Końcowe wyniki zawodów                                                     2016-06-13 14:46:58
                               X Szkolne Mistrzostwa - IV RUNDA
===HSMTeam======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K GIM       1.9km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Barbara Krupska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  421              12.45  +      0.00
  2.Waleria Klapiszewska     ZS nr 12 Lublin      ZS12    1074             12.59  +      0.14
  3.Paulina Nowacka          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     711              13.03  +      0.18
  4.Ewa Suwala               Gimnazjum nr 19 w Lu G19     713              13.06  +      0.21
  5.Emilia Jakubaszek        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     345              13.27  +      0.42
  6.Kamila Zgrzebnicka       Gimnazjum nr 19 w Lu G19     712              13.41  +      0.56
  7.Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB     938              13.47  +      1.02
  8.Natalia Frejer           ZS nr 12 Lublin      ZS12    815              13.50  +      1.05
  9.Natalia Tomasiak         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    953              14.08  +      1.23
 10.Agata Wójtowicz          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    277              14.09  +      1.24
 11.Natalia Falkowicz        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     27               14.18  +      1.33
 12.Wiktoria Kedra           ZS nr 12 Lublin      ZS12    1334             14.36  +      1.51
 13.Wiktoria Sokól           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     33               14.48  +      2.03
 14.Ola Swiderska            Gimnazjum nr 19 w Lu G19     340              15.07  +      2.22
 15.Oliwia Wójcicka          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1240             15.13  +      2.28
 16.Nina Busz                Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  846              15.33  +      2.48
 17.Marysia Persona          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     30               15.46  +      3.01
 18.Katarzyna Karczmrz       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  848              16.02  +      3.17
 19.Katarzyna Wójtowicz      Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1120             16.34  +      3.49
 20.Zuzanna Poleszak         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  852              16.55  +      4.10
 21.Katarzyna Pludowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18     967              16.59  +      4.14
 22.Patrycja Pazdzierska     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  853              17.28  +      4.43
 23.Ola Jakubaszek           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     26               18.02  +      5.17
 24.Edyta Zan                Gimnazjum nr 18 im.  G18     981              18.24  +      5.39
 25.Agata Mazur              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     714              18.41  +      5.56
 26.Anna Mikitka             Gimnazjum nr 18 im.  G18     980              19.02  +      6.17
 27.Natalia Binieda          Gimnazjum i Liceum i SOB     338              19.13  +      6.28
 28.Alicja Sadowska          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1241             19.30  +      6.45
 29.Adrianna Porebska        Gimnazjum i Liceum i SOB     1343             19.47  +      7.02
 29.Martyna Gryka            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    952              19.47  +      7.02
 31.Roksana Lysiak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     341              19.59  +      7.14
 32.Kamila Chojnacka         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    965              20.33  +      7.48
 33.Malgorzata Homenda       Gimnazjum i Liceum i SOB     1233             21.04  +      8.19
 34.Julianna Bernat          Gimnazjum nr 18 im.  G18     982              22.21  +      9.36
 35.Paulina Soczynska        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    950              23.39  +     10.54
 36.Weronika Skoczylas       Gimnazjum nr 18 im.  G18     974              24.03  +     11.18
 37.Zuzanna Murat            Gimnazjum nr 18 im.  G18     971              24.08  +     11.23
 38.Alicja Wierzbicka        Gimnazjum i Liceum i SOB     1346             25.21  +     12.36
 39.Julia Milczarek          Gimnazjum nr 18 im.  G18     973              26.14  +     13.29
