Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                                18.05.2017 15:49:01
                                    XI Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam======================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Julia Niezgoda                          Gimnazjum i Liceum i SOB       938              10.16  +      0.00
  2>Natalia Tomasiak                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      953              12.10  +      1.54
  3>Klaudia Kupis                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1640             12.51  +      2.35
  4>Katarzyna Wójtowicz                     Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1120             13.08  +      2.52
  5>Malgorzata Homenda                      Gimnazjum i Liceum i SOB       1233             13.53  +      3.37
  6>Weronika Zugaj                          Gimnazjum i Liceum i SOB                        14.12  +      3.56
  7>Maria Dabrowska                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1459             14.25  +      4.09
  8>Wiktoria Kedra                          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1927             15.05  +      4.49
  9>Olga Malik                              Gimnazjum i Liceum i SOB       1764             15.11  +      4.55
 10>Katarzyna Pludowska                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       1626             15.20  +      5.04
 11>Patrycja Szypulska                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1428             15.27  +      5.11
 12>Natalia Frejer                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1641             15.32  +      5.16
 13>Barbara Krupska                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1416             15.46  +      5.30
 14>Olga Motyka                             Gimnazjum nr 19 w Lu G19       715              16.17  +      6.01
 15>Maja Mazur                              Gimnazjum nr 18 im.  G18       1644             16.23  +      6.07
 16>Zofia Fabrowska                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1427             16.51  +      6.35
 17>Monika Gonciarz                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1889             16.52  +      6.36
 18>Alicja Sadowska                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1806             16.55  +      6.39
 19>Amelia Filozof                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1634             17.20  +      7.04
 20>Aleksandra Klimczuk                     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1464             17.49  +      7.33
 21>Paulina Krupka                          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1933             18.17  +      8.01
 22>Dominika Brajerska                      Gimnazjum i Liceum i SOB       1759             18.50  +      8.34
 23>Anna Niezgoda                           Gimnazjum i Liceum i SOB       1893             19.07  +      8.51
 24>Maria Trzpiel                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1653             19.14  +      8.58
 25>Gabriela Slowanska                      Gimnazjum i Liceum i SOB       1901             19.21  +      9.05
 26>Katarzyna Jemielniak                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1462             19.26  +      9.10
 27>Wiktoria Majewska                       Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1465             19.29  +      9.13
 28>Oliwia Wyrzykowska                      Gimnazjum i Liceum i SOB       1902             19.54  +      9.38
 29>Aleksandra Jasinska                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       1804             20.08  +      9.52
 30>Wiktoria Kulczynska                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      1479             20.27  +     10.11
 31>Elzbieta Szczuryk vel Szczerba          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1645             20.29  +     10.13
 32>Alicja Przeor                           Gimnazjum i Liceum i SOB       1895             20.31  +     10.15
 33>Milena Kubiczek                         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1906             21.11  +     10.55
 34>Monika Kaminska                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1426             21.15  +     10.59
 35>Anna Matyjewicz                         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1905             21.19  +     11.03
 36>Malgorzata Kura                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1890             21.23  +     11.07
 37>Pola Szerszon                           Gimnazjum i Liceum i SOB       1899             21.29  +     11.13
 38>Anna Marciniak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1206             22.11  +     11.55
 39>Natalia Krukowska                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1631             22.21  +     12.05
 40>Faustyna Labiga                         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      961              22.27  +     12.11
 41>Kinga Wróblewska                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1460             22.36  +     12.20
 42>Karolina Jemielniak                     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1463             23.22  +     13.06
 43>Aleksandra Surman                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1632             23.23  +     13.07
 44>Julia Smaga                             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1642             23.31  +     13.15
 45>Luiza Brzozowiec                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1797             24.05  +     13.49
 46>Eliza Mitula                            Gimnazjum i Liceum i SOB       1892             24.11  +     13.55
 47>Róza Sówka                              Gimnazjum nr 18 im.  G18       1802             24.17  +     14.01
