Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                              2016-05-31 15:28:43
                                     X Szkolne Mistrzostwa - III Runda
===HSMTeam====================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.8km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Malgorzata Homenda                      Gimnazjum i Liceum i SOB     1233             15.46  +      0.00
  2>Julia Niezgoda                          Gimnazjum i Liceum i SOB     938              16.05  +      0.19
  3>Nina Busz                               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  846              16.35  +      0.49
  4>Wiktoria Kedra                          ZS nr 12 Lublin      ZS12                     16.40  +      0.54
  5>Patrycja Pazdzierska                    Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  853              16.50  +      1.04
  6>Oliwia Wójcicka                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1240             17.07  +      1.21
  7>Aleksandra Kulak                        Gimnazjum i Liceum i SOB     486              17.39  +      1.53
  8>Natalia Frejer                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    815              18.22  +      2.36
  9>Julia Majak                             Gimnazjum nr 18 im.  G18     984              18.25  +      2.39
 10>Ewa Suwala                              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     713              18.29  +      2.43
 11>Zuzanna Poleszak                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  852              18.47  +      3.01
 12>Wiktoria Ceglarska                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  850              19.12  +      3.26
 13>Paulina Soczynska                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ                     19.36  +      3.50
 14>Natalia Binieda                         Gimnazjum i Liceum i SOB     338              20.12  +      4.26
 15>Katarzyna Wójtowicz                     Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1120             20.14  +      4.28
 16>Paulina Nowacka                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     711              20.31  +      4.45
 17>Marysia Persona                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     30               20.44  +      4.58
 18>Kamila Zgrzebnicka                      Gimnazjum nr 19 w Lu G19     712              20.54  +      5.08
 19>Kamila Chojnacka                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    965              20.59  +      5.13
 20>Maja Jakubiec                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  763              21.24  +      5.38
 21>Martyna Gryka                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    952              21.34  +      5.48
 22>Anna Marciniak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     1206             21.38  +      5.52
 23>Alicja Sadowska                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1241             21.49  +      6.03
 24>Jurkowska Aleksandra                    ZS nr 12 Lublin      ZS12    1271             21.55  +      6.09
 25>Marcelina Stasiak                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     972              22.40  +      6.54
 26>Ewelina Kruszczynska                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19     25               23.02  +      7.16
 27>Roksana Lysiak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     341              23.47  +      8.01
 28>Sylwia Panek                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  849              23.55  +      8.09
 29>Katarzyna Pludowska                     Gimnazjum nr 18 im.  G18                      23.57  +      8.11
 30>Natalia Tomasiak                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    953              24.08  +      8.22
 31>Wiktoria Sokól                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     33               24.43  +      8.57
 32>Natalia Sikora                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1239             24.58  +      9.12
 33>Aleksandra Surman                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     977              26.13  +     10.27
 34>Ola Swiderska                           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     340              29.02  +     13.16
 35>Natalia Krukowska                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     976              29.34  +     13.48
 36>Julia Milczarek                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     973              29.47  +     14.01
 37>Zuzanna Orpik                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1236             31.44  +     15.58
 38>Wiktoria Gzik                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1237             34.01  +     18.15
 39>Zuzanna Murat                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     971              35.03  +     19.17
    Katarzyna Karczmrz                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  848          NKL-bPK           
