Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                       18.05.2017 15:49:17
                                                                                         XI Otwarte Szkolne Mistrzostwa Lublina
===HSMTeam================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K GIM       1.9km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-37      2-43      3-34      4-31      5-44      6-39      7-40      8-35      9-33     10-100   
  1 Julia Niezgoda                                10.16  0.39/3    1.35/1*   2.15/1*   3.23/1*   4.59/1*   5.38/1*   7.15/1*   8.27/1*  10.10/1*  10.17/1*  10.16/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.39/3    0.56/1*   0.40/1*   1.08/1*   1.36/5    0.39/1*   1.37/11   1.12/1*   1.43/1*   0.07/8        /   
  2 Natalia Tomasiak                              12.10  0.42/14   1.57/8    2.57/9    4.34/4    6.10/3    7.04/4    8.31/2    9.57/2   12.03/2   12.10/2   12.10/2  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.42/14   1.15/9    1.00/14   1.37/5    1.36/5    0.54/20   1.27/5    1.26/4    2.06/8    0.07/8        /   
  3 Klaudia Kupis                                 12.51  0.41/11   2.00/9    2.57/9    4.33/3    6.07/2    6.48/2    8.47/4   10.08/3   12.39/4   12.47/3   12.51/3  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.41/11   1.19/12   0.57/11   1.36/3    1.34/4    0.41/3    1.59/28   1.21/2    2.31/22   0.08/10   0.04/14 
  4 Katarzyna Wójtowicz                           13.08  0.49/35   2.05/15   2.56/8    4.39/5    6.11/4    6.59/3    8.38/3   10.20/4   12.26/3   13.13/4   13.08/4  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.49/35   1.16/10   0.51/4    1.43/6    1.32/3    0.48/8    1.39/12   1.42/15   2.06/8    0.47/61       /   
  5 Malgorzata Homenda                            13.53  0.39/3    1.36/2    2.27/2    6.47/27   8.17/14   9.04/13  10.25/9   11.49/7   13.48/5   13.54/5   13.53/5  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.39/3    0.57/2    0.51/4    4.20/45   1.30/2    0.47/7    1.21/2    1.24/3    1.59/5    0.06/4        /   
  6 Weronika Zugaj                                14.12  0.44/20   1.54/7    2.58/11   5.22/12   7.03/7    7.57/6    9.42/7   11.54/8   14.04/6   14.12/6   14.12/6  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.44/20   1.10/7    1.04/25   2.24/19   1.41/7    0.54/20   1.45/17   2.12/41   2.10/11   0.08/10       /   
  7 Maria Dabrowska                               14.25  0.37/1*   1.46/4    2.47/5    4.43/7    6.50/6    8.28/8   10.08/8   12.02/9   14.21/7   14.26/7   14.25/7  
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.37/1*   1.09/6    1.01/17   1.56/11   2.07/18   1.38/56   1.40/14   1.54/28   2.19/16   0.05/3        /   
  8 Wiktoria Kedra                                15.05  0.49/35   3.04/32   4.04/29   6.37/24   8.28/16   9.33/16  10.59/14  12.42/12  14.59/9   15.05/9   15.05/8  
    ZS nr 12 Lublin                                      0.49/35   2.15/33   1.00/14   2.33/27   1.51/12   1.05/36   1.26/4    1.43/17   2.17/15   0.06/4        /   
  9 Olga Malik                                    15.11  0.46/25   2.05/15   3.02/13   5.44/14   7.42/11   8.35/10  10.28/10  12.05/10  14.57/8   15.03/8   15.11/9  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.46/25   1.19/12   0.57/11   2.42/28   1.58/15   0.53/16   1.53/21   1.37/11   2.52/37   0.06/4    0.08/23 
 10 Katarzyna Pludowska                           15.20  0.49/35   3.09/35   4.17/31   6.19/18   8.09/13   9.02/12  11.20/16  13.20/15  15.11/11  15.25/10  15.20/10 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.49/35   2.20/37   1.08/28   2.02/15   1.50/11   0.53/16   2.18/44   2.00/36   1.51/3    0.14/31       /   
 11 Patrycja Szypulska                            15.27  0.56/46   2.29/24   3.38/23   5.39/13   7.30/10   8.37/11  11.04/15  12.48/13  15.02/10  15.31/12  15.27/11 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.56/46   1.33/22   1.09/29   2.01/14   1.51/12   1.07/39   2.27/52   1.44/20   2.14/12   0.29/54       /   
 12 Natalia Frejer                                15.32  0.44/20   3.01/30   4.19/33   6.22/19   8.06/12   9.14/14  10.53/11  12.36/11  15.19/12  15.28/11  15.32/12 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.44/20   2.17/35   1.18/39   2.03/16   1.44/8    1.08/41   1.39/12   1.43/17   2.43/28   0.09/14   0.04/14 
 13 Barbara Krupska                               15.46  0.43/17   1.48/6    2.42/3    4.18/2    6.29/5    7.12/5    9.03/5   10.29/5   15.36/13  15.45/13  15.46/13 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.43/17   1.05/4    0.54/8    1.36/3    2.11/19   0.43/4    1.51/19   1.26/4    5.07/52   0.09/14   0.01/1* 
 14 Olga Motyka                                   16.17  0.39/3    1.43/3    2.46/4    4.39/5    7.23/9    8.31/9   10.56/13  13.13/14  16.00/14  16.10/14  16.17/14 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.39/3    1.04/3    1.03/23   1.53/7    2.44/29   1.08/41   2.25/48   2.17/45   2.47/33   0.10/19   0.07/22 
 15 Maja Mazur                                    16.23  0.43/17   2.00/9    2.55/7    7.26/30   9.11/18  10.05/18  12.04/18  13.58/17  16.03/15  16.12/15  16.23/15 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.43/17   1.17/11   0.55/9    4.31/48   1.45/9    0.54/20   1.59/28   1.54/28   2.05/7    0.09/14   0.11/32 
 16 Zofia Fabrowska                               16.51  2.29/57   3.41/41   4.48/38   7.35/33   9.22/19  10.27/19  13.06/21  14.38/19  16.39/17  16.57/18  16.51/16 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             2.29/57   1.12/8    1.07/27   2.47/30   1.47/10   1.05/36   2.39/57   1.32/8    2.01/6    0.18/41       /   
 17 Monika Gonciarz                               16.52  0.54/44   2.29/24   3.43/25   6.42/26   8.45/17   9.38/17  11.45/17  13.55/16  16.17/16  16.49/16  16.52/17 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.54/44   1.35/24   1.14/35   2.59/32   2.03/16   0.53/16   2.07/34   2.10/39   2.22/18   0.32/56   0.03/11 
 18 Alicja Sadowska                               16.55  0.49/35   2.11/18   3.12/16   5.07/10  10.27/23  11.16/21  12.44/19  14.32/18  16.39/17  16.56/17  16.55/18 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.49/35   1.22/15   1.01/17   1.55/10   5.20/50   0.49/10   1.28/6    1.48/24   2.07/10   0.17/37       /   
 19 Amelia Filozof                                17.20  0.38/2    2.34/26   3.18/20   4.44/8    7.21/8    8.13/7    9.28/6   10.54/6   17.16/19  17.20/19  17.20/19 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.38/2    1.56/28   0.44/2    1.26/2    2.37/25   0.52/15   1.15/1*   1.26/4    6.22/53   0.04/2        /   
 20 Aleksandra Klimczuk                           17.49  0.39/3    2.04/13   3.17/18   5.10/11   9.47/20  11.25/23  13.13/22  15.04/21  17.31/20  17.48/20  17.49/20 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.39/3    1.25/20   1.13/34   1.53/7    4.37/47   1.38/56   1.48/18   1.51/26   2.27/20   0.17/37   0.01/1* 
 21 Paulina Krupka                                18.17  1.13/51   3.42/42   4.42/36   7.11/28   9.52/21  10.43/20  13.15/23  15.00/20  17.48/21  18.16/22  18.17/21 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.13/51   2.29/39   1.00/14   2.29/22   2.41/28   0.51/13   2.32/55   1.45/21   2.48/34   0.28/52   0.01/1* 
 22 Dominika Brajerska                            18.50  0.41/11   2.03/11   3.04/14   5.00/9   11.55/34  12.51/34  15.08/34  16.50/32  18.41/23  18.52/23  18.50/22 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.41/11   1.22/15   1.01/17   1.56/11   6.55/55   0.56/24   2.17/43   1.42/15   1.51/3    0.11/23       /   
 23 Anna Niezgoda                                 19.07  0.51/40   3.14/38   4.43/37   8.56/40  11.29/33  12.28/33  14.41/31  16.38/30  18.53/25  19.06/24  19.07/23 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.51/40   2.23/38   1.29/46   4.13/44   2.33/24   0.59/29   2.13/40   1.57/32   2.15/13   0.13/27   0.01/1* 
 24 Maria Trzpiel                                 19.14  0.55/45   4.41/51   5.44/47   8.10/37  10.54/28  11.44/26  14.14/29  15.57/25  18.49/24  19.18/26  19.14/24 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.55/45   3.46/56   1.03/23   2.26/20   2.44/29   0.50/11   2.30/54   1.43/17   2.52/37   0.29/54       /   
 25 Gabriela Slowanska                            19.21  0.47/29   2.23/23   4.01/28   7.29/31  10.16/22  11.18/22  13.02/20  15.46/24  18.57/26  19.19/27  19.21/25 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.47/29   1.36/26   1.38/51   3.28/38   2.47/33   1.02/31   1.44/16   2.44/55   3.11/43   0.22/45   0.02/8  
 26 Katarzyna Jemielniak                          19.26  0.48/33   2.12/19   3.14/17   6.32/23  11.03/29  12.10/30  14.06/28  16.35/29  19.11/28  19.23/29  19.26/26 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.48/33   1.24/18   1.02/21   3.18/35   4.31/44   1.07/39   1.56/24   2.29/49   2.36/24   0.12/25   0.03/11 
 27 Wiktoria Majewska                             19.29  0.45/24   3.56/45   5.05/41   7.32/32  11.19/32  12.17/32  14.55/32  16.28/28  19.13/29  19.21/28  19.29/27 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.45/24   3.11/50   1.09/29   2.27/21   3.47/38   0.58/28   2.38/56   1.33/9    2.45/31   0.08/10   0.08/23 
 28 Oliwia Wyrzykowska                            19.54  1.27/54   3.05/33   4.07/30   6.01/16  12.59/39  13.49/38  16.14/41  17.52/38  19.42/30  19.55/30  19.54/28 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.27/54   1.38/27   1.02/21   1.54/9    6.58/56   0.50/11   2.25/48   1.38/13   1.50/2    0.13/27       /   
 29 Aleksandra Jasinska                           20.08  0.44/20   2.03/11   2.53/6    6.25/20  13.11/42  13.54/39  15.18/35  16.58/34  19.47/31  20.04/31  20.08/29 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.44/20   1.19/12   0.50/3    3.32/40   6.46/53   0.43/4    1.24/3    1.40/14   2.49/35   0.17/37   0.04/14 
 30 Wiktoria Kulczynska                           20.27  0.46/25   3.05/33   3.56/26   6.28/22  13.02/40  13.55/40  15.49/39  17.48/37  20.10/33  20.19/32  20.27/30 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.46/25   2.19/36   0.51/4    2.32/26   6.34/52   0.53/16   1.54/22   1.59/34   2.22/18   0.09/14   0.08/23 
 31 Elzbieta Szczuryk vel Szczerba                20.29  0.46/25   2.21/22   3.41/24   6.26/21  10.32/25  11.40/25  13.37/26  16.07/26  19.02/27  19.12/25  20.29/31 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.46/25   1.35/24   1.20/41   2.45/29   4.06/39   1.08/41   1.57/26   2.30/50   2.55/39   0.10/19   1.17/35 
 32 Alicja Przeor                                 20.31  0.50/39   2.58/29   4.18/32   6.38/25  11.10/30  12.13/31  14.39/30  16.53/33  20.07/32  20.21/33  20.31/32 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.50/39   2.08/32   1.20/41   2.20/17   4.32/45   1.03/33   2.26/50   2.14/42   3.14/45   0.14/31   0.10/31 
 33 Milena Kubiczek                               21.11  0.46/25   2.10/17   3.09/15   6.13/17  13.07/41  13.55/40  15.51/40  18.12/41  20.57/36  21.07/34  21.11/33 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.46/25   1.24/18   0.59/13   3.04/33   6.54/54   0.48/8    1.56/24   2.21/46   2.45/31   0.10/19   0.04/14 
 34 Monika Kaminska                               21.15  0.39/3    1.46/4    3.17/18   8.35/38  10.32/25  11.51/27  15.24/36  17.09/35  20.47/35  21.14/35  21.15/34 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.39/3    1.07/5    1.31/48   5.18/55   1.57/14   1.19/46   3.33/61   1.45/21   3.38/48   0.27/51   0.01/1* 
 35 Anna Matyjewicz                               21.19  0.40/9    6.57/60   8.03/59  10.59/51  13.28/44  14.23/43  16.18/42  18.14/42  20.41/34  21.14/35  21.19/35 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.40/9    6.17/61   1.06/26   2.56/31   2.29/21   0.55/23   1.55/23   1.56/31   2.27/20   0.33/57   0.05/18 
 36 Malgorzata Kura                               21.23  0.56/46   4.00/46   5.28/45   7.58/34  12.04/35  13.19/36  15.42/37  17.58/39  21.09/38  21.23/37  21.23/36 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.56/46   3.04/48   1.28/44   2.30/23   4.06/39   1.15/44   2.23/47   2.16/44   3.11/43   0.14/31       /   
 37 Pola Szerszon                                 21.29  0.51/40   4.18/48   6.00/49   9.30/42  12.14/36  13.17/35  15.00/33  17.44/36  20.59/37  21.24/38  21.29/37 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.51/40   3.27/53   1.42/54   3.30/39   2.44/29   1.03/33   1.43/15   2.44/55   3.15/46   0.25/48   0.05/18 
 38 Anna Marciniak                                22.11  0.43/17   3.12/37   8.42/61  10.41/50  13.21/43  14.36/44  16.54/44  19.15/44  21.58/40  22.14/40  22.11/38 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.43/17   2.29/39   5.30/61   1.59/13   2.40/26   1.15/44   2.18/44   2.21/46   2.43/28   0.16/35       /   
 39 Natalia Krukowska                             22.21  0.39/3    3.11/36   5.17/44   9.29/41  12.30/38  14.17/42  16.21/43  18.15/43  21.57/39  22.13/39  22.21/39 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.39/3    2.32/41   2.06/60   4.12/43   3.01/35   1.47/59   2.04/32   1.54/28   3.42/51   0.16/35   0.08/23 
 40 Faustyna Labiga                               22.27  0.40/9    2.44/27   3.56/26   9.47/45  11.11/31  12.02/29  13.35/24  15.09/22  22.21/41  22.27/41  22.27/40 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.40/9    2.04/31   1.12/33   5.51/57   1.24/1*   0.51/13   1.33/8    1.34/10   7.12/58   0.06/4        /   
 41 Kinga Wróblewska                              22.36  0.41/11   3.48/44   5.37/46  10.27/48  14.48/47  16.27/50  17.58/47  20.09/46  22.25/42  22.28/42  22.36/41 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.41/11   3.07/49   1.49/58   4.50/51   4.21/42   1.39/58   1.31/7    2.11/40   2.16/14   0.03/1*   0.08/23 
 42 Karolina Jemielniak                           23.22  1.32/55   4.43/52   5.52/48  10.30/49  15.05/50  16.07/48  18.04/48  20.34/48  23.09/44  23.22/44  23.22/42 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.32/55   3.11/50   1.09/29   4.38/49   4.35/46   1.02/31   1.57/26   2.30/50   2.35/23   0.13/27       /   
 43 Aleksandra Surman                             23.23  0.57/48   4.33/50   6.18/51  11.01/52  13.56/46  15.19/46  17.24/46  19.17/45  22.55/43  23.15/43  23.23/43 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.57/48   3.36/54   1.45/57   4.43/50   2.55/34   1.23/51   2.05/33   1.53/27   3.38/48   0.20/42   0.08/23 
 44 Julia Smaga                                   23.31  1.00/49   6.14/58   7.34/56  11.34/54  14.56/49  16.21/49  18.34/50  20.31/47  23.20/45  23.29/45  23.31/44 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.00/49   5.14/59   1.20/41   4.00/41   3.22/36   1.25/52   2.13/40   1.57/32   2.49/35   0.09/14   0.02/8  
 45 Luiza Brzozowiec                              24.05  0.48/33   4.01/47   5.15/43  13.53/58  16.33/53  17.13/51  19.05/51  20.36/49  23.46/46  24.06/46  24.05/45 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.48/33   3.13/52   1.14/35   8.38/58   2.40/26   0.40/2    1.52/20   1.31/7    3.10/42   0.20/42       /   
 46 Eliza Mitula                                  24.11  0.44/20   3.20/39   4.59/40   8.07/36  10.51/27  11.57/28  13.56/27  16.22/27  23.54/47  24.08/47  24.11/46 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.44/20   2.36/42   1.39/52   3.08/34   2.44/29   1.06/38   1.59/28   2.26/48   7.32/59   0.14/31   0.03/11 
 47 Róza Sówka                                    24.17  3.24/59   6.03/56   6.56/53  11.26/53  15.33/51  17.32/53  19.08/52  20.45/50  23.54/47  24.16/48  24.17/47 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             3.24/59   2.39/44   0.53/7    4.30/47   4.07/41   1.59/61   1.36/10   1.37/11   3.09/41   0.22/45   0.01/1* 
 48 Zuzanna Murat                                 24.36  1.48/56   7.16/61   8.30/60  12.31/56  16.04/52  17.26/52  19.40/53  21.42/51  24.21/49  24.31/49  24.36/48 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.48/56   5.28/60   1.14/35   4.01/42   3.33/37   1.22/48   2.14/42   2.02/37   2.39/26   0.10/19   0.05/18 
 49 Matylda Kurusiewicz                           25.15  3.32/60   6.23/59   7.42/58  10.13/47  12.24/37  13.46/37  15.46/38  18.00/40  24.51/50  25.15/50  25.15/49 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             3.32/60   2.51/47   1.19/40   2.31/25   2.11/19   1.22/48   2.00/31   2.14/42   6.51/57   0.24/47       /   
 50 Malgorzata Banach                             25.40  1.03/50   3.45/43   4.54/39   7.16/29  17.52/55  18.36/54  20.45/54  22.44/53  25.26/51  25.38/51  25.40/50 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.03/50   2.42/45   1.09/29   2.22/18  10.36/60   0.44/6    2.09/36   1.59/34   2.42/27   0.12/25   0.02/8  
 51 Julia Furtak                                  26.19  0.53/43   2.19/21   3.20/21   5.50/15   8.22/15   9.19/15  10.54/12  16.39/31  25.49/53  26.06/52  26.19/51 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.53/43   1.26/21   1.01/17   2.30/23   2.32/22   0.57/26   1.35/9    5.45/61   9.10/60   0.17/37   0.13/34 
