Końcowe wyniki zawodów                                                           06.04.2017 18:05:39
                          XI Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina  1.runda
===HSMTeam============================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K GIM       1.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB       938               9.41  +      0.00
  2.Barbara Krupska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1416              9.50  +      0.09
  3.Wiktoria Kedra           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1334             10.45  +      1.04
  4.Lena Sobiech             Gimnazjum nr 18 im.  G18                        10.51  +      1.10
  5.Agnieszka Kosmiej        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1536             11.08  +      1.27
  6.Amelia Filozof           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1634             11.21  +      1.40
  7.Maja Mazur               Gimnazjum nr 18 im.  G18       1644             12.19  +      2.38
  8.Malgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB       1233             12.26  +      2.45
  9.Natalia Frejer           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1641             12.28  +      2.47
 10.Aleksandra Lukasiak      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1654             12.37  +      2.56
 11.Klaudia Kupis            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1640             12.54  +      3.13
 12.Wiktoria Ceglarska       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1423             12.56  +      3.15
 13.Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1627             12.58  +      3.17
 14.Zuzanna Orpik            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1633             13.01  +      3.20
 14.Maria Dabrowska          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1459             13.01  +      3.20
 16.Julia Lenart             ZS nr 12 Lublin      ZS12                       13.04  +      3.23
 17.Aleksandra Klimczuk      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1464             13.27  +      3.46
 18.Julia Korniluk           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1466             13.30  +      3.49
 19.Maja Winiarska           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1643             13.31  +      3.50
 20.Olga Malik               Gimnazjum i Liceum i SOB       1764             13.51  +      4.10
 21.Maja Oleszczuk           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1622             14.11  +      4.30
 21.Zofia Fabrowska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1427             14.11  +      4.30
 23.Pola Cieplak             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1437             14.19  +      4.38
 24.Karolina Jemielniak      Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1463             14.38  +      4.57
 25.Wiktoria Kulczynska      ZS nr 12 Lublin      ZS12      1479             14.45  +      5.04
 26.Dominika Brajerska       Gimnazjum i Liceum i SOB       1759             15.07  +      5.26
 27.Patrycja Szypulska       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1428             15.14  +      5.33
 28.Aleksandra Surman        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1632             15.29  +      5.48
 29.Julia Smaga              Gimnazjum nr 18 im.  G18       1642             15.52  +      6.11
 30.Natalia Krukowska        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1631             16.18  +      6.37
 31.Sandra Adamczyk          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1625             16.21  +      6.40
 32.Domonika Berbec          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1636             16.44  +      7.03
 33.Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19       715              17.10  +      7.29
 34.Katarzyna Pludowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18       1626             17.23  +      7.42
 35.Zofia Weldycz            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1535             17.47  +      8.06
 36.Julia Rodczuk            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1635             18.19  +      8.38
 37.Katarzyna Jemielniak     Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1462             18.43  +      9.02
 38.Katarzyna Wójtowicz      Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1120             18.45  +      9.04
 39.Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1206             19.07  +      9.26
 40.Klara Lukasiewicz        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1624             20.40  +     10.59
 41.Eliza Bronisz            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1639             21.59  +     12.18
 42.Agata Tomasik            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        22.26  +     12.45
 43.Maria Trzpiel            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1653             22.41  +     13.00
 44.Aleksandra Palczewska    Gimnazjum nr 18 im.  G18       1637             22.43  +     13.02
 45.Marcelina Kusmierzak     Gimnazjum nr 18 im.  G18       1630             22.57  +     13.16
 46.Nadia Balkowiec          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1425             23.02  +     13.21
 47.Ola Grzesinska           Gimnazjum nr 18 im.  G18                        24.26  +     14.45
 48.Wiktoria Majewska        Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1465             25.57  +     16.16
 49.Hanna Sprawka            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1452             26.49  +     17.08
 50.Elzbieta Szczuryk vel SzczerbaGimnazjum nr 18 im.  G18       1645             27.12  +     17.31