    Olga Motyka                             Gimnazjum nr 19 w Lu G19     715          NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       1.9km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Agata Mostowska                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     627              13.45  +      0.00
  2>Olga Kuniewicz                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     636              14.28  +      0.43
  3>Sandra Filipiuk                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     871              14.36  +      0.51
  4>Kamila Szymanska                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  851              14.56  +      1.11
  5>Olga Chwedoruk                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     637              15.49  +      2.04
  6>Marlena Jonasz                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     869              17.33  +      3.48
  7>Patrycja Bromirska                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   18.18  +      4.33
  8>Anna Bialecka                           III Liceum Ogólnoszt 3LO     870              18.50  +      5.05
  9>Malwina Furgala                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   18.59  +      5.14
 10>Dominika Michalak                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   19.05  +      5.20
 11>Ola Strzelczyk                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   21.04  +      7.19
 12>Patrycja Antonczak                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1297             22.18  +      8.33
 13>Magda Wolowska                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   22.30  +      8.45
 14>Izabella Piatek                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   22.59  +      9.14
 15>Klaudia Tkaczyk                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1301             23.06  +      9.21
 16>Magdalena Brygala                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   23.20  +      9.35
 17>Ola Misztal                             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1222             23.32  +      9.47
 18>Ola Salaga                              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   25.27  +     11.42
 19>Julia Kuc                               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   26.21  +     12.36
 20>Dominika Wronska                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   27.08  +     13.23
 21>Martyna Michalak                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   28.16  +     14.31
 22>Beata Wos                               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1225             28.45  +     15.00
 23>Natalia Pochwatka                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   29.04  +     15.19
 24>Karolina Póltorak                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1223             29.14  +     15.29
 25>Katarzyna Bojarska                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   30.01  +     16.16
 26>Sylwia Janczak                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   30.13  +     16.28
 27>Anna Pietron                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   30.19  +     16.34
 28>Ola Smolinska                           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   30.31  +     16.46
 29>Joanna Poplawska                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   33.17  +     19.32
 30>Natalia Dalmata                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   35.17  +     21.32
 31>Dominika Wójcik                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   35.28  +     21.43
 32>Wioletta Malyska                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1219             36.23  +     22.38
 33>Kamila Pyc                              Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   38.18  +     24.33
 34>Klaudia Michalek                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   40.11  +     26.26
    Angelika Raczynska                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1227         NKL-bPK           
    Ola Strzelczyk                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM               NKL-bPK           
    Olga Adamek                             Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1230         NKL-bPK           
    Marlena Gregorczyk                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1228         NKL-bPK           
    Marta Makiejów                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1224         NKL-bPK           
    Emilia Rojek                            Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1229         NKL-bPK           
    Katarzyna Pysniak                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM               NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Malgorzata Gazda                        Szkola Podstawowa nr SP10    348              10.34  +      0.00
  2>Julia Gwiazdowska                       ZS nr 12 Lublin      ZS12    1089             12.12  +      1.38
  3>Malgosia Podkanska                      Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1117             12.28  +      1.54