 48>Zuzanna Murat                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1798             24.36  +     14.20
 49>Matylda Kurusiewicz                     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1917             25.15  +     14.59
 50>Malgorzata Banach                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1799             25.40  +     15.24
 51>Julia Furtak                            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1805             26.19  +     16.03
 52>Julia Rodczuk                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1635             26.20  +     16.04
 53>Domonika Berbec                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1636             27.27  +     17.11
 54>Martyna Gryka                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      952              29.34  +     19.18
 55>Pola Cieplak                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1437             30.29  +     20.13
 56>Natalia Tyszczuk                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1801             31.12  +     20.56
 57>Weronika Janiuk                         Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1907             32.07  +     21.51
 58>Aleksandra Stanek                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1807             33.10  +     22.54
 59>Hanna Waszczuk                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1800             34.18  +     24.02
 60>Barbara Zubilewicz                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1415             34.21  +     24.05
 61>Zofia Weldycz                           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1535             35.15  +     24.59
    Adrianna Porebska                       Gimnazjum i Liceum i SOB       1343         NKL-bPK           
    Karolina Gora                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1627         NKL-bPK           
    Martyna Mitrut                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1813         NKL-bPK           
    Julia Wojnowska                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1796         NKL-bPK           
    Oliwia Wójcika                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1791         NKL-bPK           
    Zuzanna Olszówka                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1792         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       2.4km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Natalia Binieda                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1754             16.36  +      0.00
  2>Weronika Wójtowicz                      III Liceum Ogólnoszt 3LO       1661             18.09  +      1.33
  3>Malwina Furgala                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1780             19.42  +      3.06
  4>Anna Siczek                             III Liceum Ogólnoszt 3LO       877              19.58  +      3.22
  5>Kinga Wnuczek                           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1664             20.28  +      3.52
  6>Magdalena Banaszak                      XIX LO im. Marii i J 19LO      1709             20.32  +      3.56
  7>Natalia Fiuk                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1789             20.56  +      4.20
  8>Kamila Kot                              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1788             21.22  +      4.46
  9>Aleksandra Traczyk                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1775             22.02  +      5.26
 10>Angelika Zuk                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1771             22.50  +      6.14
 11>Kamila Zieba                            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1658             22.55  +      6.19
 12>Wioletta Maj                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     23.55  +      7.19
 13>Eliza Zagozdon                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1774             24.01  +      7.25
 14>Ola Sokolowska                          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1659             24.40  +      8.04
 15>Karolina Teter                          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1665             25.24  +      8.48
 16>Konstancja Fil                          XIX LO im. Marii i J 19LO      1702             26.01  +      9.25
 17>Patrycja Gagol                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    775              26.55  +     10.19
 18>Julita Kozak                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1777             27.28  +     10.52
 19>Paulina Rzepa                           III Liceum Ogólnoszt 3LO       875              27.29  +     10.53
 20>Andzelika Chudzik                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1783             27.35  +     10.59
 21>Karolina Sobczyk                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1454             28.35  +     11.59
 22>Magdalena Drygala                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1782             28.44  +     12.08
 23>Izabela Niedzwiedz                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1513             31.13  +     14.37
 24>Aleksandra Wojciechowska                Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1778             33.41  +     17.05
 25>Laura Surdacka                          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1662             34.23  +     17.47
 26>Magdalena Kasianiuk                     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1457             35.21  +     18.45
 27>Paulina Tudruj                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1776             35.46  +     19.10
 28>Julia Kuc                               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1492             35.57  +     19.21
