Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                  25.05.2017 15:39:35
                             XI Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam========================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       2.3km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Malgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB       1233             16.56  +      0.00
  2>Barbara Krupska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1416             17.47  +      0.51
  3>Amelia Filozof           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1634             18.15  +      1.19
  4>Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       938              18.34  +      1.38
  5>Maja Mazur               Gimnazjum nr 18 im.  G18       1644             18.54  +      1.58
  6>Klaudia Kupis            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1640             19.18  +      2.22
  7>Katarzyna Gorczyca       Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         19.37  +      2.41
  8>Zofia Fabrowska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1427             19.39  +      2.43
  9>Zuzanna Olszówka         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1792             20.53  +      3.57
 10>Katarzyna Pludowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18       1626             21.18  +      4.22
 11>Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1641             22.02  +      5.06
 12>Oliwia Wójcicka          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1791             22.30  +      5.34
 13>Maria Dabrowska          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1459             22.43  +      5.47
 14>Milena Kubiczek          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1906             22.53  +      5.57
 15>Adrianna Porebska        Gimnazjum i Liceum i SOB       1343             23.25  +      6.29
 16>Weronika Zugaj           Gimnazjum i Liceum i SOB       1992             24.13  +      7.17
 17>Aleksandra Klimczuk      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1464             24.50  +      7.54
 18>Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1627             26.22  +      9.26
 18>Julia Korniluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1991             26.22  +      9.26
 20>Natalia Krukowska        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1631             26.54  +      9.58
 21>Zuzanna Murat            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        29.58  +     13.02
 22>Aleksandra Surman        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1632             30.11  +     13.15
 23>Aleksandra Mitura        Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1965             30.12  +     13.16
 24>Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1206             30.22  +     13.26
 25>Klara Lukasiewicz        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1624             30.47  +     13.51
 26>Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       715              30.49  +     13.53
 27>Nikola Debinska          Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         31.16  +     14.20
 28>Matylda Kurusiewicz      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1917             32.40  +     15.44
 29>Patrycja Szypulska       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1428             32.46  +     15.50
 30>Julia Kurnicka           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1978             33.08  +     16.12
 30>Dominika Warcholowska    Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         33.08  +     16.12
 32>Karolina Jemielniak      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1463             33.16  +     16.20
 33>Sandra Adamczyk          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1977             33.38  +     16.42
 34>Zuzanna Orpik            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1633             35.52  +     18.56
 35>Maria Trzpiel            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1653             36.04  +     19.08
 36>Weronika Skoczylas       Gimnazjum nr 18 im.  G18                        38.51  +     21.55
 37>Wiktoria Witer           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1964             45.13  +     28.17
 38>Malgorzata Kawalec       Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         45.59  +     29.03
 39>Amelia Kozak             Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         47.59  +     31.03
 40>Patrycja Wójtowicz       Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         54.46  +     37.50
    Agata Gajdziel           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1960         NKL-bPK           
