Wstepne wyniki zawodów (">" Wyniki Końcowe)                                              07.04.2016 11:48:55
                                      X Szkolne Mistrzostwa - I RUNDA
===HSMTeam====================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wstepne wyniki zawodów: K GIM       1.4km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Kedra Wiktoria                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    828              10.13  +      0.00
  2>Barbara Krupska                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  421              12.05  +      1.52
  3>Agata Wójtowicz                         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    277              12.53  +      2.40
  4>Ola Swiderska                           Gimnazjum nr 19 w Lu G19     340              13.01  +      2.48
  5>Aleksandra Kulak                        Gimnazjum i Liceum i SOB     486              13.24  +      3.11
  6>Emilia Jakubaszek                       Gimnazjum nr 19 w Lu G19     345              13.29  +      3.16
  7>Julia Niezgoda                          Gimnazjum i Liceum i SOB     938              13.42  +      3.29
  8>Ewelina Kruszczynska                    Gimnazjum nr 19 w Lu G19     25               13.51  +      3.38
  9>Ola Jakubaszek                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     26               13.55  +      3.42
 10>Zuzanna Poleszak                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  852              14.01  +      3.48
 11>Natalia Binieda                         Gimnazjum i Liceum i SOB     338              14.03  +      3.50
 12>Natalia Falkowicz                       Gimnazjum nr 19 w Lu G19     27               14.13  +      4.00
 13>Julianna Bernat                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     982              14.19  +      4.06
 14>Waleria Klapiszewska                    ZS nr 12 Lublin      ZS12                     14.50  +      4.37
 15>Malgorzata Homenda                      Gimnazjum i Liceum i SOB     937              14.55  +      4.42
 16>Roksana Lysiak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     341              15.18  +      5.05
 17>Krupka Paulina                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    818              15.21  +      5.08
 18>Marysia Persona                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     30               15.53  +      5.40
 18>Kamila Zgrzebnicka                      Gimnazjum nr 19 w Lu G19     712              15.53  +      5.40
 20>Wiktoria Ceglarska                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  850              15.58  +      5.45
 21>Lenart Julia                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    820              16.54  +      6.41
 22>Karolina Rybak                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    949              16.56  +      6.43
 23>Agata Mazur                             Gimnazjum nr 19 w Lu G19     714              16.59  +      6.46
 24>Krzysiak Wiktoria                       ZS nr 12 Lublin      ZS12    826              17.10  +      6.57
 25>Ewa Suwala                              Gimnazjum nr 19 w Lu G19     713              17.22  +      7.09
 26>Patrycja Pazdzierska                    Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  853              18.04  +      7.51
 27>Faustyna Labiga                         Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    961              18.25  +      8.12
 28>Jagoda Bracha                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  855              18.58  +      8.45
 29>Wiktoria Sokól                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     33               19.09  +      8.56
 29>Martyna Gryka                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    952              19.09  +      8.56
 31>Frejer Natalia                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    815              19.32  +      9.19
 32>Barbara Zubilewicz                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  856              19.57  +      9.44
 33>Alicja Dziurda                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    954              20.09  +      9.56
 34>Kamila Chojnacka                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    965              22.12  +     11.59
 35>Nina Busz                               Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  846              23.46  +     13.33
 36>Paulina Nowacka                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     711              26.40  +     16.27
 37>Alicja Mitrus                           Gimnazjum nr 19 w Lu G19                      28.58  +     18.45
 38>Sylwia Panek                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  849              32.25  +     22.12
 39>Dyrda Dominika                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    947              32.58  +     22.45