 40.Julia Majak              Gimnazjum nr 18 im.  G18     984              26.28  +     13.43
 41.Julia Kowalska           Gimnazjum nr 18 im.  G18     983              26.52  +     14.07
 42.Marcelina Stasiak        Gimnazjum nr 18 im.  G18     972              28.37  +     15.52
 43.Marta Wojtowicz          Gimnazjum i Liceum i SOB     1347             28.46  +     16.01
 44.Agata Rusinek            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1349             28.54  +     16.09
 45.Jurkowska Aleksandra     ZS nr 12 Lublin      ZS12    1271             33.39  +     20.54
 46.Agata Tomasik            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1352             68.28  +     55.43
 
Końcowe wyniki zawodów: K LIC       2.1km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marlena Jonasz           III Liceum Ogólnoszt 3LO     869              13.04  +      0.00
  2.Agata Mostowska          III Liceum Ogólnoszt 3LO     627              13.45  +      0.41
  3.Weronika Kolodziej       III Liceum Ogólnoszt 3LO     876              14.13  +      1.09
  4.Julia Giszczak           III Liceum Ogólnoszt 3LO     873              14.19  +      1.15
  5.Sandra Filipiuk          III Liceum Ogólnoszt 3LO     871              14.33  +      1.29
  6.Anna Pietron             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1304             15.13  +      2.09
  7.Paulina Gap              XIX LO im. Marii i J 19LO    934              15.34  +      2.30
  8.Natalia Pasternak        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1308             15.52  +      2.48
  9.Olga Chwedoruk           III Liceum Ogólnoszt 3LO     637              16.34  +      3.30
 10.Anna Siczek              III Liceum Ogólnoszt 3LO     877              16.49  +      3.45
 11.Patrycja Klapec          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1185             17.23  +      4.19
 12.Anna Bialecka            III Liceum Ogólnoszt 3LO     870              17.37  +      4.33
 13.Marta Makiejów           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  788              19.06  +      6.02
 14.Iga Luczkowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO     629              19.29  +      6.25
 15.Weronika Wójcik          III Liceum Ogólnoszt 3LO     879              20.30  +      7.26
 16.Katarzyna Zygo           XIX LO im. Marii i J 19LO    935              20.31  +      7.27
 17.Sylwia Najda             III Liceum Ogólnoszt 3LO     878              20.49  +      7.45
 18.Kasia Pysniak            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1305             21.54  +      8.50
 19.Julia Kuc                Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  800              22.39  +      9.35
 20.Sylwia Bialkowska        III Liceum Ogólnoszt 3LO     872              23.54  +     10.50
 21.Martyna Michalak         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1195             24.32  +     11.28
 22.Natalia Pochwatka        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1313             25.06  +     12.02
 23.Ewelina Michalak         III Liceum Ogólnoszt 3LO     630              25.39  +     12.35
 24.Barbara Panasiuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO     628              27.57  +     14.53
 25.Kamila Pyc               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1315             28.06  +     15.02
 26.Karolina Póltorak        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  790              31.53  +     18.49
 27.Dominika Wronska         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1314             33.55  +     20.51
    Olga Kuniewicz           III Liceum Ogólnoszt 3LO     636          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K SP        1.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pola Cieplak             ZS nr 12 Lublin      ZS12    1265             11.03  +      0.00
  2.Malgorzata Gazda         Szkola Podstawowa nr SP10    348              11.42  +      0.39
  3.Ola Klimczuk             Szkola Podstawowa nr SP10    350              13.12  +      2.09
  4.Katarzyna Jemielniak     Szkola Podstawowa nr SP10    357              14.28  +      3.25
  5.Klaudia Wozniak vel WójcikSzkola Podstawowa nr SP22    928              14.59  +      3.56
  6.Julia Wyrwas             Szkola Podstawowa nr SP30    654              15.50  +      4.47
  7.Julia Mróz               Szkola Podstawowa nr SP30    735              16.06  +      5.03
  8.Martyna Sprawka          Szkola Podstawowa nr SP30    738              16.09  +      5.06
