Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                2016-04-21 17:54:59
                             Igrzyska SP, Gimnazjada i Licealiada
===HSMTeam======================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: J SP        1.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Adam Filiks              Szkola Podstawowa nr SP22                     42.01  +      0.00
  1>Piotr Pepera             Szkola Podstawowa nr SP22                     42.01  +      0.00
  3>Kuba Gicala              Szkola Podstawowa nr SP22                     42.23  +      0.22
  4>Karolina Kopycinska      Szkola Podstawowa nr SP22                     42.25  +      0.24
  5>Maja Borowiec            Szkola Podstawowa nr SP22                     44.35  +      2.34
  6>Dorota Borkowska         Szkola Podstawowa nr SP22                     44.36  +      2.35
  7>Szymon Próchniak         Szkola Podstawowa nr SP22                     45.14  +      3.13
  8>Przemyslaw Soldek        Szkola Podstawowa nr SP22                     45.39  +      3.38
    Oskar Jeziorowski        Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Mikolaj Giezek           Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Michal Poleszak          Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
    Wiktor Szwedo            Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.7km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Barbara Krupska          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  421              14.18  +      0.00
  2>Julia Niezgoda           Gimnazjum i Liceum i SOB     938              16.24  +      2.06
  3>Alicja Solowiej          Gimnazjum nr 15      G15                      16.25  +      2.07
  4>Waleria Klapiszewska     ZS nr 12 Lublin      ZS12    1074             18.39  +      4.21
  5>Wiktoria Kedra           ZS nr 12 Lublin      ZS12    828              18.43  +      4.25
  6>Aleksandra Krepecka      Gimnazjum nr 18 im.  G18     1155             18.57  +      4.39
  7>Katarzyna Pludowska      Gimnazjum nr 18 im.  G18     967              19.29  +      5.11
  8>Natalia Frejer           ZS nr 12 Lublin      ZS12    815              19.36  +      5.18
  9>Katarzyna Wójtowicz      Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1120             19.47  +      5.29
 10>Anna Marciniak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     1206             19.49  +      5.31
 11>Roksana Lysiak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     341              19.56  +      5.38
 12>Natalia Binieda          Gimnazjum i Liceum i SOB     338              20.03  +      5.45
 13>Julianna Bernat          Gimnazjum nr 18 im.  G18     982              20.41  +      6.23
 14>Patrycja Pazdzierska     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  853              20.42  +      6.24
 15>Nina Busz                Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  846              20.53  +      6.35
 16>Faustyna Labiga          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    961              21.00  +      6.42
 17>Natalia Tomasiak         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    953              21.08  +      6.50
 18>Martyna Gryka            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    952              21.33  +      7.15
 19>Wiktoria Kowal           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1121             21.47  +      7.29
 20>Aleksandra Nycz          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1153             21.49  +      7.31
 21>Sylwia Panek             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  849              21.54  +      7.36
 22>Paulina Krupka           ZS nr 12 Lublin      ZS12    1075             21.56  +      7.38
 23>Zuzanna Poleszak         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  852              22.43  +      8.25
 24>Barbara Zubilewicz       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  856              23.11  +      8.53
 25>Aleksandra Surman        Gimnazjum nr 18 im.  G18     977              23.15  +      8.57
 26>Natalia Krukowska        Gimnazjum nr 18 im.  G18     976              23.30  +      9.12
 27>Julia Majak              Gimnazjum nr 18 im.  G18     984              23.57  +      9.39
 27>Paulina Soczynska        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    950              23.57  +      9.39
 29>Julia Sobczak            Gimnazjum i Liceum i SOB     1149             24.32  +     10.14
 30>Aleksandra Kulak         Gimnazjum i Liceum i SOB     486              24.41  +     10.23
 31>Maja Dzierzak            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1156             24.55  +     10.37
 32>Ewelina Kruszczynska     Gimnazjum nr 19 w Lu G19     25               25.23  +     11.05
 33>Wiktoria Sokól           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     33               26.14  +     11.56
 34>Edyta Zan                Gimnazjum nr 18 im.  G18     981              26.29  +     12.11
 35>Jagoda Bracha            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  855              26.31  +     12.13
 36>Ola Jakubaszek           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     26               26.39  +     12.21