    Maja Jakubiec                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  763          NKl               
    Katarzyna Karczmrz                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  848          NKl               
    Paulina Soczynska                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    950          NKl               
    Natalia Tomasiak                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    953          NKl               
    Jurkowska Ola                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    817          DNF               
 
Wstepne wyniki zawodów: K LIC       1.8km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Agata Mostowska                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     627              12.51  +      0.00
  2>Julia Pleskaczynska                     III Liceum Ogólnoszt 3LO     895              14.35  +      1.44
  3>Olga Kuniewicz                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     636              15.04  +      2.13
  4>Barbara Panasiuk                        III Liceum Ogólnoszt 3LO     628              15.22  +      2.31
  5>Anna Siczek                             III Liceum Ogólnoszt 3LO     877              16.44  +      3.53
  6>Marlena Jonasz                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     869              17.00  +      4.09
  7>Agnieszka Glinka                        II Liceum Ogólnokszt 2LO     769              17.04  +      4.13
  8>Julia Giszczak                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     873              17.37  +      4.46
  9>Sylwia Bialkowska                       III Liceum Ogólnoszt 3LO     872              18.31  +      5.40
 10>Joanna Bogusz                           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  776              18.36  +      5.45
 11>Sandra Filipiuk                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     871              18.40  +      5.49
 12>Paulina Gap                             XIX LO im. Marii i J 19LO    934              20.21  +      7.30
 13>Weronika Kolodziej                      III Liceum Ogólnoszt 3LO     876              20.44  +      7.53
 14>Ewelina Michalak                        III Liceum Ogólnoszt 3LO     630              20.55  +      8.04
 15>Olga Chwedoruk                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     637              21.16  +      8.25
 16>Agnieszka Cieszko                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  784              21.27  +      8.36
 17>Gabriela Zarajczyk                      III Liceum Ogólnoszt 3LO     881              21.50  +      8.59
 18>Iga Luczkowska                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     629              21.54  +      9.03
 19>Katarzyna Zygo                          XIX LO im. Marii i J 19LO    935              21.57  +      9.06
 20>Aleksandra Mitura                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   22.24  +      9.33
 21>Weronika Wójcik                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     879              22.37  +      9.46
 22>Natalia Pienkowska                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  793              23.25  +     10.34
 23>Sylwia Najda                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     878              23.29  +     10.38
 24>Karolina Póltorak                       Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  790              23.41  +     10.50
 25>Oliwia Prazmo                           III Liceum Ogólnoszt 3LO     884              23.47  +     10.56
 26>Angelika Wasilak                        Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  796              24.15  +     11.24
 27>Klaudia Tkaczyk                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  787              24.23  +     11.32
 28>Aleksandra Puchala                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  795              24.29  +     11.38
 29>Marta Pik                               III Liceum Ogólnoszt 3LO     880              25.00  +     12.09
 30>Natalia Michel                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  785              25.07  +     12.16
 31>Aleksandra Misztal                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  789              25.41  +     12.50
 32>Sylwia Janczak                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  780              26.01  +     13.10
 33>Marta Makiejów                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  788              26.23  +     13.32
 34>Patrycja Gagol                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  775              28.22  +     15.31
 35>Patrycja Blaszczuk                      Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  777              29.00  +     16.09
 36>Kinga Berecka                           Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  778              31.02  +     18.11