  9.Dominika Drela           Szkola Podstawowa nr SP30    389              16.10  +      5.07
 10.Zuzanna Zarosa           ZS nr 12 Lublin      ZS12    1133             16.30  +      5.27
 11.Wiktoria Kulaga          Szkola Podstawowa nr SP22    1042             17.02  +      5.59
 12.Julia Stelmaszczuk       Szkola Podstawowa nr SP22    916              17.08  +      6.05
 13.Klaudia Butryn           Szkola Podstawowa nr SP30                     17.14  +      6.11
 14.Dorota Winiarz           Szkola Podstawowa nr SP30    656              17.16  +      6.13
 15.Julia Gwiazdowska        ZS nr 12 Lublin      ZS12    1089             17.17  +      6.14
 16.Natalia Stanczak         Szkola Podstawowa nr SP22    1034             17.48  +      6.45
 17.Roksana Warda            ZS nr 12 Lublin      ZS12    728              17.53  +      6.50
 18.Marta Niedzwiadek        Szkola Podstawowa nr SP30    1099             18.00  +      6.57
 19.Marcelina Szczesniak     Szkola Podstawowa nr SP22    917              18.06  +      7.03
 20.Alicja Zachwatowicz      Szkola Podstawowa nr SP10    354              18.15  +      7.12
 21.Zuzanna Pomorska         Szkola Podstawowa nr SP30    734              18.21  +      7.18
 22.Anna Kolibska            Szkola Podstawowa nr SP30    1320             18.41  +      7.38
 23.Kaja Fraczek             Szkola Podstawowa nr SP22    1318             18.51  +      7.48
 24.Emilia Smolenska         Szkola Podstawowa nr SP22    914              18.53  +      7.50
 25.Kamila Kucharzyk         Szkola Podstawowa nr SP10    858              19.00  +      7.57
 26.Gabriela Kwiatosz        Szkola Podstawowa nr SP30    1091             19.09  +      8.06
 27.Klaudia Muszynska        Szkola Podstawowa nr SP30    1095             19.16  +      8.13
 28.Wiktoria Sieron          Szkola Podstawowa nr SP22    912              19.44  +      8.41
 29.Ada Pomaranska           Szkola Podstawowa nr SP22    1027             19.59  +      8.56
 30.Joanna Lipska            Szkola Podstawowa nr SP22    1040             20.04  +      9.01
 31.Klaudia Iwanowska        Szkola Podstawowa nr SP22    921              20.05  +      9.02
 32.Aleksandra Marciniak     Szkola Podstawowa nr SP22    927              20.21  +      9.18
 32.Daria Sokolowska         Szkola Podstawowa nr SP22    915              20.21  +      9.18
 34.Kamila Wozniak           Szkola Podstawowa nr SP10    1208             20.22  +      9.19
 35.Marika Gawralidis        Szkola Podstawowa nr SP22    1039             20.33  +      9.30
 36.Martyna Kurzyna          Szkola Podstawowa nr SP22    930              20.40  +      9.37
 37.Martyna Pojeta           Szkola Podstawowa nr SP30    1215             20.57  +      9.54
 38.Julia Zarzeczna          Szkola Podstawowa nr SP22    1037             22.02  +     10.59
 39.Ewelina Soltys           Szkola Podstawowa nr SP22    1032             22.08  +     11.05
 40.Maja Frankiewicz         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1267             22.45  +     11.42
 41.Karolina Chemperek       ZS nr 12 Lublin      ZS12    1087             22.52  +     11.49
 42.Marika Brzeszczak        Szkola Podstawowa nr SP22    1041             23.12  +     12.09
 43.Aleksandra Kostyla       Szkola Podstawowa nr SP22    1023             24.11  +     13.08
 44.Emilia Wojniak           Szkola Podstawowa nr SP30    1093             24.13  +     13.10
 45.Julia Saladonis          Szkola Podstawowa nr SP22    923              24.36  +     13.33
 46.Pola Glebocka            Szkola Podstawowa nr SP30    1216             24.37  +     13.34
 47.Urszula Soltys           Szkola Podstawowa nr SP22    1031             24.52  +     13.49
 48.Julia Jedlinska          Szkola Podstawowa nr SP22    901              25.05  +     14.02
 49.Malgosia Podkanska       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1117             26.49  +     15.46
 50.Anna Fajgielska          Szkola Podstawowa nr SP10    353              29.53  +     18.50
 51.Karolina Jemielniak      Szkola Podstawowa nr SP10    358              31.26  +     20.23
 52.Aleksandra Pawlak        Szkola Podstawowa nr SP30    1092             31.43  +     20.40
 53.Estera Ostrzyzek         Szkola Podstawowa nr SP30                     32.39  +     21.36
 54.Oliwia Dadej             Szkola Podstawowa nr SP30    1213             33.02  +     21.59
 55.Ewa Górska               ZS nr 12 Lublin      ZS12    1327             35.54  +     24.51
 56.Konstancja Pawluk        Szkola Podstawowa nr SP22    907              38.43  +     27.40
 57.Kinga Jaskula            Szkola Podstawowa nr SP30    1098             38.56  +     27.53