 51.Wiktoria Gzik            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1646             29.11  +     19.30
    Aleksandra Chudziak      Gimnazjum nr 18 im.  G18       1628         NKL-bPK           
    Milena Pukos             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1638         NKL-bPK           
    Aleksandra Rotkiewicz    Gimnazjum nr 18 im.  G18       1620         NKL-bPK           
    Julia Rybak              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1424         NKL-bPK           
    Dominika Wawryszczuk     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1445         NKL-bPK           
    Wiktoria Krzysiak        ZS nr 12 Lublin      ZS12      1537         NKL-bPK           
    Kinga Wróblewska         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1460         NKL-bPK           
    Wiktoria Lakota          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1438         NKL-bPK           
    Martyna Gryka            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      952          NKL-bPK           
    Wiktoria Bolibok         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1472         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K LIC       1.5km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Weronika Wójtowicz       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1661             10.50  +      0.00
  2.Ewelina Michalak         III Liceum Ogólnoszt 3LO       630              11.13  +      0.23
  3.Natalia Binieda          Gimnazjum i Liceum i SOB       1754             11.32  +      0.42
  4.Laura Zdanowska          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1666             12.10  +      1.20
  5.Kinga Wnuczek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1664             12.41  +      1.51
  6.Jagoda Mielniczuk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1453             12.58  +      2.08
  7.Paulina Szyszko          III Liceum Ogólnoszt 3LO                        13.09  +      2.19
  8.Klaudia Sarna            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1663             13.19  +      2.29
  9.Agata Kwiecinska         III Liceum Ogólnoszt 3LO       1670             13.49  +      2.59
 10.Ola Sokolowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1659             13.52  +      3.02
 11.Wiktoria Rycerz          III Liceum Ogólnoszt 3LO                        14.08  +      3.18
 12.Aleks Gielaga            III Liceum Ogólnoszt 3LO                        14.37  +      3.47
 13.Wiktoria Mazur           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1482             14.54  +      4.04
 14.Natalia Ikwanty          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1488             14.59  +      4.09
 15.Iga Luczkowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO       629              15.11  +      4.21
 16.Sandra Filipiuk          III Liceum Ogólnoszt 3LO       871              15.12  +      4.22
 17.Anna Siczek              III Liceum Ogólnoszt 3LO       877              15.54  +      5.04
 18.Agata Krzysiak           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1672             16.16  +      5.26
 19.Daria Barwinska          Gimnazjum i Liceum i SOB       1755             16.20  +      5.30
 20.Wiktoria Zmurek          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1667             18.09  +      7.19
 21.Laura Surdacka           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1662             18.45  +      7.55
 22.Nina Luczywek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1669             19.23  +      8.33
 23.Kamila Pecak             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1480             19.26  +      8.36
 24.Dominika Wronska         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     19.29  +      8.39
 25.Karolina Wrona           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1671             19.30  +      8.40
 25.Weronika Józefczak       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     19.30  +      8.40
 27.Aleksandra Smolinska     Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    802              19.32  +      8.42
 28.Marlena Jonasz           III Liceum Ogólnoszt 3LO       869              19.33  +      8.43
 29.Karolina Teter           III Liceum Ogólnoszt 3LO       1665             19.37  +      8.47
 30.Magdalena Niedzwiedz     Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1478             19.59  +      9.09
 31.Agnieszka Kosmala        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1509             20.06  +      9.16
 32.Julita Kozak             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     20.13  +      9.23
 33.Magdalena Kasianiuk      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1457             20.14  +      9.24
 34.Patrycja Blaszczuk       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    777              20.22  +      9.32
 35.Dominika Kwiecien        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1474             20.28  +      9.38
 36.Julia Krawczyk           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1502             21.29  +     10.39
 36.Dominika Wójcik          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    799              21.29  +     10.39
 38.Patrycja Kwapisz         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1476             21.31  +     10.41
 39.Maria Martyna            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1455             21.50  +     11.00
 40.Eliza Zagozdon           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     22.17  +     11.27
 41.Wiktoria Blaszczak       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1475             23.01  +     12.11
 42.Julia Kuc                Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1492             23.05  +     12.15