    Justyna Nowaczek         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1972         NKL-bPK           
    Paulina Terlikowska      Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1970         NKL-bPK           
    Aleksandra Wierzchon     Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1973         NKL-bPK           
    Julia Smaga              Gimnazjum nr 18 im.  G18       1642         NKL-bPK           
    Natalia Dominiczak       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1979         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1661             18.49  +      0.00
  2>Julia Lisowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO                        21.50  +      3.01
  3>Magdalena Banaszak       XIX LO im. Marii i J 19LO      1709             26.26  +      7.37
  4>Natalia Binieda          Gimnazjum i Liceum i SOB       1754             28.50  +     10.01
  5>Weronika Sawczuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO                        30.52  +     12.03
  6>Natalia Fiuk             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     31.11  +     12.22
  7>Paulina Rzepa            III Liceum Ogólnoszt 3LO       875              31.52  +     13.03
  8>Daria Barwinska          Gimnazjum i Liceum i SOB       1755             34.25  +     15.36
  9>Magda Konopa             III Liceum Ogólnoszt 3LO                        35.25  +     16.36
 10>Andzelika Chudzik        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1783             37.08  +     18.19
 11>Wiktoria Syta            III Liceum Ogólnoszt 3LO                        39.31  +     20.42
 12>Aneta Fryga              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1484             40.04  +     21.15
 13>Ola Buczkowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO                        40.31  +     21.42
 14>Katarzyna Zaborek        III Liceum Ogólnoszt 3LO                        41.57  +     23.08
 15>Dominika Mazurkiewicz    III Liceum Ogólnoszt 3LO                        43.59  +     25.10
 16>Bernadetta Zmuda         III Liceum Ogólnoszt 3LO                        44.22  +     25.33
 17>Konstancja Fil           XIX LO im. Marii i J 19LO      1702             45.16  +     26.27
 18>Julia Kapron             III Liceum Ogólnoszt 3LO                        45.25  +     26.36
 19>Aneta Misztal            III Liceum Ogólnoszt 3LO                        48.14  +     29.25
 20>Paulina Kostecka         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1485             50.36  +     31.47
 21>Oliwia Karwowska         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1470             51.55  +     33.06
 22>Magdalena Swiderska      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1953             56.02  +     37.13
 23>Natalia Zajac            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1954             56.57  +     38.08
 24>Magdalena Wrona          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1486             65.47  +     46.58
 25>Weronika Klimek          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1952             75.59  +     57.10
 26>Justyna Koziel           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1951             77.00  +     58.11
    Sylwia Bialkowska        III Liceum Ogólnoszt 3LO       1657         NKL-bPK           
    Magdalena Drygala        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1782         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.9km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Czarecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1540             17.20  +      0.00
  2>Joanna Lipska            Szkola Podstawowa nr SP22      1040             17.53  +      0.33
  3>Natalia Stanczak         Szkola Podstawowa nr SP22      1034             18.17  +      0.57
  4>Kaja Fraczek             Szkola Podstawowa nr SP22      1318             18.21  +      1.01
  5>Lena Czajczyk            Szkola Podstawowa nr SP46      1748             18.35  +      1.15
  6>Patrycja Dziurkowska     Szkola Podstawowa nr SP40      1843             18.40  +      1.20
  7>Aleksandra Marciniak     Szkola Podstawowa nr SP22      927              18.54  +      1.34
  8>Marta Paczynska          Szkola Podstawowa nr SP46      596              18.57  +      1.37
  9>Klaudia Wozniak vel WójcikSzkola Podstawowa nr SP22      928              19.37  +      2.17
 10>Kinga Gomola             Szkola Podstawowa nr SP46      1746             19.53  +      2.33
 11>Klaudia Iwanowska        Szkola Podstawowa nr SP22      921              20.41  +      3.21
 12>Julia Stanczak           Szkola Podstawowa nr SP22      1033             21.15  +      3.55