 37>Kinga Polanska           Gimnazjum i Liceum i SOB     939              26.56  +     12.38
 38>Julia Lenart             ZS nr 12 Lublin      ZS12    820              27.18  +     13.00
 39>Justyna Sobstyl          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ                   27.53  +     13.35
 40>Emilia Jakubaszek        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     345              28.43  +     14.25
 41>Iza Maj                  ZS nr 12 Lublin      ZS12    1066             28.55  +     14.37
 42>Gabriela Muszynska       Gimnazjum i Liceum i SOB     1135             28.57  +     14.39
 43>Julia Serafin            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1181             29.07  +     14.49
 44>Ewa Suwala               Gimnazjum nr 19 w Lu G19     713              30.18  +     16.00
 45>Wiktoria Brodziak        ZS nr 12 Lublin      ZS12    1065             30.23  +     16.05
 46>Anna Mikitka             Gimnazjum nr 18 im.  G18     980              30.27  +     16.09
 46>Marysia Persona          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     30               30.27  +     16.09
 48>Natalia Falkowicz        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     27               30.41  +     16.23
 49>Alicja Dziurda           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    947              31.13  +     16.55
 50>Hanna Waszczuk           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1159             31.40  +     17.22
 50>Maja Jakubiec            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  763              31.40  +     17.22
 52>Monika Waszak            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1151             32.59  +     18.41
 53>Emilia Paluch            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1111             33.11  +     18.53
 54>Natalia Tyszczuk         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1161             34.40  +     20.22
 55>Karolina Rybak           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    949              36.02  +     21.44
 56>Olga Motyka              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     715              36.37  +     22.19
 57>Katarzyna Szuster        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1107             36.56  +     22.38
 58>Karolina Gora            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1150             37.50  +     23.32
 59>Oliwia Wójcicka          Gimnazjum nr 18 im.  G18                      38.27  +     24.09
 60>Zuzanna Winiarska        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1138             38.38  +     24.20
 61>Wera Zimonska            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1140             39.06  +     24.48
 62>Kamila Chojnacka         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    965              39.58  +     25.40
 63>Julia Stawnicka          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1182             41.02  +     26.44
 64>Marta Pawluczuk          Gimnazjum i Liceum i SOB     1145             48.20  +     34.02
 65>Jagoda Dyrda             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1122             48.51  +     34.33
    Arianna Bilska           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1144         NKL-bPK           
    Ola Swiderska            Gimnazjum nr 19 w Lu G19     340          NKL-bPK           
    Wiktoria Krzysiak        ZS nr 12 Lublin      ZS12    826          NKL-bPK           
    Wiktoria Paszkowska      ZS nr 12 Lublin      ZS12    1067         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       1.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Agata Mostowska          III Liceum Ogólnoszt 3LO     627              16.14  +      0.00
  2>Barbara Panasiuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO     628              20.04  +      3.50
  3>Julia Giszczak           III Liceum Ogólnoszt 3LO     873              20.31  +      4.17
  4>Weronika Kolodziej       III Liceum Ogólnoszt 3LO     876              20.53  +      4.39
  5>Paulina Rzepa            III Liceum Ogólnoszt 3LO     875              24.08  +      7.54
  6>Olga Chwedoruk           III Liceum Ogólnoszt 3LO     637              25.06  +      8.52
  7>Julia Pleskaczynska      III Liceum Ogólnoszt 3LO     895              26.08  +      9.54
  8>Olga Kuniewicz           III Liceum Ogólnoszt 3LO     636              26.13  +      9.59
  9>Dominika Michalak        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1194             28.02  +     11.48
 10>Iga Luczkowska           III Liceum Ogólnoszt 3LO     629              28.30  +     12.16
 11>Patrycja Klapec          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1185             28.46  +     12.32
 12>Anna Siczek              III Liceum Ogólnoszt 3LO     877              29.14  +     13.00
 13>Klaudia Cwikla           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1193             29.50  +     13.36
 14>Sylwia Bialkowska        III Liceum Ogólnoszt 3LO     872              30.01  +     13.47
 15>Katarzyna Gozdalska      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1198             32.29  +     16.15
 16>Kamila Szymanska         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  851              32.41  +     16.27