 29>Kaja Kozak                              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1512             37.04  +     20.28
 30>Maria Martyna                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1455             37.14  +     20.38
 31>Oliwia Karwowska                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     37.36  +     21.00
 32>Natalia Zajac                           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     38.26  +     21.50
 33>Agnieszka Cieszko                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1773             39.06  +     22.30
 34>Agnieszka Kosmala                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1509             40.43  +     24.07
 35>Karolina Pardyka                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1787             44.07  +     27.31
 36>Dominika Bialek                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     53.22  +     36.46
 37>Julia Krawczyk                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1502             57.13  +     40.37
    Sylwia Bialkowska                       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1657         NKL-bPK           
    Weronika Matwiejuk                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1846         NKL-bPK           
    Jagoda Mielniczuk                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1453         NKL-bPK           
    Patrycja Paszteleniec                   Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1772         NKL-bPK           
    Zuzanna Duszynska                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1458         NKL-bPK           
    Gabriela Miroslaw                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1456         NKL-bPK           
    Natalia Michel                          XIX LO im. Marii i J 19LO                   NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klaudia Iwanowska                       Szkola Podstawowa nr SP22      921              12.15  +      0.00
  2>Laura Labiga                            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1115             12.18  +      0.03
  3>Patrycja Dziurkowska                    Szkola Podstawowa nr SP40      1843             12.53  +      0.38
  4>Aleksandra Nowicka                      Szkola Podstawowa nr SP30      1578             14.13  +      1.58
  5>Iga Wójcik                              Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      955              14.18  +      2.03
  6>Joanna Lipska                           Szkola Podstawowa nr SP22      1040             14.43  +      2.28
  7>Lena Czajczyk                           Szkola Podstawowa nr SP46      1748             14.44  +      2.29
  8>Ewelina Soltys                          Szkola Podstawowa nr SP22      1032             15.02  +      2.47
  9>Roksana Warda                           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1924             15.16  +      3.01
 10>Urszula Soltys                          Szkola Podstawowa nr SP22      1031             15.20  +      3.05
 10>Nikola Goral                            Szkola Podstawowa nr SP46      1742             15.20  +      3.05
 12>Anna Kwiecien                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      956              15.34  +      3.19
 13>Maja Zieba                              Szkola Podstawowa nr SP40      1844             15.41  +      3.26
 14>Joanna Podkanska                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1117             16.15  +      4.00
 15>Aleksandra Mizerska                     Szkola Podstawowa nr SP30      1563             16.20  +      4.05
 16>Malgorzata Jablonska                    Szkola Podstawowa nr SP30      1560             16.44  +      4.29
 17>Karolina Kopycinska                     Szkola Podstawowa nr SP22                       16.48  +      4.33
 18>Pola Zdunczuk                           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1081             17.03  +      4.48
 19>Weronika Kutrzepa                       Szkola Podstawowa nr SP30      1579             17.31  +      5.16
 20>Emilia Piasecka                         Szkola Podstawowa nr SP40      1845             17.38  +      5.23
 21>Maja Sykula                             Szkola Podstawowa nr SP30      1558             17.44  +      5.29
 22>Marika Gawralidis                       Szkola Podstawowa nr SP22      1039             18.02  +      5.47
 23>Karolina Sokolowska                     ZS nr 12 Lublin      ZS12      1925             18.18  +      6.03
 24>Oliwia Milko                            Szkola Podstawowa nr SP40      1842             18.33  +      6.18
 25>Julia Zarzeczna                         Szkola Podstawowa nr SP22      1037             18.43  +      6.28
 26>Karolina Chemperek                      ZS nr 12 Lublin      ZS12                       18.44  +      6.29
 27>Aleksandra Marciniak                    Szkola Podstawowa nr SP22      927              19.07  +      6.52
 28>Julia Szewczyk                          Szkola Podstawowa nr SP10      1866             19.09  +      6.54
 29>Oliwia Goch                             ZS nr 12 Lublin      ZS12      1923             19.15  +      7.00
 30>Patrycja Tarasinska                     Szkola Podstawowa nr SP40      1650             19.48  +      7.33
 30>Natalia Zak                             Szkola Podstawowa nr SP46      609              19.48  +      7.33
 32>Anna Thum                               Szkola Podstawowa nr SP30      1576             20.26  +      8.11
 33>Marta Paczynska                         Szkola Podstawowa nr SP46      596              20.48  +      8.33
 34>Klaudia Muszynska                       Szkola Podstawowa nr SP30      1095             21.23  +      9.08
 35>Maja Borowiec                           Szkola Podstawowa nr SP22                       21.27  +      9.12
