Kierepka          Szkoła Podstawowa nr SP30      1592             21.27  +     11.37
 40>Kacper Słoboda           Szkoła Podstawowa nr SP22      1030             22.13  +     12.23
 41>Oskar Jeziorowski        Szkoła Podstawowa nr SP22      1687             22.40  +     12.50
 42>Mateusz Zwolski          Szkoła Podstawowa nr SP22      929              22.46  +     12.56
 43>Wiktor Szwedo            Szkoła Podstawowa nr SP22      2065             22.50  +     13.00
 44>Gabriel Trancygier       Szkoła Podstawowa nr SP30      742              23.08  +     13.18
 45>Wiktor Budzyński         Szkoła Podstawowa nr SP30      1591             23.28  +     13.38
 46>Mateusz Giezek           Szkoła Podstawowa nr SP22      1317             24.13  +     14.23
 47>Jakub Drąg               Szkoła Podstawowa nr SP10      1861             24.40  +     14.50
 48>Piotr Bojarczuk          Szkoła Podstawowa nr SP22      1983             24.49  +     14.59
 49>Jakub Wezgraj            Szkoła Podstawowa nr SP46      1718             26.31  +     16.41
 50>Wiktor Fijałkowski       Szkoła Podstawowa nr SP22      1019             27.41  +     17.51
 51>Adrian Zając             Szkoła Podstawowa nr SP10      1862             29.12  +     19.22
 52>Jakub Kucaba             Szkoła Podstawowa nr SP46      1724             31.35  +     21.45
 53>Szymon Próchniak         Szkoła Podstawowa nr SP22      1976             36.06  +     26.16
 54>Michał Winiarski         Szkoła Podstawowa nr SP30      1595             36.29  +     26.39
 55>Kajetan Petruczynik      Szkoła Podstawowa nr SP10      1879             43.54  +     34.04
    Kuba Makuch              Szkoła Podstawowa nr SP10      1875         NKL-bPK           
    Bartosz Tyburek          Szkoła Podstawowa nr SP22      1036         NKL-bPK           
    Krzysztof Bartnik        Szkoła Podstawowa nr SP46      1711         NKL-bPK           
    Szymon Ostrowski         Szkoła Podstawowa nr SP10      1877         NKL-bPK           
    Damian Kursa             Szkoła Podstawowa nr SP22      1038         NKL-bPK           
    Maksymilian Próchniak    Szkoła Podstawowa nr SP22      1028         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        2.6km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Stanisław Sołowiej       KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       12.06  +      0.00
  2>Jarosław Parys           KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       14.35  +      2.29
  3>Sławomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       346              15.29  +      3.23
  4>Marek Goliszek           Gimnazjum i Liceum i SOB                        16.24  +      4.18
  5>Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       19.49  +      7.43