  4>Dorota Winiarz                          Szkola Podstawowa nr SP30    656              14.19  +      3.45
  5>Pola Cieplak                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1265             14.21  +      3.47
  6>Katarzyna Jemielniak                    Szkola Podstawowa nr SP10    357              15.33  +      4.59
  7>Paulina Polonis                         Szkola Podstawowa nr SP22                     15.53  +      5.19
  8>Marta Niedzwiadek                       Szkola Podstawowa nr SP30    1099             16.14  +      5.40
  9>Alicja Zachwatowicz                     Szkola Podstawowa nr SP10    354              16.20  +      5.46
 10>Dominika Drela                          Szkola Podstawowa nr SP30    389              16.25  +      5.51
 11>Martyna Sprawka                         Szkola Podstawowa nr SP30    738              16.32  +      5.58
 12>Aleksandra Marciniak                    Szkola Podstawowa nr SP22    927              16.49  +      6.15
 13>Patrycja Skrobas                        Szkola Podstawowa nr SP40    1052             16.57  +      6.23
 14>Klaudia Wozniak vel Wójcik              Szkola Podstawowa nr SP22    928              17.14  +      6.40
 15>Emila Wojniak                           Szkola Podstawowa nr SP30    1093             17.24  +      6.50
 16>Julia Jedlinska                         Szkola Podstawowa nr SP22    901              17.29  +      6.55
 17>Agneszka Wójcik                         Szkola Podstawowa nr SP10    1210             17.35  +      7.01
 18>Alicja Karpinska                        Szkola Podstawowa nr SP22                     17.53  +      7.19
 19>Anna Klos                               Szkola Podstawowa nr SP10    866              18.03  +      7.29
 20>Ola Klimczuk                            Szkola Podstawowa nr SP10    350              18.06  +      7.32
 21>Julia Zarzeczna                         Szkola Podstawowa nr SP22    1037             18.30  +      7.56
 22>Zuzanna Pomorska                        Szkola Podstawowa nr SP30    734              18.36  +      8.02
 23>Julia Stelmaszczuk                      Szkola Podstawowa nr SP22    916              18.55  +      8.21
 24>Weronika Szymanek                       Szkola Podstawowa nr SP22                     18.59  +      8.25
 25>Wiktoria Sieron                         Szkola Podstawowa nr SP22    912              19.01  +      8.27
 26>Natalia Jarzabek                        ZS nr 12 Lublin      ZS12    1082             19.11  +      8.37
 27>Maja Borkowska                          Szkola Podstawowa nr SP30                     19.13  +      8.39
 28>Marika Gawralidis                       Szkola Podstawowa nr SP22    1039             19.15  +      8.41
 29>Julia Mróz                              Szkola Podstawowa nr SP30    735              19.18  +      8.44
 30>Kinga Soloducha                         Szkola Podstawowa nr SP10    867              19.19  +      8.45
 31>Kamila Wozniak                          Szkola Podstawowa nr SP10    1208             19.26  +      8.52
 32>Konstancja Pawluk                       Szkola Podstawowa nr SP22    907              19.28  +      8.54
 33>Emilia Smolenska                        Szkola Podstawowa nr SP22    914              19.56  +      9.22
 34>Joanna Kaminska                         Szkola Podstawowa nr SP22    902              20.01  +      9.27
 35>Gabriela Kwiatosz                       Szkola Podstawowa nr SP30    1091             20.04  +      9.30
 36>Karolina Jemielniak                     Szkola Podstawowa nr SP10    358              20.24  +      9.50
 36>Klaudia Zwolak                          Szkola Podstawowa nr SP10    1209             20.24  +      9.50
 38>Martyna Pojeta                          Szkola Podstawowa nr SP30    1215             20.33  +      9.59
 39>Wiktoria Gózdz                          Szkola Podstawowa nr SP40    1056             21.04  +     10.30
 39>Martyna Majchrzak                       Szkola Podstawowa nr SP40    1055             21.04  +     10.30
 41>Julia Saladonis                         Szkola Podstawowa nr SP22    923              21.19  +     10.45
 42>Klaudia Muszynska                       Szkola Podstawowa nr SP30    1095             21.20  +     10.46
 43>Anna Fajgielska                         Szkola Podstawowa nr SP10    353              21.26  +     10.52
 44>Anna Kolibska                           Szkola Podstawowa nr SP30                     21.40  +     11.06
 45>Wiktoria Szymanek                       Szkola Podstawowa nr SP22                     21.57  +     11.23
 46>Joanna Lipska                           Szkola Podstawowa nr SP22    1040             22.33  +     11.59
 47>Magda Gromysz                           Szkola Podstawowa nr SP22                     22.40  +     12.06
 48>Natalia Kowalczyk                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1112             22.46  +     12.12
 49>Wiktoria Kulaga                         Szkola Podstawowa nr SP22    1042             22.48  +     12.14
 50>Natalia Zajac                           Szkola Podstawowa nr SP10    349              22.54  +     12.20
 51>Kamila Kucharzyk                        Szkola Podstawowa nr SP10    858              23.15  +     12.41
 52>Klaudia Iwanowska                       Szkola Podstawowa nr SP22    921              23.20  +     12.46