 43.Aneta Fryga              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1484             23.12  +     12.22
 44.Patrycja Gagol           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    775              23.14  +     12.24
 45.Kamila Zieba             III Liceum Ogólnoszt 3LO       1658             23.27  +     12.37
 46.Gabriela Miroslaw        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1456             23.49  +     12.59
 47.Weronika Wójcik          III Liceum Ogólnoszt 3LO       879              24.28  +     13.38
 48.Ola Koziol               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     25.39  +     14.49
 49.Magdalena Wrona          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1486             27.17  +     16.27
 50.Olga Kuchta              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                     28.03  +     17.13
 51.Magda Wolowska           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1307             28.22  +     17.32
 52.Izabela Niedzwiedz       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1513             28.27  +     17.37
 53.Zuzanna Duszynska        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1458             28.54  +     18.04
 54.Aleksandra Kwiatkowska   Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1477             29.27  +     18.37
 55.Karolina Sobczyk         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1454             30.53  +     20.03
 56.Paulina Kostecka         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1485             31.11  +     20.21
 57.Konstancja Fil           XIX LO im. Marii i J 19LO      1702             34.56  +     24.06
    Maja Luczywek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1668         NKL-bPK           
    Sylwia Denis             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1493         NKL-bPK           
    Wioletta Maj             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1511         NKL-bPK           
    Klaudia Tkaczyk          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    787          NKL-bPK           
    Estera Zdeb              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1487         NKL-bPK           
    Katarzyna Kawala         III Liceum Ogólnoszt 3LO       1656         NKL-bPK           
    Kaja Kozak               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1512         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP        1.0km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Aleksandra Marciniak     Szkola Podstawowa nr SP22      927               9.26  +      0.00
  2.Drabik Honorata          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1326              9.36  +      0.10
  3.Julia Czarecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1540              9.40  +      0.14
  4.Iga Wójcik               Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      955              10.42  +      1.16
  5.Klaudia Wozniak vel WójcikSzkola Podstawowa nr SP22      928              11.07  +      1.41
  6.Olga Sranczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1083             11.08  +      1.42
  7.Lucja Kedra              ZS nr 12 Lublin      ZS12                       11.56  +      2.30
  8.Kaja Fraczek             Szkola Podstawowa nr SP22      1318             12.16  +      2.50
  9.Joanna Podkanska         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1117             12.30  +      3.04
 10.Roksana Warda            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1544             13.06  +      3.40
 11.Magdalena Gózdz          Szkola Podstawowa nr SP30      1573             13.12  +      3.46
 12.Natalia Matyjaszczyk     Szkola Podstawowa nr SP30      1585             13.14  +      3.48
 13.Kinga Gomola             Szkola Podstawowa nr SP46      1746             13.29  +      4.03
 14.Pola Zdunczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1081             13.49  +      4.23
 15.Weronika Kutrzepa        Szkola Podstawowa nr SP30      1579             13.50  +      4.24
 16.Anna Czajka              Szkola Podstawowa nr SP30                       14.11  +      4.45
 17.Lena Czajczyk            Szkola Podstawowa nr SP46      1748             14.16  +      4.50
 18.Emila Wojniak            Szkola Podstawowa nr SP30      1093             14.26  +      5.00
 19.Wiktoria Machlarz        Szkola Podstawowa nr SP40      1612             14.35  +      5.09
 20.Aleksandra Pawlak        Szkola Podstawowa nr SP30                       14.39  +      5.13
 21.Laura Labiga             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1115             15.03  +      5.37
 22.Natalia Jarzabek         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1082             15.08  +      5.42
 23.Ewa Wojewoda             Szkola Podstawowa nr SP30      1572             15.11  +      5.45
 24.Aleksandra Nowicka       Szkola Podstawowa nr SP30      1578             15.17  +      5.51
 25.Wiktoria Kulaga          Szkola Podstawowa nr SP22      1042             15.30  +      6.04
 26.Aleksandra Likos         Szkola Podstawowa nr SP46      585              15.35  +      6.09
 27.Maja Borkowska           Szkola Podstawowa nr SP30      1574             15.36  +      6.10
 27.Nikola Goral             Szkola Podstawowa nr SP46      1742             15.36  +      6.10
 29.Natalia Zak              Szkola Podstawowa nr SP46      609              15.45  +      6.19
 30.Natalia Kowalczyk        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1112             16.05  +      6.39
 31.Oliwia Goch              ZS nr 12 Lublin      ZS12                       16.55  +      7.29
 32.Oliwia Kuziola           Szkola Podstawowa nr SP30      1577             17.04  +      7.38