 52 Julia Rodczuk                                 26.20  0.51/40   3.29/40   5.10/42   8.35/38  13.54/45  14.50/45  17.16/45  22.04/52  25.42/52  26.25/53  26.20/52 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.51/40   2.38/43   1.41/53   3.25/37   5.19/49   0.56/24   2.26/50   4.48/59   3.38/48   0.43/60       /   
 53 Domonika Berbec                               27.27  0.47/29   4.27/49   6.09/50   9.32/43  14.49/48  15.52/47  18.20/49  23.09/54  26.40/54  27.15/54  27.27/53 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/29   3.40/55   1.42/54   3.23/36   5.17/48   1.03/33   2.28/53   4.49/60   3.31/47   0.35/58   0.12/33 
 54 Martyna Gryka                                 29.34  0.42/14   2.15/20   3.29/22   7.58/34  10.30/24  11.27/24  13.35/24  15.40/23  18.00/22  18.08/21  29.34/54 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.42/14   1.33/22   1.14/35   4.29/46   2.32/22   0.57/26   2.08/35   2.05/38   2.20/17   0.08/10  11.26/36 
 55 Pola Cieplak                                  30.29  0.42/14   2.04/13   2.59/12  16.51/60  21.13/59  22.13/59  25.22/59  27.10/59  30.09/55  30.20/55  30.29/55 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.42/14   1.22/15   0.55/9   13.52/61   4.22/43   1.00/30   3.09/59   1.48/24   2.59/40   0.11/23   0.09/30 
 56 Natalia Tyszczuk                              31.12  0.47/29   3.03/31   4.33/35   9.32/43  17.34/54  19.06/55  21.15/55  23.53/56  30.38/56  31.13/56  31.12/56 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/29   2.16/34   1.30/47   4.59/53   8.02/57   1.32/55   2.09/36   2.38/52   6.45/54   0.35/58       /   
 57 Weronika Janiuk                               32.07  0.47/29   2.49/28   4.32/34  10.12/46  21.13/59  22.32/60  25.47/60  28.59/60  31.36/57  32.01/57  32.07/57 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.47/29   2.02/30   1.43/56   5.40/56  11.01/61   1.19/46   3.15/60   3.12/58   2.37/25   0.25/48   0.06/21 
 58 Aleksandra Stanek                             33.10  1.19/53   5.06/53   6.38/52  11.35/55  19.47/57  21.09/57  23.18/57  25.57/57  32.46/58  33.11/58  33.10/58 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.19/53   3.47/57   1.32/49   4.57/52   8.12/59   1.22/48   2.09/36   2.39/54   6.49/56   0.25/48       /   
 59 Hanna Waszczuk                                34.18  1.13/51   6.04/57   7.32/55  12.33/57  20.36/58  22.04/58  24.16/58  26.54/58  33.42/59  34.10/59  34.18/59 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.13/51   4.51/58   1.28/44   5.01/54   8.03/58   1.28/53   2.12/39   2.38/52   6.48/55   0.28/52   0.08/23 
 60 Barbara Zubilewicz                            34.21  3.43/61   5.44/55   7.40/57  17.55/61  23.43/61  25.37/61  28.39/61  31.24/61  34.07/60  34.20/60  34.21/60 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             3.43/61   2.01/29   1.56/59  10.15/60   5.48/51   1.54/60   3.02/58   2.45/57   2.43/28   0.13/27   0.01/1* 
 61 Zofia Weldycz                                 35.15  2.47/58   5.34/54   7.06/54  15.59/59  18.04/56  19.34/56  21.56/56  23.43/55  34.55/61  35.16/61  35.15/61 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.47/58   2.47/46   1.32/49   8.53/59   2.05/17   1.30/54   2.22/46   1.47/23  11.12/61   0.21/44       /   
    Adrianna Porebska                         NKL-bPK    1.56/     3.01/     3.46/     5.16/     6.46/     7.28/     9.51/    11.04/         /    13.36/    13.36/   
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.56/     1.05/     0.45/     1.30/     1.30/     0.42/     2.23/     1.13/         /         /         /   
    Karolina Gora                             NKL-bPK    1.51/     3.12/     4.16/     8.00/    13.38/    14.49/    16.54/    19.16/         /    26.00/    26.02/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.51/     1.21/     1.04/     3.44/     5.38/     1.11/     2.05/     2.22/         /         /     0.02/   
    Martyna Mitrut                            NKL-bPK    0.58/     6.19/     4.45/    10.28/    14.09/    15.28/    17.36/    19.52/    22.26/    22.43/    22.46/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.58/     5.21/         /     5.43/     3.41/     1.19/     2.08/     2.16/     2.34/     0.17/     0.03/   
    Julia Wojnowska                           NKL-bPK        /         /         /    17.19/    12.13/    10.16/     5.24/    26.08/    30.04/    30.11/    30.16/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub                 /         /         /         /         /         /         /    20.44/     3.56/     0.07/     0.05/   
    Oliwia Wójcika                            NKL-bPK    0.42/     1.53/     2.55/     7.35/    10.22/    11.33/    13.23/    15.21/         /    18.10/    18.08/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.42/     1.11/     1.02/     4.40/     2.47/     1.11/     1.50/     1.58/         /         /         /   
    Zuzanna Olszówka                          NKL-bPK    0.53/     2.13/     3.18/     6.16/     7.50/     8.39/    10.15/    11.47/         /    14.31/    14.32/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.53/     1.20/     1.05/     2.58/     1.34/     0.49/     1.36/     1.32/         /         /     0.01/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K LIC       2.4km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-40      3-41      4-39      5-44      6-31      7-42      8-38      9-35     10-33     11-100   
  1 Natalia Binieda                               16.36  1.13/1*   3.33/1*   5.03/1*   7.00/2    8.09/2    9.44/2   11.27/1*  12.47/1*  14.31/1*  16.31/1*  16.36/1*  16.36/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.13/1*   2.20/1*   1.30/4    1.57/7    1.09/4    1.35/9    1.43/4    1.20/7    1.44/22   2.00/8    0.05/2        /   
  2 Weronika Wójtowicz                            18.09  1.25/3    3.49/2    5.09/2    6.44/1*   7.54/1*   9.37/1*  12.34/2   13.56/2   15.07/2   18.07/2   18.09/2   18.09/2  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.25/3    2.24/2    1.20/2    1.35/2    1.10/5    1.43/13   2.57/24   1.22/9    1.11/1*   3.00/23   0.02/1*       /   
  3 Malwina Furgala                               19.42  1.38/6    4.57/6    6.38/4    9.48/5   11.00/4   12.31/3   14.56/4   16.17/5   17.39/4   19.26/3   19.48/3   19.42/3  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             1.38/6    3.19/12   1.41/7    3.10/26   1.12/9    1.31/6    2.25/17   1.21/8    1.22/10   1.47/2    0.22/24       /   
  4 Anna Siczek                                   19.58  1.39/7    5.20/7    7.24/7    9.35/3   10.59/3   12.52/4   14.34/3   15.58/3   17.34/3   19.47/4   19.59/4   19.58/4  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.39/7    3.41/17   2.04/12   2.11/8    1.24/18   1.53/16   1.42/3    1.24/12   1.36/15   2.13/12   0.12/8        /   
  5 Kinga Wnuczek                                 20.28  4.12/23   6.36/15   8.22/10  10.37/8   11.47/8   14.13/9   15.54/7   16.33/6   18.09/7   20.21/7   20.34/6   20.28/5  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                4.12/23   2.24/2    1.46/8    2.15/10   1.10/5    2.26/20   1.41/2    0.39/1*   1.36/15   2.12/11   0.13/10       /   
  6 Magdalena Banaszak                            20.32  1.23/2    4.35/4    6.03/3    9.38/4   11.25/6   13.14/6   15.07/5   16.36/7   17.53/6   19.56/5   20.28/5   20.32/6  
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             1.23/2    3.12/8    1.28/3    3.35/35   1.47/27   1.49/15   1.53/6    1.29/16   1.17/5    2.03/9    0.32/29   0.04/7  
  7 Natalia Fiuk                                  20.56  2.48/16   5.40/9    6.58/5   10.13/7   11.24/5   13.03/5   15.17/6   16.00/4   17.51/5   19.56/5   20.41/7   20.56/7  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.48/16   2.52/5    1.18/1*   3.15/27   1.11/8    1.39/11   2.14/12   0.43/2    1.51/23   2.05/10   0.45/31   0.15/22 
  8 Kamila Kot                                    21.22  3.05/17   5.41/10   9.20/13  11.41/12  12.55/10  15.03/12  16.48/10  17.54/8   19.13/8   21.05/8   21.19/8   21.22/8  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.05/17   2.36/4    3.39/27   2.21/13   1.14/13   2.08/19   1.45/5    1.06/3    1.19/7    1.52/5    0.14/13   0.03/4  
  9 Aleksandra Traczyk                            22.02  1.25/3    4.32/3    6.59/6   10.07/6   11.43/7   13.17/7   16.39/9   18.18/9   19.40/9   21.53/9   22.00/9   22.02/9  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             1.25/3    3.07/6    2.27/14   3.08/25   1.36/23   1.34/8    3.22/34   1.39/21   1.22/10   2.13/12   0.07/4    0.02/2  
 10 Angelika Zuk                                  22.50  4.36/26   7.51/19   9.40/15  12.46/15  14.03/15  15.32/14  17.54/13  19.19/12  20.38/11  22.28/10  22.46/10  22.50/10 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.36/26   3.15/11   1.49/9    3.06/23   1.17/15   1.29/5    2.22/14   1.25/13   1.19/7    1.50/3    0.18/19   0.04/7  
 11 Kamila Zieba                                  22.55  1.27/5    4.41/5    9.39/14  11.25/10  13.08/11  14.33/10  17.22/12  18.32/10  20.10/10  22.30/11  22.50/11  22.55/11 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.27/5    3.14/9    4.58/32   1.46/3    1.43/26   1.25/4    2.49/21   1.10/4    1.38/17   2.20/19   0.20/22   0.05/12 
 12 Wioletta Maj                                  23.55  3.08/18   8.56/21  10.48/17  14.06/21  15.19/18  16.39/16  19.00/15  20.23/15  21.43/14  23.34/12  23.49/12  23.55/12 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.08/18   5.48/25   1.52/11   3.18/28   1.13/10   1.20/2    2.21/13   1.23/11   1.20/9    1.51/4    0.15/16   0.06/14 
 13 Eliza Zagozdon                                24.01  3.23/20   6.31/14   8.57/12  12.04/13  13.37/14  15.16/13  18.36/14  20.06/14  21.28/12  23.47/13  23.57/13  24.01/13 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.23/20   3.08/7    2.26/13   3.07/24   1.33/21   1.39/11   3.20/33   1.30/17   1.22/10   2.19/18   0.10/5    0.04/7  
 14 Ola Sokolowska                                24.40  5.31/32   8.59/22  11.47/21  13.33/17  14.39/16  16.14/15  19.05/16  20.31/16  22.11/15  24.24/14  24.37/14  24.40/14 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                5.31/32   3.28/15   2.48/19   1.46/3    1.06/3    1.35/9    2.51/22   1.26/15   1.40/19   2.13/12   0.13/10   0.03/4  
 15 Karolina Teter                                25.24  2.12/11   6.11/13  11.28/20  13.42/19  14.44/17  17.12/17  20.21/18  21.37/18  23.15/17  25.11/15  25.22/15  25.24/15 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                2.12/11   3.59/20   5.17/33   2.14/9    1.02/2    2.28/21   3.09/30   1.16/6    1.38/17   1.56/7    0.11/6    0.02/2  
 16 Konstancja Fil                                26.01  5.29/30  10.01/25  12.50/23  14.36/22  15.49/21  17.33/19  20.14/17  21.36/17  23.18/18  25.34/16  26.00/16  26.01/16 
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             5.29/30   4.32/21   2.49/20   1.46/3    1.13/10   1.44/14   2.41/18   1.22/9    1.42/21   2.16/17   0.26/27   0.01/1* 
 17 Patrycja Gagol                                26.55  3.10/19   8.53/20  12.36/22  15.20/23  16.39/22  18.37/21  21.38/21  23.16/19  24.31/19  26.45/17  26.59/17  26.55/17 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.10/19   5.43/23   3.43/29   2.44/21   1.19/16   1.58/17   3.01/27   1.38/19   1.15/4    2.14/16   0.14/13       /   
 18 Julita Kozak                                  27.28  2.06/10   7.49/18  11.26/19  14.03/20  15.34/19  17.35/20  20.34/19  24.10/21  25.23/21  27.08/19  27.21/18  27.28/18 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.06/10   5.43/23   3.37/24   2.37/16   1.31/20   2.01/18   2.59/25   3.36/32   1.13/2    1.45/1*   0.13/10   0.07/15 
 19 Paulina Rzepa                                 27.29  2.03/9    5.54/11  13.25/25  15.43/24  16.40/23  19.11/22  22.20/22  23.33/20  25.14/20  27.07/18  27.21/18  27.29/19 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                2.03/9    3.51/18   7.31/35   2.18/11   0.57/1*   2.31/23   3.09/30   1.13/5    1.41/20   1.53/6    0.14/13   0.08/16 
 20 Andzelika Chudzik                             27.35  2.34/15   5.54/11   7.45/8   11.04/9   12.17/9   13.35/8   15.59/8   18.57/11  21.36/13  27.24/20  27.36/20  27.35/20 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.34/15   3.20/13   1.51/10   3.19/29   1.13/10   1.18/1*   2.24/16   2.58/27   2.39/36   5.48/36   0.12/8        /   
 21 Karolina Sobczyk                              28.35  3.27/21  10.01/25  14.43/27  17.01/26  18.16/25  20.54/25  23.06/23  24.31/22  25.44/22  28.19/21  28.38/22  28.35/21 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             3.27/21   6.34/27   4.42/31   2.18/11   1.15/14   2.38/24   2.12/11   1.25/13   1.13/2    2.35/22   0.19/21       /   
 22 Magdalena Drygala                             28.44  3.40/22   7.00/16   8.36/11  12.04/13  13.14/12  14.34/11  16.57/11  19.56/13  22.38/16  28.27/22  28.33/21  28.44/22 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.40/22   3.20/13   1.36/6    3.28/34   1.10/5    1.20/2    2.23/15   2.59/28   2.42/37   5.49/37   0.06/3    0.11/20 
 23 Izabela Niedzwiedz                            31.13  5.04/27  10.56/27  14.34/26  17.06/27  18.41/26  20.14/24  23.33/25  27.11/23  28.29/23  30.51/23  31.09/23  31.13/23 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.04/27   5.52/26   3.38/25   2.32/14   1.35/22   1.33/7    3.19/32   3.38/33   1.18/6    2.22/20   0.18/19   0.04/7  
 24 Aleksandra Wojciechowska                      33.41 11.30/37  14.44/31  20.48/34  22.13/33  23.34/31  26.36/31  28.08/31  29.40/26  31.11/26  33.24/24  33.41/24  33.41/24 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo            11.30/37   3.14/9    6.04/34   1.25/1*   1.21/17   3.02/29   1.32/1*   1.32/18   1.31/14   2.13/12   0.17/18       /   
 25 Laura Surdacka                                34.23  5.30/31   9.23/23  10.57/18  13.29/16  18.05/24  23.17/27  25.12/27  30.15/30  31.43/27  34.09/25  34.20/25  34.23/25 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                5.30/31   3.53/19   1.34/5    2.32/14   4.36/37   5.12/37   1.55/7    5.03/34   1.28/13   2.26/21   0.11/6    0.03/4  
 26 Magdalena Kasianiuk                           35.21  1.54/8    5.23/8    8.08/9   11.32/11  13.31/13  17.32/18  21.17/20  28.06/25  30.26/25  34.22/27  35.13/26  35.21/26 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.54/8    3.29/16   2.45/18   3.24/32   1.59/28   4.01/35   3.45/37   6.49/35   2.20/33   3.56/29   0.51/33   0.08/16 
 27 Paulina Tudruj                                35.46  2.33/14   9.36/24  13.14/24  16.49/25  18.57/27  22.04/26  25.07/26  27.58/24  30.14/24  34.20/26  35.20/27  35.46/27 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.33/14   7.03/28   3.38/25   3.35/35   2.08/30   3.07/31   3.03/28   2.51/24   2.16/30   4.06/32   1.00/36   0.26/26 
 28 Julia Kuc                                     35.57  4.16/24  15.56/33  18.53/32  21.31/31  23.53/32  26.36/31  28.31/32  30.10/29  32.08/28  35.34/28  36.00/28  35.57/28 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.16/24  11.40/33   2.57/22   2.38/19   2.22/36   2.43/25   1.55/7    1.39/21   1.58/26   3.26/25   0.26/27       /   
 29 Kaja Kozak                                    37.04  5.14/28  16.55/34  19.50/33  22.27/34  24.47/34  27.33/34  29.29/33  31.07/32  33.04/31  36.36/31  36.56/29  37.04/29 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.14/28  11.41/34   2.55/21   2.37/16   2.20/35   2.46/26   1.56/9    1.38/19   1.57/25   3.32/27   0.20/22   0.08/16 
 30 Maria Martyna                                 37.14  2.16/12   7.25/17  10.06/16  13.33/17  15.34/19  19.46/23  23.19/24  30.08/28  32.28/30  36.24/30  37.09/30  37.14/30 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             2.16/12   5.09/22   2.41/15   3.27/33   2.01/29   4.12/36   3.33/36   6.49/35   2.20/33   3.56/29   0.45/31   0.05/12 
 31 Oliwia Karwowska                              37.36  4.31/25  11.35/29  15.17/29  18.40/28  20.53/28  24.02/28  27.05/28  29.56/27  32.16/29  36.23/29  37.28/31  37.36/31 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.31/25   7.04/29   3.42/28   3.23/31   2.13/32   3.09/32   3.03/28   2.51/24   2.20/33   4.07/33   1.05/37   0.08/16 
 32 Natalia Zajac                                 38.26  5.27/29  12.34/30  16.24/30  19.43/29  21.55/30  25.06/30  27.59/30  31.00/31  33.17/32  37.17/32  38.10/32  38.26/32 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.27/29   7.07/30   3.50/30   3.19/29   2.12/31   3.11/34   2.53/23   3.01/29   2.17/31   4.00/31   0.53/34   0.16/23 
 33 Agnieszka Cieszko                             39.06  7.08/34  18.52/35  21.34/35  24.28/35  26.45/35  29.32/35  31.28/35  33.08/34  35.02/33  38.38/33  39.02/33  39.06/33 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             7.08/34  11.44/35   2.42/17   2.54/22   2.17/34   2.47/27   1.56/9    1.40/23   1.54/24   3.36/28   0.24/26   0.04/7  