 13>Roksana Warda            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1924             21.21  +      4.01
 14>Julia Zarzeczna          Szkola Podstawowa nr SP22      1037             21.23  +      4.03
 15>Paulina Maj              Szkola Podstawowa nr SP22      1253             22.06  +      4.46
 16>Wiktoria Kulaga          Szkola Podstawowa nr SP22      1042             22.18  +      4.58
 17>Aleksandra Nowicka       Szkola Podstawowa nr SP30      1578             22.33  +      5.13
 18>Karolina Bucon           Szkola Podstawowa nr SP30      1857             23.03  +      5.43
 19>Dorota Borkowska         Szkola Podstawowa nr SP22      1692             23.21  +      6.01
 20>Julia Saladonis          Szkola Podstawowa nr SP22      923              24.14  +      6.54
 21>Julia Szewczyk           Szkola Podstawowa nr SP10      1866             24.15  +      6.55
 22>Wiktoria Kusiak          Szkola Podstawowa nr SP30      1986             24.28  +      7.08
 23>Weronika Józefczak       Szkola Podstawowa nr SP30      1856             24.41  +      7.21
 24>Marika Gawralidis        Szkola Podstawowa nr SP22      1039             24.45  +      7.25
 25>Malgorzata Malek         Szkola Podstawowa nr SP46      1744             25.09  +      7.49
 25>Urszula Soltys           Szkola Podstawowa nr SP22      1031             25.09  +      7.49
 27>Oliwia Stanicka          Szkola Podstawowa nr SP46      588              25.24  +      8.04
 28>Marika Brzeszczak        Szkola Podstawowa nr SP22      1041             25.46  +      8.26
 29>Kamila Wozniak           Szkola Podstawowa nr SP10      1944             25.50  +      8.30
 30>Karolina Sokolowska      ZS nr 12 Lublin      ZS12      1925             26.11  +      8.51
 31>Oliwia Kuziola           Szkola Podstawowa nr SP30      1577             26.31  +      9.11
 32>Oliwia Zawadzka          Szkola Podstawowa nr SP10      1864             26.59  +      9.39
 33>Emila Wojniak            Szkola Podstawowa nr SP30      1093             27.08  +      9.48
 34>Anna Klos                Szkola Podstawowa nr SP10      1946             27.46  +     10.26
 35>Anna Fajgielska          Szkola Podstawowa nr SP10      1943             28.00  +     10.40
 36>Wiktoria Kuszpa          Szkola Podstawowa nr SP46      1743             28.49  +     11.29
 36>Aleksandra Likos         Szkola Podstawowa nr SP46      585              28.49  +     11.29
 38>Alicja Zachwatowicz      Szkola Podstawowa nr SP10      1945             29.08  +     11.48
 39>Aleksandra Kostyla       Szkola Podstawowa nr SP22      1023             29.12  +     11.52
 40>Amelia Odeyale           Szkola Podstawowa nr SP10      1959             29.27  +     12.07
 41>Natalia Jarzabek         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1082             29.52  +     12.32
 42>Katarzyna Pukaluk        Szkola Podstawowa nr SP40      1618             30.00  +     12.40
 43>Klaudia Bartosch         Szkola Podstawowa nr SP46      597              30.44  +     13.24
 44>Nikola Goral             Szkola Podstawowa nr SP46      1742             30.48  +     13.28
 44>Ewelina Soltys           Szkola Podstawowa nr SP22      1032             30.48  +     13.28
 46>Inga Stasiak             Szkola Podstawowa nr SP46      595              31.43  +     14.23
 47>Pola Zdunczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1081             32.05  +     14.45
 48>Aleksandra Chudzik       Szkola Podstawowa nr SP46      1741             32.52  +     15.32
 49>Wiktoria Pludowska       Szkola Podstawowa nr SP10      1948             33.04  +     15.44
 50>Kamila Pawelec           Szkola Podstawowa nr SP30      1584             33.30  +     16.10
 51>Weronika Strzyzewska     Szkola Podstawowa nr SP30      1858             33.44  +     16.24
 52>Natalia Gajowiak         Szkola Podstawowa nr SP40      1615             33.45  +     16.25
 53>Oliwia Goch              ZS nr 12 Lublin      ZS12      1923             34.17  +     16.57
 54>Karolina Kopycinska      Szkola Podstawowa nr SP22      1691             35.15  +     17.55
 55>Natalia Zak              Szkola Podstawowa nr SP46      609              35.51  +     18.31
 56>Katarzyna Kowalska       Szkola Podstawowa nr SP22      1024             36.11  +     18.51
 57>Edyta Zmuda              Szkola Podstawowa nr SP10      1871             36.27  +     19.07
 58>Patrycja Tarasinska      Szkola Podstawowa nr SP40      1650             36.42  +     19.22
 59>Laura Dys                Szkola Podstawowa nr SP46      583              37.47  +     20.27
 60>Anna Thum                Szkola Podstawowa nr SP30      1576             38.04  +     20.44
 61>Maria Hawryl             Szkola Podstawowa nr SP10      1868             38.21  +     21.01
 62>Weronika Baskiewicz      Szkola Podstawowa nr SP40      1616             38.42  +     21.22