 36>Martyna Jedrych                         Szkola Podstawowa nr SP40      1614             21.44  +      9.29
 37>Katarzyna Kowalczyk                     Szkola Podstawowa nr SP30      1855             21.49  +      9.34
 38>Aleksandra Chudzik                      Szkola Podstawowa nr SP46      1741             22.00  +      9.45
 39>Wiktoria Kukawska                       Szkola Podstawowa nr SP30      1566             22.20  +     10.05
 40>Marika Brzeszczak                       Szkola Podstawowa nr SP22      1041             22.33  +     10.18
 41>Klaudia Wozniak vel Wójcik              Szkola Podstawowa nr SP22      928              22.41  +     10.26
 42>Wiktoria Kuszpa                         Szkola Podstawowa nr SP46      1743             22.47  +     10.32
 43>Katarzyna Pukaluk                       Szkola Podstawowa nr SP40      1618             23.03  +     10.48
 44>Laura Dys                               Szkola Podstawowa nr SP46      583              23.17  +     11.02
 45>Karolina Farys                          Szkola Podstawowa nr SP46      1732             24.00  +     11.45
 46>Weronika Józefczak                      Szkola Podstawowa nr SP30      1856             24.31  +     12.16
 47>Weronika Baskiewicz                     Szkola Podstawowa nr SP40      1616             24.38  +     12.23
 48>Natalia Gajowiak                        Szkola Podstawowa nr SP40      1615             24.41  +     12.26
 49>Aleksandra Pawlak                       Szkola Podstawowa nr SP30      1092             24.42  +     12.27
 50>Drabik Honorata                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1326             25.14  +     12.59
 51>Paulina Maj                             Szkola Podstawowa nr SP22      1253             25.22  +     13.07
 52>Milena Biegun                           Szkola Podstawowa nr SP30      1569             25.32  +     13.17
 53>Weronika Piebiak                        Szkola Podstawowa nr SP40      1613             25.34  +     13.19
 54>Klaudia Bartosch                        Szkola Podstawowa nr SP46      597              26.08  +     13.53
 55>Weronika Dublowska                      Szkola Podstawowa nr SP46      1747             26.21  +     14.06
 56>Katarzyna Kowalska                      Szkola Podstawowa nr SP22      1024             26.57  +     14.42
 57>Malwina Bekiesza                        Szkola Podstawowa nr SP10      1869             26.58  +     14.43
 58>Dorota Borkowska                        Szkola Podstawowa nr SP22                       27.21  +     15.06
 59>Inga Stasiak                            Szkola Podstawowa nr SP46      595              27.25  +     15.10
 60>Dominika Pikula                         Szkola Podstawowa nr SP46      594              27.26  +     15.11
 61>Tatiana Sloma                           Szkola Podstawowa nr SP46      1736             28.08  +     15.53
 62>Natalia Jarzabek                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1082             28.24  +     16.09
 63>Kaja Fraczek                            Szkola Podstawowa nr SP22      1318             28.26  +     16.11
 64>Oliwia Stanicka                         Szkola Podstawowa nr SP46      588              28.30  +     16.15
 65>Maja Bielecka                           Szkola Podstawowa nr SP30      1580             28.58  +     16.43
 66>Kamila Kuzniar                          Szkola Podstawowa nr SP40      1611             29.10  +     16.55
 67>Amanda Baher                            Szkola Podstawowa nr SP30                       29.20  +     17.05
 68>Aleksandra Sadowska                     Szkola Podstawowa nr SP30      1561             29.40  +     17.25
 69>Kinga Gomola                            Szkola Podstawowa nr SP46      1746             30.15  +     18.00
 70>Malgorzata Malek                        Szkola Podstawowa nr SP46      1744             30.55  +     18.40
 71>Anna Bakaj                              Szkola Podstawowa nr SP22      1686             31.06  +     18.51
 72>Julia Stanczak                          Szkola Podstawowa nr SP22      1033             31.07  +     18.52
 73>Martyna Paluszkiewicz                   Szkola Podstawowa nr SP46      1745             31.08  +     18.53
 74>Ewa Wojewoda                            Szkola Podstawowa nr SP30      1572             31.11  +     18.56
 75>Amelia Pakula                           Szkola Podstawowa nr SP30      1571             33.03  +     20.48
 76>Wiktoria Machlarz                       Szkola Podstawowa nr SP40      1612             33.29  +     21.14
 77>Iga Kolodziej                           ZS nr 12 Lublin      ZS12                       34.31  +     22.16
 78>Julia Saladonis                         Szkola Podstawowa nr SP22      923              35.41  +     23.26
 79>Aleksandra Likos                        Szkola Podstawowa nr SP46      585              36.10  +     23.55
 80>Natalia Kowalczyk                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1112             37.22  +     25.07
 81>Oliwia Zawadzka                         Szkola Podstawowa nr SP10      1864             37.55  +     25.40
 82>Wiktoria Swierk                         Szkola Podstawowa nr SP46      1735             43.23  +     31.08
 83>Kamila Pawelec                          Szkola Podstawowa nr SP30      1584             46.26  +     34.11
 84>Maria Hawryl                            Szkola Podstawowa nr SP10      1868             47.09  +     34.54
 85>Oliwia Baranowska                       Szkola Podstawowa nr SP30      1853             48.36  +     36.21
 86>Katarzyna Lukasiak                      Szkola Podstawowa nr SP46      584              50.06  +     37.51
 87>Edyta Zmuda                             Szkola Podstawowa nr SP10      1871             50.12  +     37.57
 88>Oliwia Kuziola                          Szkola Podstawowa nr SP30      1577             50.38  +     38.23
 89>Aleksandra Kostyla                      Szkola Podstawowa nr SP22      1023             53.47  +     41.32