 34 Agnieszka Kosmala                             40.43  2.20/13  11.13/28  14.48/28  21.46/32  23.59/33  27.09/33  30.09/34  33.02/33  35.19/34  39.26/34  40.25/34  40.43/34 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.20/13   8.53/32   3.35/23   6.58/37   2.13/32   3.10/33   3.00/26   2.53/26   2.17/31   4.07/33   0.59/35   0.18/25 
 35 Karolina Pardyka                              44.07  7.17/35  15.34/32  18.15/31  20.09/30  21.50/29  24.19/29  27.46/29  36.23/35  38.38/35  43.54/35  44.10/35  44.07/35 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             7.17/35   8.17/31   2.41/15   1.54/6    1.41/25   2.29/22   3.27/35   8.37/37   2.15/29   5.16/35   0.16/17       /   
 36 Dominika Bialek                               53.22  9.04/36  22.43/36  33.39/36  36.18/36  37.55/36  40.52/36  43.37/36  46.58/36  49.06/36  52.29/36  53.05/36  53.22/36 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             9.04/36  13.39/36  10.56/36   2.39/20   1.37/24   2.57/28   2.45/19   3.21/30   2.08/27   3.23/24   0.36/30   0.17/24 
 37 Julia Krawczyk                                57.13  6.28/33  26.38/37  37.42/37  40.19/37  41.48/37  44.50/37  47.35/37  50.59/37  53.10/37  56.39/37  57.02/37  57.13/37 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             6.28/33  20.10/37  11.04/37   2.37/16   1.29/19   3.02/29   2.45/19   3.24/31   2.11/28   3.29/26   0.23/25   0.11/20 
    Sylwia Bialkowska                         NKL-bPK    1.49/     5.13/    12.41/    15.14/    18.00/    20.31/    22.39/    24.12/    25.54/         /    28.14/    28.21/   
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.49/     3.24/     7.28/     2.33/     2.46/     2.31/     2.08/     1.33/     1.42/         /         /     0.07/   
    Weronika Matwiejuk                        NKL-bPK        /     3.30/     6.13/     9.02/    10.07/    12.47/    15.01/    16.18/    17.42/    20.17/    20.36/    20.42/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej                 /         /     2.43/     2.49/     1.05/     2.40/     2.14/     1.17/     1.24/     2.35/     0.19/     0.06/   
    Jagoda Mielniczuk                         NKL-bPK    3.20/     7.42/    15.16/    18.59/    20.14/    22.52/    25.00/    26.28/    28.12/         /    31.07/    31.05/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             3.20/     4.22/     7.34/     3.43/     1.15/     2.38/     2.08/     1.28/     1.44/         /         /         /   
    Patrycja Paszteleniec                     NKL-bPK    0.02/     5.58/     9.57/    13.25/    14.52/    16.23/    19.17/    20.37/    22.00/         /    24.27/    24.26/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             0.02/     5.56/     3.59/     3.28/     1.27/     1.31/     2.54/     1.20/     1.23/         /         /         /   
    Zuzanna Duszynska                         NKL-bPK    4.37/     8.29/    10.38/    15.29/    17.38/    19.05/    31.20/         /    35.55/         /         /    46.29/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             4.37/     3.52/     2.09/     4.51/     2.09/     1.27/    12.15/         /         /         /         /         /   
    Gabriela Miroslaw                         NKL-bPK    2.35/     8.38/    11.18/    14.04/    15.49/    18.27/    20.46/         /    27.54/         /         /    38.40/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             2.35/     6.03/     2.40/     2.46/     1.45/     2.38/     2.19/         /         /         /         /         /   
    Natalia Michel                            NKL-bPK    1.18/     6.50/         /    20.40/    21.51/    25.34/    29.01/    30.56/    32.26/    43.54/         /    44.30/   
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             1.18/     5.32/         /         /     1.11/     3.43/     3.27/     1.55/     1.30/    11.28/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K SP        1.7km    0m 9k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-43      2-42      3-34      4-44      5-39      6-40      7-35      8-36      9-100   
  1 Klaudia Iwanowska                             12.15  1.09/13   1.48/9    2.16/7    5.18/5    6.43/5    8.32/3    9.59/3   11.47/1*  12.13/2   12.15/2  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.09/12   0.39/30   0.28/6    3.02/8    1.25/62   1.49/18   1.27/2    1.48/2    0.26/61   0.02/11 
  2 Laura Labiga                                  12.18  1.09/13   1.41/6    2.13/4    4.37/2    5.36/2    8.46/6   10.21/4   12.14/2   12.18/3   12.18/3  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.09/12   0.32/10   0.32/16   2.24/2    0.59/19   3.10/72   1.35/6    1.53/6    0.04/4        /   
  3 Patrycja Dziurkowska                          12.53  2.33/70   3.07/64   3.34/53   6.09/12   6.55/7    8.33/4   10.39/5   12.43/3   12.52/4   12.53/4  
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       2.33/69   0.34/16   0.27/4    2.35/3    0.46/5    1.38/11   2.06/22   2.04/15   0.09/20   0.01/1* 
  4 Aleksandra Nowicka                            14.13  1.05/6    1.53/13   2.46/25   6.25/14   7.19/12   9.29/8   11.40/9   14.05/5   14.17/6   14.13/5  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.05/5    0.48/58   0.53/67   3.39/14   0.54/10   2.10/33   2.11/30   2.25/27   0.12/25       /   
  5 Iga Wójcik                                    14.18  1.24/32   2.11/32   2.58/36   5.59/11   7.06/11   8.34/5   11.04/6   13.08/4   14.15/5   14.18/6  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.24/31   0.47/56   0.47/53   3.01/7    1.07/41   1.28/3    2.30/43   2.04/15   1.07/90   0.03/19 
  6 Joanna Lipska                                 14.43  1.07/11   1.45/7    2.09/3    5.15/4    5.55/3    7.17/1*   8.28/2   14.23/6   14.42/7   14.43/7  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.07/10   0.38/26   0.24/1*   3.06/9    0.40/2    1.22/2    1.11/1*   5.55/80   0.19/46   0.01/1* 
  7 Lena Czajczyk                                 14.44  1.05/6    1.31/1*   1.59/2    7.58/22   8.39/14  10.00/10  12.45/13  14.35/8   14.45/8   14.44/8  
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.05/5    0.26/3    0.28/6    5.59/44   0.41/3    1.21/1*   2.45/48   1.50/4    0.10/21       /   
  8 Ewelina Soltys                                15.02  1.13/19   1.57/15   2.28/11   5.05/3    6.02/4   10.52/14  12.25/11  14.32/7   14.51/9   15.02/9  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.13/18   0.44/50   0.31/13   2.37/4    0.57/16   4.50/83   1.33/5    2.07/18   0.19/46   0.11/56 
  9 Roksana Warda                                 15.16  1.25/34   2.03/25   2.35/19   8.27/27   9.24/23  11.05/16  12.49/14  14.46/10  15.17/11  15.16/10 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.25/33   0.38/26   0.32/16   5.52/42   0.57/16   1.41/14   1.44/11   1.57/11   0.31/66       /   
 10 Urszula Soltys                                15.20  1.25/34   2.02/23   2.40/23   5.57/9    7.00/9   11.49/21  13.21/17  15.11/11  15.13/10  15.20/11 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.25/33   0.37/23   0.38/30   3.17/10   1.03/32   4.49/82   1.32/4    1.50/4    0.02/1*   0.07/34 
 10 Nikola Goral                                  15.20  2.35/71   2.57/60   3.23/47   8.39/30   9.36/24  11.15/17  12.44/12  15.14/12  15.18/12  15.20/11 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       2.35/70   0.22/1*   0.26/2    5.16/38   0.57/16   1.39/12   1.29/3    2.30/30   0.04/4    0.02/11 
 12 Anna Kwiecien                                 15.34  1.20/28   2.01/20   2.51/29   6.11/13   8.13/13  10.00/10  12.01/10  14.37/9   15.34/14  15.34/13 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.20/27   0.41/38   0.50/61   3.20/11   2.02/82   1.47/17   2.01/19   2.36/34   0.57/87       /   
 13 Maja Zieba                                    15.41  4.01/83   5.09/83   5.36/81   8.13/24   9.07/19  10.52/14  13.00/16  15.27/13  15.31/13  15.41/14 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       4.01/82   1.08/82   0.27/4    2.37/4    0.54/10   1.45/15   2.08/24   2.27/29   0.04/4    0.10/49 
 14 Joanna Podkanska                              16.15  2.49/76   3.15/67   3.45/59   9.15/37  10.05/31  12.45/30  14.27/23  16.12/15  16.14/15  16.15/15 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        2.49/75   0.26/3    0.30/11   5.30/41   0.50/8    2.40/50   1.42/9    1.45/1*   0.02/1*   0.01/1* 
 15 Aleksandra Mizerska                           16.20  2.03/59   2.59/61   4.38/69   8.23/26   9.22/22  11.47/19  13.54/19  16.09/14  16.22/16  16.20/16 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.03/58   0.56/74   1.39/85   3.45/19   0.59/19   2.25/41   2.07/23   2.15/23   0.13/31       /   
 16 Malgorzata Jablonska                          16.44  2.07/60   2.47/56   3.24/49   7.33/19   8.50/16  10.23/12  13.23/18  16.28/17  16.40/18  16.44/17 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.07/59   0.40/34   0.37/27   4.09/21   1.17/52   1.33/7    3.00/55   3.05/52   0.12/25   0.04/24 
 17 Karolina Kopycinska                           16.48  1.35/48   2.12/33   2.54/34   7.28/16   9.02/18  10.36/13  12.52/15  16.31/18  16.39/17  16.48/18 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.35/47   0.37/23   0.42/44   4.34/24   1.34/70   1.34/8    2.16/33   3.39/69   0.08/15   0.09/37 
 18 Pola Zdunczuk                                 17.03  1.16/23   1.59/19   2.34/18   8.44/31   9.56/29  11.55/23  14.19/21  16.24/16  16.58/19  17.03/19 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.16/22   0.43/45   0.35/22   6.10/45   1.12/48   1.59/23   2.24/40   2.05/17   0.34/71   0.05/27 
 19 Weronika Kutrzepa                             17.31  1.33/45   2.04/27   2.52/31   7.32/18   9.01/17  12.09/26  14.56/24  17.09/19  17.22/20  17.31/20 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.33/44   0.31/8    0.48/59   4.40/26   1.29/67   3.08/70   2.47/49   2.13/22   0.13/31   0.09/37 
 20 Emilia Piasecka                               17.38  1.43/52   2.26/46   3.22/45  10.16/43  11.11/38  13.04/32  15.13/25  17.28/21  17.36/21  17.38/21 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.43/51   0.43/45   0.56/72   6.54/50   0.55/13   1.53/19   2.09/26   2.15/23   0.08/15   0.02/11 
 21 Maja Sykula                                   17.44  3.04/77   4.01/76   4.48/71   8.29/28   9.43/26  11.52/22  14.17/20  17.31/22  17.45/22  17.44/22 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             3.04/76   0.57/76   0.47/53   3.41/17   1.14/50   2.09/31   2.25/42   3.14/60   0.14/36       /   
 22 Marika Gawralidis                             18.02  1.10/15   1.58/17   2.32/14   5.58/10   7.01/10   9.48/9   11.23/8   17.36/24  17.53/23  18.02/23 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.10/14   0.48/58   0.34/19   3.26/13   1.03/32   2.47/53   1.35/6    6.13/81   0.17/43   0.09/37 
 23 Karolina Sokolowska                           18.18  1.13/19   2.01/20   2.33/16  11.28/51  12.28/44  13.56/38  15.39/28  17.32/23  18.23/24  18.18/24 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.13/18   0.48/58   0.32/16   8.55/61   1.00/27   1.28/3    1.43/10   1.53/6    0.51/85       /   
 24 Oliwia Milko                                  18.33  2.23/66   3.02/62   3.39/58   8.49/32   9.51/27  12.03/24  14.20/22  17.24/20  18.29/25  18.33/25 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       2.23/65   0.39/30   0.37/27   5.10/33   1.02/31   2.12/35   2.17/34   3.04/51   1.05/89   0.04/24 
 25 Julia Zarzeczna                               18.43  1.18/25   2.15/37   3.08/41  10.09/41  11.09/37  13.33/36  15.17/26  17.59/25  18.33/26  18.43/26 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.18/24   0.57/76   0.53/67   7.01/52   1.00/27   2.24/40   1.44/11   2.42/38   0.34/71   0.10/49 
 26 Karolina Chemperek                            18.44  1.31/43   2.31/47   3.22/45   8.36/29   9.39/25  12.26/28  15.39/28  18.29/26  18.48/27  18.44/27 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.31/42   1.00/79   0.51/63   5.14/36   1.03/32   2.47/53   3.13/58   2.50/44   0.19/46       /   
 27 Aleksandra Marciniak                          19.07  2.11/61   2.41/53   3.21/44   5.37/7    6.45/6    8.17/2   11.06/7   19.03/29  19.07/28  19.07/28 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.11/60   0.30/7    0.40/38   2.16/1*   1.08/44   1.32/5    2.49/50   7.57/86   0.04/4        /   
 28 Julia Szewczyk                                19.09  6.37/91   7.06/89   7.41/88  11.31/52  12.31/45  14.34/41  16.29/31  18.31/27  19.12/29  19.09/29 
    Szkola Podstawowa nr 10                              6.37/90   0.29/6    0.35/22   3.50/20   1.00/27   2.03/27   1.55/14   2.02/14   0.41/81       /   
 29 Oliwia Goch                                   19.15  1.29/40   2.32/49   5.21/77   9.00/35   9.59/30  12.28/29  15.20/27  18.54/28  19.14/30  19.15/30 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.29/39   1.03/80   2.49/87   3.39/14   0.59/19   2.29/44   2.52/51   3.34/67   0.20/51   0.01/1* 
 30 Patrycja Tarasinska                           19.48  1.11/17   1.54/14   2.24/10   5.44/8   11.51/40  13.52/37  17.36/33  19.31/31  19.46/32  19.48/31 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.11/16   0.43/45   0.30/11   3.20/11   6.07/89   2.01/25   3.44/65   1.55/9    0.15/39   0.02/11 
 30 Natalia Zak                                   19.48  1.45/53   2.36/50   3.30/50   8.15/25   9.16/21  13.02/31  16.22/30  19.09/30  19.45/31  19.48/31 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.45/52   0.51/65   0.54/70   4.45/27   1.01/30   3.46/76   3.20/60   2.47/41   0.36/75   0.03/19 
 32 Anna Thum                                     20.26  4.34/86   5.47/87   8.42/89  12.26/56  13.25/50  15.50/47  17.51/35  20.07/32  20.20/33  20.26/33 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             4.34/85   1.13/84   2.55/88   3.44/18   0.59/19   2.25/41   2.01/19   2.16/25   0.13/31   0.06/30 
 33 Marta Paczynska                               20.48  1.10/15   1.49/11   2.29/12  13.11/60  14.17/58  15.49/46  18.44/42  20.37/33  20.52/34  20.48/34 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.10/14   0.39/30   0.40/38  10.42/72   1.06/39   1.32/5    2.55/53   1.53/6    0.15/39       /   
 34 Klaudia Muszynska                             21.23  1.33/45   2.22/43   3.38/56  10.39/44  12.50/47  15.38/45  17.47/34  20.49/34  21.03/35  21.23/35 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.33/44   0.49/61   1.16/82   7.01/52   2.11/84   2.48/56   2.09/26   3.02/48   0.14/36   0.20/62 
 35 Maja Borowiec                                 21.27  1.36/49   2.31/47   3.32/52  10.50/47  11.54/41  14.41/42  18.46/43  21.02/35  21.26/36  21.27/36 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.36/48   0.55/73   1.01/76   7.18/54   1.04/37   2.47/53   4.05/71   2.16/25   0.24/57   0.01/1* 
 36 Martyna Jedrych                               21.44  1.25/34   2.10/30   2.50/28   7.29/17   8.46/15  11.47/19  18.35/41  21.09/36  21.47/38  21.44/37 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.25/33   0.45/52   0.40/38   4.39/25   1.17/52   3.01/64   6.48/80   2.34/31   0.38/78       /   
 37 Katarzyna Kowalczyk                           21.49  3.07/79   3.43/73   4.19/66  10.49/46  11.35/39  13.21/35  19.34/46  21.30/38  21.40/37  21.49/38 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             3.07/78   0.36/21   0.36/25   6.30/47   0.46/5    1.46/16   6.13/79   1.56/10   0.10/21   0.09/37 
 38 Aleksandra Chudzik                            22.00  1.14/21   2.06/29   2.52/31   9.32/39  10.26/33  16.16/49  18.31/40  21.16/37  22.01/39  22.00/39 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.14/20   0.52/67   0.46/52   6.40/48   0.54/10   5.50/85   2.15/32   2.45/40   0.45/82       /   
 39 Wiktoria Kukawska                             22.20  1.59/58   2.40/52   4.13/64   7.52/21   9.10/20  11.19/18  20.05/49  22.12/40  22.24/40  22.20/40 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.59/57   0.41/38   1.33/84   3.39/14   1.18/54   2.09/31   8.46/83   2.07/18   0.12/25       /   
 40 Marika Brzeszczak                             22.33  2.27/68   2.52/57   3.23/47  13.24/62  14.20/59  16.17/50  18.16/37  21.56/39  22.33/41  22.33/41 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.27/67   0.25/2    0.31/13  10.01/67   0.56/15   1.57/22   1.59/16   3.40/71   0.37/76       /   
 41 Klaudia Wozniak vel Wójcik                    22.41  2.35/71   3.21/68   4.06/63  13.55/65  15.05/64  16.41/54  19.04/44  22.33/41  22.45/42  22.41/42 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.35/70   0.46/53   0.45/50   9.49/64   1.10/45   1.36/9    2.23/37   3.29/63   0.12/25       /   
 42 Wiktoria Kuszpa                               22.47  2.18/63   3.07/64   4.02/60  13.58/66  15.02/63  17.42/56  20.01/48  22.41/42  22.47/43  22.47/43 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       2.18/62   0.49/61   0.55/71   9.56/66   1.04/37   2.40/50   2.19/35   2.40/36   0.06/11       /   