 37>Dominika Wójcik                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  799              31.36  +     18.45
 38>Aleksandra Smolinska                    Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  802              36.36  +     23.45
 39>Paulina Rzepa                           III Liceum Ogólnoszt 3LO     875              39.20  +     26.29
    Jagoda Niewiadomska                     III Liceum Ogólnoszt 3LO     874          NKl               
    Michalina Ostrowska                     III Liceum Ogólnoszt 3LO     882          NKl               
    Kamila Szymanska                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  851          NKl               
    Beata Wos                               Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  798          NKl               
    Agnieszka Zdeb                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  792          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: K S         1.8km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Justyna Bochnak                         KU AZS UP Lublin     UP                       12.11  +      0.00
 
Wstepne wyniki zawodów: K SP        1.2km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Malgorzata Gazda                        Szkola Podstawowa nr SP10    348              11.39  +      0.00
  2>Gabriela Kwiatosz                       Szkola Podstawowa nr SP30                     12.32  +      0.53
  3>Natalia Zajac                           Szkola Podstawowa nr SP10    349              12.54  +      1.15
  4>Ola Klimczuk                            Szkola Podstawowa nr SP10    350              13.29  +      1.50
  5>Martyna Protas                          Szkola Podstawowa nr SP10    351              13.45  +      2.06
  6>Olga Stanczuk                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    755              13.50  +      2.11
  7>Iga Wójcik                              Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    955              14.07  +      2.28
  8>Dorota Winiarz                          Szkola Podstawowa nr SP30    656              14.42  +      3.03
  9>Katarzyna Jemielniak                    Szkola Podstawowa nr SP10    357              14.51  +      3.12
 10>Marta Niedzwiadek                       Szkola Podstawowa nr SP30                     15.00  +      3.21
 11>Ewelina Komada                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    659              15.02  +      3.23
 12>Aleksandra Marciniak                    Szkola Podstawowa nr SP22    927              15.17  +      3.38
 13>Pola Cieplak                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    727              15.19  +      3.40
 14>Julia Wyrwas                            Szkola Podstawowa nr SP30    654              15.30  +      3.51
 15>Julia Czarecka                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    724              16.10  +      4.31
 16>Maria Mostowicz                         Szkola Podstawowa nr SP30    736              16.22  +      4.43
 17>Julia Mróz                              Szkola Podstawowa nr SP30    735              16.55  +      5.16
 18>Pola Zdunczyk                           ZS nr 12 Lublin      ZS12                     17.06  +      5.27
 19>Julia Bielak                            Szkola Podstawowa nr SP30    390              17.30  +      5.51
 20>Anna Kwiecien                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    956              17.35  +      5.56
 21>Honorata Drabik                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    721              18.08  +      6.29
 22>Klaudia Wozniak vel Wójcik              Szkola Podstawowa nr SP22    928              18.19  +      6.40
 23>Klaudia Iwanowska                       Szkola Podstawowa nr SP22    921              18.29  +      6.50
 24>Zuzanna Pomorska                        Szkola Podstawowa nr SP30    734              18.42  +      7.03
 25>Dominika Drela                          Szkola Podstawowa nr SP30    389              18.45  +      7.06
 26>Zaneta Wójcik                           Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    660              19.00  +      7.21
 27>Alicja Zachwatowicz                     Szkola Podstawowa nr SP10    354              19.33  +      7.54
 28>Agnieszka Wójcik                        Szkola Podstawowa nr SP10    862              20.44  +      9.05
 29>Izabela Krzysiak                        Szkola Podstawowa nr SP22    903              20.55  +      9.16
 30>Anna Fajgielska                         Szkola Podstawowa nr SP10    353              21.10  +      9.31
 31>Elisa Kraska                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    808              21.34  +      9.55
 32>Roksana Warda                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    728              22.23  +     10.44
 33>Kamila Kucharzyk                        Szkola Podstawowa nr SP10    858              22.34  +     10.55