 17>Katarzyna Chmiel         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1183             33.12  +     16.58
 18>Ewelina Michalak         III Liceum Ogólnoszt 3LO     630              33.32  +     17.18
 19>Marlena Gregorczyk       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1191             33.47  +     17.33
 20>Agata Stasicka           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1201             34.13  +     17.59
 21>Sylwia Janczak           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  780              35.08  +     18.54
 22>Aleksandra Adamek        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   36.50  +     20.36
 23>Marta Pik                III Liceum Ogólnoszt 3LO     880              37.14  +     21.00
 24>Aleksandra Smolinska     Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  802              37.44  +     21.30
 25>Ola Wojciechowska        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  782              38.37  +     22.23
 26>Milena Sieklicka         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1202             39.14  +     23.00
 27>Paulina Gap              XIX LO im. Marii i J 19LO    934              39.32  +     23.18
 28>Joanna Krzeszowska       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1203             40.39  +     24.25
 29>Wioletta Malyska         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1186             41.12  +     24.58
 30>Aleksandra Mitura        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1196             41.14  +     25.00
 31>Aleksandra Misztal       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  789              41.20  +     25.06
 32>Katarzyna Zygo           XIX LO im. Marii i J 19LO    935              42.00  +     25.46
 33>Dominika Wójcik          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  799              42.44  +     26.30
 34>Martyna Michalak         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1195             43.19  +     27.05
 35>Aleksandra Puchala       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  795              44.39  +     28.25
 36>Karolina Wójtowicz       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1188             51.00  +     34.46
 37>Aleksandra Wnuk          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1197             52.49  +     36.35
 38>Paulina Mamczaz          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1187             54.56  +     38.42
 39>Klaudia Gomola           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1184             57.49  +     41.35
    Karolina Zbronska        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1204         NKL-bPK           
    Oliwia Prazmo            III Liceum Ogólnoszt 3LO     884          NKL-bPK           
    Karolina Swiderska       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  1200         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.4km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Natalia Stanczak         Szkola Podstawowa nr SP22    1034             14.25  +      0.00
  2>Malgorzata Gazda         Szkola Podstawowa nr SP10    348              16.13  +      1.48
  3>Zuzanna Pomorska         Szkola Podstawowa nr SP30    734              17.07  +      2.42
  4>Aleksandra Marciniak     Szkola Podstawowa nr SP22    927              17.09  +      2.44
  5>Ola Klimczuk             Szkola Podstawowa nr SP10    350              19.40  +      5.15
  6>Malgosia Podkanska       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1117             19.53  +      5.28
  7>Klaudia Wozniak vel WójcikSzkola Podstawowa nr SP22    928              20.05  +      5.40
  8>Monika Maruszewska       Szkola Podstawowa nr SP10    1044             20.25  +      6.00
  9>Gabriela Kwiatosz        Szkola Podstawowa nr SP30    1091             20.45  +      6.20
 10>Marika Brzeszczak        Szkola Podstawowa nr SP22    1041             20.50  +      6.25
 11>Martyna Górska           Szkola Podstawowa nr SP10    616              21.45  +      7.20
 12>Wiktoria Pludowska       Szkola Podstawowa nr SP10    865              22.23  +      7.58
 13>Dorota Winiarz           Szkola Podstawowa nr SP30    656              22.40  +      8.15
 14>Emila Wojniak            Szkola Podstawowa nr SP30    1093             22.43  +      8.18
 15>Maria Moskowicz          Szkola Podstawowa nr SP30                     22.44  +      8.19
 16>Julia Jedlinska          Szkola Podstawowa nr SP22    901              23.03  +      8.38
 17>Joanna Lipska            Szkola Podstawowa nr SP22    1040             23.20  +      8.55
 18>Marta Niedzwiadek        Szkola Podstawowa nr SP30    1099             23.23  +      8.58
 19>Julia Mróz               Szkola Podstawowa nr SP30    735              23.28  +      9.03
 20>Konstancja Pawluk        Szkola Podstawowa nr SP22    907              23.45  +      9.20
 20>Roksana Warda            ZS nr 12 Lublin      ZS12    728              23.45  +      9.20
 22>Julia Kowalska           Szkola Podstawowa nr SP10    1045             23.46  +      9.21
 23>Martyna Majchrzak        Szkola Podstawowa nr SP40    1055             23.56  +      9.31
 24>Marcelina Szczesniak     Szkola Podstawowa nr SP22    917              24.10  +      9.45
 25>Julia Wyrwas             Szkola Podstawowa nr SP30    654              24.21  +      9.56