 53>Natalia Marucha                         Szkola Podstawowa nr SP30    1097             23.31  +     12.57
 54>Oliwia Dadej                            Szkola Podstawowa nr SP30    1213             23.34  +     13.00
 55>Urszula Soltys                          Szkola Podstawowa nr SP22    1031             24.44  +     14.10
 56>Marika Brzeszczak                       Szkola Podstawowa nr SP22    1041             25.04  +     14.30
 57>Maja Frankiewicz                        ZS nr 12 Lublin      ZS12    1267             25.06  +     14.32
 58>Martyna Kurzyna                         Szkola Podstawowa nr SP22    930              25.20  +     14.46
 59>Aleksandra Pawlak                       Szkola Podstawowa nr SP30    1092             25.22  +     14.48
 60>Wiktoria Pludowska                      Szkola Podstawowa nr SP10    865              25.41  +     15.07
 61>Daria Sokolowska                        Szkola Podstawowa nr SP22    915              26.01  +     15.27
 61>Aleksandra Boras                        Szkola Podstawowa nr SP40    1053             26.01  +     15.27
 63>Pola Glebocka                           Szkola Podstawowa nr SP30    1216             26.08  +     15.34
 64>Kaudia Golasinska                       ZS nr 12 Lublin      ZS12    1257             26.19  +     15.45
 65>Karolina Hunek                          Szkola Podstawowa nr SP22    900              26.47  +     16.13
 66>Martyna Górska                          Szkola Podstawowa nr SP10    616              26.59  +     16.25
 67>Zuzanna Zarosa                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    1133             27.01  +     16.27
 68>Ewelina Soltys                          Szkola Podstawowa nr SP22    1032             27.14  +     16.40
 69>Karolina Chemperek                      ZS nr 12 Lublin      ZS12    1087             27.36  +     17.02
 70>Marcelina Szczesniak                    Szkola Podstawowa nr SP22    917              28.25  +     17.51
 71>Anna Banach                             Szkola Podstawowa nr SP22                     28.46  +     18.12
 72>Aleksandra Kostyla                      Szkola Podstawowa nr SP22    1023             28.49  +     18.15
 73>Kinga Jaskula                           Szkola Podstawowa nr SP30    1098             29.08  +     18.34
 74>Ada Pomaranska                          Szkola Podstawowa nr SP22                     30.02  +     19.28
 75>Amelia Spyra                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1268             30.05  +     19.31
 76>Wiktoria Wnuczek                        Szkola Podstawowa nr SP22    920              30.36  +     20.02
 77>Julia Piwnicka                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    661              31.12  +     20.38
 78>Magdalena Surdyk                        Szkola Podstawowa nr SP22                     31.24  +     20.50
 79>Agata Jeziorkowska                      Szkola Podstawowa nr SP30    1214             31.49  +     21.15
 80>Izabela Krzysiak                        Szkola Podstawowa nr SP22    903              33.06  +     22.32
 81>Katarzyna Kowalczyk                     Szkola Podstawowa nr SP22                     36.35  +     26.01
 82>Pola Kantoch                            Szkola Podstawowa nr SP22                     38.15  +     27.41
 83>Amelia Chojeta                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    963              40.20  +     29.46
    Roksana Warda                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    728          NKL-bPK           
    Marcelina Lucka                         Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Malgorzata Piotrowska                   Szkola Podstawowa nr SP22    908          NKL-bPK           
    Gabriela Popiolek                       Szkola Podstawowa nr SP22    910          NKL-bPK           
    Julia Bielak                            Szkola Podstawowa nr SP30    390          NKL-bPK           
    Julia Wyrwas                            Szkola Podstawowa nr SP30    654          NKL-bPK           
    Lucja Kedra                             ZS nr 12 Lublin      ZS12    1255         NKL-bPK           
    Natalia Grela                           Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Dominika Zdankowska                     Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K21         2.5km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Anna Wiraszka                           41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   20.40  +      0.00
  2>Dorota Zycka                            Centrum Szkolenia De CSIL                     22.05  +      1.25
  3>Ewa Skrzypiec                           WSOSP Deblin         WSOSP                    23.42  +      3.02
  4>Zaneta Chruscicka                       Centrum Szkolenia De CSIL                     23.58  +      3.18
  5>Paulina Sijewska-Gaj                    bdow WB Lublin       bdow WB                  24.59  +      4.19
  6>Katarzyna Wegiera                       LITPOLUKR Lublin     DWB                      25.56  +      5.16
  7>Aneta Gospodarek                        1 bz Chelm           1bz                      28.20  +      7.40
  8>Dominika Skrzypczak                     LITPOLUKR Lublin     DWB                      30.55  +     10.15