 33.Anna Thum                Szkola Podstawowa nr SP30      1576             17.41  +      8.15
 34.Weronika Józwiak         Szkola Podstawowa nr SP46      591              17.43  +      8.17
 35.Julia Saladonis          Szkola Podstawowa nr SP22      923              17.49  +      8.23
 36.Martyna Wicinska         Szkola Podstawowa nr SP30      1557             17.55  +      8.29
 37.Amelia Kozlowska         ZS nr 12 Lublin      ZS12      730              18.19  +      8.53
 38.Martyna Jedrych          Szkola Podstawowa nr SP40      1614             18.34  +      9.08
 39.Karolina Kopycinska      Szkola Podstawowa nr SP22      1691             18.48  +      9.22
 40.Maja Sykula              Szkola Podstawowa nr SP30      1558             19.01  +      9.35
 41.Malgorzata Jablonska     Szkola Podstawowa nr SP30      1560             19.02  +      9.36
 42.Magdalena Slowak         Szkola Podstawowa nr SP30      1562             19.20  +      9.54
 43.Weronika Józefczak       Szkola Podstawowa nr SP30      1575             19.27  +     10.01
 44.Klaudia Bartosch         Szkola Podstawowa nr SP46      597              20.16  +     10.50
 45.Edyta Makowska           Szkola Podstawowa nr SP30      1587             20.17  +     10.51
 46.Julia Zarzeczna          Szkola Podstawowa nr SP22      1037             20.30  +     11.04
 47.Wiktoria Kukawska        Szkola Podstawowa nr SP30      1566             20.42  +     11.16
 48.Anna Kolibska            Szkola Podstawowa nr SP30      1320             20.43  +     11.17
 49.Katarzyna Pukaluk        Szkola Podstawowa nr SP40      1618             20.54  +     11.28
 50.Anna Kwiecien            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      956              21.04  +     11.38
 51.Maja Pyrzanowska         Szkola Podstawowa nr SP30      1583             21.13  +     11.47
 52.Amelia Spyra             ZS nr 12 Lublin      ZS12      1268             21.19  +     11.53
 53.Marika Gawralidis        Szkola Podstawowa nr SP22      1039             21.32  +     12.06
 54.Katarzyna Kowalczyk      Szkola Podstawowa nr SP30                       21.40  +     12.14
 55.Patrycja Tarasinska      Szkola Podstawowa nr SP40      1650             21.46  +     12.20
 56.Dominika Manka           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1619             21.49  +     12.23
 57.Gabriela Czajkowska      Szkola Podstawowa nr SP30      1565             22.32  +     13.06
 58.Ada Pomaranska           Szkola Podstawowa nr SP22      1027             23.29  +     14.03
 59.Kamila Pawelec           Szkola Podstawowa nr SP30      1584             24.19  +     14.53
 60.Wiktoria Kuszpa          Szkola Podstawowa nr SP46      1743             24.29  +     15.03
 61.Aleksandra Mizerska      Szkola Podstawowa nr SP30      1563             24.46  +     15.20
 62.Weronika Piebiak         Szkola Podstawowa nr SP40      1613             24.57  +     15.31
 63.Anna Bakaj               Szkola Podstawowa nr SP22      1686             25.05  +     15.39
 64.Pola Bartczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1542             26.02  +     16.36
 65.Dominika Pikula          Szkola Podstawowa nr SP46      594              26.11  +     16.45
 66.Klaudia Piasecka         Szkola Podstawowa nr SP30      1564             26.44  +     17.18
 67.Inga Stasiak             Szkola Podstawowa nr SP46      595              27.38  +     18.12
 68.Martyna Pojeta           Szkola Podstawowa nr SP30      1582             27.48  +     18.22
 69.Amanda Bacher            Szkola Podstawowa nr SP30      1581             28.04  +     18.38
 70.Natalia Kulikowska       Szkola Podstawowa nr SP30      1570             29.00  +     19.34
 71.Martyna Kurzyna          Szkola Podstawowa nr SP22      930              30.13  +     20.47
 72.Natalia Kosior           Szkola Podstawowa nr SP46      1730             30.42  +     21.16
 73.Katarzyna Lukasiak       Szkola Podstawowa nr SP46      584              30.50  +     21.24
 74.Martyna Paluszkiewicz    Szkola Podstawowa nr SP46      1745             32.39  +     23.13
 75.Malgorzata Pojeta        Szkola Podstawowa nr SP46      1731             32.42  +     23.16
 76.Kamila Kuzniar           Szkola Podstawowa nr SP40      1611             33.28  +     24.02
 77.Malwina Borowiec         Szkola Podstawowa nr SP30      1559             33.53  +     24.27
 78.Karolina Farys           Szkola Podstawowa nr SP46      1732             34.43  +     25.17
 79.Aleksandra Sadowska      Szkola Podstawowa nr SP30      1561             35.56  +     26.30
 80.Natalia Gajowiak         Szkola Podstawowa nr SP40      1615             36.47  +     27.21
 81.Weronika Dublowska       Szkola Podstawowa nr SP46      1747             43.16  +     33.50
 82.Marika Brzeszczak        Szkola Podstawowa nr SP22      1041             47.20  +     37.54
 83.Paulina Maj              Szkola Podstawowa nr SP22      1253             54.20  +     44.54
 84.Ewa Markowska            Szkola Podstawowa nr SP46      599              59.17  +     49.51
    Dorota Borkowska         Szkola Podstawowa nr SP22      1692         NKL-bPK           
    Katarzyna Kowalska       Szkola Podstawowa nr SP22      1024         NKL-bPK           
    Weronika Baskiewicz      Szkola Podstawowa nr SP40      1616         NKL-bPK           
    Aleksandra Chudzik       Szkola Podstawowa nr SP46      1741         NKL-bPK           
    Malgorzata Malek         Szkola Podstawowa nr SP46      1744         NKL-bPK           
    Tatiana Sloma            Szkola Podstawowa nr SP46      1736         NKL-bPK           
    Joanna Szlachetka        Szkola Podstawowa nr SP46      1740         NKL-bPK           
    Daria Bielecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1543         NKL-bPK           
    Dominik Kontek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1266         NKL-bPK           