 26>Amelia Chojeta           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    963              24.57  +     10.32
 27>Julia Zarzeczna          Szkola Podstawowa nr SP22    1037             24.59  +     10.34
 28>Kinga Soloducha          Szkola Podstawowa nr SP10    867              25.21  +     10.56
 29>Martyna Sprawka          Szkola Podstawowa nr SP30    738              26.03  +     11.38
 30>Anna Klos                Szkola Podstawowa nr SP10    866              26.25  +     12.00
 31>Aleksandra Boras         Szkola Podstawowa nr SP40    1053             26.44  +     12.19
 32>Patrycja Skrobas         Szkola Podstawowa nr SP40    1052             26.51  +     12.26
 33>Martyna Kurzyna          Szkola Podstawowa nr SP22    930              27.10  +     12.45
 34>Klaudia Iwanowska        Szkola Podstawowa nr SP22    921              27.32  +     13.07
 35>Karolina Hunek           Szkola Podstawowa nr SP22    900              27.40  +     13.15
 36>Izabela Krzysiak         Szkola Podstawowa nr SP22    903              27.42  +     13.17
 36>Honorata Drabik          ZS nr 12 Lublin      ZS12    721              27.42  +     13.17
 38>Natalia Kowalczyk        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1112             27.48  +     13.23
 39>Julia Bielak             Szkola Podstawowa nr SP30    390              28.23  +     13.58
 40>Oliwia Dadej             Szkola Podstawowa nr SP30                     28.25  +     14.00
 41>Anna Fajgielska          Szkola Podstawowa nr SP10    353              28.47  +     14.22
 42>Wiktoria Gózdz           Szkola Podstawowa nr SP40    1056             28.48  +     14.23
 43>Julia Gwiazdowska        ZS nr 12 Lublin      ZS12    1089             29.08  +     14.43
 44>Natalia Zajac            Szkola Podstawowa nr SP10    349              29.13  +     14.48
 45>Emilia Smolenska         Szkola Podstawowa nr SP22    914              29.29  +     15.04
 46>Milena Pula              Szkola Podstawowa nr SP17    1131             29.52  +     15.27
 47>Dominika Drela           Szkola Podstawowa nr SP30    389              29.53  +     15.28
 48>Wiktoria Sieron          Szkola Podstawowa nr SP22    912              30.15  +     15.50
 49>Julia Czarecka           ZS nr 12 Lublin      ZS12    724              30.34  +     16.09
 50>Ewelina Komada           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    659              30.46  +     16.21
 51>Malgorzata Piotrowska    Szkola Podstawowa nr SP22    908              30.51  +     16.26
 52>Natalia Marucha          Szkola Podstawowa nr SP30    1097             31.00  +     16.35
 53>Wiktoria Kulaga          Szkola Podstawowa nr SP22    1042             31.42  +     17.17
 54>Julia Saladonis          Szkola Podstawowa nr SP22    923              31.43  +     17.18
 54>Zuzanna Zarosa           ZS nr 12 Lublin      ZS12    1133             31.43  +     17.18
 56>Amelia Kozlowska         ZS nr 12 Lublin      ZS12    730              31.44  +     17.19
 57>Julia Piwnicka           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    661              31.47  +     17.22
 58>Olga Sranczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1083             31.48  +     17.23
 59>Kamila Pawelec           Szkola Podstawowa nr SP30                     32.17  +     17.52
 60>Alicja Zachwatowicz      Szkola Podstawowa nr SP10    354              32.33  +     18.08
 61>Wiktoria Stepien         Szkola Podstawowa 43 SP43                     32.45  +     18.20
 62>Gabriela Popiolek        Szkola Podstawowa nr SP22    910              33.32  +     19.07
 62>Magdalena Swiatek        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    962              33.32  +     19.07
 64>Pola Bartczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12    729              33.42  +     19.17
 65>Pola Zdunczuk            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1081             33.54  +     19.29
 66>Wiktoria Wnuczek         Szkola Podstawowa nr SP22    920              34.07  +     19.42
 67>Kinga Sawicka            Szkola Podstawowa 43 SP43                     34.12  +     19.47
 68>Julia Stanczak           Szkola Podstawowa nr SP22    1033             34.44  +     20.19
 69>Malgorzata Galgan        Szkola Podstawowa 43 SP43                     34.48  +     20.23
 70>Joanna Kaminska          Szkola Podstawowa nr SP22    902              35.46  +     21.21
 71>Wanessa Zawada           ZS nr 12 Lublin      ZS12    1085             35.56  +     21.31
 72>Maja Frankiewicz         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1086             36.12  +     21.47
 73>Laura Labiga             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1115             37.20  +     22.55
 74>Daria Sokolowska         Szkola Podstawowa nr SP22    915              37.33  +     23.08
 75>Kinga Jaskula            Szkola Podstawowa nr SP30    1098             38.16  +     23.51
 76>Pola Glebocka            Szkola Podstawowa nr SP30                     38.45  +     24.20
 77>Julia Gieroba            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1110             38.52  +     24.27
 78>Aleksandra Pawlak        Szkola Podstawowa nr SP30    1092             39.21  +     24.56
 79>Agata Jeziorkowska       Szkola Podstawowa nr SP30                     39.48  +     25.23