 90>Ewa Markowska                           Szkola Podstawowa nr SP46      599              55.17  +     43.02
 91 Dominika Manka                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1619          31949.50  +  31937.35
    Natalia Dziubinska                      Szkola Podstawowa nr SP10      1870         NKL-bPK           
    Ola Gruszczyk                           Szkola Podstawowa nr SP10      1865         DNF               
 PK Wiktoria Plich                          KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   24.25  +     12.10
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Zawada                            Gimnazjum i Liceum i SOB       479              13.24  +      0.00
  2>Kamil Wojcieszkiewicz                   Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1207             13.32  +      0.08
  3>Filip Telenda                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1821             13.34  +      0.10
  4>Mikolaj Wrona                           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1517             14.22  +      0.58
  5>Pawel Mazur                             Gimnazjum nr 18 im.  G18                        14.44  +      1.20
  6>Jakub Werminski                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1752             15.14  +      1.50
  7>Michal Gierszon                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       719              15.15  +      1.51
  8>Jakub Marcowski                         Gimnazjum i Liceum i SOB       489              15.18  +      1.54
  9>Pawel Krupski                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1904             16.20  +      2.56
  9>Jakub Mazurek                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1820             16.20  +      2.56
 11>Pawel Krawczyk                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1824             16.31  +      3.07
 12>Maciej Koszalka                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1903             16.35  +      3.11
 13>Wiktor Gogacz                           Gimnazjum i Liceum i SOB       482              17.13  +      3.49
 14>Mateusz Suszek                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1447             17.28  +      4.04
 15>Arkadiusz Seroka                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       720              17.29  +      4.05
 16>Pawel Wisowski                          Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1908             17.32  +      4.08
 17>Krzysztof Walaszek                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1420             17.39  +      4.15
 18>Radoslaw Nadzieja                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1832             18.00  +      4.36
 19>Kacper Szymanek                         Gimnazjum i Liceum i SOB       1900             18.08  +      4.44
 20>Szymon Kuna                             Gimnazjum i Liceum i SOB       1341             18.10  +      4.46
 21>Jan Panasiewicz                         Gimnazjum nr 18 im.  G18                        18.17  +      4.53
 22>Blazej Wilkolawski                      Gimnazjum nr 18 im.  G18       1847             18.22  +      4.58
 23>Stanislaw Wojciechowski                 Gimnazjum nr 18 im.  G18       1838             18.27  +      5.03
 24>Filip Kowalik                           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1467             18.32  +      5.08
 25>Milosz Dudek                            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        18.56  +      5.32
 26>Aleksandro Peria                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1411             19.10  +      5.46
 27>Adrian Sak vel Antoszak                 Gimnazjum nr 18 im.  G18       1436             19.27  +      6.03
 28>Tobiasz Galinski                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1524             19.28  +      6.04
 29>Jakub Nowakowski                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1840             19.40  +      6.16
 30>Mateusz Plecha                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1649             19.47  +      6.23
 31>Pawel Szerafin                          Gimnazjum i Liceum i SOB       1753             19.56  +      6.32
 32>Kamil Szewczak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       344              20.15  +      6.51
 33>Wojciech Gagala                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1419             20.16  +      6.52
 34>Mateusz Talarko                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1833             20.26  +      7.02
 35>Antoni Karapuda                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1878             20.29  +      7.05
 36>Dawid Suski                             ZS nr 12 Lublin      ZS12      1931             20.37  +      7.13
 37>Jakub Buczek                            Gimnazjum i Liceum i SOB       1751             21.08  +      7.44
 38>Ziemowit Chursan                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1430             22.09  +      8.45
 39>Krzysztof Jastrzebski                   Gimnazjum nr 18 im.  G18       1837             22.12  +      8.48
 40>Marcel Raczkowski                       Gimnazjum nr 18 im.  G18                        22.13  +      8.49
 41>Maciej Szajewski                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       34               22.32  +      9.08
 42>Jedrzej Pastuszak                       Gimnazjum i Liceum i SOB       1766             22.33  +      9.09
 43>Wiktor Matwiejuk                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1448             22.42  +      9.18
 44>Grzegorz Lakutowicz                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       1831             22.57  +      9.33