 34>Wiktoria Sieron                         Szkola Podstawowa nr SP22    912              22.56  +     11.17
 35>Magdalena Swiatek                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    962              23.06  +     11.27
 36>Wiktoria Pludowska                      Szkola Podstawowa nr SP10    865              23.21  +     11.42
 37>Julia Jedlinska                         Szkola Podstawowa nr SP22    901              23.53  +     12.14
 38>Konstancja Pawluk                       Szkola Podstawowa nr SP22    907              24.45  +     13.06
 39>Karolina Moryl                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    966              26.42  +     15.03
 40>Julia Saladonis                         Szkola Podstawowa nr SP22    923              27.26  +     15.47
 41>Julia Piwnicka                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    661              27.38  +     15.59
 42>Wiktoria Wnuczek                        Szkola Podstawowa nr SP22    920              27.41  +     16.02
 43>Karolina Hunek                          Szkola Podstawowa nr SP22    900              28.57  +     17.18
 44>Kinga Soloducha                         Szkola Podstawowa nr SP10    867              30.07  +     18.28
 45>Lucja Kedra                             ZS nr 12 Lublin      ZS12    835              31.24  +     19.45
 46>Julia Bazyluk                           Szkola Podstawowa nr SP30    737              33.53  +     22.14
 47>Jadwiga Maj                             ZS nr 12 Lublin      ZS12    754              37.28  +     25.49
 48>Urszula Ciuk                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    750              39.29  +     27.50
 49>Gabriela Popiolek                       Szkola Podstawowa nr SP22    910              44.42  +     33.03
 50>Oliwia Goch                             ZS nr 12 Lublin      ZS12    723              45.27  +     33.48
 51>Malgorzata Piotrowska                   Szkola Podstawowa nr SP22    908              47.41  +     36.02
    Martyna Górska                          Szkola Podstawowa nr SP10    616          NKl               
    Karolina Jemielniak                     Szkola Podstawowa nr SP10    358          NKl               
    Anna Klos                               Szkola Podstawowa nr SP10    866          NKl               
    Daria Sokolowska                        Szkola Podstawowa nr SP22    915          NKl               
    Julia Stelmaszczuk                      Szkola Podstawowa nr SP22    916          NKl               
    Marcelina Szczesniak                    Szkola Podstawowa nr SP22    917          NKl               
    Pola Bartczuk                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    729          NKl               
    Amelia Spyra                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    747          NKl               
    Andzelika Bernat                        SP 21 Lublin         SP21                 NKl               
    Emilia Smolenska                        Szkola Podstawowa nr SP22    914          NKl               
    Amelia Chojeta                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    963          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M GIM       1.8km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Zawada                            Gimnazjum i Liceum i SOB     479              11.48  +      0.00
  2>Jakub Marcowski                         Gimnazjum i Liceum i SOB     489              12.56  +      1.08
  3>Dawid Suski                             ZS nr 12 Lublin      ZS12                     13.04  +      1.16
  4>Kamil Szewczak                          Gimnazjum nr 19 w Lu G19     344              13.34  +      1.46
  4>Michna Adrian                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    827              13.34  +      1.46
  6>Jakub Zalewski                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1000             14.00  +      2.12
  7>Lubomir Ziólek                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    550              14.12  +      2.24
  8>Michal Drewniak                         Gimnazjum nr 16 w Lu G16                      14.14  +      2.26
  9>Dudziak Mateusz                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    821              14.23  +      2.35
 10>Barczak Jakub                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    829              14.48  +      3.00
 11>Wiktor Gogacz                           Gimnazjum i Liceum i SOB     482              14.52  +      3.04
 12>Jakub Buczek                            Gimnazjum i Liceum i SOB     480              14.57  +      3.09
 13>Lukasz Szajewski                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     34               14.59  +      3.11
 14>Furdel Jakub                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    823              15.03  +      3.15
 15>Jakub Bojanowski                        ZS nr 12 Lublin      ZS12                     15.21  +      3.33