 43 Katarzyna Pukaluk                             23.03  1.38/50   2.12/33   2.51/29   5.30/6    6.56/8    8.52/7   20.49/52  22.47/43  23.07/44  23.03/44 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.38/49   0.34/16   0.39/34   2.39/6    1.26/63   1.56/21  11.57/85   1.58/13   0.20/51       /   
 44 Laura Dys                                     23.17  1.49/55   2.22/43   3.00/38  12.50/59  14.14/57  17.13/55  19.17/45  23.01/44  23.11/45  23.17/45 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.49/54   0.33/14   0.38/30   9.50/65   1.24/61   2.59/62   2.04/21   3.44/72   0.10/21   0.06/30 
 45 Karolina Farys                                24.00  4.34/86   5.14/84   5.57/83  11.24/49  12.37/46  15.31/44  20.30/51  23.39/47  24.03/46  24.00/46 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       4.34/85   0.40/34   0.43/47   5.27/40   1.13/49   2.54/59   4.59/77   3.09/55   0.24/57       /   
 46 Weronika Józefczak                            24.31  2.22/65   2.55/58   8.53/90  13.12/61  14.11/56  18.01/59  21.21/55  24.05/48  24.32/50  24.31/48 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.22/64   0.33/14   5.58/91   4.19/22   0.59/19   3.50/77   3.20/60   2.44/39   0.27/62       /   
 47 Weronika Baskiewicz                           24.38  1.01/3    1.33/2    5.22/78  12.19/55  13.30/52  19.03/62  20.55/53  24.25/49  24.29/49  24.38/49 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.01/2    0.32/10   3.49/90   6.57/51   1.11/47   5.33/84   1.52/13   3.30/64   0.04/4    0.09/37 
 48 Natalia Gajowiak                              24.41  1.19/27   2.12/33   2.53/33   8.06/23  10.27/34  17.45/57  20.17/50  23.23/45  24.27/48  24.41/50 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.19/26   0.53/69   0.41/43   5.13/35   2.21/85   7.18/86   2.32/44   3.06/53   1.04/88   0.14/60 
 49 Aleksandra Pawlak                             24.42  2.26/67   8.18/90   9.20/91  14.19/68  16.26/68  19.27/65  21.41/57  24.35/50  24.41/51  24.42/51 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.26/66   5.52/91   1.02/77   4.59/31   2.07/83   3.01/64   2.14/31   2.54/45   0.06/11   0.01/1* 
 50 Drabik Honorata                               25.14  1.05/6    1.37/5    2.15/6    7.25/15  14.32/61  16.09/48  18.08/36  25.00/53  25.05/52  25.14/52 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.05/5    0.32/10   0.38/30   5.10/33   7.07/91   1.37/10   1.59/16   6.52/85   0.05/9    0.09/37 
 51 Paulina Maj                                   25.22  1.21/30   2.15/37   3.15/43   7.43/20  14.21/60  16.29/51  21.12/54  24.38/51  25.27/53  25.22/53 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.21/29   0.54/72   1.00/75   4.28/23   6.38/90   2.08/30   4.43/73   3.26/61   0.49/84       /   
 52 Milena Biegun                                 25.32  0.57/2    1.49/11   2.37/20  10.56/48  12.14/43  14.21/39  23.08/62  25.15/54  25.27/53  25.32/54 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.57/1*   0.52/67   0.48/59   8.19/59   1.18/54   2.07/28   8.47/84   2.07/18   0.12/25   0.05/27 
 53 Weronika Piebiak                              25.34  6.13/90   6.49/88   7.32/87  12.27/57  14.02/54  17.53/58  21.23/56  24.56/52  25.30/55  25.34/55 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       6.13/89   0.36/21   0.43/47   4.55/30   1.35/73   3.51/78   3.30/64   3.33/65   0.34/71   0.04/24 
 54 Klaudia Bartosch                              26.08  3.45/82   4.25/79   5.10/75  14.54/69  16.37/70  19.38/68  22.33/61  25.42/55  26.09/56  26.08/56 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       3.45/81   0.40/34   0.45/50   9.44/63   1.43/76   3.01/64   2.55/53   3.09/55   0.27/62       /   
 55 Weronika Dublowska                            26.21  1.14/21   1.48/9    2.55/35  14.02/67  15.28/66  18.21/60  22.13/59  26.10/56  26.18/57  26.21/57 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.14/20   0.34/16   1.07/80  11.07/73   1.26/63   2.53/58   3.52/69   3.57/75   0.08/15   0.03/19 
 56 Katarzyna Kowalska                            26.57  1.18/25   2.02/23   2.49/26  15.53/72  16.52/71  19.14/64  22.08/58  26.30/58  26.58/59  26.57/58 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.18/24   0.44/50   0.47/53  13.04/75   0.59/19   2.22/38   2.54/52   4.22/77   0.28/65       /   
 57 Malwina Bekiesza                              26.58  1.48/54   2.41/53   3.38/56   8.52/33  16.24/67  19.32/66  23.22/64  26.16/57  26.55/58  26.58/59 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.48/53   0.53/69   0.57/73   5.14/36   7.32/92   3.08/70   3.50/67   2.54/45   0.39/80   0.03/19 
 58 Dorota Borkowska                              27.21  2.12/62   2.44/55   3.34/53  12.13/54  13.28/51  21.05/71  24.27/67  27.06/59  27.20/61  27.21/60 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.12/61   0.32/10   0.50/61   8.39/60   1.15/51   7.37/89   3.22/62   2.39/35   0.14/36   0.01/1* 
 59 Inga Stasiak                                  27.25  1.17/24   1.58/17   2.38/21  19.11/77  20.02/75  23.09/74  25.05/69  27.17/61  27.24/62  27.25/61 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.17/23   0.41/38   0.40/38  16.33/77   0.51/9    3.07/69   1.56/15   2.12/21   0.07/14   0.01/1* 
 60 Dominika Pikula                               27.26  2.19/64   3.06/63   6.40/86  16.46/74  18.16/74  21.04/70  23.12/63  27.08/60  27.16/60  27.26/62 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       2.19/63   0.47/56   3.34/89  10.06/68   1.30/68   2.48/56   2.08/24   3.56/74   0.08/15   0.10/49 
 61 Tatiana Sloma                                 28.08  8.12/92   9.15/91  10.02/92  15.27/70  16.34/69  19.33/67  24.27/67  27.40/62  27.58/63  28.08/63 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       8.12/91   1.03/80   0.47/53   5.25/39   1.07/41   2.59/62   4.54/75   3.13/59   0.18/44   0.10/49 
 62 Natalia Jarzabek                              28.24  2.38/73   4.36/80   5.10/75  15.32/71  16.53/72  21.12/72  24.17/66  27.56/63  28.16/64  28.24/64 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.38/72   1.58/88   0.34/19  10.22/70   1.21/57   4.19/80   3.05/57   3.39/69   0.20/51   0.08/35 
 63 Kaja Fraczek                                  28.26  1.06/10   2.16/40   2.42/24   8.55/34   9.54/28  12.05/25  26.02/73  27.59/64  28.17/65  28.26/65 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.06/9    1.10/83   0.26/2    6.13/46   0.59/19   2.11/34  13.57/87   1.57/11   0.18/44   0.09/37 
 64 Oliwia Stanicka                               28.30  4.35/88   5.03/81   5.32/80  15.59/73  17.22/73  20.08/69  24.10/65  28.11/65  28.24/66  28.30/66 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       4.35/87   0.28/5    0.29/9   10.27/71   1.23/59   2.46/52   4.02/70   4.01/76   0.13/31   0.06/30 
 65 Maja Bielecka                                 28.58  1.27/38   2.23/45   3.01/39  20.54/79  21.37/78  23.37/77  25.47/71  28.21/66  28.56/67  28.58/67 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.27/37   0.56/74   0.38/30  17.53/81   0.43/4    2.00/24   2.10/29   2.34/31   0.35/74   0.02/11 
 66 Kamila Kuzniar                                29.10  1.11/17   2.04/27   2.33/16   9.57/40  11.00/36  13.07/33  27.04/74  28.53/68  29.01/68  29.10/68 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.11/16   0.53/69   0.29/9    7.24/55   1.03/32   2.07/28  13.57/87   1.49/3    0.08/15   0.09/37 
 67 Amanda Baher                                  29.20  1.51/56   4.12/77   5.03/73  17.26/75  20.52/77  23.25/75  25.44/70  28.41/67  29.08/69  29.20/69 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.51/55   2.21/90   0.51/63  12.23/74   3.26/88   2.33/46   2.19/35   2.57/47   0.27/62   0.12/58 
 68 Aleksandra Sadowska                           29.40  1.41/51   3.39/72   4.21/67   9.24/38  10.46/35  13.11/34  26.00/72  29.06/69  29.31/70  29.40/70 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.41/50   1.58/88   0.42/44   5.03/32   1.22/58   2.25/41  12.49/86   3.06/53   0.25/59   0.09/37 
 69 Kinga Gomola                                  30.15  1.05/6    1.45/7    2.22/9   22.07/82  22.54/81  26.05/80  27.46/78  30.12/70  30.15/71  30.15/71 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.05/5    0.40/34   0.37/27  19.45/83   0.47/7    3.11/74   1.41/8    2.26/28   0.03/3        /   
 70 Malgorzata Malek                              30.55  1.57/57   2.39/51   3.37/55  21.56/81  23.03/82  25.39/79  28.02/79  30.42/74  30.52/72  30.55/72 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.57/56   0.42/43   0.58/74  18.19/82   1.07/41   2.36/47   2.23/37   2.40/36   0.10/21   0.03/19 
 71 Anna Bakaj                                    31.06  3.20/80   3.59/75   4.38/69  13.34/64  15.08/65  23.26/76  27.15/76  30.48/75  31.04/75  31.06/73 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.20/79   0.39/30   0.39/34   8.56/62   1.34/70   8.18/91   3.49/66   3.33/65   0.16/41   0.02/11 
 72 Julia Stanczak                                31.07  1.03/5    1.34/3    2.13/4   17.48/76  20.20/76  22.22/73  27.10/75  30.37/73  30.56/73  31.07/74 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.03/4    0.31/8    0.39/34  15.35/76   2.32/86   2.02/26   4.48/74   3.27/62   0.19/46   0.11/56 
 73 Martyna Paluszkiewicz                         31.08  2.30/69   3.21/68   4.24/68   9.11/36  10.21/32  12.14/27  27.27/77  30.14/71  31.06/76  31.08/75 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       2.30/68   0.51/65   1.03/78   4.47/28   1.10/45   1.53/19  15.13/89   2.47/41   0.52/86   0.02/11 
 74 Ewa Wojewoda                                  31.11  1.29/40   2.15/37   2.59/37  10.46/45  12.04/42  14.21/39  16.30/32  30.31/72  31.02/74  31.11/76 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.29/39   0.46/53   0.44/49   7.47/58   1.18/54   2.17/36   2.09/26  14.01/89   0.31/66   0.09/37 
 75 Amelia Pakula                                 33.03  1.29/40   2.18/42   4.57/72  12.40/58  14.07/55  16.29/51  18.28/39  32.33/76  33.06/77  33.03/77 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.29/39   0.49/61   2.39/86   7.43/56   1.27/65   2.22/38   1.59/16  14.05/90   0.33/69       /   
 76 Wiktoria Machlarz                             33.29  1.24/32   2.56/59   3.30/50  20.11/78  21.45/79  25.01/78  29.34/80  32.44/77  33.29/78  33.29/78 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.24/31   1.32/86   0.34/19  16.41/78   1.34/70   3.16/75   4.33/72   3.10/58   0.45/82       /   
 77 Iga Kolodziej                                 34.31  1.26/37   2.03/25   2.31/13  10.14/42  13.17/48  14.56/43  18.24/38  34.08/78  34.30/79  34.31/79 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.26/36   0.37/23   0.28/6    7.43/56   3.03/87   1.39/12   3.28/63  15.44/91   0.22/56   0.01/1* 
 78 Julia Saladonis                               35.41  1.33/45   2.16/40   3.09/42  13.29/63  14.52/62  19.10/63  22.14/60  34.55/79  35.32/80  35.41/80 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.33/44   0.43/45   0.53/67  10.20/69   1.23/59   4.18/79   3.04/56  12.41/88   0.37/76   0.09/37 
 79 Aleksandra Likos                              36.10  1.27/38   2.10/30   3.02/40  25.48/85  27.35/85  30.36/83  33.11/81  35.59/80  36.04/81  36.10/81 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.27/37   0.43/45   0.52/65  22.46/85   1.47/79   3.01/64   2.35/45   2.48/43   0.05/9    0.06/30 
 80 Natalia Kowalczyk                             37.22  4.30/85   5.08/82   5.43/82  22.56/83  23.51/83  31.16/84  33.39/82  36.14/81  37.23/82  37.22/82 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        4.30/84   0.38/26   0.35/22  17.13/80   0.55/13   7.25/87   2.23/37   2.35/33   1.09/91       /   
 81 Oliwia Zawadzka                               37.55  2.41/74   3.27/71   4.14/65  25.26/84  27.10/84  29.41/81  34.35/84  37.44/82  37.50/83  37.55/83 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.41/73   0.46/53   0.47/53  21.12/84   1.44/77   2.31/45   4.54/75   3.09/55   0.06/11   0.05/27 
 82 Wiktoria Swierk                               43.23  3.20/80   3.58/74   5.07/74  11.59/53  13.44/53  18.23/61  34.31/83  43.09/83  43.22/84  43.23/84 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       3.20/79   0.38/26   1.09/81   6.52/49   1.45/78   4.39/81  16.08/90   8.38/87   0.13/31   0.01/1* 
 83 Kamila Pawelec                                46.26  1.23/31   3.13/66   4.05/62  33.02/86  34.08/86  37.02/85  39.26/85  46.05/84  46.17/85  46.26/85 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.23/30   1.50/87   0.52/65  28.57/88   1.06/39   2.54/59   2.24/40   6.39/84   0.12/25   0.09/37 
 84 Maria Hawryl                                  47.09  1.32/44   2.13/36   2.49/26  34.17/89  36.12/90  38.31/87  43.37/88  46.40/85  47.01/86  47.09/86 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.32/43   0.41/38   0.36/25  31.28/89   1.55/81   2.19/37   5.06/78   3.03/50   0.21/55   0.08/35 
 85 Oliwia Baranowska                             48.36  4.18/84   5.16/85   6.32/85  35.06/90  36.09/89  39.03/88  41.41/86  48.03/86  48.23/87  48.36/87 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             4.18/83   0.58/78   1.16/82  28.34/87   1.03/32   2.54/59   2.38/47   6.22/82   0.20/51   0.13/59 
 86 Katarzyna Lukasiak                            50.06  1.20/28   2.01/20   2.32/14  34.08/88  35.43/88  38.19/86  45.54/89  48.56/87  49.29/88  50.06/88 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.20/27   0.41/38   0.31/13  31.36/90   1.35/73   2.36/47   7.35/81   3.02/48   0.33/69   0.37/63 
 87 Edyta Zmuda                                   50.12  4.46/89   5.20/86   6.07/84  33.06/87  34.36/87  42.21/90  46.11/90  49.46/88  50.02/89  50.12/89 
    Szkola Podstawowa nr 10                              4.46/88   0.34/16   0.47/53  26.59/86   1.30/68   7.45/90   3.50/67   3.35/68   0.16/41   0.10/49 
 88 Oliwia Kuziola                                50.38  1.02/4    1.36/4    2.16/7   36.55/91  37.54/91  40.56/89  43.33/87  50.01/89  50.20/90  50.38/90 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.02/3    0.34/16   0.40/38  34.39/91   0.59/19   3.02/68   2.37/46   6.28/83   0.19/46   0.18/61 
 89 Aleksandra Kostyla                            53.47  2.43/75   3.25/70   4.04/61  21.12/80  22.39/80  30.12/82  48.40/91  53.18/90  53.50/91  53.47/91 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.43/74   0.42/43   0.39/34  17.08/79   1.27/65   7.33/88  18.28/91   4.38/78   0.32/68       /   
 90 Ewa Markowska                                 55.17  1.07/11   1.57/15   2.39/22  38.04/92  39.44/92  42.21/90  49.56/92  54.42/91  55.07/92  55.17/92 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.07/10   0.50/64   0.42/44  35.25/92   1.40/75   2.37/49   7.35/81   4.46/79   0.25/59   0.10/49 
 91 Dominika Manka                             31949.50-24.89/1*       /   -25.93/1* -20.84/1* -19.61/1*       /   -16.74/1*       /   -14.48/1* -14.50/1* 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                            /         /         /     4.51/29   0.37/1*       /         /         /         /     0.02/11 
    Natalia Dziubinska                        NKL-bPK        /         /         /         /         /         /         /         /         /    41.38/   
    Szkola Podstawowa nr 10                                  /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Ola Gruszczyk                             DNF        3.46/     4.35/     5.21/    21.04/    21.58/    24.10/    28.29/    31.25/    32.00/         /   
    Szkola Podstawowa nr 10                              3.46/     0.49/     0.46/    15.43/     0.54/     2.12/     4.19/     2.56/     0.35/         /   
 94 Wiktoria Plich                           PK   24.25  3.04/77   4.24/78   5.29/79  11.27/50  13.19/49  16.29/51  19.42/47  23.37/46  24.15/47  24.25/47 
    KU AZS UMCS Lublin                                   3.04/76   1.20/85   1.05/79   5.58/43   1.52/80   3.10/72   3.13/58   3.55/73   0.38/78   0.10/49 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M GIM       2.5km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-37      2-31      3-34      4-43      5-32      6-44      7-39      8-41      9-38     10-35     11-33     12-100   
  1 Jakub Zawada                                  13.24  0.41/20   2.09/12   3.11/8    4.02/3    5.09/1*   7.11/1*   7.51/1*   9.26/1*  10.35/3   12.03/4   13.24/1*  13.26/1*  13.24/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.41/20   1.28/17   1.02/3    0.51/2    1.07/3    2.02/2    0.40/26   1.35/23   1.09/15   1.28/54   1.21/2    0.02/5        /   
  2 Kamil Wojcieszkiewicz                         13.32  0.36/1*   2.05/9    3.00/4    3.56/2    5.29/7    7.31/2    8.06/2    9.27/2   10.12/1*  11.18/1*  13.37/3   13.35/2   13.32/2  
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.36/1*   1.29/18   0.55/1*   0.56/8    1.33/27   2.02/2    0.35/16   1.21/12   0.45/3    1.06/7    2.19/48       /         /   