    Klaudia Iwanowska        Szkola Podstawowa nr SP22      921          NKL-bPK           
    Milena Biegun            Szkola Podstawowa nr SP30      1569         NKL-bPK           
    Nina Kozaczuk            Szkola Podstawowa nr SP30      1588         NKL-bPK           
    Klaudia Muszynska        Szkola Podstawowa nr SP30      1095         NKL-bPK           
    Amelia Pakula            Szkola Podstawowa nr SP30      1571         NKL-bPK           
    Wiktoria Swierk          Szkola Podstawowa nr SP46      1735         NKL-bPK           
    Karolina Chemperek       ZS nr 12 Lublin      ZS12      1087         NKL-bPK           
    Marta Lukasik            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1526         NKL-bPK           
 PK Wiktora Plich            KU AZS UMCS Lublin   UMCS                  PK   20.13  +     10.47
 
Końcowe wyniki zawodów: M GIM       1.5km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michal Drewniak          Gimnazjum nr 16 w Lu G16       1105              9.07  +      0.00
  2.Dawid Suski              ZS nr 12 Lublin      ZS12                        9.22  +      0.15
  3.Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB       489               9.26  +      0.19
  3.Lubomir Ziólek           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      550               9.26  +      0.19
  5.Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB       479               9.27  +      0.20
  6.Arkadiusz Seroka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       720              10.03  +      0.56
  7.Grzegorz Wawruch         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1408             10.15  +      1.08
  8.Kamil Wojcieszkiewicz    Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1207             10.23  +      1.16
  9.Jakub Dobrowolski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1655             10.37  +      1.30
 10.Mikolaj Wrona            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1517             10.51  +      1.44
 11.Tobiasz Galinski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1524             10.52  +      1.45
 12.Filip Kowalik            Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1467             11.02  +      1.55
 13.Jakub Sprawka            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1417             11.04  +      1.57
 14.Dawid Adamczyk           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1394             11.15  +      2.08
 15.Michal Danieluk          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1521             11.16  +      2.09
 16.Piotr Pawlowski          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1471             11.18  +      2.11
 17.Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1409             11.23  +      2.16
 18.Adrian Manka             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      944              11.25  +      2.18
 19.Jakub Zaleski            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1435             11.35  +      2.28
 20.Michal Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19       719              11.42  +      2.35
 21.Mateusz Suszek           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1447             11.53  +      2.46
 22.Adrian Michna            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1333             11.55  +      2.48
 23.Michal Mazur             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1414             12.05  +      2.58
 24.Daniel Zlakowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12                       12.23  +      3.16
 25.Maciej Kolkowicz         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1366             12.40  +      3.33
 26.Wojciech Bukowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1392             12.53  +      3.46
 27.Sambor Chmielewski       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1429             12.56  +      3.49
 28.Karol Chudzicki          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1520             12.58  +      3.51
 29.Bojanowski Jakub         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1071             13.18  +      4.11
 30.Maciej Hetman            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1396             13.31  +      4.24
 31.Krzysztof Walaszek       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1420             13.48  +      4.41
 32.Kamil Marczynski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1432             14.05  +      4.58
 32.Wojciech Gagala          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1419             14.05  +      4.58
 34.Maciej Mrozek            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1364             14.14  +      5.07
 34.Mateusz Plecha           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1649             14.14  +      5.07
 36.Kacper Stram             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1376             14.23  +      5.16
 37.Ziemowit Chursan         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1430             14.32  +      5.25
 38.Jakub Ziólkowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1331             14.50  +      5.43
 39.Jedrzej Pastuszak        Gimnazjum i Liceum i SOB       1766             14.57  +      5.50
 39.Mikolaj Bielak           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ                     14.57  +      5.50
 41.Krystian Nakonieczny     ZS nr 12 Lublin      ZS12      1523             15.37  +      6.30
 42.Wiktor Trancygier        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1375             15.40  +      6.33
 43.Mateusz Wojdak           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1446             15.49  +      6.42