  9>Agnieszka Szymczak                      1 bz Chelm           1bz                      31.26  +     10.46
 10>Dominika Uraziuk                        1 bz Chelm           1bz                      33.53  +     13.13
 11>Ewelina Wolszak                         1 bz Chelm           1bz                      36.54  +     16.14
 12>Monika Skrzypek                         1 bz Chelm           1bz                      43.10  +     22.30
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       2.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Zawada                            Gimnazjum i Liceum i SOB     479              11.19  +      0.00
  2>Lubomir Ziólek                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    550              12.08  +      0.49
  3>Jakub Marcowski                         Gimnazjum i Liceum i SOB     489              12.19  +      1.00
  4>Wiktor Gogacz                           Gimnazjum i Liceum i SOB     482              12.51  +      1.32
  5>Mateusz Majcher                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1001             13.02  +      1.43
  6>Michal Drewniak                         Gimnazjum nr 16      G16     1105             13.28  +      2.09
  7>Michal Widlo                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1169             14.04  +      2.45
  8>Grzegorz Wawruch                        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1174             14.08  +      2.49
  9>Mateusz Talarko                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     995              14.10  +      2.51
 10>Adrian Manka                            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    944              14.20  +      3.01
 11>Jakub Skrzypek                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1005             14.32  +      3.13
 12>Kamil Marczynski                        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1010             14.43  +      3.24
 13>Arkadiusz Seroka                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     720              14.55  +      3.36
 14>Radoslaw Nadzieja                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     1248             15.05  +      3.46
 15>Karol Krukowski                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ                   15.16  +      3.57
 16>Klaudiusz Praczyk                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     1251             15.28  +      4.09
 17>Pawel Szerafin                          Gimnazjum i Liceum i SOB     1152             15.41  +      4.22
 18>Filip Telenda                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1164             15.45  +      4.26
 19>Wojciech Gajda                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1123             15.57  +      4.38
 20>Michal Gierszon                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     719              16.06  +      4.47
 21>Hubert Szewczuk                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    822              16.19  +      5.00
 22>Jakub Furdel                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    823              16.31  +      5.12
 23>Filip Zaborski                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1004             16.58  +      5.39
 24>Mateusz Dudziak                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    821              17.13  +      5.54
 25>Oleg Gruczol                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     993              17.16  +      5.57
 26>Ziemowit Chursan                        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1003             17.17  +      5.58
 27>Jakub Tkaczuk                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1179             17.31  +      6.12
 28>Jakub Buczek                            Gimnazjum i Liceum i SOB     480              17.56  +      6.37
 29>Krystian Ostrokulski                    Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1118             18.07  +      6.48
 30>Jakub Zdunek                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1173             19.57  +      8.38
 31>Kacper Siwek                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1242             20.17  +      8.58
 32>Blazej Wilkolawski                      Gimnazjum nr 18 im.  G18     1247             21.18  +      9.59
 33>Kuba Rzepecki                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1245             24.23  +     13.04
 34>Mateusz Derus                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1165             26.20  +     15.01
 35>Maciej Miller                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1167             31.50  +     20.31
    Pawel Mazur                             Gimnazjum nr 18 im.  G18     1252         NKL-bPK           
    Maksymilian Górczynski                  Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  803          NKL-bPK           
    Aleks Palinski                          ZS nr 12 Lublin      ZS12                 NKL-bPK           
    Mateusz Bednarz                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1166         NKL-bPK           