 80>Agnieszka Wójcik         Szkola Podstawowa nr SP10    862              40.20  +     25.55
 81>Magda Wozniak            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1113             40.56  +     26.31
 82>Klaudia Widz             Szkola Podstawowa nr SP40    1054             41.49  +     27.24
 83>Karolina Chemperek       ZS nr 12 Lublin      ZS12    1087             42.57  +     28.32
 84>Klaudia Augustynek       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1043             45.16  +     30.51
 85>Karolina Moryl           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    966              47.27  +     33.02
 86>Andzelika Pienkowska     Zespól Szkól w Krezn ZSKJ                     55.20  +     40.55
 87>Anna Kwiecien            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    956              63.39  +     49.14
    Julia Korzuchowska       Szkola Podstawowa nr SP10    1046         NKL-bPK           
    Kinga Korbus             Szkola Podstawowa nr SP17    1130         NKL-bPK           
    Julia Stelmaszczuk       Szkola Podstawowa nr SP22    916          NKL-bPK           
    Klaudia Muszynska        Szkola Podstawowa nr SP30    1095         NKL-bPK           
    Martyna Pojeta           Szkola Podstawowa nr SP30                 NKL-bPK           
    Natalia Zarnowska        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1114         NKL-bPK           
    Alicja Bociarn           Szkola Podstawowa 43 SP43                 NKL-bPK           
    Iga Wójcik               Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    955          NKL-bPK           
    Zaneta Wójcik            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    660          NKL-bPK           
    Natalia Jarzabek         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1082         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       1.9km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Zawada             Gimnazjum i Liceum i SOB     479              14.39  +      0.00
  2>Jakub Tkaczuk            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1179             15.18  +      0.39
  3>Jakub Marcowski          Gimnazjum i Liceum i SOB     489              15.56  +      1.17
  4>Jakub Zalewski           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1000             16.05  +      1.26
  5>Wiktor Gogacz            Gimnazjum i Liceum i SOB     482              16.28  +      1.49
  5>Lubomir Ziólek           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    550              16.28  +      1.49
  7>Jakub Werminski          Gimnazjum i Liceum i SOB     936              16.38  +      1.59
  8>Michal Drewniak          Gmnazjum nr 16       G16     1105             18.36  +      3.57
  9>Grzegorz Wawruch         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1174             19.25  +      4.46
 10>Arkadiusz Syroka         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     720              20.20  +      5.41
 11>Jakub Bartczak           ZS nr 12 Lublin      ZS12    829              20.46  +      6.07
 12>Michna Adrian            ZS nr 12 Lublin      ZS12    827              21.01  +      6.22
 13>Michal Widlo             Gimnazjum nr 18 im.  G18     1169             21.55  +      7.16
 14>Pawel Szerafin           Gimnazjum i Liceum i SOB     1152             22.21  +      7.42
 15>Bojanowski Jakub         ZS nr 12 Lublin      ZS12    1071             24.38  +      9.59
 16>Milosz Moncik            Gimnazjum nr 18 im.  G18     998              24.42  +     10.03
 17>Jakub Sprawka            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  772              24.54  +     10.15
 18>Jakub Furdel             ZS nr 12 Lublin      ZS12    823              24.55  +     10.16
 19>Krzysztof Galka          ZS nr 12 Lublin      ZS12    1063             25.04  +     10.25
 20>Jakub Zacharski          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1180             25.31  +     10.52
 21>Bartlomiej Fronc         Gimnazjum i Liceum i SOB     1137             26.22  +     11.43
 22>Hubert Szewczuk          ZS nr 12 Lublin      ZS12    822              26.31  +     11.52
 23>Andrzej Moryl            ZS nr 12 Lublin      ZS12    833              26.32  +     11.53
 24>Filip Telenda            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1164             26.35  +     11.56
 25>Lukasz Snitko            Gimnazjum i Liceum i SOB     1157             26.46  +     12.07
 26>Mateusz Majcher          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1001             27.04  +     12.25
 27>Michal Mazur             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  1016             27.33  +     12.54
 28>Wojciech Gajda           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1123             27.39  +     13.00
 29>Jakub Zdunek             Gimnazjum nr 18 im.  G18     1173             28.03  +     13.24
 30>Michal Gierszon          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     719              28.15  +     13.36
 31>Jakub Ziólkowski         ZS nr 12 Lublin      ZS12    831              28.27  +     13.48
 32>Bartosz Oleszczuk        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1170             28.47  +     14.08