 63>Nina Kozaczuk            Szkola Podstawowa nr SP30      1588             39.08  +     21.48
 64>Weronika Kutrzepa        Szkola Podstawowa nr SP30      1579             39.10  +     21.50
 65>Weronika Dublowska       Szkola Podstawowa nr SP46      1747             39.40  +     22.20
 66>Natalia Dziubinska       Szkola Podstawowa nr SP10      1870             41.19  +     23.59
 67>Weronika Piebiak         Szkola Podstawowa nr SP40      1613             42.31  +     25.11
 68>Aleksandra Pawlak        Szkola Podstawowa nr SP30      1092             43.10  +     25.50
 69>Maja Pyrzanowska         Szkola Podstawowa nr SP30                       45.10  +     27.50
 70>Maja Borowiec            Szkola Podstawowa nr SP22      1975             45.46  +     28.26
 71>Pola Glebocka            Szkola Podstawowa nr SP30      1216             45.57  +     28.37
 72>Ola Gruszczyk            Szkola Podstawowa nr SP10      1865             46.31  +     29.11
 73>Oliwia Milko             Szkola Podstawowa nr SP40      1842             46.44  +     29.24
 74>Natalia Oleszek          Szkola Podstawowa nr SP10      1949             48.23  +     31.03
 75>Laura Gózdz              Szkola Podstawowa nr SP46      1942             48.33  +     31.13
 76>Martyna Jedrych          Szkola Podstawowa nr SP40      1614             48.45  +     31.25
 77>Karolina Farys           Szkola Podstawowa nr SP46      1732             52.01  +     34.41
 78>Wiktoria Swierk          Szkola Podstawowa nr SP46      1735             55.09  +     37.49
 79>Dominika Pikula          Szkola Podstawowa nr SP46      594              56.32  +     39.12
 80>Ola Ladziak              Szkola Podstawowa nr SP10      1958             57.33  +     40.13
 81>Malwina Bekiesza         Szkola Podstawowa nr SP10      1869             60.32  +     43.12
    Maja Zieba               Szkola Podstawowa nr SP40      1844         NKL-bPK           
    Kinga Soloducha          Szkola Podstawowa nr SP10      1947         NKL-bPK           
    Kinga Jaskula            Szkola Podstawowa nr SP30      1098         NKL-bPK           
    Katarzyna Kowalczyk      Szkola Podstawowa nr SP30      1855         NKL-bPK           
    Emilia Piasecka          Szkola Podstawowa nr SP40      1845         NKL-bPK           
    Tatiana Sloma            Szkola Podstawowa nr SP46      1736         NKL-bPK           
    Marta Kowalska           Szkola Podstawowa nr SP22      1985         NKL-bPK           
 PK Wiktoria Plich           KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   34.29  +     17.09
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Pawel Mazur              Gimnazjum nr 18 im.  G18                        15.46  +      0.00
  2>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       479              16.07  +      0.21
  3>Filip Telenda            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1821             16.34  +      0.48
  4>Piotr Orzedala           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1519             16.35  +      0.49
  5>Jakub Nowakowski         Gimnazjum nr 18 im.  G18                        16.42  +      0.56
  6>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       489              17.29  +      1.43
  7>Jakub Werminski          Gimnazjum i Liceum i SOB       1752             17.55  +      2.09
  8>Pawel Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       1753             18.30  +      2.44
  9>Kamil Wojcieszkiewicz    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1207             18.33  +      2.47
 10>Michal Drewniak          Gimnazjum nr 16 w Lu G16       1105             19.10  +      3.24
 11>Blazej Wilkolawski       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1847             19.26  +      3.40
 12>Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB       482              19.33  +      3.47
 13>Jakub Zaleski            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1435             20.05  +      4.19
 14>Antoni Karapuda          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1878             20.59  +      5.13
 15>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1409             21.00  +      5.14
 16>Jakub Rzepecki           Gimnazjum nr 18 im.  G18                        21.03  +      5.17
 17>Piotr Ulanowicz          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1961             21.04  +      5.18
 18>Radoslaw Nadzieja        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1832             21.11  +      5.25
 19>Michal Serwa             Gimnazjum i Liceum i SOB       1344             21.13  +      5.27
 20>Mateusz Talarko          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1833             21.31  +      5.45
 21>Daniel Zlakowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1522             21.45  +      5.59