    Wiktor Wójcik                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1246         NKL-bPK           
    Nikodem Prokop                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  857          NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.4km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Pawelec                           Gimnazjum i Liceum i SOB     940              13.04  +      0.00
  2>Michal Oleksak                          Gimnazjum i Liceum i SOB     941              14.29  +      1.25
  3>Mikolaj Widz                            Gimnazjum i Liceum i SOB     667              14.53  +      1.49
  4>Jan Krawczyk                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  768              15.27  +      2.23
  5>Michal Krzyszczak                       III Liceum Ogólnoszt 3LO     887              15.28  +      2.24
  6>Mateusz Adamczuk                        III Liceum Ogólnoszt 3LO     886              15.30  +      2.26
  7>Andrzej Kasianiuk                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  814              16.14  +      3.10
  8>Patryk Bryda                            Zespól Szkól Budowla BUD                      16.18  +      3.14
  9>Karol Werens                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     642              16.25  +      3.21
 10>Jakub Adamczuk                          Gimnazjum i Liceum i SOB     198              17.01  +      3.57
 11>Aleksander Orlik                        Gimnazjum i Liceum i SOB     669              17.24  +      4.20
 12>Sebastian Grabos                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  764              17.46  +      4.42
 13>Mateusz Serega                          Zespól Szkól Budowla BUD                      18.20  +      5.16
 13>Damian Korcz                            Zespól Szkól Budowla BUD                      18.20  +      5.16
 15>Adam Nadbrzeski                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  811              21.42  +      8.38
 16>Michal Dwornicki                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  767              24.37  +     11.33
 17>Dawid Blazinski                         Zespól Szkól Budowla BUD                      25.32  +     12.28
 18>Lukasz Pyszniak                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  766              26.43  +     13.39
 19>Bartlomiej Ostrowski                    Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  765              28.44  +     15.40
    Mikolaj Gliwka                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM               NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        1.7km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Dobrowolski                       Szkola Podstawowa nr SP6                      12.05  +      0.00
  2>Suszek Mateusz                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    809              12.44  +      0.39
  3>Maciej Jamiolkowski                     Szkola Podstawowa nr SP30    395              13.05  +      1.00
  3>Michal Pula                             Szkola Podstawowa nr SP30    741              13.05  +      1.00
  5>Maciej Wisowski                         Szkola Podstawowa nr SP30    751              13.50  +      1.45
  6>Wiktor Trancygier                       Szkola Podstawowa nr SP30    742              14.16  +      2.11
  7>Hubert Brejnak                          Szkola Podstawowa nr SP30    1102             14.54  +      2.49
  8>Adrian Bialecki                         Szkola Podstawowa nr SP40    1061             15.07  +      3.02
  9>Mateusz Wolski                          Szkola Podstawowa nr SP40    1060             15.20  +      3.15
 10>Michal Meksula                          Szkola Podstawowa nr SP22    1026             15.25  +      3.20
 11>Tomasz Górski                           Szkola Podstawowa nr SP10    859              15.27  +      3.22
 12>Michal Broniek                          Szkola Podstawowa nr SP10    864              15.42  +      3.37
 13>Maciej Kolkowicz                        Szkola Podstawowa nr SP30    740              16.06  +      4.01
 14>Lukasz Golijanekj                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1116             16.13  +      4.08
 15>Filip Kowalik                           Szkola Podstawowa nr SP10    370              16.18  +      4.13
 16>Dominik Martyna                         Szkola Podstawowa nr SP22    922              16.22  +      4.17
 17>Mieszko Petruczynik                     Szkola Podstawowa nr SP10    617              16.25  +      4.20
 18>Szymon Suszek                           Szkola Podstawowa nr SP30                     17.09  +      5.04
 19>Maksymilian Próchniak                   Szkola Podstawowa nr SP22    1028             17.16  +      5.11
 20>Kacper Wilk                             Szkola Podstawowa nr SP30    753              17.19  +      5.14
 21>Kamil Mazur                             Szkola Podstawowa nr SP40    1058             17.41  +      5.36
 22>Szymon Nowak                            Szkola Podstawowa nr SP30    1101             17.53  +      5.48
 23>Dominik Tychmanowicz                    Szkola Podstawowa nr SP10    362              17.56  +      5.51
 23>Piotr Wójtowicz                         Szkola Podstawowa nr SP22                     17.56  +      5.51