 45>Michal Danieluk                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1521             23.08  +      9.44
 46>Jakub Zaleski                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1435             23.20  +      9.56
 47>Michal Pastwa                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1814             23.22  +      9.58
 48>Mateusz Dudziak                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      821              23.24  +     10.00
 49>Adam Palczewski                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1817             23.35  +     10.11
 50>Karol Chudzicki                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1520             23.45  +     10.21
 50>Jakub Geca                              Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1909             23.45  +     10.21
 52>Piotr Pawlowski                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1471             24.14  +     10.50
 53>Krzysztof Ksiezki                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      943              24.27  +     11.03
 54>Szymon Kurus                            Gimnazjum i Liceum i SOB       1891             24.41  +     11.17
 55>Milosz Moncik                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1433             25.23  +     11.59
 56>Jakub Ziólkowski                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1331             25.34  +     12.10
 57>Wiktor Trancygier                       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1375             25.45  +     12.21
 58>Mateusz Kierebka                        Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1912             26.13  +     12.49
 59>Daniel Zlakowski                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1522             26.17  +     12.53
 60>Szymon Modzelewski                      Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1916             26.52  +     13.28
 61>Stanislaw Saba                          Gimnazjum i Liceum i SOB       1897             27.24  +     14.00
 62>Marcin Uzarek                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1434             28.21  +     14.57
 63>Jakub Furdel                            ZS nr 12 Lublin      ZS12      823              28.28  +     15.04
 64>Jakub Saj                               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1841             28.52  +     15.28
 65>Krzysztof Krauz                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1380             29.44  +     16.20
 66>Jakub Kimak                             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1418             29.45  +     16.21
 67>Eryk Lopocki                            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1839             30.06  +     16.42
 68>Jakub Kasprzak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1468             30.43  +     17.19
 69>Dawid Majcher                           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1913             31.24  +     18.00
 70>Piotr Orzedala                          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1519             31.29  +     18.05
 71>Bartosz Plesz                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1827             32.26  +     19.02
 72>Wojciech Mackiewicz                     Gimnazjum nr 18 im.  G18       1822             34.10  +     20.46
 73>Krystian Nakonieczny                    ZS nr 12 Lublin      ZS12      1919             34.13  +     20.49
 74>Lukasz Przystupa                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1834             34.20  +     20.56
 75>Szymon Pszczola                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1884             34.32  +     21.08
 76>Dominik Szyszko                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1920             35.36  +     22.12
 77>Andrzej Zalewski                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1828             35.37  +     22.13
 78>Janek Wrona                             Gimnazjum nr 18 im.  G18                        38.55  +     25.31
 79>Mikolaj Zysko                           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1922             39.06  +     25.42
 80>Oskar Wójcicki                          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1374             41.19  +     27.55
 81>Mateusz Jarzabek                        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1823             41.23  +     27.59
 82>Filip Wilkolaski                        Gimnazjum nr 18 im.  G18                        43.21  +     29.57
    Aleksander Poznanski                    Gimnazjum i Liceum i SOB       1894         NKL-bPK           
    Mikolaj Bielak                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1421         NKL-bPK           
    Bartlomiej Goch                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1881         NKL-bPK           
    Kacper Grabarczyk                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1450         NKL-bPK           
    Stanislaw Kawalec                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1449         NKL-bPK           
    Michal Mazur                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1414         NKL-bPK           
    Kuba Sprawka                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1417         NKL-bPK           
    Jakub Dec                               Gimnazjum nr 18 im.  G18       1825         NKL-bPK           
    Dawid Malyska                           Gimnazjum nr 9 Lubli G9        1914         NKL-bPK           
    Dawid Górecki                           Gimnazjum nr 9 Lubli G9                     NKL-bPK           
    Marcin Krawczyk                         Gimnazjum nr 9 Lubli G9                     NKL-bPK           
    Adam Mielko                             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1556         NKL-bPK           