 22>Michal Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       719              21.48  +      6.02
 23>Mikolaj Wrona            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1517             21.59  +      6.13
 24>Aleksandro Peria         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1411             22.26  +      6.40
 25>Michal Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1521             22.29  +      6.43
 26>Wiktor Troncygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18                        22.31  +      6.45
 27>Jakub Kasprzak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1468             22.35  +      6.49
 28>Gustaw Pastuszak         Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         23.00  +      7.14
 29>Maciej Wieleba           Gimnazjum nr 9 Lubli G9                         23.04  +      7.18
 30>Pawel Wisowski           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1908             23.22  +      7.36
 31>Mateusz Kierepka         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1912             23.23  +      7.37
 32>Arkadiusz Seroka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       720              23.27  +      7.41
 33>Mateusz Dudziak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      821              24.17  +      8.31
 34>Marcel Raczkowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18                        24.26  +      8.40
 35>Piotr Pawlowski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1471             24.34  +      8.48
 36>Jakub Saj                Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1841             24.41  +      8.55
 37>Kacper Grabarczyk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1450             25.01  +      9.15
 38>Michal Mazur             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1414             25.08  +      9.22
 39>Milosz Dudek             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1940             25.40  +      9.54
 40>Jakub Mazurek            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1820             25.54  +     10.08
 41>Jakub Ziólkowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1331             26.02  +     10.16
 42>Jakub Bartczak           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1990             26.13  +     10.27
 43>Wojciech Gagala          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1419             26.26  +     10.40
 44>Kamil Szewczak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       344              28.32  +     12.46
 45>Jakub Geca               Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1909             28.52  +     13.06
 46>Adrian Sak vel Antoszak  Gimnazjum nr 18 im.  G18       1436             28.53  +     13.07
 47>Jakub Kolodziej          Gimnazjum i Liceum i SOB       1338             29.07  +     13.21
 48>Jakub Furdel             ZS nr 12 Lublin      ZS12      823              29.28  +     13.42
 49>Wojciech Bukowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1392             29.35  +     13.49
 50>Szymon Modzelewski       Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1916             30.23  +     14.37
 51>Konrad Dziedzic          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1968             30.49  +     15.03
 52>Jakub Buczek             Gimnazjum i Liceum i SOB       1751             30.54  +     15.08
 53>Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       34               31.40  +     15.54
 54>Oskar Wójcicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18                        31.58  +     16.12
 55>Jakub Król               Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1969             32.17  +     16.31
 56>Mikolaj Bielak           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1421             32.22  +     16.36
 57>Wiktor Wójcik            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        37.26  +     21.40
 58>Dawid Malyska            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1914             42.54  +     27.08
 59>Michal Pietron           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1967             43.19  +     27.33
 60>Piotr Chabros            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1963             44.56  +     29.10
 61>Dawid Górecki            Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1962             53.19  +     37.33
    Kamil Myszak             Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1966         NKL-bPK           
    Karol Poleszuk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1987         NKL-bPK           
    Pawel Krawczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1824         NKL-bPK           