 58.Izabela Krzysiak         Szkola Podstawowa nr SP22    903              40.48  +     29.45
 59.Karolina Hunek           Szkola Podstawowa nr SP22    900              41.51  +     30.48
 60.Joanna Kaminska          Szkola Podstawowa nr SP22    902              42.41  +     31.38
 61.Wiktoria Wnuczek         Szkola Podstawowa nr SP22    920              45.45  +     34.42
 62.Gabriela Popiolek        Szkola Podstawowa nr SP22    910              56.42  +     45.39
    Katarzyna Kowalska       Szkola Podstawowa nr SP22    1024         NKL-bPK           
    Martyna Górska           Szkola Podstawowa nr SP10    616          NKL-bPK           
    Natalia Marucha          Szkola Podstawowa nr SP30    1097         NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M GIM       2.3km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB     479              12.05  +      0.00
  2.Klaudiusz Praczyk        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1251             12.13  +      0.08
  3.Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB     489              12.25  +      0.20
  4.Lubomir Ziólek           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    550              12.30  +      0.25
  5.Jakub Wójtowicz          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  1355             13.24  +      1.19
  6.Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB     482              14.07  +      2.02
  7.Adrian Michna            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1333             14.16  +      2.11
  8.Filip Telenda            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1164             14.29  +      2.24
  9.Jakub Kolodziej          Gimnazjum i Liceum i SOB     1338             15.22  +      3.17
 10.Jakub Furdel             ZS nr 12 Lublin      ZS12    823              15.58  +      3.53
 11.Pawel Mazur              Gimnazjum nr 18 im.  G18     1252             16.28  +      4.23
 12.Blazej Wilkolawski       Gimnazjum nr 18 im.  G18     1247             16.43  +      4.38
 13.Michal Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     719              17.35  +      5.30
 14.Hubert Szewczuk          ZS nr 12 Lublin      ZS12    822              17.36  +      5.31
 15.Kamil Sipta              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     717              17.42  +      5.37
 16.Michal Widlo             Gimnazjum nr 18 im.  G18     1169             17.51  +      5.46
 17.Arkadiusz Seroka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     720              17.56  +      5.51
 18.Bojanowski Jakub         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1071             17.58  +      5.53
 19.Marcel Kowalczyk         Gimnazjum i Liceum i SOB     1340             18.31  +      6.26
 20.Tobiasz Galinski         ZS nr 12 Lublin      ZS12                     18.35  +      6.30
 21.Karol Paradowski         Gimnazjum i Liceum i SOB                      18.39  +      6.34
 22.Krzysztof Jastrzebski    Gimnazjum nr 18 im.  G18     1350             19.01  +      6.56
 23.Jakub Ziólkowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1331             19.06  +      7.01
 24.Michal Drewniak          Gimnazjum nr 16      G16     1105             19.17  +      7.12
 25.Jakub Mazurek            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1007             19.27  +      7.22
 26.Wojciech Gajda           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1123             19.44  +      7.39
 27.Mateusz Dudziak          ZS nr 12 Lublin      ZS12    821              20.46  +      8.41
 28.Lukasz Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     34               21.22  +      9.17
 29.Maciej Miller            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1167             21.33  +      9.28
 30.Jan Mazur                Gimnazjum nr 18 im.  G18     1351             21.36  +      9.31
 31.Dawid Dylon              Gimnazjum i Liceum i SOB     1336             21.39  +      9.34
 32.Kuba Rzepecki            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1245             22.05  +     10.00
 33.Tymoteusz Lech           Gimnazjum i Liceum i SOB     1342             22.25  +     10.20
 34.Jakub Skrzypek           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1005             22.26  +     10.21
 35.Ziemowit Chursan         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1003             22.30  +     10.25
 36.Oleg Gruczol             Gimnazjum nr 18 im.  G18     993              25.48  +     13.43