 33>Filip Zaborski           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1004             28.59  +     14.20
 34>Alesandro Peria          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1172             29.16  +     14.37
 35>Krystian Ostrokulski     Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1118             30.25  +     15.46
 36>Jakub Persona            Gimnazjum i Liceum i SOB     1162             30.36  +     15.57
 37>Kamil Sipta              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     717              30.45  +     16.06
 38>Krzysztof Ksiezki        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    943              31.02  +     16.23
 39>Adrian Manka             Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    944              31.05  +     16.26
 40>Mateusz Talarko          Gimnazjum nr 18 im.  G18                      31.07  +     16.28
 40>Bartek Rzepecki          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1002             31.07  +     16.28
 42>Mateusz Bednarz          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1166             31.14  +     16.35
 43>Lukasz Szajewski         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     34               31.30  +     16.51
 44>Jakub Ossowski           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    946              31.31  +     16.52
 45>Maciej Sobczyk           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  1015             31.53  +     17.14
 46>Olaf Piskor              Gimnazjum i Liceum i SOB     1147             33.04  +     18.25
 47>Jakub Fedorowicz         Gimnazjum i Liceum i SOB     1136             33.14  +     18.35
 48>Piotr Orzedala           ZS nr 12 Lublin      ZS12    834              33.26  +     18.47
 49>Mikolaj Borówka          Gmnazjum nr 16       G16     1106             34.21  +     19.42
 50>Mateusz Derus            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1165             35.01  +     20.22
 51>Krystian Kuna            Gimnazjum i Liceum i SOB     1142             49.38  +     34.59
 52 Grzegorz Lakutowicz      Gimnazjum nr 18 im.  G18     1175          31947.18  +  31932.39
    Bartosz Gonder           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1171         NKL-bPK           
    Adam Nycz                Gimnazjum nr 18 im.  G18     1177         NKL-bPK           
    Jakub Skrzypek           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1005         NKL-bPK           
    Dominik Sobotka          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1178         NKL-bPK           
    Igor Kaminski            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1108         NKL-bPK           
    Maciej Miller            Gimnazjum nr 18 im.  G18     1167         NKL-bPK           
    Dominik Tomaszewski      Gimnazjum nr 18 im.  G18     1163         NKL-bPK           
    Marcin Uzarek            Gimnazjum nr 18 im.  G18     999          NKL-bPK           
    Kamil Szewczak           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     344          NKL-bPK           
    Pawel Krupski            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  1017         NKL-bPK           
    Kacper Kwiecien          ZS nr 12 Lublin      ZS12    1070         NKL-bPK           
    Dawid Suski              ZS nr 12 Lublin      ZS12    1072         NKL-bPK           
    Mikolaj Wrona            ZS nr 12 Lublin      ZS12    1062         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.1km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mikolaj Widz             Gimnazjum i Liceum i SOB     667              12.52  +      0.00
  2>Szymon Grodek            III Liceum Ogólnoszt 3LO     1128             14.11  +      1.19
  3>Michal Krzyszczak        III Liceum Ogólnoszt 3LO     887              14.57  +      2.05
  4>Kryspin Florek           XIX LO im. Marii i J 19LO    932              15.03  +      2.11
  5>Jan Krawczyk             Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  768              15.11  +      2.19
  6>Karol Werens             III Liceum Ogólnoszt 3LO     642              15.28  +      2.36
  7>Krystian Zuk             III Liceum Ogólnoszt 3LO     888              15.39  +      2.47
  8>Hubert Cristovao         III Liceum Ogólnoszt 3LO     885              16.11  +      3.19
  9>Aleksander Orlik         Gimnazjum i Liceum i SOB     669              16.38  +      3.46
 10>Filip Pawelec            Gimnazjum i Liceum i SOB     940              16.47  +      3.55
 11>Jakub Lipiec             III Liceum Ogólnoszt 3LO     641              17.01  +      4.09
 12>Konrad Wiechnik          III Liceum Ogólnoszt 3LO     892              17.12  +      4.20
 13>Jakub Wozniak            XIX LO im. Marii i J 19LO    933              17.14  +      4.22
 14>Jakub Adamczuk           Gimnazjum i Liceum i SOB     198              17.52  +      5.00
 15>Bartosz Oklinski         III Liceum Ogólnoszt 3LO     1127             18.50  +      5.58
 16>Hubert Palka             III Liceum Ogólnoszt 3LO     890              19.19  +      6.27
 17>Sebastian Grabos         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  764              19.20  +      6.28
 18>Przemyslaw Toc           III Liceum Ogólnoszt 3LO     893              20.04  +      7.12