    Lubomir Ziólek                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      550          NKL-bPK           
    Mateusz Bednarz                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1818         NKL-bPK           
    Mateusz Majcher                         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1409         NKL-bPK           
    Maciej Miller                           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1816         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Szymon Grodek                           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1128             14.24  +      0.00
  2>Mikolaj Widz                            Gimnazjum i Liceum i SOB       667              17.18  +      2.54
  3>Filip Pawelec                           Gimnazjum i Liceum i SOB       940              17.28  +      3.04
  4>Aleksander Orlik                        Gimnazjum i Liceum i SOB       669              19.13  +      4.49
  5>Hubert Palka                            III Liceum Ogólnoszt 3LO       890              19.43  +      5.19
  6>Jakub Wójtowicz                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1555             20.51  +      6.27
  7>Przemyslaw Toc                          III Liceum Ogólnoszt 3LO       893              20.57  +      6.33
  8>Jakub Wozny                             III Liceum Ogólnoszt 3LO       1673             21.04  +      6.40
  9>Michal Oleksak                          Gimnazjum i Liceum i SOB       941              21.25  +      7.01
 10>Jakub Kozlowicz                         III Liceum Ogólnoszt 3LO       1678             22.13  +      7.49
 11>Mateusz Adamczuk                        III Liceum Ogólnoszt 3LO                        23.14  +      8.50
 12>Serafin Saj                             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1440             23.16  +      8.52
 13>Jakub Lipiec                            III Liceum Ogólnoszt 3LO       641              23.44  +      9.20
 14>Kamil Koper                             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1786             23.54  +      9.30
 15>Karol Werens                            III Liceum Ogólnoszt 3LO       642              23.57  +      9.33
 16>Michal Krzyszczak                       III Liceum Ogólnoszt 3LO       887              24.16  +      9.52
 17>Maciej Fodemski                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1505             25.02  +     10.38
 18>Filip Zaborski                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1442             25.24  +     11.00
 19>Jakub Trzesniewski                      III Liceum Ogólnoszt 3LO       1679             25.31  +     11.07
 20>Gabriel Charytanowicz                   Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1439             25.37  +     11.13
 21>Mateusz Bielak                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1441             26.16  +     11.52
 22>Piotr Szymanowski                       XIX LO im. Marii i J 19LO      1698             27.21  +     12.57
 23>Jakub Krawczyk                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     29.30  +     15.06
 24>Daniel Kwiecien                         XIX LO im. Marii i J 19LO      1915             31.38  +     17.14
 25>Bartlomiej Drelich                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1784             32.07  +     17.43
 26>Pawel Wlodarczyk                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1785             32.16  +     17.52
 27>Jakub Garwola                           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1848             33.42  +     19.18
 28>Patryk Bartoszek                        XIX LO im. Marii i J 19LO      1693             34.53  +     20.29
 29>Kamil Sokolowski                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1504             35.17  +     20.53
 30>Daniel Wójtowicz                        XIX LO im. Marii i J 19LO                       50.13  +     35.49
    Jakub Adamczuk                          Gimnazjum i Liceum i SOB       198          NKL-bPK           
    Michal Jaskula                          XIX LO im. Marii i J 19LO      1694         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        2.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kajetan Szczesniak                      Szkola Podstawowa nr SP22      1035             15.25  +      0.00
  2>Jakub Jankowski                         Szkola Podstawowa nr SP40      1049             15.35  +      0.10
  3>Sebastian Michalczak                    Szkola Podstawowa nr SP10      1859             16.06  +      0.41
  4>Mateusz Wolski                          Szkola Podstawowa nr SP40      1060             16.15  +      0.50
  5>Michal Meksula                          Szkola Podstawowa nr SP22      1026             17.18  +      1.53
  6>Dominik Martyna                         Szkola Podstawowa nr SP22      922              17.39  +      2.14
  7>Hubert Zmuda                            Szkola Podstawowa nr SP10      1873             18.23  +      2.58
  7>Jakub Szymaniak                         Szkola Podstawowa nr SP30      1605             18.23  +      2.58
  9>Wiktor Fijalkowski                      Szkola Podstawowa nr SP22      1019             19.21  +      3.56
 10>Kuba Makuch                             Szkola Podstawowa nr SP10      1875             19.48  +      4.23
 11>Piotr Smolarz                           Szkola Podstawowa nr SP22      1254             20.12  +      4.47
 12>Albert Kowalczuk                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1930             20.13  +      4.48
 13>Szymon Suszek                           Szkola Podstawowa nr SP30      1607             20.24  +      4.59
 14>Leon Szymczyk                           Szkola Podstawowa nr SP46      604              21.04  +      5.39