 37.Filip Zaborski           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1004             26.35  +     14.30
 38.Maciej Koszalka          Gimnazjum i Liceum i SOB     1339             29.33  +     17.28
 39.Piotr Orzedala           ZS nr 12 Lublin      ZS12                     32.22  +     20.17
 40.Andrzej Moryl            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1335             37.36  +     25.31
 41.Grzegorz Lakutowicz      Gimnazjum nr 18 im.  G18     1175             48.27  +     36.22
 42.Milosz Józefaciuk        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1176             72.26  +     60.21
    Szymon Kuna              Gimnazjum i Liceum i SOB     1341         NKL-bPK           
    Milosz Komada            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1354         NKL-bPK           
    Hubert Zajac             Gimnazjum nr 18 im.  G18     1348         NKL-bPK           
    Michal Serwa             Gimnazjum i Liceum i SOB     1344         NKL-bPK           
    Mateusz Bednarz          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1166         NKL-bPK           
    Radoslaw Nadzieja        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1248         NKL-bPK           
    Mateusz Talarko          Gimnazjum nr 18 im.  G18     995          NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M LIC       2.6km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO     1128             12.03  +      0.00
  2.Aleksander Orlik         Gimnazjum i Liceum i SOB     669              12.26  +      0.23
  3.Mikolaj Widz             Gimnazjum i Liceum i SOB     667              12.30  +      0.27
  4.Michal Oleksak           Gimnazjum i Liceum i SOB     941              13.19  +      1.16
  5.Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB     940              13.27  +      1.24
  6.Karol Werens             III Liceum Ogólnoszt 3LO     642              14.00  +      1.57
  7.Jan Siczek               III Liceum Ogólnoszt 3LO     1235             14.25  +      2.22
  8.Michal Dwornicki         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  767              14.49  +      2.46
  9.Jan Krawczyk             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  768              15.14  +      3.11
 10.Mateusz Adamczuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO     886              15.31  +      3.28
 11.Stanislaw Kasprzak       III Liceum Ogólnoszt 3LO                      15.34  +      3.31
 12.Przemyslaw Totc          III Liceum Ogólnoszt 3LO     893              16.59  +      4.56
 13.Hubert Palka             III Liceum Ogólnoszt 3LO     890              19.12  +      7.09
 14.Sebastian Grabos         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  764              19.44  +      7.41
 15.Adam Nadbrzeski          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  811              20.09  +      8.06
 16.Bartosz Oklinski         III Liceum Ogólnoszt 3LO                      21.13  +      9.10
 17.Jakub Lipiec             III Liceum Ogólnoszt 3LO     641              21.18  +      9.15
 18.Bartlomiej Ostrowski     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  765              21.47  +      9.44
 19.Lukasz Pyszniak          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  766              22.42  +     10.39
 20.Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB     198              26.50  +     14.47
    Kacper Filonczuk         Zespól Szkól Budowla LBUD                 NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M S         3.0km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzysztof Jarecki        Indywidualnie        IND                      17.34  +      0.00
  2.Graham Moon-Zalewska     Indywidualnie        IND                      17.43  +      0.09
 
Końcowe wyniki zawodów: M SP        1.9km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Górski            Szkola Podstawowa nr SP10    859              11.01  +      0.00
  2.Maciej Wisowski          Szkola Podstawowa nr SP30    751              11.57  +      0.56
  3.Michal Pula              Szkola Podstawowa nr SP30    741              12.05  +      1.04
  4.Piotr Ulanowicz          Szkola Podstawowa nr SP30    653              13.00  +      1.59
  5.Krystian Skobel          Szkola Podstawowa nr SP30    748              13.08  +      2.07
  6.Kajetan Szczesniak       Szkola Podstawowa nr SP22    1035             13.24  +      2.23
  7.Michal Meksula           Szkola Podstawowa nr SP22    1026             13.48  +      2.47