 25>Piotr Pawlowski                         Szkola Podstawowa nr SP10    366              18.09  +      6.04
 26>Pawel Wieckowski                        Szkola Podstawowa nr SP10    1018             18.21  +      6.16
 27>Maciej Medrek                           ZS nr 12 Lublin      ZS12                     18.42  +      6.37
 28>Filip Rowinski                          Szkola Podstawowa nr SP22    1029             18.45  +      6.40
 29>Piotr Wawer                             Szkola Podstawowa nr SP30    680              19.03  +      6.58
 30>Jakub Oleszczak                         Szkola Podstawowa nr SP10    868              19.17  +      7.12
 31>Jakub Kontek                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1258             19.24  +      7.19
 32>Kamil Celinski                          Szkola Podstawowa nr SP10    364              19.37  +      7.32
 33>Krystian Skobel                         Szkola Podstawowa nr SP30    748              19.51  +      7.46
 34>Jakub Nowakowski                        Szkola Podstawowa nr SP40    1051             20.07  +      8.02
 35>Jakub Cristôvao                         Szkola Podstawowa nr SP22    896              21.10  +      9.05
 36>Oliwier Byzdra                          Szkola Podstawowa nr SP22                     21.27  +      9.22
 37>Michal Kosobucki                        Szkola Podstawowa nr SP22    1022             21.31  +      9.26
 38>Dominik Szyszko                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1090             21.35  +      9.30
 39>Michal Chmielewski                      Szkola Podstawowa nr SP10    363              21.37  +      9.32
 40>Mateusz Zwolski                         Szkola Podstawowa nr SP22    929              21.46  +      9.41
 41>Wiktor Patowski                         Szkola Podstawowa nr SP22                     21.53  +      9.48
 42>Mikolaj Zysko                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    762              22.05  +     10.00
 43>Pawel Wójcik                            Szkola Podstawowa nr SP30                     22.14  +     10.09
 44>Mateusz Wojdak                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    759              22.20  +     10.15
 45>Mateusz Giezek                          Szkola Podstawowa nr SP22                     22.21  +     10.16
 46>Damian Kursa                            Szkola Podstawowa nr SP22    1038             23.47  +     11.42
 46>Kajetan Szczesniak                      Szkola Podstawowa nr SP22    1035             23.47  +     11.42
 48>Olaf Poplawski                          Szkola Podstawowa nr SP22                     23.55  +     11.50
 49>Bartosz Tyburek                         Szkola Podstawowa nr SP22    1036             24.09  +     12.04
 50>Jakub Naja                              Szkola Podstawowa nr SP40    1059             25.10  +     13.05
 51>Aleksander Zienkiewicz                  ZS nr 12 Lublin      ZS12    761              25.33  +     13.28
 52>Kacper Sloboda                          Szkola Podstawowa nr SP22    1030             25.34  +     13.29
 53>Dawid Kot                               Szkola Podstawowa nr SP30    745              25.43  +     13.38
 54>Lukasz Grymuza                          Szkola Podstawowa nr SP22                     26.23  +     14.18
 55>Milosz Górka                            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1212             26.44  +     14.39
 56>Grzegorz Szymczyk                       Szkola Podstawowa nr SP22    918              27.04  +     14.59
 57>Hubert Radzki                           Szkola Podstawowa nr SP22                     27.49  +     15.44
 58>Marek Fraczek                           Szkola Podstawowa nr SP22    898              27.57  +     15.52
 59>Piotr Paluch                            Szkola Podstawowa nr SP22                     27.59  +     15.54
 60>Lewczyk Krzysztof                       ZS nr 12 Lublin      ZS12    804              28.05  +     16.00
 61>Kacper Lisiowski                        Szkola Podstawowa nr SP22                     28.27  +     16.22
 62>Pawel Sudul                             Szkola Podstawowa nr SP22                     30.01  +     17.56
 63>Tomasz Pruszkowski                      Szkola Podstawowa nr SP22    911              31.09  +     19.04
 64>Pawel Wac                               Szkola Podstawowa nr SP22    919              31.23  +     19.18
 65>Lukasz Jezierski                        Szkola Podstawowa nr SP30    749              31.24  +     19.19
 66>Wiktor Fijalkowski                      Szkola Podstawowa nr SP22    1019             31.25  +     19.20
 67>Beniamin Skwarek                        Szkola Podstawowa nr SP22    913              32.06  +     20.01
 68>Krzysztof Paluch                        Szkola Podstawowa nr SP22    906              32.08  +     20.03
 69>Kamil Krzysiak                          Szkola Podstawowa nr SP22    904              33.11  +     21.06
 70>Maciej Policha                          Szkola Podstawowa nr SP22    909              34.34  +     22.29
 71>Karol Grzywa                            Szkola Podstawowa nr SP22    899              34.58  +     22.53
 72>Szymon Dudziak                          ZS nr 12 Lublin      ZS12                     53.02  +     40.57