  3 Filip Telenda                                 13.34  0.40/16   1.47/5    2.57/2    4.03/4    5.21/4    8.01/7    8.34/5    9.47/4   10.33/2   11.43/2   13.28/2   13.35/2   13.34/3  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.40/16   1.07/4    1.10/12   1.06/22   1.18/14   2.40/20   0.33/10   1.13/6    0.46/5    1.10/16   1.45/18   0.07/21       /   
  4 Mikolaj Wrona                                 14.22  0.36/1*   1.46/4    2.59/3    4.06/6    5.25/5    7.48/4    8.21/4    9.29/3   10.45/4   11.57/3   14.23/4   14.24/4   14.22/4  
    ZS nr 12 Lublin                                      0.36/1*   1.10/6    1.13/17   1.07/29   1.19/15   2.23/9    0.33/10   1.08/2    1.16/20   1.12/20   2.26/50   0.01/1*       /   
  5 Pawel Mazur                                   14.44  0.42/25   2.21/20   3.19/9    4.14/9    5.38/8    7.57/5    8.39/6    9.58/5   11.28/5   12.48/5   14.41/5   14.50/5   14.44/5  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.42/25   1.39/23   0.58/2    0.55/5    1.24/17   2.19/7    0.42/29   1.19/9    1.30/27   1.20/41   1.53/29   0.09/28       /   
  6 Jakub Werminski                               15.14  0.45/31   2.38/28   3.56/20   5.01/21   6.06/11   8.30/9    9.00/8   10.19/6   12.49/12  13.51/10  15.15/7   15.15/6   15.14/6  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.45/31   1.53/30   1.18/28   1.05/20   1.05/1*   2.24/10   0.30/3    1.19/9    2.30/51   1.02/2    1.24/5        /         /   
  7 Michal Gierszon                               15.15  0.41/20   2.32/24   4.00/25   4.49/15   5.58/10   7.58/6    8.47/7   10.24/7   12.47/11  13.52/12  15.14/6   15.18/7   15.15/7  
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.41/20   1.51/29   1.28/38   0.49/1*   1.09/5    2.00/1*   0.49/43   1.37/25   2.23/46   1.05/5    1.22/3    0.04/10       /   
  8 Jakub Marcowski                               15.18  0.56/61   2.03/8    3.19/9    4.14/9    5.25/5    7.31/2    8.08/3   10.45/10  12.30/9   13.49/9   15.19/8   15.19/8   15.18/8  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.56/61   1.07/4    1.16/22   0.55/5    1.11/9    2.06/4    0.37/18   2.37/62   1.45/34   1.19/36   1.30/8        /         /   
  9 Pawel Krupski                                 16.20  0.46/38   2.12/14   3.27/11   4.26/12   7.15/24   9.30/16  10.07/15  11.40/16  12.40/10  13.51/10  16.14/10  16.19/9   16.20/9  
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.46/38   1.26/16   1.15/19   0.59/12   2.49/73   2.15/5    0.37/18   1.33/22   1.00/14   1.11/18   2.23/49   0.05/14   0.01/1* 
  9 Jakub Mazurek                                 16.20  0.45/31   2.38/28   3.45/16   5.13/25   7.20/25  10.20/24  10.52/23  12.02/17  13.01/13  14.10/13  16.15/11  16.20/10  16.20/9  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.45/31   1.53/30   1.07/8    1.28/56   2.07/53   3.00/30   0.32/7    1.10/3    0.59/13   1.09/13   2.05/41   0.05/14       /   
 11 Pawel Krawczyk                                16.31  0.50/54   2.37/26   3.53/19   4.59/17   6.21/12   8.39/10   9.11/9   10.40/9   13.34/19  14.41/18  16.03/9   16.37/12  16.31/11 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.50/54   1.47/27   1.16/22   1.06/22   1.22/16   2.18/6    0.32/7    1.29/18   2.54/62   1.07/10   1.22/3    0.34/71       /   
 12 Maciej Koszalka                               16.35  0.37/4    1.43/3    3.00/4    4.09/7    5.46/9    8.56/12   9.47/12  11.31/15  13.11/16  14.25/16  16.23/12  16.28/11  16.35/12 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.37/4    1.06/3    1.17/25   1.09/32   1.37/32   3.10/35   0.51/50   1.44/31   1.40/32   1.14/24   1.58/34   0.05/14   0.07/26 
 13 Wiktor Gogacz                                 17.13  0.50/54   2.20/18   3.30/13   4.24/11   6.28/15   8.52/11   9.37/11  10.59/11  13.04/15  14.21/15  17.14/13  17.15/13  17.13/13 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.50/54   1.30/20   1.10/12   0.54/4    2.04/52   2.24/10   0.45/37   1.22/13   2.05/42   1.17/34   2.53/55   0.01/1*       /   
 14 Mateusz Suszek                                17.28  0.43/27   1.57/7    3.40/15   4.43/14   6.56/18   9.30/16  10.32/17  12.27/22  13.54/20  15.11/19  17.16/14  17.20/14  17.28/14 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.43/27   1.14/7    1.43/50   1.03/19   2.13/59   2.34/16   1.02/61   1.55/37   1.27/25   1.17/34   2.05/41   0.04/10   0.08/30 
 15 Arkadiusz Seroka                              17.29  0.41/20   2.05/9    3.08/7    4.09/7    5.18/2    8.15/8    9.19/10  10.35/8   11.47/6   13.03/6   17.24/15  17.29/15  17.29/15 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.41/20   1.24/10   1.03/4    1.01/15   1.09/5    2.57/29   1.04/65   1.16/7    1.12/17   1.16/31   4.21/66   0.05/14       /   
 16 Pawel Wisowski                                17.32  0.42/25   1.42/1*   2.47/1*   3.52/1*   7.25/29   9.44/18  10.18/16  11.28/14  12.08/7   13.14/7   17.34/17  17.33/16  17.32/16 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.42/25   1.00/1*   1.05/7    1.05/20   3.33/80   2.19/7    0.34/13   1.10/3    0.40/1*   1.06/7    4.20/65       /         /   
 17 Krzysztof Walaszek                            17.39  1.11/69   2.35/25   3.51/18   4.59/17   6.25/14  10.05/21  10.44/20  12.16/19  14.18/21  15.38/20  17.25/16  17.34/17  17.39/17 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.11/69   1.24/10   1.16/22   1.08/30   1.26/19   3.40/49   0.39/24   1.32/21   2.02/40   1.20/41   1.47/22   0.09/28   0.05/23 
 18 Radoslaw Nadzieja                             18.00  0.44/29   2.59/37   4.12/32   5.22/28   7.34/31  10.53/30  11.36/30  13.00/26  14.30/23  15.52/22  17.35/18  17.55/18  18.00/18 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.44/29   2.15/38   1.13/17   1.10/34   2.12/58   3.19/40   0.43/32   1.24/15   1.30/27   1.22/47   1.43/15   0.20/63   0.05/23 
 19 Kacper Szymanek                               18.08  0.48/47   3.16/40   4.24/36   5.37/31   7.12/22  10.21/25  11.03/27  12.23/21  14.53/25  15.57/23  17.56/19  17.59/19  18.08/19 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.48/47   2.28/42   1.08/9    1.13/37   1.35/30   3.09/34   0.42/29   1.20/11   2.30/51   1.04/4    1.59/35   0.03/7    0.09/34 
 20 Szymon Kuna                                   18.10  1.25/72   2.54/34   4.06/30   5.31/29   6.59/19   9.49/20  10.36/18  12.44/24  14.21/22  16.22/24  18.03/20  18.16/20  18.10/20 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.25/72   1.29/18   1.12/16   1.25/52   1.28/23   2.50/25   0.47/40   2.08/49   1.37/31   2.01/73   1.41/11   0.13/47       /   
 21 Jan Panasiewicz                               18.17  0.37/4    2.39/30   3.59/23   4.54/16   6.24/13   9.13/13   9.47/12  11.24/13  12.09/8   13.31/8   18.08/21  18.17/21  18.17/21 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.37/4    2.02/33   1.20/30   0.55/5    1.30/25   2.49/23   0.34/13   1.37/25   0.45/3    1.22/47   4.37/67   0.09/28       /   
 22 Blazej Wilkolawski                            18.22  0.45/31   2.18/16   4.04/29   5.50/35   7.23/28   9.48/19  10.37/19  12.06/18  13.02/14  14.18/14  18.11/23  18.19/22  18.22/22 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.45/31   1.33/22   1.46/56   1.46/70   1.33/27   2.25/12   0.49/43   1.29/18   0.56/11   1.16/31   3.53/62   0.08/24   0.03/16 
 23 Stanislaw Wojciechowski                       18.27  0.37/4    2.37/26   3.45/16   4.41/13   6.49/17   9.16/15  10.05/14  11.17/12  13.33/18  16.24/25  18.10/22  18.26/24  18.27/23 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.37/4    2.00/32   1.08/9    0.56/8    2.08/55   2.27/14   0.49/43   1.12/5    2.16/44   2.51/79   1.46/19   0.16/54   0.01/1* 
 24 Filip Kowalik                                 18.32  0.36/1*   2.56/36   4.13/33   5.19/27   7.06/21  10.25/27  11.02/26  12.58/25  15.27/27  16.42/26  18.24/24  18.25/23  18.32/24 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.36/1*   2.20/39   1.17/25   1.06/22   1.47/38   3.19/40   0.37/18   1.56/40   2.29/49   1.15/27   1.42/14   0.01/1*   0.07/26 
 25 Milosz Dudek                                  18.56  0.47/44   2.27/22   3.57/22   6.31/43   8.01/39  11.02/33  12.01/34  14.10/30  15.32/28  16.51/27  18.40/25  18.57/25  18.56/25 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/44   1.40/24   1.30/40   2.34/79   1.30/25   3.01/32   0.59/60   2.09/50   1.22/24   1.19/36   1.49/24   0.17/57       /   
 26 Aleksandro Peria                              19.10  0.39/12   3.50/51   5.05/44   5.56/37   7.20/25  10.15/22  10.46/21  12.27/22  13.11/16  14.32/17  19.09/27  19.12/26  19.10/26 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.39/12   3.11/55   1.15/19   0.51/2    1.24/17   2.55/27   0.31/4    1.41/28   0.44/2    1.21/45   4.37/67   0.03/7        /   
 27 Adrian Sak vel Antoszak                       19.27  0.37/4    1.42/1*   3.03/6    4.04/5    5.19/3    9.15/14  10.47/22  13.49/29  16.13/30  17.32/30  19.15/28  19.25/27  19.27/27 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.37/4    1.05/2    1.21/31   1.01/15   1.15/11   3.56/58   1.32/78   3.02/67   2.24/47   1.19/36   1.43/15   0.10/36   0.02/8  
 28 Tobiasz Galinski                              19.28  2.57/79   4.13/56   5.52/52   7.22/52   9.14/47  11.41/36  12.24/35  14.26/31  15.42/29  17.26/29  19.19/29  19.29/28  19.28/28 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.57/79   1.16/8    1.39/46   1.30/59   1.52/44   2.27/14   0.43/32   2.02/45   1.16/20   1.44/68   1.53/29   0.10/36       /   
 29 Jakub Nowakowski                              19.40  0.37/4    4.04/53   5.19/48   6.28/42   7.41/33  10.23/26  11.04/29  13.06/27  16.29/31  17.36/31  19.04/26  19.38/29  19.40/29 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.37/4    3.27/57   1.15/19   1.09/32   1.13/10   2.42/21   0.41/28   2.02/45   3.23/71   1.07/10   1.28/7    0.34/71   0.02/8  
 30 Mateusz Plecha                                19.47  0.52/58   3.13/38   4.35/37   6.10/39   7.37/32  12.38/46  13.40/46  15.05/39  16.38/33  18.06/34  19.45/30  19.53/30  19.47/30 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.52/58   2.21/40   1.22/34   1.35/63   1.27/20   5.01/71   1.02/61   1.25/16   1.33/30   1.28/54   1.39/10   0.08/24       /   
 31 Pawel Szerafin                                19.56  0.39/12   2.49/32   4.38/39   5.40/32   7.43/35  10.17/23  10.56/24  15.25/41  16.55/35  18.00/33  19.54/32  19.56/31  19.56/31 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.39/12   2.10/36   1.49/62   1.02/17   2.03/51   2.34/16   0.39/24   4.29/74   1.30/27   1.05/5    1.54/32   0.02/5        /   
 32 Kamil Szewczak                                20.15  0.40/16   4.17/57   5.34/50   6.50/47   7.56/36  10.32/29  10.58/25  16.09/42  17.02/36  18.21/36  19.48/31  20.07/32  20.15/32 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.40/16   3.37/59   1.17/25   1.16/41   1.06/2    2.36/19   0.26/2    5.11/78   0.53/6    1.19/36   1.27/6    0.19/60   0.08/30 
 33 Wojciech Gagala                               20.16  0.49/50   2.13/15   3.59/23   5.01/21   7.41/33  11.36/35  12.45/37  14.35/33  16.32/32  17.57/32  20.03/33  20.14/33  20.16/33 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.49/50   1.24/10   1.46/56   1.02/17   2.40/72   3.55/55   1.09/70   1.50/34   1.57/38   1.25/51   2.06/43   0.11/42   0.02/8  
 34 Mateusz Talarko                               20.26  0.39/12   3.33/45   4.36/38   5.44/33   8.00/38  10.26/28  11.03/27  12.21/20  15.01/26  17.22/28  20.14/34  20.23/34  20.26/34 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.39/12   2.54/50   1.03/4    1.08/30   2.16/62   2.26/13   0.37/18   1.18/8    2.40/59   2.21/75   2.52/54   0.09/28   0.03/16 
 35 Antoni Karapuda                               20.29  0.57/62   2.39/30   4.23/35   5.46/34   8.19/41  11.15/34  11.52/32  13.22/28  14.38/24  15.41/21  20.27/35  20.35/35  20.29/35 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.57/62   1.42/25   1.44/53   1.23/51   2.33/70   2.56/28   0.37/18   1.30/20   1.16/20   1.03/3    4.46/71   0.08/24       /   
 36 Dawid Suski                                   20.37  0.38/11   3.37/48   7.47/66   8.47/61   9.55/54  14.31/56  15.04/53  16.11/43  18.03/43  19.15/42  20.33/36  20.42/36  20.37/36 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.38/11   2.59/51   4.10/80   1.00/14   1.08/4    4.36/68   0.33/10   1.07/1*   1.52/36   1.12/20   1.18/1*   0.09/28       /   
 37 Jakub Buczek                                  21.08  0.49/50   2.19/17   4.03/28   5.16/26   7.25/29  10.54/31  11.56/33  14.37/34  17.57/42  19.06/39  20.53/37  21.05/37  21.08/37 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.49/50   1.30/20   1.44/53   1.13/37   2.09/56   3.29/43   1.02/61   2.41/63   3.20/70   1.09/13   1.47/22   0.12/45   0.03/16 
 38 Ziemowit Chursan                              22.09  1.16/71   3.38/49   5.00/41   6.20/41   8.45/43  12.20/43  13.13/43  16.28/45  18.17/44  19.49/43  22.05/39  22.12/38  22.09/38 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.16/71   2.22/41   1.22/34   1.20/46   2.25/65   3.35/45   0.53/51   3.15/68   1.49/35   1.32/61   2.16/46   0.07/21       /   
 39 Krzysztof Jastrzebski                         22.12  0.53/59   6.05/67   7.45/65   9.24/65  10.51/60  14.39/58  15.23/56  17.21/49  18.49/46  20.19/46  22.05/39  22.15/40  22.12/39 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.53/59   5.12/68   1.40/48   1.39/68   1.27/20   3.48/54   0.44/35   1.58/42   1.28/26   1.30/59   1.46/19   0.10/36       /   
 40 Marcel Raczkowski                             22.13  0.37/4    2.25/21   4.13/33   5.35/30   7.14/23  12.05/41  13.13/43  15.01/38  17.33/39  20.04/45  22.08/41  22.13/39  22.13/40 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.37/4    1.48/28   1.48/60   1.22/48   1.39/36   4.51/70   1.08/68   1.48/32   2.32/53   2.31/77   2.04/40   0.05/14       /   
 41 Maciej Szajewski                              22.32  0.46/38   6.18/68   7.37/64   8.52/63  10.01/55  12.35/45  13.06/42  18.18/59  19.13/48  20.25/48  22.28/43  22.32/42  22.32/41 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.46/38   5.32/70   1.19/29   1.15/40   1.09/5    2.34/16   0.31/4    5.12/79   0.55/10   1.12/20   2.03/38   0.04/10       /   
 42 Jedrzej Pastuszak                             22.33  1.06/67   2.30/23   3.56/20   5.55/36   8.04/40  11.45/37  12.40/36  14.30/32  17.48/41  19.08/40  21.41/38  22.31/41  22.33/42 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.06/67   1.24/10   1.26/36   1.59/75   2.09/56   3.41/51   0.55/55   1.50/34   3.18/68   1.20/41   2.33/53   0.50/75   0.02/8  
 43 Wiktor Matwiejuk                              22.42  0.46/38   2.55/35   5.01/43   6.18/40   7.56/36  12.03/39  12.46/38  14.42/35  17.11/37  18.30/37  22.26/42  22.40/43  22.42/43 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.46/38   2.09/35   2.06/71   1.17/42   1.38/34   4.07/59   0.43/32   1.56/40   2.29/49   1.19/36   3.56/63   0.14/48   0.02/8  
 44 Grzegorz Lakutowicz                           22.57  0.49/50   3.27/44   4.48/40   7.04/48   9.30/51  13.38/49  14.33/49  16.33/47  19.27/50  20.51/49  22.43/44  22.50/44  22.57/44 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.49/50   2.38/46   1.21/31   2.16/78   2.26/68   4.08/60   0.55/55   2.00/44   2.54/62   1.24/50   1.52/27   0.07/21   0.07/26 
 45 Michal Danieluk                               23.08  0.37/4    2.20/18   4.06/30   5.12/24   6.40/16  13.45/50  14.16/47  16.28/45  19.52/51  20.58/51  22.59/45  23.09/45  23.08/45 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.37/4    1.43/26   1.46/56   1.06/22   1.28/23   7.05/78   0.31/4    2.12/52   3.24/72   1.06/7    2.01/37   0.10/36       /   
 46 Jakub Zaleski                                 23.20  0.45/31   5.40/64   7.01/59   8.07/58   9.17/48  13.12/47  14.45/51  17.46/54  20.10/53  21.30/52  23.11/46  23.19/46  23.20/46 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.45/31   4.55/65   1.21/31   1.06/22   1.10/8    3.55/55   1.33/80   3.01/66   2.24/47   1.20/41   1.41/11   0.08/24   0.01/1* 
 47 Michal Pastwa                                 23.22  0.44/29   2.08/11   3.36/14   5.08/23   7.05/20  12.16/42  13.01/41  14.56/37  16.53/34  18.08/35  23.16/48  23.21/47  23.22/47 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.44/29   1.24/10   1.28/38   1.32/62   1.57/48   5.11/72   0.45/37   1.55/37   1.57/38   1.15/27   5.08/72   0.05/14   0.01/1* 
 48 Mateusz Dudziak                               23.24  0.55/60   3.33/45   5.09/45   6.38/45   9.03/45  11.55/38  12.53/40  14.43/36  17.15/38  18.43/38  23.23/49  23.26/48  23.24/48 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.55/60   2.38/46   1.36/45   1.29/57   2.25/65   2.52/26   0.58/58   1.50/34   2.32/53   1.28/54   4.40/69   0.03/7        /   
 49 Adam Palczewski                               23.35  2.57/79   9.12/74  10.43/74  11.41/73  12.58/70  15.47/65  16.45/63  18.11/58  20.29/55  21.39/54  23.15/47  23.35/49  23.35/49 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.57/79   6.15/72   1.31/41   0.58/10   1.17/13   2.49/23   0.58/58   1.26/17   2.18/45   1.10/16   1.36/9    0.20/63       /   