    Bartlomiej Goch          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1881         NKL-bPK           
    Jakub Kimak              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1418         NKL-bPK           
    Krzysztof Walaszek       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1420         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.9km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1128             16.32  +      0.00
  2>Michal Oleksak           Gimnazjum i Liceum i SOB       941              18.02  +      1.30
  3>Jakub Wozny              III Liceum Ogólnoszt 3LO       1673             18.47  +      2.15
  4>Jakub Garwola            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1848             20.49  +      4.17
  5>Jakub Kozlowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1678             22.28  +      5.56
  6>Michal Stolarczyk        III Liceum Ogólnoszt 3LO                        22.54  +      6.22
  7>Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB       198              23.55  +      7.23
  8>Bartek Kulig             III Liceum Ogólnoszt 3LO                        23.57  +      7.25
  9>Jakub Trzesniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1679             24.28  +      7.56
 10>Michal Danilkiewicz      Gimnazjum i Liceum i SOB       1994             24.48  +      8.16
 11>Aleksander Orlik         Gimnazjum i Liceum i SOB       669              25.00  +      8.28
 12>Bartek Józwiak           III Liceum Ogólnoszt 3LO                        25.06  +      8.34
 13>Grzegorz Boguta          Gimnazjum i Liceum i SOB       1993             25.32  +      9.00
 14>Przemyslaw Toc           III Liceum Ogólnoszt 3LO       893              25.35  +      9.03
 15>Jakub Krawczyk           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1503             26.28  +      9.56
 16>Mikolaj Widz             Gimnazjum i Liceum i SOB       667              28.40  +     12.08
 17>Daniel Wójtowicz         XIX LO im. Marii i J 19LO      1939             42.16  +     25.44
 18>Arkadiusz Kijewski       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     44.21  +     27.49
 19>Bartlomiej Drelich       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     45.00  +     28.28
    Norbert Zarosa           III Liceum Ogólnoszt 3LO                    NKL-bPK           
    Maciej Fodemski          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1505         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        2.0km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Tomasz Górski            Szkola Podstawowa nr SP10      1950             15.33  +      0.00
  2>Hubert Brejnak           Szkola Podstawowa nr SP30      1102             17.30  +      1.57
  3>Natanael Wójcik          Szkola Podstawowa nr SP30      1599             18.01  +      2.28
  4>Jakub Kusmirek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1549             18.26  +      2.53
  5>Jakub Szymaniak          Szkola Podstawowa nr SP30      1605             18.43  +      3.10
  6>Michal Meksula           Szkola Podstawowa nr SP22      1026             19.20  +      3.47
  7>Dominik Martyna          Szkola Podstawowa nr SP22      922              19.33  +      4.00
  8>Albert Kowalczuk         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1930             19.58  +      4.25
  9>Kajetan Szczesniak       Szkola Podstawowa nr SP22      1035             20.07  +      4.34
 10>Jakub Jankowski          Szkola Podstawowa nr SP40      1049             20.16  +      4.43
 11>Stanislaw Nózka          Szkola Podstawowa nr SP10      1874             20.25  +      4.52
 12>Szymon Suszek            Szkola Podstawowa nr SP30      1607             20.37  +      5.04
 13>Dominik Kwiecien         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1548             21.08  +      5.35
 14>Maksymilian Próchniak    Szkola Podstawowa nr SP22      1028             21.22  +      5.49
 15>Michal Kosobucki         Szkola Podstawowa nr SP22      1022             21.24  +      5.51
 16>Jakub Drag               Szkola Podstawowa nr SP10      1861             22.00  +      6.27
 17>Irwin Luszczew           Szkola Podstawowa nr SP46      1721             22.48  +      7.15
 18>Kacper Wilk              Szkola Podstawowa nr SP30      753              23.02  +      7.29
 19>Wiktor Fijalkowski       Szkola Podstawowa nr SP22      1019             24.21  +      8.48
 20>Jakub Skalecki           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1553             24.36  +      9.03
 21>Pawel Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      1551             25.21  +      9.48
 22>Dominik Ladniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1547             25.24  +      9.51