    Piotr Smolarz                           Szkola Podstawowa nr SP22    1254         NKL-bPK           
    Szymon Biszczak                         Szkola Podstawowa nr SP30                 NKL-bPK           
    Jakub Szymaniak                         Szkola Podstawowa nr SP30                 NKL-bPK           
    Adam Hassan                             Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Maciej Mrozek                           Szkola Podstawowa nr SP10    365          NKL-bPK           
    Jakub Jarco                             Szkola Podstawowa nr SP22    1021         NKL-bPK           
    Filip Wodnicki                          Szkola Podstawowa nr SP30                 NKL-bPK           
    Adrian Wozniak                          Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M21         3.0km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Konrad Koguciuk                         1 bz Chelm           1bz                      15.47  +      0.00
  2>Pawel Bolisega                          WSOSP Deblin         WSOSP                    19.34  +      3.47
  3>Dariusz Rembijewski                     1 bz Chelm           1bz                      20.47  +      5.00
  4>Jaroslaw Parys                          1 bz Chelm           1bz                      23.14  +      7.27
  5>Rafal Sliwinski                         WSOSP Deblin         WSOSP                    24.22  +      8.35
  6>Lukasz Szalachwij                       1 bz Chelm           1bz                      25.09  +      9.22
  7>Jacek Warowny                           41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   29.22  +     13.35
  8>Dominik Dobosz                          WSOSP Deblin         WSOSP                    35.25  +     19.38
    Jakub Sitek                             WSOSP Deblin         WSOSP                NKL-bPK           
    Bartlomiej Harasim                      1 bz Chelm           1bz                  NKL-bPK           
    Mariusz Paciora                         1 bz Chelm           1bz                  NKL-bPK           
    Adam Nowosad                            1 bz Chelm           1bz                  NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M30         3.1km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Lukasz Nestorowicz                      1 bz Chelm           1bz                      15.07  +      0.00
  2>Pawel Klys                              1 bz Chelm           1bz                      16.56  +      1.49
  3>Jerzy Bednarczuk                        1 bz Chelm           1bz                      17.57  +      2.50
  4>Kamil Grabos                            bdow WB Lublin       bdow WB                  18.16  +      3.09
  5>Piotr Skrzypczak                        LITPOLUKR Lublin     DWB                      19.01  +      3.54
  6>Lukasz Cwik                             41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   23.57  +      8.50
  7>Artur Osypiuk                           WSOSP Deblin         WSOSP                    29.07  +     14.00
  8>Piotr Madejek                           1 bz Chelm           1bz                      29.37  +     14.30
  9>Michal Pokraka                          41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   33.03  +     17.56
 10>Bartosz Jablonski                       41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   33.19  +     18.12
 11>Pawel Barczak                           bdow WB Lublin       bdow WB                  33.32  +     18.25
 12>Artur Blagowieszczenski                 41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   38.52  +     23.45
    Anatolii Ichenskyi                      LITPOLUKR Lublin     DWB                  NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M40         3.0km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Stanislaw Solowiej                      LITPOLUKR Lublin     DWB                      14.09  +      0.00
  2>Piotr Dobrowolski                       1 bz Chelm           1bz                      16.03  +      1.54
  3>Andrzej Rubaj                           WSOSP Deblin         WSOSP                    16.12  +      2.03
  4>Wladyslaw Swiderski                     bdow WB Lublin       bdow WB                  17.05  +      2.56
  5>Miroslaw Rogala                         WSOSP Deblin         WSOSP                    17.09  +      3.00
  6>Robert Kosonowski                       1 bdm Deblin         1bdm                     19.45  +      5.36
  7>Zbigniew Manka                          bdow WB Lublin       bdow WB                  19.52  +      5.43
  8>Graham Moon-Zalewska                    bdow WB Lublin       bdow WB                  20.36  +      6.27
  9>Jan Kukuryka                            WSOSP Deblin         WSOSP                    20.49  +      6.40
 10>Wojciech Zycki                          Centrum Szkolenia De CSIL                     21.14  +      7.05
 11>Krzysztof Jarecki                       bdow WB Lublin       bdow WB                  21.26  +      7.17
 12>Stanislaw Siedlecki                     41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   22.59  +      8.50
 13>Slawomir Adamczyk                       Centrum Szkolenia De CSIL                     24.59  +     10.50
 14>Krzysztof Baranowski                    41 Baza Lotnictwa Sz 41BLSz                   38.26  +     24.17