 16>Jakub Jakubowski                        ZS nr 12 Lublin      ZS12                     15.26  +      3.38
 17>Krzysztof Ksiezki                       Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    943              15.28  +      3.40
 18>Karol Krukowski                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ                   15.47  +      3.59
 19>Wojciech Jaskowski                      ZS nr 12 Lublin      ZS12                     16.01  +      4.13
 20>Szewczuk Hubert                         ZS nr 12 Lublin      ZS12    822              16.23  +      4.35
 21>Wojciech Mackiewicz                     Gimnazjum nr 18 im.  G18     987              16.33  +      4.45
 22>Jakub Werminski                         Gimnazjum i Liceum i SOB     936              16.45  +      4.57
 23>Jakub Sprawka                           Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  772              16.49  +      5.01
 24>Kamil Sipta                             Gimnazjum nr 19 w Lu G19     717              17.34  +      5.46
 25>Orzedala Piotr                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    834              17.46  +      5.58
 26>Oleg Gruczol                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     993              17.58  +      6.10
 27>Adrian Manka                            Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    944              18.25  +      6.37
 28>Milosz Dudek                            Gimnazjum nr 18 im.  G18     996              19.20  +      7.32
 29>Sambor Chmielewski                      Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  771              19.21  +      7.33
 30>Filip Zaborski                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1004             19.34  +      7.46
 31>Ziemowit Chursan                        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1003             19.54  +      8.06
 32>Czapek Kamil                            ZS nr 12 Lublin      ZS12    825              20.13  +      8.25
 33>Michal Pastwa                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     988              20.14  +      8.26
 33>Michal Gierszon                         Gimnazjum nr 19 w Lu G19     719              20.14  +      8.26
 35>Ziólkowski Jakub                        ZS nr 12 Lublin      ZS12    831              20.22  +      8.34
 36>Nikodem Prokop                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  857              20.34  +      8.46
 37>Maksymilian Górczynski                  Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  803              20.41  +      8.53
 38>Mikolaj Borówka                         Gimnazjum nr 16 w Lu G16                      21.51  +     10.03
 39>Bartosz Zubiak                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     994              21.56  +     10.08
 40>Bartek Rzepecki                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1002             22.28  +     10.40
 41>Moryl Andrzej                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    832              22.44  +     10.56
 42>Emil Seweryn                            Gimnazjum nr 19 w Lu G19     716              23.12  +     11.24
 43>Jakub Mirenski                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  774              23.56  +     12.08
 44>Arkadiusz Syroka                        Gimnazjum nr 19 w Lu G19     720              24.17  +     12.29
 45>Mateusz Kwiecien                        Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    945              25.21  +     13.33
 46>Jakub Skrzypek                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1005             25.27  +     13.39
 47>Kacper Kwiecien                         ZS nr 12 Lublin      ZS12                     26.23  +     14.35
 48>Jakub Ossowski                          Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    946              26.28  +     14.40
 49>Mateusz Majcher                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1001             27.22  +     15.34
 50>Marcin Uzarek                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     999              28.12  +     16.24
 51>Milosz Moncik                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     998              29.14  +     17.26
 52>Kamil Marczynski                        Gimnazjum nr 18 im.  G18     1010             29.33  +     17.45
    Mikolaj Wrona                           ZS nr 12 Lublin      ZS12                 NKl               
    Artur Kostera                           Gimnazjum nr 18 im.  G18     1009         NKl               
    Grzegorz Wawruch                        Gimnazjum nr 18 im.  G18                  NKl               
    Bartosz Oleszczuk                       Gimnazjum nr 18 im.  G18     1011         NKl               
    Mateusz Talarko                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     995          NKl               
    Jakub Skrzypek                          Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  770          NKl               