 23>Juliusz Grela            Szkola Podstawowa nr SP10      1860             26.02  +     10.29
 24>Filip Sowinski           Szkola Podstawowa nr SP46      1717             26.48  +     11.15
 25>Kacper Sloboda           Szkola Podstawowa nr SP22      1030             27.37  +     12.04
 26>Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      1546             28.25  +     12.52
 27>Hubert Zmuda             Szkola Podstawowa nr SP10      1873             28.36  +     13.03
 28>Hubert Luszczew          Szkola Podstawowa nr SP46      610              29.02  +     13.29
 29>Kajetan Petruczynik      Szkola Podstawowa nr SP10      1879             29.19  +     13.46
 30>Maciej Wronka            Szkola Podstawowa nr SP46      1720             29.33  +     14.00
 31>Szymon Iwaszko           Szkola Podstawowa nr SP22      1020             29.35  +     14.02
 32>Dawid Kamieniecki        Szkola Podstawowa nr SP30      1598             29.56  +     14.23
 33>Adrian Zajac             Szkola Podstawowa nr SP10      1862             30.33  +     15.00
 34>Mateusz Giezek           Szkola Podstawowa nr SP22      1317             30.34  +     15.01
 35>Antoni Bartoszek         Szkola Podstawowa nr SP40      1050             30.36  +     15.03
 36>Michal Winiarski         Szkola Podstawowa nr SP30      1595             30.38  +     15.05
 37>Michal Kierepka          Szkola Podstawowa nr SP30      1592             30.43  +     15.10
 38>Jakub Wezgraj            Szkola Podstawowa nr SP46      1718             31.45  +     16.12
 39>Maciej Podolski          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1550             31.47  +     16.14
 40>Piotr Smolarz            Szkola Podstawowa nr SP22      1254             31.51  +     16.18
 41>Mateusz Zwolski          Szkola Podstawowa nr SP22      929              31.52  +     16.19
 42>Pawel Wójcik             Szkola Podstawowa nr SP30      1325             31.58  +     16.25
 43>Krystian Rasinski        Szkola Podstawowa nr SP30                       32.02  +     16.29
 44>Damian Kursa             Szkola Podstawowa nr SP22      1038             32.07  +     16.34
 45>Wiktor Budzynski         Szkola Podstawowa nr SP30      1591             32.10  +     16.37
 46>Rafal Zlot               Szkola Podstawowa nr SP10      1876             32.51  +     17.18
 47>Nataniel Kowalczyk       Szkola Podstawowa nr SP46      1712             33.12  +     17.39
 48>Szymon Ostrowski         Szkola Podstawowa nr SP10      1877             33.36  +     18.03
 49>Krzysztof Lewczyk        ZS nr 12 Lublin      ZS12      804              35.13  +     19.40
 50>Jakub Kucaba             Szkola Podstawowa nr SP46      1724             35.14  +     19.41
 51>Kuba Makuch              Szkola Podstawowa nr SP10      1875             35.19  +     19.46
 52>Fabian Kostrzewski       Szkola Podstawowa nr SP46      1710             37.26  +     21.53
 53>Piotr Bojarczuk          Szkola Podstawowa nr SP22      1983             37.32  +     21.59
 54>Dawid Maligranda         Szkola Podstawowa nr SP46      600              37.57  +     22.24
 55>Szymon Próchniak         Szkola Podstawowa nr SP22      1976             38.21  +     22.48
 56>Oskar Jeziorowski        Szkola Podstawowa nr SP22      1687             38.25  +     22.52
 57>Jakub Gicala             Szkola Podstawowa nr SP22      1688             40.05  +     24.32
 58>Jakub Kudelski           Szkola Podstawowa nr SP22      1025             40.43  +     25.10
 59>Jakub Jarco              Szkola Podstawowa nr SP22      1021             42.40  +     27.07
 60>Adam Filiks              Szkola Podstawowa nr SP22      1690             45.38  +     30.05
 61>Adam Zak                 ZS nr 12 Lublin      ZS12      1552             50.21  +     34.48
    Sebastian Michalczak     Szkola Podstawowa nr SP10      1859         NKL-bPK           
    Kacper Kowalik           Szkola Podstawowa nr SP46      1722         NKL-bPK           
    Bartlomiej Tkaczyk       Szkola Podstawowa nr SP46      1941         NKL-bPK           
    Mkolaj Giezek            Szkola Podstawowa nr SP22                   NKL-bPK           
    Filip Wodnicki           Szkola Podstawowa nr SP30      1606         NKL-bPK           
    Leon Szymczyk            Szkola Podstawowa nr SP46      604          NKL-bPK           
    Lukasz Pietrzyk          Szkola Podstawowa nr SP22      1982         NKL-bPK           
    Bartosz Tyburek          Szkola Podstawowa nr SP22      1036         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        3.2km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Dobrowolski        KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       18.01  +      0.00
  2>Marcin Walczak           bdow WB              bdow WB                    22.47  +      4.46