 15>Jakub Skalecki                          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1553             21.48  +      6.23
 16>Gabriel Trancygier                      Szkola Podstawowa nr SP30      742              22.27  +      7.02
 17>Mateusz Zwolski                         Szkola Podstawowa nr SP22      929              22.58  +      7.33
 18>Damian Kursa                            Szkola Podstawowa nr SP22      1038             23.18  +      7.53
 19>Hubert Luszczew                         Szkola Podstawowa nr SP46      610              23.31  +      8.06
 20>Filip Rowinski                          Szkola Podstawowa nr SP22      1029             24.16  +      8.51
 21>Pawel Urban                             ZS nr 12 Lublin      ZS12      1551             24.31  +      9.06
 22>Juliusz Grela                           Szkola Podstawowa nr SP10      1860             24.40  +      9.15
 23>Irwin Luszczew                          Szkola Podstawowa nr SP46      1721             24.45  +      9.20
 24>Antoni Bartoszek                        Szkola Podstawowa nr SP40      1050             25.11  +      9.46
 25>Jakub Widz                              ZS nr 12 Lublin      ZS12      1546             25.14  +      9.49
 26>Michal Kosobucki                        Szkola Podstawowa nr SP22      1022             25.28  +     10.03
 27>Jakub Drag                              Szkola Podstawowa nr SP10      1861             25.50  +     10.25
 28>Michal Kierepka                         Szkola Podstawowa nr SP30      1592             25.51  +     10.26
 29>Dominik Kwiecien                        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1548             25.55  +     10.30
 30>Kacper Jeziorowski                      Szkola Podstawowa nr SP21      760              26.10  +     10.45
 31>Maksymilian Próchniak                   Szkola Podstawowa nr SP22      1028             26.29  +     11.04
 32>Adam Filiks                             Szkola Podstawowa nr SP22                       27.22  +     11.57
 33>Kamil Mazur                             Szkola Podstawowa nr SP40      1058             27.50  +     12.25
 34>Adrian Zajac                            Szkola Podstawowa nr SP10      1862             28.11  +     12.46
 35>Mateusz Giezek                          Szkola Podstawowa nr SP22      1317             28.22  +     12.57
 36>Tymoteusz Zurawski                      ZS nr 12 Lublin      ZS12      1272             29.03  +     13.38
 37>Pawel Wójcik                            Szkola Podstawowa nr SP30      1325             29.37  +     14.12
 38>Maciej Wronka                           Szkola Podstawowa nr SP46      1720             29.49  +     14.24
 39>Lukasz Golijanek                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1116             30.00  +     14.35
 40>Jakub Jarco                             Szkola Podstawowa nr SP22      1021             30.15  +     14.50
 41>Fabian Kostrzewski                      Szkola Podstawowa nr SP46      1710             30.35  +     15.10
 42>Jakub Nowakowski                        Szkola Podstawowa nr SP40      1051             31.27  +     16.02
 43>Maciej Podolski                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1550             31.45  +     16.20
 44>Filip Sowinski                          Szkola Podstawowa nr SP46      1717             32.47  +     17.22
 45>Rafal Zlot                              Szkola Podstawowa nr SP10      1876             32.48  +     17.23
 46>Nataniel Kowalczyk                      Szkola Podstawowa nr SP46      1712             35.45  +     20.20
 47>Przemyslaw Soldek                       Szkola Podstawowa nr SP22                       36.03  +     20.38
 48>Dominik Ladniak                         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1547             36.25  +     21.00
 49>Adam Zak                                ZS nr 12 Lublin      ZS12      1552             36.28  +     21.03
 50>Michal Winiarski                        Szkola Podstawowa nr SP30      1595             36.49  +     21.24
 51>Hubert Sliwinski                        Szkola Podstawowa nr SP30      1596             38.13  +     22.48
 52>Kajetan Petruczynik                     Szkola Podstawowa nr SP10      1879             45.23  +     29.58
    Stanislaw Nózka                         Szkola Podstawowa nr SP10      1874         NKL-bPK           
    Szymon Ostrowski                        Szkola Podstawowa nr SP10      1877         NKL-bPK           
    Maksymilian Polkowski                   Szkola Podstawowa nr SP10      1872         NKL-bPK           
    Ksawery Lisicki                         Szkola Podstawowa nr SP22      926          NKL-bPK           
    Kacper Sloboda                          Szkola Podstawowa nr SP22      1030         NKL-bPK           
    Milosz Górka                            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1212         NKL-bPK           
    Jakub Kusmirek                          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1549         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: OPEN        3.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Konrad Pietrzak                         bdow WB Lublin       bdow                       15.12  +      0.00
  2>Marcin Walczak                          bdow WB Lublin       bdow                       16.25  +      1.13
  3>Lukasz Bassara                          KU AZS UP Lublin     UP        1886             21.50  +      6.38
  4>Graham Moon-Zalewska                    KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       24.52  +      9.40
  5>Renata Podlaska                         bdow WB Lublin       bdow                       31.27  +     16.15
  6>Katarzyna Baron                         bdow WB Lublin       bdow                       33.18  +     18.06
    Bartlomiej Oswit                        bdow WB Lublin       bdow                   NKL-bPK           
    Michal Kudla                            bdow WB Lublin       bdow                   NKL-bPK