    Lukasz Gierszon                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     990          NKl               
    Jakub Gierszon                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     991          NKl               
    Alesandro Peria                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     992          NKl               
    Cezary Sulowski                         Gimnazjum nr 18 im.  G18     1008         NKl               
    Mateusz Uzarek                          Gimnazjum nr 18 im.  G18     1006         NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M LIC       2.0km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Filip Pawelec                           Gimnazjum i Liceum i SOB     940              12.29  +      0.00
  2>Mikolaj Widz                            Gimnazjum i Liceum i SOB     667              12.33  +      0.04
  3>Stanislaw Kasprzak                      III Liceum Ogólnoszt 3LO     889              12.53  +      0.24
  4>Karol Werens                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     642              13.16  +      0.47
  5>Aleksander Orlik                        Gimnazjum i Liceum i SOB     669              13.18  +      0.49
  6>Michal Krzyszczak                       III Liceum Ogólnoszt 3LO     887              13.51  +      1.22
  7>Kryspin Florek                          XIX LO im. Marii i J 19LO    932              14.08  +      1.39
  8>Michal Oleksak                          Gimnazjum i Liceum i SOB     941              14.20  +      1.51
  9>Michal Dwornicki                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  767              14.24  +      1.55
 10>Jakub Lipiec                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     641              14.30  +      2.01
 11>Jakub Adamczuk                          Gimnazjum i Liceum i SOB     198              14.35  +      2.06
 12>Hubert Cristovao                        III Liceum Ogólnoszt 3LO     885              14.40  +      2.11
 13>Jakub Wozniak                           XIX LO im. Marii i J 19LO    933              14.42  +      2.13
 14>Bartlomiej Ostrowski                    Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  765              14.47  +      2.18
 15>Krystian Zuk                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     888              14.50  +      2.21
 16>Jan Krawczyk                            Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  768              14.59  +      2.30
 17>Marcin Szklanny                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     894              15.00  +      2.31
 18>Mateusz Adamczuk                        III Liceum Ogólnoszt 3LO     886              15.09  +      2.40
 18>Hubert Palka                            III Liceum Ogólnoszt 3LO     890              15.09  +      2.40
 20>Aleksander Tarnowski                    II Liceum Ogólnokszt 2LO                      15.26  +      2.57
 21>Adam Nadbrzeski                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  811              15.36  +      3.07
 22>Przemyslaw Toc                          III Liceum Ogólnoszt 3LO     893              15.52  +      3.23
 23>Konrad Wiechnik                         III Liceum Ogólnoszt 3LO     892              16.01  +      3.32
 24>Sebastian Grabos                        Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  764              16.03  +      3.34
 25>Maciej Piasecki                         III Liceum Ogólnoszt 3LO                      16.04  +      3.35
 26>Andrzej Kasianiuk                       Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  814              16.06  +      3.37
 27>Mikolaj Gliwka                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  783              19.39  +      7.10
 28>Mikolaj Lukasik                         Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM                   20.55  +      8.26
 29>Sebastian Duma                          Zespól Szkól Chemicz ZSCHEM  797              22.39  +     10.10
    Lukasz Pyszniak                         Prywatne Gimnazjum i PGIMKJ  766          NKl               
 
Wstepne wyniki zawodów: M S         2.1km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Patryk Niedzwiecki                      KU AZS UP Lublin     UP                       11.16  +      0.00
  2>Stanislaw Solowiej                      ZS UMCS              UMCS                     12.41  +      1.25
  3>Piotr Dobrowolski                       ZS UMCS              UMCS                     12.49  +      1.33
  4>Slawomir Juraszewski                    www.juraszewski.pl   JUR     346              15.12  +      3.56
  5>Andrej Kopselko                         ZS UMCS              UMCS                     15.41  +      4.25
  6>Oleksandr Ichynsky                      ZS UMCS              UMCS                     16.20  +      5.04
  7>Krzysztof Jarecki                       ZS UMCS              UMCS                     18.07  +      6.51
 