 43.Mikolaj Zysko            ZS nr 12 Lublin      ZS12      762              15.49  +      6.42
 45.Andrzej Moryl            ZS nr 12 Lublin      ZS12      1335             16.08  +      7.01
 46.Krzysztof Krauz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1380             16.18  +      7.11
 47.Natan Brzezicki          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1399             16.43  +      7.36
 48.Karol Paradowski         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1413             16.59  +      7.52
 49.Marcel Raczkowski        Gimnazjum nr 18 im.  G18       1410             17.00  +      7.53
 49.Mateusz Kwiecien         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      945              17.00  +      7.53
 51.Pawel Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB       1753             17.09  +      8.02
 52.Adam Mielko              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1556             17.16  +      8.09
 53.Jakub Kasprzak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       1468             17.21  +      8.14
 54.Adrian Sak vel Antoszak  Gimnazjum nr 18 im.  G18       1436             17.22  +      8.15
 55.Maciej Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19       34               17.33  +      8.26
 56.Maciej Korba             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1651             17.46  +      8.39
 57.Piotr Orzedala           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1519             17.58  +      8.51
 58.Igor Fus                 Gimnazjum i Liceum i SOB       1761             18.05  +      8.58
 59.Piotr Pawlowski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1391             18.16  +      9.09
 60.Jakub Zdunek             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1407             19.05  +      9.58
 61.Marcin Uzarek            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1434             20.18  +     11.11
 62.Piotr Winnicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1621             20.26  +     11.19
 63.Artur Kostera            Gimnazjum nr 18 im.  G18                        20.46  +     11.39
 64.Robert Grigoryan         Gimnazjum i Liceum i SOB       1762             22.33  +     13.26
 65.Jakub Rudnicki           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1444             22.58  +     13.51
 66.Aleksandro Peria         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1411             23.24  +     14.17
 67.Michal Brodziak          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1431             24.20  +     15.13
 68.Piotr Gasior             Gimnazjum nr 18 im.  G18       1372             24.29  +     15.22
 69.Stanislaw Kawalec        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1449             24.57  +     15.50
 70.Piotr Horbaczewski       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1397             26.30  +     17.23
 71.Wojciech Kmiec           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1373             27.58  +     18.51
 72.Oskar Wójcicki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1374             29.35  +     20.28
 73.Milosz Moncik            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1433             29.46  +     20.39
 74.Piotr Budzynski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1387             34.01  +     24.54
 75.Igor Parczewski          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1390             39.04  +     29.57
 76.Mateusz Cywinski         Gimnazjum nr 18 im.  G18       1388             44.02  +     34.55
    Rafal Miegoc             Gimnazjum i Liceum i SOB       1765         NKL-bPK           
    Bartek Gonder            Gimnazjum nr 18 im.  G18       1412         NKL-bPK           
    Jakub Guc                Gimnazjum nr 18 im.  G18       1398         NKL-bPK           
    Krzysztof Pydys          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1386         NKL-bPK           
    Filip Wilkolaski         Gimnazjum nr 18 im.  G18                    NKL-bPK           
    Kamil Szewczak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19       344          NKL-bPK           
    Wiktor Matwiejuk         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1448         NKL-bPK           
    Maksymilian Styzej       Gimnazjum i Liceum i SOB       1768         NKL-bPK           
    Grzegorz Adamek          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1403         NKL-bPK           
    Wiktor Dymowicz          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1385         NKL-bPK           
    Jakub Konowalek          Gimnazjum nr 18 im.  G18       1389         NKL-bPK           
    Pawel Kot                Gimnazjum nr 18 im.  G18       1382         NKL-bPK           
    Kamil Marmucki           Gimnazjum nr 18 im.  G18       1406         NKL-bPK           
    Kamil Matyjaszczyk       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1401         NKL-bPK           
    Jakub Kimak              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1418         NKL-bPK           
    Jakub Widz               ZS nr 12 Lublin      ZS12      1546         NKL-bPK           
    Daniel Grzegorczyk       Gimnazjum nr 18 im.  G18       1402         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M LIC       1.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB       940              11.09  +      0.00
  2.Karol Werens             III Liceum Ogólnoszt 3LO       642              11.34  +      0.25
  3.Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1128             12.22  +      1.13
  4.Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB       198              12.33  +      1.24
  5.Arkadiusz Uba            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1677             12.56  +      1.47