 19>Michal Oleksak           Gimnazjum i Liceum i SOB     941              20.31  +      7.39
 20>Bartlomiej Ostrowski     Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  765              20.42  +      7.50
 21>Andrzej Kasianiuk        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  814              20.44  +      7.52
 22>Maciej Piasecki          III Liceum Ogólnoszt 3LO     891              22.55  +     10.03
 23>Mateusz Adamczuk         III Liceum Ogólnoszt 3LO     886              23.23  +     10.31
 24>Patryk Bryda             Budowlanka           LBUD                     24.05  +     11.13
 25>Karol Gajawiak           Budowlanka           LBUD                     26.56  +     14.04
 26>Mateusz Sus              Budowlanka           LBUD                     27.25  +     14.33
 27>Mateusz Serega           Budowlanka           LBUD                     29.28  +     16.36
 28>Milosz Józefaciuk        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1176             29.51  +     16.59
 29>Lukasz Pyszniak          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  766              32.30  +     19.38
 30>Mikolaj Gliwka           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  783              33.35  +     20.43
 31>Kamil Bocian             Budowlanka           LBUD                     34.15  +     21.23
 32>Michal Dwornicki         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  767              34.29  +     21.37
    Mikolaj Jachowicz        III Liceum Ogólnoszt 3LO     1125         NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M S         2.1km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Slawomir Juraszewski     www.juraszewski.pl   JUR     346              18.02  +      0.00
  2>Marcin Walczak           bdow WB Lublin       bdow                     18.40  +      0.38
  3>Graham Moon-Zalewska     KU AZS UMCS Lublin   UMCS                     21.51  +      3.49
  4>Andrij Kostelko          Indywidualnie        IND                      44.59  +     26.57
    Stanislaw Solowiej       KU AZS UMCS Lublin   UMCS                 NKL-bPK           
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        1.6km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mikolaj Martyna          Szkola Podstawowa 43 SP43                     16.34  +      0.00
  2>Pawel Sitarz             Szkola Podstawowa 43 SP43                     16.41  +      0.07
  3>Piotr Ulanowicz          Szkola Podstawowa nr SP30    653              18.03  +      1.29
  4>Filip Kulaga             Szkola Podstawowa 43 SP43                     18.25  +      1.51
  5>Dominik Martyna          Szkola Podstawowa nr SP22    922              18.27  +      1.53
  6>Maciej Kolkowicz         Szkola Podstawowa nr SP30    740              18.41  +      2.07
  7>Mateusz Dzirba           Szkola Podstawowa 43 SP43                     18.43  +      2.09
  8>Michal Pula              Szkola Podstawowa nr SP30    741              19.03  +      2.29
  9>Jakub Cristôvao          Szkola Podstawowa nr SP22    896              19.07  +      2.33
 10>Jakub Dobrowolski        Szkola Podstawowa nr SP6                      19.27  +      2.53
 11>Maichal Meksula          Szkola Podstawowa nr SP22    1026             19.29  +      2.55
 12>Piotr Bociarn            Szkola Podstawowa 43 SP43                     20.57  +      4.23
 13>Mateusz Wolski           Szkola Podstawowa nr SP40    1060             21.02  +      4.28
 14>Michal Kosobucki         Szkola Podstawowa nr SP22    1022             21.07  +      4.33
 15>Adrian Bialecki          Szkola Podstawowa nr SP40    1061             21.10  +      4.36
 16>Kamil Celinski           Szkola Podstawowa nr SP10    364              21.39  +      5.05
 17>Kajetan Szczesniak       Szkola Podstawowa nr SP22    1035             22.06  +      5.32
 18>Tomasz Górski            Szkola Podstawowa nr SP10    859              22.56  +      6.22
 19>Szymon Nowak             Szkola Podstawowa nr SP30    1101             22.59  +      6.25
 20>Wiktor Fijalkowski       Szkola Podstawowa nr SP22    1019             23.15  +      6.41
 21>Antoni Bartoszek         Szkola Podstawowa nr SP40    1050             23.17  +      6.43
 22>Filip Rowinski           Szkola Podstawowa nr SP22    1029             23.34  +      7.00
 23>Hubert Brejnak           Szkola Podstawowa nr SP30    1102             24.01  +      7.27
 24>Pawel Wieckowski         Szkola Podstawowa nr SP10    1018             24.08  +      7.34
 25>Suszek Mateusz           ZS nr 12 Lublin      ZS12    809              24.29  +      7.55
 26>Konrad Kolodczak         Szkola Podstawowa nr SP10    861              24.35  +      8.01
 27>Piotr Pawlowski          Szkola Podstawowa nr SP10    366              24.36  +      8.02
 28>Piotr Wawer              Szkola Podstawowa nr SP30    680              24.42  +      8.08
 29>Jakub Nowakowski         Szkola Podstawowa nr SP40    1051             25.13  +      8.39
 29>Dawid Rusinek            Szkola Podstawowa nr SP40    1057             25.13  +      8.39
 31>Dominik Szyszko          ZS nr 12 Lublin      ZS12    1090             25.22  +      8.48
 32>Filip Kowalik            Szkola Podstawowa nr SP10    370              25.27  +      8.53
 33>Kacper Sloboda           Szkola Podstawowa nr SP22    1030             25.51  +      9.17