Wstepne wyniki zawodów: M SP        1.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Piotr Ulanowicz                         Szkola Podstawowa nr SP30    653              10.20  +      0.00
  2>Mateusz Suszek                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    809              12.43  +      2.23
  3>Jakub Dobrowolski                       Szkola Podstawowa nr SP6                      13.09  +      2.49
  4>Maciej Jamiolkowski                     Szkola Podstawowa nr SP30    395              14.00  +      3.40
  5>Filip Kowalik                           Szkola Podstawowa nr SP10    370              14.14  +      3.54
  6>Maciej Mrozek                           Szkola Podstawowa nr SP10    365              14.48  +      4.28
  7>Kamil Celinski                          Szkola Podstawowa nr SP10    364              15.00  +      4.40
  8>Piotr Wawer                             Szkola Podstawowa nr SP30    680              15.17  +      4.57
  9>Dominik Martyna                         Szkola Podstawowa nr SP22    922              16.27  +      6.07
 10>Dawid Kot                               Szkola Podstawowa nr SP30    745              16.37  +      6.17
 11>Maciej Wisowski                         Szkola Podstawowa nr SP30    751              16.38  +      6.18
 12>Kacper Jeziorowski                      SP 21 Lublin         SP21    760              16.41  +      6.21
 13>Mieszko Petruczynik                     Szkola Podstawowa nr SP10    617              17.06  +      6.46
 14>Szymon Nowak                            Szkola Podstawowa nr SP30                     19.17  +      8.57
 15>Tomasz Górski                           Szkola Podstawowa nr SP10    859              19.36  +      9.16
 16>Mikolaj Zysko                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    762              20.12  +      9.52
 17>Michal Broniek                          Szkola Podstawowa nr SP10    864              20.43  +     10.23
 18>Grzegorz Szymczyk                       Szkola Podstawowa nr SP22    918              20.59  +     10.39
 19>Maciej Kolkowicz                        Szkola Podstawowa nr SP30    740              21.12  +     10.52
 20>Arkadiusz Grabowski                     Zespól Szkól w Krezn ZSKJ    658              21.47  +     11.27
 21>Aleksander Zienkiewicz                  ZS nr 12 Lublin      ZS12    761              22.14  +     11.54
 22>Krzysztof Lewczyk                       ZS nr 12 Lublin      ZS12    804              22.29  +     12.09
 23>Piotr Pawlowski                         Szkola Podstawowa nr SP10    366              22.32  +     12.12
 24>Michal Chmielewski                      Szkola Podstawowa nr SP10    363              22.47  +     12.27
 25>Igor Juraszewski                        Szkola Podstawowa nr SP34    854              23.28  +     13.08
 26>Pawel Wac                               Szkola Podstawowa nr SP22    919              24.57  +     14.37
 27>Beniamin Skwarek                        Szkola Podstawowa nr SP22    913              24.59  +     14.39
 28>Jakub Oleszczak                         Szkola Podstawowa nr SP10    868              25.02  +     14.42
 29>Dominik Tychmanowicz                    Szkola Podstawowa nr SP10    362              25.05  +     14.45
 30>Tomasz Pruszkowski                      Szkola Podstawowa nr SP22    911              28.20  +     18.00
 31>Kamil Krzysiak                          Szkola Podstawowa nr SP22    904              31.11  +     20.51
 32>Mateusz Wojdak                          ZS nr 12 Lublin      ZS12    759              47.03  +     36.43
 33>Marek Fraczek                           Szkola Podstawowa nr SP22    898              58.10  +     47.50
 34>Mateusz Zwolski                         Szkola Podstawowa nr SP22    929              81.22  +     71.02
    Maciej Gaska                            Szkola Podstawowa nr SP10    863          NKl               
    Jakub Cristôvao                         Szkola Podstawowa nr SP22    896          NKl               
    Ksawery Lisicki                         Szkola Podstawowa nr SP22    926          NKl               
    Lukasz Jezierski                        Szkola Podstawowa nr SP30    749          NKl               
    Michal Pula                             Szkola Podstawowa nr SP30    741          NKl               
    Krystian Skobel                         Szkola Podstawowa nr SP30    748          NKl               
    Wiktor Trancygier                       Szkola Podstawowa nr SP30    742          NKl               
    Jakub Wlodek                            Szkola Podstawowa nr SP30    743          NKl               
    Mateusz Fronc                           ZS nr 12 Lublin      ZS12    758          NKl               
    Maciej Paczkowski                       Szkola Podstawowa nr SP22    905          NKl               
    Krzysztof Paluch                        Szkola Podstawowa nr SP22    906          NKl               
    Maciej Policha                          Szkola Podstawowa nr SP22    909          NKl