 50 Karol Chudzicki                               23.45  1.07/68   3.35/47   5.14/47   6.36/44   9.08/46  12.23/44  13.16/45  15.22/40  18.31/45  19.58/44  23.38/52  23.44/51  23.45/50 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.07/68   2.28/42   1.39/46   1.22/48   2.32/69   3.15/37   0.53/51   2.06/47   3.09/65   1.27/53   3.40/61   0.06/20   0.01/1* 
 50 Jakub Geca                                    23.45  0.45/31   4.58/61   7.03/60   8.24/59  10.13/56  14.22/53  15.10/54  17.26/50  20.21/54  21.35/53  23.26/50  23.35/49  23.45/50 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.45/31   4.13/62   2.05/70   1.21/47   1.49/42   4.09/61   0.48/41   2.16/54   2.55/64   1.14/24   1.51/26   0.09/28   0.10/37 
 52 Piotr Pawlowski                               24.14  0.49/50   2.52/33   4.02/26   5.00/20  11.47/67  15.05/63  15.40/59  19.25/63  20.37/56  22.19/57  24.11/53  24.15/52  24.14/52 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.49/50   2.03/34   1.10/12   0.58/10   6.47/81   3.18/39   0.35/16   3.45/72   1.12/17   1.42/67   1.52/27   0.04/10       /   
 53 Krzysztof Ksiezki                             24.27  1.13/70   3.25/43   5.39/51   7.04/48   8.51/44  12.03/39  12.51/39  17.32/51  20.08/52  21.45/55  23.31/51  24.24/53  24.27/53 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.13/70   2.12/37   2.14/74   1.25/52   1.47/38   3.12/36   0.48/41   4.41/75   2.36/58   1.37/65   1.46/19   0.53/76   0.03/16 
 54 Szymon Kurus                                  24.41  0.40/16   6.25/69   8.24/70  10.06/70  11.45/66  14.33/57  15.15/55  18.32/60  21.04/60  22.26/59  24.32/54  24.46/54  24.41/54 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.40/16   5.45/71   1.59/68   1.42/69   1.39/36   2.48/22   0.42/29   3.17/69   2.32/53   1.22/47   2.06/43   0.14/48       /   
 55 Milosz Moncik                                 25.23  0.39/12   1.56/6    3.29/12   4.59/17   7.22/27  11.01/32  11.39/31  16.45/48  17.42/40  19.13/41  25.05/56  25.14/55  25.23/55 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.39/12   1.17/9    1.33/42   1.30/59   2.23/64   3.39/47   0.38/23   5.06/76   0.57/12   1.31/60   5.52/76   0.09/28   0.09/34 
 56 Jakub Ziólkowski                              25.34  1.36/75   5.53/66   7.34/62   8.51/62  11.06/64  14.50/60  15.44/60  17.39/52  20.52/58  22.20/58  24.33/55  25.27/56  25.34/56 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.36/75   4.17/63   1.41/49   1.17/42   2.15/60   3.44/52   0.54/54   1.55/37   3.13/66   1.28/54   2.13/45   0.54/77   0.07/26 
 57 Wiktor Trancygier                             25.45  0.41/20   4.25/58   5.33/49   6.39/46   8.30/42  14.51/62  16.10/61  17.59/56  22.22/62  23.36/60  25.29/57  25.45/57  25.45/57 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.41/20   3.44/60   1.08/9    1.06/22   1.51/43   6.21/77   1.19/74   1.49/33   4.23/79   1.14/24   1.53/29   0.16/54       /   
 58 Mateusz Kierebka                              26.13  0.41/20   5.30/63   6.34/56   7.40/54   9.34/52  15.53/66  17.12/65  18.53/61  23.20/66  24.29/64  26.13/60  26.14/58  26.13/58 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.41/20   4.49/64   1.04/6    1.06/22   1.54/46   6.19/76   1.19/74   1.41/28   4.27/80   1.09/13   1.44/17   0.01/1*       /   
 59 Daniel Zlakowski                              26.17  0.46/38   4.06/54   8.16/69   9.41/69  13.00/71  17.32/69  17.56/68  19.32/64  23.04/65  24.12/62  26.01/58  26.15/59  26.17/59 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.46/38   3.20/56   4.10/80   1.25/52   3.19/78   4.32/65   0.24/1*   1.36/24   3.32/76   1.08/12   1.49/24   0.14/48   0.02/8  
 60 Szymon Modzelewski                            26.52  2.46/78   7.51/73   9.42/72  11.18/72  12.45/69  17.17/68  17.57/69  20.12/67  23.30/67  24.42/66  26.23/61  26.53/61  26.52/60 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                2.46/78   5.05/67   1.51/64   1.36/65   1.27/20   4.32/65   0.40/26   2.15/53   3.18/68   1.12/20   1.41/11   0.30/68       /   
 61 Stanislaw Saba                                27.24  1.03/66   5.13/62   6.47/58   8.01/56  10.56/62  13.56/51  14.45/51  16.27/44  19.16/49  20.52/50  26.01/58  26.48/60  27.24/61 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.03/66   4.10/61   1.34/43   1.14/39   2.55/75   3.00/30   0.49/43   1.42/30   2.49/60   1.36/64   5.09/73   0.47/74   0.36/42 
 62 Marcin Uzarek                                 28.21  0.46/38   3.24/42   5.13/46   7.10/50  10.20/57  13.59/52  14.43/50  19.50/66  20.44/57  22.12/56  28.03/62  28.17/62  28.21/62 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.46/38   2.38/46   1.49/62   1.57/73   3.10/77   3.39/47   0.44/35   5.07/77   0.54/7    1.28/54   5.51/75   0.14/48   0.04/22 
 63 Jakub Furdel                                  28.28  0.46/38   3.14/39   7.35/63   9.05/64  11.07/65  14.42/59  16.15/62  17.54/55  19.09/47  20.20/47  28.04/63  28.25/63  28.28/63 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.46/38   2.28/42   4.21/82   1.30/59   2.02/50   3.35/45   1.33/80   1.39/27   1.15/19   1.11/18   7.44/77   0.21/65   0.03/16 
 64 Jakub Saj                                     28.52  0.59/64   6.27/70   8.01/68   9.28/67  10.44/59  14.24/54  15.34/58  17.41/53  25.01/70  26.17/69  28.33/64  28.50/64  28.52/64 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.59/64   5.28/69   1.34/43   1.27/55   1.16/12   3.40/49   1.10/71   2.07/48   7.20/82   1.16/31   2.16/46   0.17/57   0.02/8  
 65 Krzysztof Krauz                               29.44  1.51/76   4.51/60   6.34/56   7.52/55   9.29/50  13.15/48  14.21/48  24.16/73  25.59/72  27.33/71  29.36/66  29.45/65  29.44/65 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.51/76   3.00/53   1.43/50   1.18/44   1.37/32   3.46/53   1.06/66   9.55/82   1.43/33   1.34/63   2.03/38   0.09/28       /   
 66 Jakub Kimak                                   29.45  0.50/54   3.23/41   6.15/53   8.04/57  10.54/61  15.44/64  17.16/66  19.42/65  23.52/68  25.55/68  29.10/65  29.48/66  29.45/66 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.50/54   2.33/45   2.52/77   1.49/71   2.50/74   4.50/69   1.32/78   2.26/58   4.10/78   2.03/74   3.15/58   0.38/73       /   
 67 Eryk Lopocki                                  30.06  0.57/62   4.29/59   6.15/53   8.29/60  10.36/58  14.50/60  16.50/64  19.17/62  22.44/64  24.29/64  29.38/67  29.54/67  30.06/67 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.57/62   3.32/58   1.46/56   2.14/77   2.07/53   4.14/62   2.00/82   2.27/59   3.27/73   1.45/69   5.09/73   0.16/54   0.12/40 
 68 Jakub Kasprzak                                30.43  0.40/16   3.50/51   5.00/41   5.59/38  13.46/72  18.07/70  19.29/71  20.52/68  22.11/61  25.49/67  30.33/68  30.44/68  30.43/68 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           0.40/16   3.10/54   1.10/12   0.59/12   7.47/82   4.21/63   1.22/76   1.23/14   1.19/23   3.38/82   4.44/70   0.11/42       /   
 69 Dawid Majcher                                 31.24  0.45/31   2.10/13   4.02/26   7.19/51   9.44/53  20.10/74  21.26/76  23.54/72  25.05/71  27.52/72  31.06/70  31.16/69  31.24/69 
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.45/31   1.25/15   1.52/65   3.17/81   2.25/65  10.26/82   1.16/73   2.28/60   1.11/16   2.47/78   3.14/57   0.10/36   0.08/30 
 70 Piotr Orzedala                                31.29  0.48/47   3.47/50   7.32/61   9.30/68  12.05/68  16.30/67  17.37/67  21.24/69  24.54/69  27.20/70  30.50/69  31.23/70  31.29/70 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.48/47   2.59/51   3.45/78   1.58/74   2.35/71   4.25/64   1.07/67   3.47/73   3.30/75   2.26/76   3.30/60   0.33/69   0.06/25 
 71 Bartosz Plesz                                 32.26  0.43/27  12.55/79  15.13/80  16.31/79  18.31/79  22.26/78  23.12/78  25.21/76  27.14/73  29.01/73  31.58/71  32.17/71  32.26/71 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.43/27  12.12/80   2.18/75   1.18/44   2.00/49   3.55/55   0.46/39   2.09/50   1.53/37   1.47/70   2.57/56   0.19/60   0.09/34 
 72 Wojciech Mackiewicz                           34.10  1.25/72   4.08/55   6.20/55   7.32/53   9.20/49  18.21/71  19.10/70  21.32/70  22.26/63  23.41/61  33.27/72  33.46/72  34.10/72 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.25/72   2.43/49   2.12/73   1.12/36   1.48/41   9.01/80   0.49/43   2.22/57   0.54/7    1.15/27   9.46/79   0.19/60   0.24/41 
 73 Krystian Nakonieczny                          34.13  4.01/82  12.58/80  14.46/79  17.31/80  19.46/80  23.15/79  24.05/79  27.48/80  30.20/80  32.01/79  33.57/73  34.12/74  34.13/73 
    ZS nr 12 Lublin                                      4.01/82   8.57/77   1.48/60   2.45/80   2.15/60   3.29/43   0.50/49   3.43/71   2.32/53   1.41/66   1.56/33   0.15/52   0.01/1* 
 74 Lukasz Przystupa                              34.20  0.48/47   9.12/74  10.39/73  14.53/77  17.10/77  20.26/76  20.58/73  23.15/71  29.32/77  30.30/77  33.57/73  34.09/73  34.20/74 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.48/47   8.24/76   1.27/37   4.14/82   2.17/63   3.16/38   0.32/7    2.17/55   6.17/81   0.58/1*   3.27/59   0.12/45   0.11/39 
 75 Szymon Pszczola                               34.32  0.51/57   9.58/77  12.07/77  13.43/76  15.37/76  20.10/74  21.21/75  26.44/77  29.57/79  31.29/78  34.01/75  34.30/75  34.32/75 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.51/57   9.07/78   2.09/72   1.36/65   1.54/46   4.33/67   1.11/72   5.23/80   3.13/66   1.32/61   2.32/52   0.29/67   0.02/8  
 76 Dominik Szyszko                               35.36  0.45/31   5.43/65   7.47/66   9.25/66  10.59/63  14.27/55  15.30/57  18.03/57  20.52/58  24.25/63  35.18/76  35.28/76  35.36/76 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.45/31   4.58/66   2.04/69   1.38/67   1.34/29   3.28/42   1.03/64   2.33/61   2.49/60   3.33/81  10.53/80   0.10/36   0.08/30 
 77 Andrzej Zalewski                              35.37  1.28/74   9.13/76  10.57/75  12.26/74  14.19/74  19.43/72  21.11/74  27.45/79  29.50/78  32.56/80  35.24/77  35.41/77  35.37/77 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.28/74   7.45/75   1.44/53   1.29/57   1.53/45   5.24/74   1.28/77   6.34/81   2.05/42   3.06/80   2.28/51   0.17/57       /   
 78 Janek Wrona                                   38.55  2.10/77  16.07/81  18.00/81  19.22/81  20.58/81  26.15/81  27.23/81  30.05/81  32.39/81  34.28/81  38.32/78  39.00/78  38.55/78 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.10/77  13.57/81   1.53/66   1.22/48   1.36/31   5.17/73   1.08/68   2.42/64   2.34/57   1.49/72   4.04/64   0.28/66       /   
 79 Mikolaj Zysko                                 39.06  3.33/81  18.29/82  20.58/82  22.08/82  23.46/82  30.59/82  31.33/82  33.32/82  35.35/82  36.50/82  38.50/79  39.05/79  39.06/79 
    ZS nr 12 Lublin                                      3.33/81  14.56/82   2.29/76   1.10/34   1.38/34   7.13/79   0.34/13   1.59/43   2.03/41   1.15/27   2.00/36   0.15/52   0.01/1* 
 80 Oskar Wójcicki                                41.19  0.47/44   7.12/71   9.05/71  10.40/71  14.03/73  19.59/73  20.55/72  24.25/74  27.53/74  29.41/74  40.36/81  41.09/80  41.19/80 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/44   6.25/74   1.53/66   1.35/63   3.23/79   5.56/75   0.56/57   3.30/70   3.28/74   1.48/71  10.55/81   0.33/69   0.10/37 
 81 Mateusz Jarzabek                              41.23  1.02/65   7.18/72  11.24/76  13.36/75  15.23/75  24.28/80  25.17/80  27.38/78  28.32/75  29.58/75  39.31/80  41.20/81  41.23/81 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.02/65   6.16/73   4.06/79   2.12/76   1.47/38   9.05/81   0.49/43   2.21/56   0.54/7    1.26/52   9.33/78   1.49/78   0.03/16 
 82 Filip Wilkolaski                              43.21  0.47/44  11.44/78  13.27/78  15.21/78  18.21/78  21.28/77  22.21/77  25.18/75  29.02/76  30.23/76  42.00/82  42.11/82  43.21/82 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/44  10.57/79   1.43/50   1.54/72   3.00/76   3.07/33   0.53/51   2.57/65   3.44/77   1.21/45  11.37/82   0.11/42   1.10/43 
    Aleksander Poznanski                      NKL-bPK    1.06/     4.22/     5.51/         /    10.37/    14.35/    15.43/    22.59/    29.53/    30.55/    34.54/    35.32/    35.41/   
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.06/     3.16/     1.29/         /         /     3.58/     1.08/     7.16/     6.54/     1.02/     3.59/     0.38/     0.09/   
    Mikolaj Bielak                            NKL-bPK    0.44/     6.21/     8.32/         /    11.37/    15.32/    17.30/    20.28/    21.53/    23.37/    25.30/    25.39/    25.34/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.44/     5.37/     2.11/         /         /     3.55/     1.58/     2.58/     1.25/     1.44/     1.53/     0.09/         /   
    Bartlomiej Goch                           NKL-bPK    8.18/    12.24/    14.10/         /    16.37/    21.39/    22.34/    28.55/    31.50/    33.11/         /    36.14/    36.09/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             8.18/     4.06/     1.46/         /         /     5.02/     0.55/     6.21/     2.55/     1.21/         /         /         /   
    Kacper Grabarczyk                         NKL-bPK    0.49/     3.26/     9.39/    11.19/    14.41/    21.00/    21.41/    23.38/    26.04/    27.21/         /    30.07/    30.02/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.49/     2.37/     6.13/     1.40/     3.22/     6.19/     0.41/     1.57/     2.26/     1.17/         /         /         /   
    Stanislaw Kawalec                         NKL-bPK    0.46/     2.55/     4.23/     6.21/     9.45/    16.04/    16.45/    18.40/    21.10/    22.25/         /    25.02/    25.12/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.46/     2.09/     1.28/     1.58/     3.24/     6.19/     0.41/     1.55/     2.30/     1.15/         /         /     0.10/   
    Michal Mazur                              NKL-bPK    1.35/     3.05/     4.35/     5.44/     7.15/    10.21/    11.17/    13.10/    14.10/    15.51/         /    17.53/    18.02/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.35/     1.30/     1.30/     1.09/     1.31/     3.06/     0.56/     1.53/     1.00/     1.41/         /         /     0.09/   
    Kuba Sprawka                              NKL-bPK    0.41/     5.46/     7.07/         /     9.45/    12.04/    12.47/    15.36/    17.28/    18.42/    20.27/    20.34/    20.37/   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.41/     5.05/     1.21/         /         /     2.19/     0.43/     2.49/     1.52/     1.14/     1.45/     0.07/     0.03/   
    Jakub Dec                                 NKL-bPK    0.38/         /     2.42/         /     9.30/    12.35/    13.23/    15.00/    17.20/    18.34/    20.29/    20.38/    20.38/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.38/         /         /         /         /     3.05/     0.48/     1.37/     2.20/     1.14/     1.55/     0.09/         /   
    Dawid Malyska                             NKL-bPK    1.18/     6.44/    11.40/    16.35/    19.49/    24.23/         /    27.27/    30.25/    31.47/    33.38/    33.57/    33.57/   
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                1.18/     5.26/     4.56/     4.55/     3.14/     4.34/         /         /     2.58/     1.22/     1.51/     0.19/         /   
    Dawid Górecki                             NKL-bPK    0.44/     5.36/    13.10/    14.21/    16.19/    20.27/         /    23.30/    26.24/    27.37/    29.37/    29.52/    30.00/   
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                0.44/     4.52/     7.34/     1.11/     1.58/     4.08/         /         /     2.54/     1.13/     2.00/     0.15/     0.08/   
    Marcin Krawczyk                           NKL-bPK    4.46/     7.54/     9.50/    11.14/    13.02/    17.24/    18.08/    20.21/    23.44/    25.02/    26.59/         /    27.06/   
    Gimnazjum nr 9 Lublin                                4.46/     3.08/     1.56/     1.24/     1.48/     4.22/     0.44/     2.13/     3.23/     1.18/     1.57/         /         /   
    Adam Mielko                               NKL-bPK    1.14/     3.25/     5.48/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.14/     2.11/     2.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Lubomir Ziólek                            NKL-bPK        /         /    43.47/    42.51/         /    49.19/    50.11/         /         /    55.24/         /    58.20/    58.24/   
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                            /         /         /         /         /         /     0.52/         /         /         /         /         /     0.04/   