 34>Mateusz Wojdak           ZS nr 12 Lublin      ZS12    759              26.04  +      9.30
 35>Krzysztof Paluch         Szkola Podstawowa nr SP22    906              26.14  +      9.40
 35>Krystian Skobel          Szkola Podstawowa nr SP30    748              26.14  +      9.40
 37>Michal Chmielewski       Szkola Podstawowa nr SP10    363              26.15  +      9.41
 38>Maciej Wisowski          Szkola Podstawowa nr SP30    751              26.28  +      9.54
 39>Lukasz Golijanekj        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1116             26.42  +     10.08
 40>Kamil Mazur              Szkola Podstawowa nr SP40    1058             26.49  +     10.15
 41>Jakub Jankowski          Szkola Podstawowa nr SP40    1049             27.11  +     10.37
 42>Jakub Oleszczak          Szkola Podstawowa nr SP10    868              27.28  +     10.54
 43>Michal Broniek           Szkola Podstawowa nr SP10    864              27.33  +     10.59
 44>Jakub Lotek              Szkola Podstawowa nr SP17    1132             27.41  +     11.07
 45>Dawid Kot                Szkola Podstawowa nr SP30    745              27.45  +     11.11
 46>Mateusz Wójcik           Szkola Podstawowa 43 SP43                     28.04  +     11.30
 47>Kamil Krzysiak           Szkola Podstawowa nr SP22    904              28.29  +     11.55
 47>Beniamin Skwarek         Szkola Podstawowa nr SP22    913              28.29  +     11.55
 49>Mikolaj Zysko            ZS nr 12 Lublin      ZS12    762              28.51  +     12.17
 50>Mateusz Zwolski          Szkola Podstawowa nr SP22    929              29.13  +     12.39
 51>Jakub Jarco              Szkola Podstawowa nr SP22    1021             29.25  +     12.51
 52>Jakub Naja               Szkola Podstawowa nr SP40    1059             29.57  +     13.23
 53>Szymon Kirwiel           Szkola Podstawowa 43 SP43                     30.02  +     13.28
 54>Jakub Kudelski           Szkola Podstawowa nr SP22    1025             30.11  +     13.37
 55>Kacper Jeziorowski       Szkola Podstawowa nr SP21    760              30.29  +     13.55
 56>Dominik Szurek           ZS nr 12 Lublin      ZS12                     30.43  +     14.09
 57>Dominik Tychmanowicz     Szkola Podstawowa nr SP10    362              31.11  +     14.37
 58>Maciej Mrozek            Szkola Podstawowa nr SP10    365              31.15  +     14.41
 59>Jakub Makuch             Szkola Podstawowa nr SP10    1048             32.56  +     16.22
 60>Bartlomiej Tyburek       Szkola Podstawowa nr SP22    1036             32.57  +     16.23
 61>Hubert Zmuda             Szkola Podstawowa nr SP10    1047             34.03  +     17.29
 62>Jakub Wlodek             Szkola Podstawowa nr SP30    743              34.04  +     17.30
 63>Jakub Urbas              Szkola Podstawowa nr SP17    1129             36.02  +     19.28
 64>Maryan Kostelko          Szkola Podstawowa nr SP31                     37.12  +     20.38
 65>Lukasz Jezierski         Szkola Podstawowa nr SP30    749              37.25  +     20.51
 66>Lewczyk Krzysztof        ZS nr 12 Lublin      ZS12    804              38.44  +     22.10
 67>Tymoteusz Zólawski       ZS nr 12 Lublin      ZS12    1077             38.59  +     22.25
 68>Jakub Wróbel             ZS nr 12 Lublin      ZS12    1076             40.44  +     24.10
 69>Pawel Wac                Szkola Podstawowa nr SP22    919              41.30  +     24.56
 70>Tomasz Pruszkowski       Szkola Podstawowa nr SP22    911              41.41  +     25.07
 71>Filip Gomela             Szkola Podstawowa 43 SP43                     41.57  +     25.23
 72>Oskar Pawlusiewicz       Szkola Podstawowa 43 SP43                     43.56  +     27.22
 73>Maciej Paczkowski        Szkola Podstawowa nr SP22    905              46.45  +     30.11
 74>Maksymilian Tatara       Szkola Podstawowa nr SP30    1100             46.47  +     30.13
 75>Damian Kursa             Szkola Podstawowa nr SP22    1038             48.21  +     31.47
 76>Maciej Policha           Szkola Podstawowa nr SP22    909              50.40  +     34.06
 77>Ksawery Lisicki          Szkola Podstawowa nr SP22    926              53.48  +     37.14
 78>Karol Grzywa             Szkola Podstawowa nr SP22    899              54.47  +     38.13
 79>Szymon Iwaszko           Szkola Podstawowa nr SP22    1020             56.06  +     39.32
 80>Igor Juraszewski         Szkola Podstawowa nr SP34    854              61.48  +     45.14
    Kacper Kozar             Szkola Podstawowa nr SP10                 NKL-bPK           
    Arkadiusz Grabowski      Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    658          NKL-bPK           
    Jan Piotrowski           Szkola Podstawowa 43 SP43                 NKL-bPK           
    Bartek Ciesielczuk       Szkola Podstawowa 43 SP43                 NKL-bPK           
    Maksymilian Próchniak    Szkola Podstawowa nr SP22    1028         NKL-bPK           
    Grzegorz Szymczyk        Szkola Podstawowa nr SP22    918          NKL-bPK           
    Maciej Jamiolkowski      Szkola Podstawowa nr SP30    395          NKL-bPK           
    Dawid Manka              Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    1109         NKL-bPK           
    Mateusz Ziólek           Szkola Podstawowa 43 SP43                 NKL-bPK           
    Jakub Dobrowolski        Szkola Podstawowa nr SP22                 NKL-bPK