  6.Jakub Kozlowicz          III Liceum Ogólnoszt 3LO       1678             13.18  +      2.09
  7.Mikolaj Widz             Gimnazjum i Liceum i SOB       667              13.20  +      2.11
  8.Michal Oleksak           Gimnazjum i Liceum i SOB       941              13.21  +      2.12
  9.Hubert Palka             III Liceum Ogólnoszt 3LO       890              13.36  +      2.27
 10.Michal Krzyszczak        III Liceum Ogólnoszt 3LO       887              13.42  +      2.33
 11.Aleksander Orlik         Gimnazjum i Liceum i SOB       669              14.01  +      2.52
 12.Jakub Wozny              III Liceum Ogólnoszt 3LO       1673             14.30  +      3.21
 12.Maciej Fodemski          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1505             14.30  +      3.21
 14.Marek Krzyszczak         III Liceum Ogólnoszt 3LO       1675             14.36  +      3.27
 15.Mikolaj Sujka            III Liceum Ogólnoszt 3LO       1676             15.03  +      3.54
 16.Przemyslaw Toc           III Liceum Ogólnoszt 3LO       893              15.45  +      4.36
 17.Serafin Saj              Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1440             16.05  +      4.56
 18.Wojciech Bubczyk         III Liceum Ogólnoszt 3LO                        16.35  +      5.26
 19.Jakub Wójtowicz          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1555             17.11  +      6.02
 20.Maciej Kurz              III Liceum Ogólnoszt 3LO       1674             17.34  +      6.25
 21.Gabriel Charytanowicz    Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ    1439             18.06  +      6.57
 22.Jakub Trzesniewski       III Liceum Ogólnoszt 3LO       1679             20.23  +      9.14
 23.Aleksander Adamczewski   Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1507             24.32  +     13.23
 24.Jakub Czerniec           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1508             27.02  +     15.53
    Michal Jaskula           XIX LO im. Marii i J 19LO      1694         NKL-bPK           
    Kamil Sokolowski         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1504         NKL-bPK           
    Artur Radwanski          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ                 NKL-bPK           
    Oliwier Drozdziel        XIX LO im. Marii i J 19LO      1695         NKL-bPK           
    Jakub Krawczyk           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1503         NKL-bPK           
    Karol Pieszko            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM    1499         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP        1.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dawid Kamieniecki        Szkola Podstawowa nr SP30      1598              9.45  +      0.00
  2.Kacper Wilk              Szkola Podstawowa nr SP30      753              10.29  +      0.44
  3.Jakub Jankowski          Szkola Podstawowa nr SP40      1049             11.07  +      1.22
  4.Michal Meksula           Szkola Podstawowa nr SP22      1026             11.09  +      1.24
  5.Dominik Kwiecien         ZS nr 12 Lublin      ZS12      1548             11.57  +      2.12
  6.Jakub Nowakowski         Szkola Podstawowa nr SP40      1051             12.04  +      2.19
  7.Mateusz Wolski           Szkola Podstawowa nr SP40      1060             12.25  +      2.40
  8.Ignacy Szczesniak        Szkola Podstawowa nr SP22      1035             12.29  +      2.44
  9.Adam Zak                 ZS nr 12 Lublin      ZS12      1552             12.33  +      2.48
 10.Jakub Szymaniak          Szkola Podstawowa nr SP30      1605             12.37  +      2.52
 11.Pawel Urban              ZS nr 12 Lublin      ZS12      1551             12.38  +      2.53
 12.Kamil Mazur              Szkola Podstawowa nr SP40      1058             12.49  +      3.04
 13.Jakub Kusmirek           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1549             13.00  +      3.15
 14.Hubert Luszczew          Szkola Podstawowa nr SP46      610              13.01  +      3.16
 15.Szymon Suszek            Szkola Podstawowa nr SP30      1607             13.05  +      3.20
 16.Michal Kosobucki         Szkola Podstawowa nr SP22      1022             13.16  +      3.31
 16.Jaroslaw Orgasinski      Szkola Podstawowa nr SP40      1617             13.16  +      3.31
 18.Dominik Martyna          Szkola Podstawowa nr SP22      922              13.28  +      3.43
 19.Maksymilian Nowak        Szkola Podstawowa nr SP46      602              13.38  +      3.53
 20.Dominik Ladniak          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1547             13.43  +      3.58
 21.Lukasz Golijanek         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1116             13.44  +      3.59
 22.Adrian Wiszniowski       Szkola Podstawowa nr SP46      608              14.06  +      4.21
 23.Jakub Kontek             ZS nr 12 Lublin      ZS12      1554             14.31  +      4.46
 24.Kacper Jeziorowski       Szkola Podstawowa nr SP21      760              14.38  +      4.53
 25.Natanael Wójcik          Szkola Podstawowa nr SP30      1599             14.56  +      5.11
 26.Krzysztof Bartnik        Szkola Podstawowa nr SP46      1711             15.04  +      5.19
 27.Dawid Manka              Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1109             15.08  +      5.23
 28.Antoni Bartoszek         Szkola Podstawowa nr SP40      1050             15.39  +      5.54
 29.Igor Pieczkowski         Szkola Podstawowa nr SP30      1600             15.41  +      5.56
 29.Maciej Podolski          ZS nr 12 Lublin      ZS12      1550             15.41  +      5.56
 31.Igor Juraszewski         Szkola Podstawowa nr SP34      347              16.06  +      6.21
 32.Tymoteusz Zurawski       ZS nr 12 Lublin      ZS12      1272             16.30  +      6.45