    Mateusz Bednarz                           NKL-bPK    0.47/         /         /         /         /         /         /         /         /     5.15/     8.33/     8.53/     9.00/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.47/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     3.18/     0.20/     0.07/   
    Mateusz Majcher                           NKL-bPK    0.35/     1.35/     2.52/     4.01/     6.39/     9.26/         /         /         /         /         /    20.05/    20.15/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.35/     1.00/     1.17/     1.09/     2.38/     2.47/         /         /         /         /         /         /     0.10/   
    Maciej Miller                             NKL-bPK    0.43/     3.47/     8.28/    10.47/     1.27/         /    16.07/    19.59/         /    23.19/    26.35/    26.49/    26.52/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             0.43/     3.04/     4.41/     2.19/         /         /         /     3.52/         /         /     3.16/     0.14/     0.03/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M LIC       3.4km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-43      2-31      3-41      4-45      5-39      6-38      7-37      8-32      9-44     10-35     11-36     12-100   
  1 Szymon Grodek                                 14.24  0.56/2    2.02/1*   4.03/1*   4.58/1*   5.28/1*   6.28/1*   8.53/1*   9.15/1*  11.16/1*  13.07/1*  14.18/1*  14.17/1*  14.24/1* 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                0.56/2    1.06/2    2.01/1*   0.55/1*   0.30/1*   1.00/1*   2.25/1*   0.22/1*   2.01/1*   1.51/1*   1.11/1*       /     0.07/15 
  2 Mikolaj Widz                                  17.18  1.31/21   2.33/4    5.06/2    6.12/2    6.51/2    7.59/2   10.48/2   11.13/2   13.22/2   15.52/2   17.16/2   17.19/2   17.18/2  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.31/21   1.02/1*   2.33/6    1.06/4    0.39/5    1.08/2    2.49/3    0.25/3    2.09/2    2.30/7    1.24/7    0.03/5        /   
  3 Filip Pawelec                                 17.28  1.24/19   3.09/9    5.20/3    6.30/3    7.27/4    8.55/3   11.29/3   11.53/3   14.11/3   16.14/3   17.30/3   17.30/3   17.28/3  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.24/19   1.45/6    2.11/3    1.10/8    0.57/20   1.28/8    2.34/2    0.24/2    2.18/3    2.03/2    1.16/4        /         /   
  4 Aleksander Orlik                              19.13  0.59/5    4.52/19   6.58/12   8.02/11   8.39/10  10.01/7   12.56/6   13.26/6   15.51/5   17.55/4   19.10/4   19.12/4   19.13/4  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.59/5    3.53/25   2.06/2    1.04/3    0.37/3    1.22/5    2.55/4    0.30/4    2.25/5    2.04/3    1.15/3    0.02/1*   0.01/1* 
  5 Hubert Palka                                  19.43  1.06/15   2.26/2    5.20/3    6.35/4    7.19/3    9.05/4   12.23/4   12.54/4   15.29/4   17.59/5   19.38/5   19.42/5   19.43/5  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.06/15   1.20/4    2.54/11   1.15/9    0.44/15   1.46/15   3.18/8    0.31/7    2.35/8    2.30/7    1.39/16   0.04/7    0.01/1* 
  6 Jakub Wójtowicz                               20.51  0.59/5    3.39/12   6.00/6    7.18/6    8.23/8   10.11/10  13.23/8   13.53/7   16.39/7   19.10/6   20.35/6   20.54/6   20.51/6  
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             0.59/5    2.40/15   2.21/4    1.18/13   1.05/22   1.48/17   3.12/7    0.30/4    2.46/14   2.31/10   1.25/9    0.19/18       /   
  7 Przemyslaw Toc                                20.57  1.06/15   2.55/7    6.24/9    7.33/8    8.16/6   10.03/8   13.22/7   13.55/8   16.35/6   19.18/7   20.52/7   20.54/6   20.57/7  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.06/15   1.49/8    3.29/20   1.09/7    0.43/14   1.47/16   3.19/9    0.33/12   2.40/11   2.43/13   1.34/14   0.02/1*   0.03/8  
  8 Jakub Wozny                                   21.04  1.02/9    2.50/5    6.00/6    7.27/7    8.07/5    9.49/6   12.46/5   13.24/5   17.07/9   19.29/8   20.52/7   21.02/8   21.04/8  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.02/9    1.48/7    3.10/14   1.27/17   0.40/7    1.42/13   2.57/5    0.38/21   3.43/26   2.22/5    1.23/6    0.10/12   0.02/5  
  9 Michal Oleksak                                21.25  1.40/22   2.50/5    5.36/5    7.03/5    8.22/7    9.36/5   14.15/11  14.46/9   17.06/8   19.36/9   21.02/9   21.31/9   21.25/9  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.40/22   1.10/3    2.46/10   1.27/17   1.19/27   1.14/4    4.39/23   0.31/7    2.20/4    2.30/7    1.26/10   0.29/23       /   
 10 Jakub Kozlowicz                               22.13  1.01/7    2.56/8    7.39/16   8.47/14   9.36/13  11.14/13  14.11/9   14.48/10  17.32/10  20.18/10  22.09/10  22.14/10  22.13/10 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.01/7    1.55/10   4.43/27   1.08/6    0.49/17   1.38/12   2.57/5    0.37/18   2.44/12   2.46/14   1.51/25   0.05/8        /   
 11 Mateusz Adamczuk                              23.14  1.03/10   4.08/15   7.55/18   9.33/21  10.12/16  11.41/17  15.01/12  15.31/12  18.47/13  21.27/12  22.51/11  23.12/11  23.14/11 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.03/10   3.05/19   3.47/23   1.38/24   0.39/5    1.29/9    3.20/10   0.30/4    3.16/19   2.40/11   1.24/7    0.21/21   0.02/5  
 12 Serafin Saj                                   23.16  1.41/23   3.48/13   7.06/14   8.46/13   9.39/15  11.24/15  15.09/13  15.46/13  18.30/12  21.22/11  23.10/12  23.15/12  23.16/12 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.41/23   2.07/14   3.18/16   1.40/26   0.53/18   1.45/14   3.45/14   0.37/18   2.44/12   2.52/16   1.48/20   0.05/8    0.01/1* 
 13 Jakub Lipiec                                  23.44  0.58/3    2.29/3    6.37/10   7.53/10   8.58/11  11.40/16  15.09/13  15.50/14  19.04/16  21.57/15  23.31/14  23.41/13  23.44/13 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                0.58/3    1.31/5    4.08/26   1.16/12   1.05/22   2.42/27   3.29/12   0.41/25   3.14/17   2.53/17   1.34/14   0.10/12   0.03/8  
 14 Kamil Koper                                   23.54  0.21/1*   3.19/11   6.03/8    7.52/9    8.29/9   10.04/9   14.14/10  14.56/11  18.04/11  21.49/14  23.39/15  23.51/14  23.54/14 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             0.21/1*   2.58/17   2.44/9    1.49/28   0.37/3    1.35/10   4.10/19   0.42/26   3.08/16   3.45/26   1.50/23   0.12/14   0.03/8  
 15 Karol Werens                                  23.57  0.58/3    5.36/24   8.17/20   9.32/20  10.13/18  11.23/14  16.36/18  17.08/18  19.40/17  22.22/16  23.52/16  23.57/15  23.57/15 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                0.58/3    4.38/29   2.41/7    1.15/9    0.41/9    1.10/3    5.13/26   0.32/11   2.32/6    2.42/12   1.30/13   0.05/8        /   
 16 Michal Krzyszczak                             24.16  1.01/7    5.02/21   7.45/17   9.00/16  10.17/19  11.42/18  15.42/16  16.13/16  18.47/13  21.40/13  23.26/13  24.17/16  24.16/16 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.01/7    4.01/27   2.43/8    1.15/9    1.17/26   1.25/7    4.00/16   0.31/7    2.34/7    2.53/17   1.46/18   0.51/28       /   
 17 Maciej Fodemski                               25.02  1.24/19   4.30/17   7.00/13   8.57/15   9.27/12  11.02/12  15.12/15  15.57/15  19.01/15  22.47/17  24.37/17  24.57/17  25.02/17 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             1.24/19   3.06/20   2.30/5    1.57/29   0.30/1*   1.35/10   4.10/19   0.45/28   3.04/15   3.46/27   1.50/23   0.20/19   0.05/13 
 18 Filip Zaborski                                25.24  1.05/13   4.04/14   7.32/15   9.00/16  10.29/20  13.15/21  17.10/20  17.50/21  20.27/18  23.20/18  25.07/18  25.21/18  25.24/18 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.05/13   2.59/18   3.28/19   1.28/20   1.29/29   2.46/28   3.55/15   0.40/23   2.37/9    2.53/17   1.47/19   0.14/17   0.03/8  
 19 Jakub Trzesniewski                            25.31  1.09/17   5.01/20   8.25/21   9.28/18  11.01/21  13.36/22  17.02/19  17.42/19  21.05/21  23.55/19  25.21/19  25.23/19  25.31/19 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.09/17   3.52/24   3.24/18   1.03/2    1.33/30   2.35/24   3.26/11   0.40/23   3.23/22   2.50/15   1.26/10   0.02/1*   0.08/17 
 20 Gabriel Charytanowicz                         25.37  1.04/12   4.48/18   8.35/22  10.10/22  11.04/22  13.01/20  17.10/20  17.47/20  21.04/20  24.05/20  25.24/20  25.36/20  25.37/20 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.04/12   3.44/21   3.47/23   1.35/23   0.54/19   1.57/18   4.09/18   0.37/18   3.17/20   3.01/21   1.19/5    0.12/14   0.01/1* 
 21 Mateusz Bielak                                26.16  1.03/10   5.02/21   8.02/19   9.30/19  10.12/16  12.47/19  17.15/22  17.58/22  21.47/22  24.06/21  25.46/21  26.20/21  26.16/21 
    Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej             1.03/10   3.59/26   3.00/12   1.28/20   0.42/11   2.35/24   4.28/22   0.43/27   3.49/27   2.19/4    1.40/17   0.34/26       /   
 22 Piotr Szymanowski                             27.21  1.05/13   3.10/10   6.48/11   8.31/12   9.36/13  10.59/11  16.08/17  16.43/17  20.53/19  25.06/22  26.54/22  27.19/22  27.21/22 
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             1.05/13   2.05/13   3.38/21   1.43/27   1.05/22   1.23/6    5.09/25   0.35/15   4.10/28   4.13/28   1.48/20   0.25/22   0.02/5  
 23 Jakub Krawczyk                                29.30  1.54/24   5.45/25   9.24/23  10.51/23  11.33/23  13.39/23  19.56/23  20.31/23  23.45/23  27.07/23  29.09/23  29.21/23  29.30/23 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             1.54/24   3.51/23   3.39/22   1.27/17   0.42/11   2.06/19   6.17/28   0.35/15   3.14/17   3.22/22   2.02/27   0.12/14   0.09/18 
 24 Daniel Kwiecien                               31.38  2.13/25   4.14/16  10.30/26  11.56/26  13.18/26  15.35/26  19.58/24  20.36/24  25.12/24  28.39/24  30.54/24  31.26/24  31.38/24 
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             2.13/25   2.01/12   6.16/29   1.26/16   1.22/28   2.17/20   4.23/21   0.38/21   4.36/30   3.27/23   2.15/29   0.32/25   0.12/21 
 25 Bartlomiej Drelich                            32.07  5.09/29   7.00/26  10.17/24  11.46/25  12.49/24  15.16/25  22.35/27  23.09/27  26.40/26  30.14/26  32.02/25  32.09/26  32.07/25 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.09/29   1.51/9    3.17/15   1.29/22   1.03/21   2.27/22   7.19/30   0.34/13   3.31/24   3.34/24   1.48/20   0.07/11       /   
 26 Pawel Wlodarczyk                              32.16  5.07/28   7.02/27  10.20/25  11.42/24  12.52/25  15.15/24  22.33/26  23.07/26  26.38/25  30.13/25  32.05/26  32.07/25  32.16/26 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.07/28   1.55/10   3.18/16   1.22/14   1.10/25   2.23/21   7.18/29   0.34/13   3.31/24   3.35/25   1.52/26   0.02/1*   0.09/18 
 27 Jakub Garwola                                 33.42  2.26/26  11.59/30  15.54/29  17.01/29  17.46/29  22.49/29  26.26/29  27.01/28  29.39/28  32.03/28  33.29/27  33.32/27  33.42/27 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                2.26/26   9.33/30   3.55/25   1.07/5    0.45/16   5.03/29   3.37/13   0.35/15   2.38/10   2.24/6    1.26/10   0.03/5    0.10/20 
 28 Patryk Bartoszek                              34.53  7.19/30  10.07/29  13.08/28  14.33/28  15.15/28  17.50/27  22.29/25  23.00/25  27.18/27  31.59/27  34.10/28  34.46/28  34.53/28 
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             7.19/30   2.48/16   3.01/13   1.25/15   0.42/11   2.35/24   4.39/23   0.31/7    4.18/29   4.41/29   2.11/28   0.36/27   0.07/15 
 29 Kamil Sokolowski                              35.17  3.38/27   7.39/28  17.02/30  18.40/30  19.21/30  21.51/28  25.58/28  27.24/29  30.42/29  33.38/29  34.52/29  35.12/29  35.17/29 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.38/27   4.01/27   9.23/30   1.38/24   0.41/9    2.30/23   4.07/17   1.26/29   3.18/21   2.56/20   1.14/2    0.20/19   0.05/13 
 30 Daniel Wójtowicz                              50.13  1.14/18   5.04/23  10.46/27  14.25/27  15.05/27  29.44/30  35.14/30  36.59/30  40.26/30  46.35/30  49.38/30  50.09/30  50.13/30 
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w             1.14/18   3.50/22   5.42/28   3.39/30   0.40/7   14.39/30   5.30/27   1.45/30   3.27/23   6.09/30   3.03/30   0.31/24   0.04/12 
    Jakub Adamczuk                            NKL-bPK    1.27/     5.10/     7.53/    10.23/    10.58/    12.36/    16.05/    16.33/    19.50/    23.12/         /    25.15/    25.09/   
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.27/     3.43/     2.43/     2.30/     0.35/     1.38/     3.29/     0.28/     3.17/     3.22/         /         /         /   
    Michal Jaskula                            NKL-bPK        /     4.55/    16.26/    18.54/    19.43/    27.46/    33.17/    35.01/    38.29/    44.36/    47.39/    48.04/    48.04/   
    XIX LO im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w                 /         /    11.31/     2.28/     0.49/     8.03/     5.31/     1.44/     3.28/     6.07/     3.03/     0.25/         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M SP        2.2km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-37      2-32      3-44      4-39      5-40      6-31      7-42      8-34      9-38     10-35     11-33     12-100   
  1 Kajetan Szczesniak                            15.25  0.43/5    1.12/3    4.14/3    4.51/2    6.14/2    8.19/1*   9.45/1*  10.10/1*  11.23/2   12.25/1*  15.09/1*  15.13/1*  15.25/1* 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.43/5    0.29/8    3.02/5    0.37/2    1.23/3    2.05/3    1.26/4    0.25/2    1.13/30   1.02/1*   2.44/24   0.04/5    0.12/26 
  2 Jakub Jankowski                               15.35  0.45/6    1.10/1*   3.55/2    4.35/1*   5.52/1*   8.58/2   10.26/2   10.51/2   11.17/1*  12.40/2   15.28/2   15.38/2   15.35/2  
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       0.45/6    0.25/4    2.45/3    0.40/3    1.17/1*   3.06/17   1.28/5    0.25/2    0.26/4    1.23/20   2.48/26   0.10/20       /   
  3 Sebastian Michalczak                          16.06  0.46/8    1.22/10   4.24/5    5.23/4    7.00/3    9.12/3   10.40/3   11.28/3   12.02/3   13.36/3   15.48/3   16.00/3   16.06/3  
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.46/8    0.36/16   3.02/5    0.59/22   1.37/12   2.12/4    1.28/5    0.48/36   0.34/8    1.34/33   2.12/12   0.12/22   0.06/14 
  4 Mateusz Wolski                                16.15  0.49/18   1.23/11   4.49/7    5.46/8    7.18/5    9.19/4   11.05/4   11.39/4   12.51/4   14.12/4   16.01/4   16.16/4   16.15/4  
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       0.49/18   0.34/12   3.26/10   0.57/19   1.32/10   2.01/2    1.46/13   0.34/11   1.12/29   1.21/15   1.49/3    0.15/32       /   
  5 Michal Meksula                                17.18  0.59/33   1.27/16   4.54/9    5.39/6    7.05/4   10.31/7   12.22/7   12.56/6   13.24/6   14.43/6   17.16/5   17.19/5   17.18/5  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.59/33   0.28/5    3.27/11   0.45/7    1.26/4    3.26/24   1.51/16   0.34/11   0.28/6    1.19/11   2.33/21   0.03/3        /   
  6 Dominik Martyna                               17.39  0.49/18   1.19/8    4.49/7    5.56/10   7.51/10  10.36/9   12.08/5   12.50/5   13.14/5   14.36/5   17.22/6   17.38/6   17.39/6  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.49/18   0.30/9    3.30/13   1.07/32   1.55/23   2.45/10   1.32/8    0.42/25   0.24/3    1.22/17   2.46/25   0.16/33   0.01/1* 
  7 Hubert Zmuda                                  18.23  1.04/40   1.47/24   6.25/22   7.19/19   8.58/16  11.14/11  12.38/8   13.25/8   14.01/7   15.34/7   17.49/7   17.54/7   18.23/7  
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.04/40   0.43/21   4.38/29   0.54/13   1.39/13   2.16/5    1.24/3    0.47/32   0.36/10   1.33/32   2.15/14   0.05/6    0.29/27 
  7 Jakub Szymaniak                               18.23  0.46/8    1.19/8    5.18/13   6.34/13   8.05/12  10.31/7   12.21/6   13.02/7   14.06/8   16.08/8   18.08/8   18.22/8   18.23/7  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.46/8    0.33/11   3.59/21   1.16/37   1.31/7    2.26/6    1.50/15   0.41/24   1.04/25   2.02/48   2.00/7    0.14/31   0.01/1* 
  9 Wiktor Fijalkowski                            19.21  0.46/8    1.14/4    4.30/6    5.29/5    7.23/6   10.59/10  13.10/9   13.45/10  15.25/10  16.30/10  19.11/9   19.24/9   19.21/9  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.46/8    0.28/5    3.16/7    0.59/22   1.54/22   3.36/29   2.11/24   0.35/13   1.40/41   1.05/2    2.41/23   0.13/25       /   
 10 Kuba Makuch                                   19.48  0.52/24   1.27/16   4.19/4    5.07/3    7.38/7   10.18/6   13.11/10  13.40/9   15.03/9   16.23/9   19.35/10  19.41/10  19.48/10 
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.52/24   0.35/14   2.52/4    0.48/10   2.31/35   2.40/8    2.53/40   0.29/5    1.23/35   1.20/14   3.12/35   0.06/7    0.07/16 