  8.Piotr Pawlowski          Szkola Podstawowa nr SP10    366              13.59  +      2.58
  9.Maciej Kolkowicz         Szkola Podstawowa nr SP30    740              14.08  +      3.07
 10.Dominik Martyna          Szkola Podstawowa nr SP22    922              14.41  +      3.40
 11.Jakub Cristôvao          Szkola Podstawowa nr SP22    896              14.49  +      3.48
 12.Szymon Nowak             Szkola Podstawowa nr SP30    1101             14.54  +      3.53
 13.Wiktor Trancygier        Szkola Podstawowa nr SP30    742              14.58  +      3.57
 14.Milosz Górka             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1212             15.02  +      4.01
 15.Maksymilian Próchniak    Szkola Podstawowa nr SP22    1028             15.16  +      4.15
 16.Jakub Dobrowolski        Szkola Podstawowa nr SP6                      15.26  +      4.25
 17.Michal Chmielewski       Szkola Podstawowa nr SP10    363              15.42  +      4.41
 18.Michal Broniek           Szkola Podstawowa nr SP10    864              16.19  +      5.18
 19.Kamil Celinski           Szkola Podstawowa nr SP10    364              16.31  +      5.30
 20.Maciej Medrek            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1328             16.43  +      5.42
 21.Hubert Zmuda             Szkola Podstawowa nr SP10    1303             16.49  +      5.48
 22.Filip Kowalik            Szkola Podstawowa nr SP10    370              17.00  +      5.59
 23.Hubert Brejnak           Szkola Podstawowa nr SP30    1102             17.16  +      6.15
 24.Dominik Tychmanowicz     Szkola Podstawowa nr SP10    362              17.38  +      6.37
 24.Mikolaj Zysko            ZS nr 12 Lublin      ZS12    762              17.38  +      6.37
 26.Michal Kosobucki         Szkola Podstawowa nr SP22    1022             17.55  +      6.54
 27.Kacper Wilk              Szkola Podstawowa nr SP30    753              18.15  +      7.14
 28.Maciej Mrozek            Szkola Podstawowa nr SP10    365              18.22  +      7.21
 29.Aleksander Zienkiewicz   ZS nr 12 Lublin      ZS12    761              18.47  +      7.46
 30.Mateusz Wojdak           ZS nr 12 Lublin      ZS12    759              18.48  +      7.47
 31.Pawel Wójcik             Szkola Podstawowa nr SP30    1325             19.07  +      8.06
 32.Bartosz Tyburek          Szkola Podstawowa nr SP22    1036             19.23  +      8.22
 33.Beniamin Skwarek         Szkola Podstawowa nr SP22    913              19.24  +      8.23
 34.Szymon Suszek            Szkola Podstawowa nr SP30    1322             19.46  +      8.45
 35.Jakub Szymaniak          Szkola Podstawowa nr SP30    1323             19.47  +      8.46
 36.Krzysztof Paluch         Szkola Podstawowa nr SP22    906              19.57  +      8.56
 37.Maciej Jamiolkowski      Szkola Podstawowa nr SP30    395              20.45  +      9.44
 38.Dominik Kontek           ZS nr 12 Lublin      ZS12                     21.01  +     10.00
 39.Szymon Biszczak          Szkola Podstawowa nr SP30    1321             21.52  +     10.51
 40.Wiktor Fijalkowski       Szkola Podstawowa nr SP22    1019             23.43  +     12.42
 41.Dominik Szyszko          ZS nr 12 Lublin      ZS12    1090             24.09  +     13.08
 42.Filip Rowinski           Szkola Podstawowa nr SP22    1029             24.45  +     13.44
 43.Mateusz Giezek           Szkola Podstawowa nr SP22    1317             24.51  +     13.50
 44.Jakub Oleszczak          Szkola Podstawowa nr SP10    868              25.09  +     14.08
 45.Suszek Mateusz           ZS nr 12 Lublin      ZS12    809              26.34  +     15.33
 46.Damian Kursa             Szkola Podstawowa nr SP22    1038             27.20  +     16.19
 47.Jakub Jarco              Szkola Podstawowa nr SP22    1021             27.37  +     16.36
 48.Lukasz Golijanekj        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1116             33.43  +     22.42
 49.Maciej Paczkowski        Szkola Podstawowa nr SP22    905              38.06  +     27.05
 50.Mateusz Zwolski          Szkola Podstawowa nr SP22    929              39.04  +     28.03
 51.Maciej Policha           Szkola Podstawowa nr SP22    909              40.06  +     29.05
 52.Szymon Iwaszko           Szkola Podstawowa nr SP22    1020             42.57  +     31.56
 53.Tomasz Pruszkowski       Szkola Podstawowa nr SP22    911              51.43  +     40.42
    Jakub Nowak              ZS nr 12 Lublin      ZS12    1330         NKL-bPK           
    Kamil Krzysiak           Szkola Podstawowa nr SP22    904          NKL-bPK