 33.Ksawery Lisicki          Szkola Podstawowa nr SP22      926              16.45  +      7.00
 34.Pawel Wójcik             Szkola Podstawowa nr SP30      1325             16.47  +      7.02
 34.Fabian Kostrzewski       Szkola Podstawowa nr SP46      1710             16.47  +      7.02
 36.Hubert Brejnak           Szkola Podstawowa nr SP30      1102             17.02  +      7.17
 37.Krzysztof Lewczyk        ZS nr 12 Lublin      ZS12      804              17.11  +      7.26
 38.Damian Kursa             Szkola Podstawowa nr SP22      1038             17.45  +      8.00
 39.Gabriel Trancygier       Szkola Podstawowa nr SP30      742              17.49  +      8.04
 40.Jakub Jarco              Szkola Podstawowa nr SP22      1021             19.03  +      9.18
 41.Kacper Sloboda           Szkola Podstawowa nr SP22      1030             19.11  +      9.26
 42.Adam Filiks              Szkola Podstawowa nr SP22      1690             19.27  +      9.42
 43.Jakub Skalecki           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1553             19.38  +      9.53
 44.Mateusz Zwolski          Szkola Podstawowa nr SP22      929              20.26  +     10.41
 45.Maciej Adamczuk          Szkola Podstawowa nr SP46      1725             20.35  +     10.50
 46.Mateusz Giezek           Szkola Podstawowa nr SP22      1317             20.49  +     11.04
 47.Bartosz Tyburek          Szkola Podstawowa nr SP22      1036             21.12  +     11.27
 48.Szymon Dudziak           ZS nr 12 Lublin      ZS12      1515             21.34  +     11.49
 49.Milosz Górka             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ      1212             21.49  +     12.04
 50.Michal Kierepka          Szkola Podstawowa nr SP30      1592             21.59  +     12.14
 51.Szymon Kwiatkowski       Szkola Podstawowa nr SP30      1594             22.23  +     12.38
 52.Cezary Skoczylas         Szkola Podstawowa nr SP46      1713             22.35  +     12.50
 53.Olaf Domagala            Szkola Podstawowa nr SP30      1603             23.24  +     13.39
 54.Hubert Sliwinski         Szkola Podstawowa nr SP30      1596             23.41  +     13.56
 55.Karol Pogonowski         Szkola Podstawowa nr SP30      1597             25.18  +     15.33
 56.Leon Szymczyk            Szkola Podstawowa nr SP46      604              25.55  +     16.10
 57.Oskar Jeziorowski        Szkola Podstawowa nr SP22      1687             25.56  +     16.11
 58.Beniamin Tomaszewski     Szkola Podstawowa nr SP30      1601             26.04  +     16.19
 59.Milosz Domagalski        Szkola Podstawowa nr SP22      1689             26.24  +     16.39
 60.Patryk Pilat             Szkola Podstawowa nr SP46      1719             27.21  +     17.36
 61.Jakub Honzel             Szkola Podstawowa nr SP30                       27.26  +     17.41
 62.Aleksander Kawecki       Szkola Podstawowa nr SP46      1723             27.27  +     17.42
 63.Damian Chmiel            Szkola Podstawowa nr SP46      607              28.08  +     18.23
 64.Szymon Iwaszko           Szkola Podstawowa nr SP22      1020             29.40  +     19.55
 65.Krystian Rasinski        Szkola Podstawowa nr SP30      1602             30.24  +     20.39
 66.Filip Wodnicki           Szkola Podstawowa nr SP30      1606             32.01  +     22.16
 67.Jakub Kucaba             Szkola Podstawowa nr SP46      1724             32.13  +     22.28
 68.Dawid Maligranda         Szkola Podstawowa nr SP46      600              42.42  +     32.57
    Filip Rowinski           Szkola Podstawowa nr SP22      1029         NKL-bPK           
    Wiktor Budzynski         Szkola Podstawowa nr SP30      1591         NKL-bPK           
    Michal Winiarski         Szkola Podstawowa nr SP30      1595         NKL-bPK           
    Filip Sowinski           Szkola Podstawowa nr SP46      1717         NKL-bPK           
    Jakub Wezgraj            Szkola Podstawowa nr SP46      1718         NKL-bPK           
    Aleksander Zienkiewicz   ZS nr 12 Lublin      ZS12      761          NKL-bPK           
    Przemyslaw Soldek        Szkola Podstawowa nr SP22      1648         NKL-bPK           
    Irwin Luszczew           Szkola Podstawowa nr SP46      1721         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        2.0km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patryk Niedzwiecki       KU AZS UP LUBLIN     UP        1451             11.10  +      0.00
  2.Konrad Pietrzak          bdow WB              bdowWB                     11.24  +      0.14
  3.Bartlomiej Oswit         bdow WB              bdowWB                     11.59  +      0.49
  4.Jaroslaw Parys           1 bz Chelm           1bz       1680             12.56  +      1.46
  5.Slawomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR       346              15.15  +      4.05
  6.Piotr Kozlowski          bdow WB              bdowWB                     15.17  +      4.07
  7.Kamil Bogusz             1 bz Chelm           1bz       1681             15.54  +      4.44
  8.Robert Duchnicki         1 bz Chelm           1bz       1684             17.11  +      6.01
  9.Renata Podlaska          bdow WB              bdowWB                     17.51  +      6.41
 10.Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                       18.10  +      7.00
 11.Justyna Bogucka          bdow WB              bdowWB                     22.19  +     11.09
 12.Artur Majek              1 bz Chelm           1bz       1683             22.24  +     11.14
 13.Piotr Madejek            1 bz Chelm           1bz       1682             23.51  +     12.41
 14.Michal Poplawski         KU AZS UP LUBLIN     UP        1652             32.27  +     21.17
    Michal Basaj             1 bz Chelm           1bz       1685         NKL-bPK           
    Kamil Luszczuk           1 bz Chelm           1bz                    NKL-bPK