 11 Piotr Smolarz                                 20.12  0.47/12   1.24/14   6.15/19   7.17/17   9.10/17  12.21/14  14.56/14  15.43/15  16.22/11  17.44/11  20.04/11  20.11/11  20.12/11 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.47/12   0.37/19   4.51/33   1.02/26   1.53/20   3.11/19   2.35/33   0.47/32   0.39/13   1.22/17   2.20/17   0.07/10   0.01/1* 
 12 Albert Kowalczuk                              20.13  0.53/25   1.29/19   5.37/15   6.48/15   8.32/14  12.15/13  15.01/15  15.41/14  16.22/11  18.07/12  20.06/12  20.14/12  20.13/12 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.53/25   0.36/16   4.08/23   1.11/35   1.44/15   3.43/31   2.46/37   0.40/22   0.41/18   1.45/39   1.59/5    0.08/13       /   
 13 Szymon Suszek                                 20.24  0.42/3    1.16/6    4.59/10   5.43/7    7.42/8   10.17/5   15.32/18  16.14/17  17.23/17  18.39/16  20.14/13  20.15/13  20.24/13 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.42/3    0.34/12   3.43/20   0.44/5    1.59/26   2.35/7    5.15/51   0.42/25   1.09/28   1.16/9    1.35/1*   0.01/1*   0.09/23 
 14 Leon Szymczyk                                 21.04  0.46/8    2.25/34   6.30/23   7.49/21   9.49/20  12.51/16  14.23/12  15.26/13  16.39/14  18.33/14  20.53/14  21.05/14  21.04/14 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       0.46/8    1.39/42   4.05/22   1.19/40   2.00/27   3.02/16   1.32/8    1.03/45   1.13/30   1.54/44   2.20/17   0.12/22       /   
 15 Jakub Skalecki                                21.48  4.22/49   4.46/42   8.16/34   8.52/31  10.56/26  12.51/16  15.45/19  16.20/18  17.58/18  19.20/18  21.26/15  21.49/15  21.48/15 
    ZS nr 12 Lublin                                      4.22/49   0.24/2    3.30/13   0.36/1*   2.04/29   1.55/1*   2.54/41   0.35/13   1.38/40   1.22/17   2.06/8    0.23/45       /   
 16 Gabriel Trancygier                            22.27  0.55/29   3.07/39   7.53/31   8.47/29  10.45/24  14.01/22  15.14/16  15.44/16  18.10/19  19.25/19  22.26/16  22.33/16  22.27/16 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.55/29   2.12/44   4.46/31   0.54/13   1.58/25   3.16/20   1.13/1*   0.30/7    2.26/46   1.15/8    3.01/32   0.07/10       /   
 17 Mateusz Zwolski                               22.58  0.47/12   1.28/18   8.13/33   9.14/32  11.07/28  14.15/23  16.52/22  17.31/20  18.15/20  19.43/20  22.43/17  23.01/17  22.58/17 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.47/12   0.41/20   6.45/42   1.01/25   1.53/20   3.08/18   2.37/35   0.39/21   0.44/19   1.28/24   3.00/30   0.18/36       /   
 18 Damian Kursa                                  23.18  0.59/33   1.49/25   6.21/20   7.30/20  10.48/25  15.00/24  16.54/23  17.46/21  18.34/21  20.19/21  23.11/18  23.18/18  23.18/18 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.59/33   0.50/23   4.32/27   1.09/34   3.18/45   4.12/39   1.54/17   0.52/40   0.48/22   1.45/39   2.52/27   0.07/10       /   
 19 Hubert Luszczew                               23.31  1.01/36   8.45/51  12.18/46  13.22/46  14.53/42  17.43/35  19.16/32  19.46/28  20.08/26  21.32/26  23.25/19  23.37/19  23.31/19 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.01/36   7.44/52   3.33/17   1.04/28   1.31/7    2.50/12   1.33/10   0.30/7    0.22/2    1.24/21   1.53/4    0.12/22       /   
 20 Filip Rowinski                                24.16  1.54/46   5.04/44   7.25/29   8.23/28   9.43/19  12.40/15  13.59/11  14.44/11  16.52/15  18.20/13  24.14/20  24.17/20  24.16/20 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.54/46   3.10/47   2.21/1*   0.58/20   1.20/2    2.57/15   1.19/2    0.45/29   2.08/44   1.28/24   5.54/48   0.03/3        /   
 21 Pawel Urban                                   24.31  0.54/27   1.42/20   5.11/12   6.27/12   7.57/11  11.45/12  14.37/13  15.13/12  16.34/13  19.16/17  24.14/20  24.22/21  24.31/21 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.54/27   0.48/22   3.29/12   1.16/37   1.30/6    3.48/35   2.52/39   0.36/16   1.21/33   2.42/52   4.58/45   0.08/13   0.09/23 
 22 Juliusz Grela                                 24.40  0.50/21   1.45/23   8.16/34   9.32/33  12.35/33  15.16/25  18.06/27  18.37/24  20.02/25  21.13/24  24.32/23  24.38/22  24.40/22 
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.50/21   0.55/30   6.31/41   1.16/37   3.03/42   2.41/9    2.50/38   0.31/9    1.25/36   1.11/3    3.19/40   0.06/7    0.02/6  
 23 Irwin Luszczew                                24.45  0.51/23   2.24/33  11.20/43  12.16/41  13.50/38  17.07/32  18.43/29  19.18/26  19.47/24  21.27/25  24.24/22  24.44/23  24.45/23 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       0.51/23   1.33/41   8.56/48   0.56/15   1.34/11   3.17/22   1.36/11   0.35/13   0.29/7    1.40/37   2.57/28   0.20/41   0.01/1* 
 24 Antoni Bartoszek                              25.11  1.03/38   1.25/15   3.47/1*   6.34/13  14.20/40  17.12/33  18.55/30  19.26/27  20.54/27  22.53/29  25.00/25  25.13/24  25.11/24 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.03/38   0.22/1*   2.22/2    2.47/49   7.46/51   2.52/13   1.43/12   0.31/9    1.28/37   1.59/46   2.07/9    0.13/25       /   
 25 Jakub Widz                                    25.14  0.42/3    1.10/1*   9.11/40  12.09/40  13.40/37  18.39/40  21.00/36  21.27/36  21.54/31  23.07/31  24.53/24  25.14/25  25.14/25 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.42/3    0.28/5    8.01/47   2.58/50   1.31/7    4.59/43   2.21/27   0.27/4    0.27/5    1.13/6    1.46/2    0.21/43       /   
 26 Michal Kosobucki                              25.28  0.45/6    1.15/5    8.08/32   8.48/30  10.44/23  13.36/20  15.54/20  16.23/19  17.13/16  18.38/15  25.06/26  25.19/26  25.28/26 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.45/6    0.30/9    6.53/44   0.40/3    1.56/24   2.52/13   2.18/26   0.29/5    0.50/23   1.25/22   6.28/49   0.13/25   0.09/23 
 27 Jakub Drag                                    25.50  0.56/30   2.38/36   8.35/36   9.38/34  12.20/31  15.51/28  17.55/25  18.33/22  19.17/22  20.48/23  25.48/29  25.56/29  25.50/27 
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.56/30   1.42/43   5.57/38   1.03/27   2.42/38   3.31/25   2.04/22   0.38/20   0.44/19   1.31/28   5.00/47   0.08/13       /   
 28 Michal Kierepka                               25.51  0.53/25   1.43/21   6.12/17   7.18/18   9.20/18  15.42/27  17.42/24  18.45/25  19.25/23  20.44/22  25.38/28  25.49/28  25.51/28 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.53/25   0.50/23   4.29/25   1.06/31   2.02/28   6.22/46   2.00/21   1.03/45   0.40/16   1.19/11   4.54/44   0.11/21   0.02/6  
 29 Dominik Kwiecien                              25.55  0.59/33   1.23/11   5.01/11   5.51/9    7.43/9   12.53/18  17.59/26  18.36/23  21.01/28  22.22/27  25.34/27  25.47/27  25.55/29 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.59/33   0.24/2    3.38/18   0.50/11   1.52/19   5.10/44   5.06/50   0.37/19   2.25/45   1.21/15   3.12/35   0.13/25   0.08/18 
 30 Kacper Jeziorowski                            26.10  4.38/50   5.28/45   9.10/39  10.38/38  12.50/34  16.42/30  19.12/31  20.04/30  21.12/29  22.44/28  26.03/30  26.12/30  26.10/30 
    Szkola Podstawowa nr 21 Lublin                       4.38/50   0.50/23   3.42/19   1.28/44   2.12/31   3.52/37   2.30/31   0.52/40   1.08/27   1.32/29   3.19/40   0.09/18       /   
 31 Maksymilian Próchniak                         26.29  0.41/2    1.17/7    7.28/30   8.15/27  11.29/29  15.25/26  19.31/33  20.07/31  22.35/32  23.49/32  26.08/31  26.26/31  26.29/31 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.41/2    0.36/16   6.11/40   0.47/9    3.14/44   3.56/38   4.06/47   0.36/16   2.28/47   1.14/7    2.19/16   0.18/36   0.03/8  
 32 Adam Filiks                                   27.22  1.03/38   2.17/32   6.46/24   8.01/24  11.01/27  18.05/38  21.07/38  21.59/37  23.42/38  25.10/38  27.09/32  27.27/32  27.22/32 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.03/38   1.14/36   4.29/25   1.15/36   3.00/41   7.04/48   3.02/43   0.52/40   1.43/42   1.28/24   1.59/5    0.18/36       /   
 33 Kamil Mazur                                   27.50  0.47/12   5.57/47  11.19/42  12.48/45  15.37/44  18.23/39  21.01/37  21.25/35  22.59/34  24.10/33  27.36/34  27.42/33  27.50/33 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       0.47/12   5.10/49   5.22/35   1.29/45   2.49/39   2.46/11   2.38/36   0.24/1*   1.34/38   1.11/3    3.26/42   0.06/7    0.08/18 
 34 Adrian Zajac                                  28.11  1.04/40   5.34/46   9.05/38  10.10/35  12.29/32  16.18/29  18.07/28  20.41/32  23.25/36  25.01/36  27.11/33  28.06/34  28.11/34 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.04/40   4.30/48   3.31/15   1.05/30   2.19/33   3.49/36   1.49/14   2.34/50   2.44/49   1.36/34   2.10/11   0.55/52   0.05/12 
 35 Mateusz Giezek                                28.22  1.13/44   2.34/35   6.59/27   7.55/22  10.02/22  13.41/21  16.10/21  19.52/29  23.01/35  24.48/34  28.06/35  28.19/35  28.22/35 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.13/44   1.21/38   4.25/24   0.56/15   2.07/30   3.39/30   2.29/30   3.42/51   3.09/50   1.47/41   3.18/39   0.13/25   0.03/8  
 36 Tymoteusz Zurawski                            29.03  0.57/32   1.49/25  11.52/44  12.36/42  14.24/41  17.40/34  22.05/41  23.42/42  25.17/41  26.33/41  28.47/36  29.09/36  29.03/36 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.57/32   0.52/28  10.03/50   0.44/5    1.48/16   3.16/20   4.25/49   1.37/49   1.35/39   1.16/9    2.14/13   0.22/44       /   
 37 Pawel Wójcik                                  29.37  0.47/12   1.44/22   6.22/21   7.56/23  12.10/30  17.49/37  21.25/39  22.10/38  25.23/42  27.12/43  29.20/38  29.29/37  29.37/37 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.47/12   0.57/33   4.38/29   1.34/47   4.14/47   5.39/45   3.36/45   0.45/29   3.13/51   1.49/42   2.08/10   0.09/18   0.08/18 
 38 Maciej Wronka                                 29.49  1.06/42   2.38/36   6.09/16   7.05/16   8.56/15  19.56/42  22.27/43  23.17/40  23.57/39  25.56/39  29.04/37  29.52/38  29.49/38 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.06/42   1.32/40   3.31/15   0.56/15   1.51/17  11.00/51   2.31/32   0.50/37   0.40/16   1.59/46   3.08/33   0.48/51       /   
 39 Lukasz Golijanek                              30.00  1.56/47   2.51/38   6.14/18  10.34/36  13.28/36  21.33/45  23.31/45  24.07/44  24.23/40  26.03/40  29.40/39  29.53/39  30.00/39 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.56/47   0.55/30   3.23/9    4.20/51   2.54/40   8.05/50   1.58/20   0.36/16   0.16/1*   1.40/37   3.37/43   0.13/25   0.07/16 
 40 Jakub Jarco                                   30.15  0.50/21   2.05/29   5.26/14   6.19/11   8.10/13  12.58/19  15.23/17  25.12/45  25.47/44  27.23/44  29.51/40  30.16/40  30.15/40 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.50/21   1.15/37   3.21/8    0.53/12   1.51/17   4.48/41   2.25/29   9.49/52   0.35/9    1.36/34   2.28/20   0.25/46       /   
 41 Fabian Kostrzewski                            30.35  0.56/30   2.06/30   9.04/37  10.37/37  15.28/43  19.01/41  23.11/44  24.01/43  25.23/42  26.51/42  29.51/40  30.29/41  30.35/41 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       0.56/30   1.10/35   6.58/45   1.33/46   4.51/50   3.33/26   4.10/48   0.50/37   1.22/34   1.28/24   3.00/30   0.38/49   0.06/14 
 42 Jakub Nowakowski                              31.27  0.38/1*   2.00/28   6.47/25  12.44/44  14.11/39  17.44/36  19.53/34  20.51/34  21.50/30  23.01/30  31.11/42  31.19/42  31.27/42 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       0.38/1*   1.22/39   4.47/32   5.57/52   1.27/5    3.33/26   2.09/23   0.58/44   0.59/24   1.11/3    8.10/51   0.08/13   0.08/18 
 43 Maciej Podolski                               31.45  5.02/51   6.06/48  12.51/48  14.12/48  18.45/47  22.29/47  25.04/46  25.51/46  26.29/45  28.19/45  31.17/43  31.46/43  31.45/43 
    ZS nr 12 Lublin                                      5.02/51   1.04/34   6.45/42   1.21/41   4.33/48   3.44/33   2.35/33   0.47/32   0.38/12   1.50/43   2.58/29   0.29/47       /   
 44 Filip Sowinski                                32.47  1.22/45   2.12/31   6.48/26   8.09/25   9.52/21  22.26/46  25.24/47  26.18/47  26.55/46  28.53/46  32.02/44  32.46/45  32.47/44 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       1.22/45   0.50/23   4.36/28   1.21/41   1.43/14  12.34/52   2.58/42   0.54/43   0.37/11   1.58/45   3.09/34   0.44/50   0.01/1* 
 45 Rafal Zlot                                    32.48  1.09/43   6.41/50  12.38/47  13.45/47  16.22/45  20.05/43  22.00/40  22.43/39  23.30/37  25.02/37  32.37/45  32.45/44  32.48/45 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.09/43   5.32/51   5.57/38   1.07/32   2.37/36   3.43/31   1.55/18   0.43/28   0.47/21   1.32/29   7.35/50   0.08/13   0.03/8  
 46 Nataniel Kowalczyk                            35.45  0.48/16   3.50/41  13.19/49  14.41/49  19.24/48  22.57/48  27.01/48  27.47/48  28.51/47  30.23/47  33.40/46  34.00/46  35.45/46 
    Szkola Podstawowa nr 46 Lublin                       0.48/16   3.02/46   9.29/49   1.22/43   4.43/49   3.33/26   4.04/46   0.46/31   1.04/25   1.32/29   3.17/38   0.20/41   1.45/28 
 47 Przemyslaw Soldek                             36.03  4.07/48   4.58/43  15.26/50  16.26/50  19.31/49  26.41/50  28.56/50  29.47/50  30.26/49  33.05/49  35.43/47  35.59/47  36.03/47 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       4.07/48   0.51/27  10.28/51   1.00/24   3.05/43   7.10/49   2.15/25   0.51/39   0.39/13   2.39/51   2.38/22   0.16/33   0.04/11 
 48 Dominik Ladniak                               36.25  0.49/18   6.19/49  11.52/44  12.37/43  16.28/46  20.48/44  22.16/42  23.29/41  32.17/51  33.53/50  36.08/48  36.27/48  36.25/48 
    ZS nr 12 Lublin                                      0.49/18   5.30/50   5.33/36   0.45/7    3.51/46   4.20/40   1.28/5    1.13/48   8.48/52   1.36/34   2.15/14   0.19/39       /   
 49 Adam Zak                                      36.28  1.01/36   1.57/27   9.43/41  10.41/39  13.20/35  16.45/31  19.55/35  20.42/33  22.45/33  24.53/35  36.16/49  36.32/49  36.28/49 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.01/36   0.56/32   7.46/46   0.58/20   2.39/37   3.25/23   3.10/44   0.47/32   2.03/43   2.08/49  11.23/52   0.16/33       /   
 50 Michal Winiarski                              36.49  0.54/27   3.13/40  17.02/51  18.06/51  20.18/50  26.40/49  28.37/49  29.43/49  30.22/48  31.41/48  36.39/50  36.41/50  36.49/50 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             0.54/27   2.19/45  13.49/52   1.04/28   2.12/31   6.22/46   1.57/19   1.06/47   0.39/13   1.19/11   4.58/45   0.02/2    0.08/18 
 51 Hubert Sliwinski                              38.13 13.59/52  14.53/52  20.06/52  21.47/52  24.09/51  27.55/51  30.17/51  30.57/51  32.10/50  34.18/51  37.32/51  38.08/51  38.13/51 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K            13.59/52   0.54/29   5.13/34   1.41/48   2.22/34   3.46/34   2.22/28   0.40/22   1.13/30   2.08/49   3.14/37   0.36/48   0.05/12 
 52 Kajetan Petruczynik                           45.23  0.48/16   1.23/11   7.17/28   8.13/26  26.50/52  31.47/52  37.53/52  38.35/52  41.13/52  42.39/52  45.05/52  45.24/52  45.23/52 
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.48/16   0.35/14   5.54/37   0.56/15  18.37/52   4.57/42   6.06/52   0.42/25   2.38/48   1.26/23   2.26/19   0.19/39       /   
    Stanislaw Nózka                           NKL-bPK    0.45/     1.32/     4.35/     5.24/     7.17/    10.08/    12.18/    12.59/    13.38/    15.05/         /    17.30/    17.31/   
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.45/     0.47/     3.03/     0.49/     1.53/     2.51/     2.10/     0.41/     0.39/     1.27/         /         /     0.01/   
    Szymon Ostrowski                          NKL-bPK    8.27/         /    20.27/    21.35/    24.49/    28.56/    30.34/    31.27/    31.52/    33.39/    36.02/    36.15/    36.21/   
    Szkola Podstawowa nr 10                              8.27/         /         /     1.08/     3.14/     4.07/     1.38/     0.53/     0.25/     1.47/     2.23/     0.13/     0.06/   
    Maksymilian Polkowski                     NKL-bPK    0.52/     3.11/     6.13/     8.17/    10.18/    12.57/    15.17/    15.58/    16.33/    18.00/         /    20.21/    20.18/   
    Szkola Podstawowa nr 10                              0.52/     2.19/     3.02/     2.04/     2.01/     2.39/     2.20/     0.41/     0.35/     1.27/         /         /         /   
    Ksawery Lisicki                           NKL-bPK    0.37/     1.22/     9.50/    11.03/    14.19/    21.23/    23.51/    24.40/    26.29/    28.00/         /    30.02/    30.05/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.37/     0.45/     8.28/     1.13/     3.16/     7.04/     2.28/     0.49/     1.49/     1.31/         /         /     0.03/   
    Kacper Sloboda                            NKL-bPK    0.43/     1.12/     7.36/     8.23/    13.09/    16.20/    18.51/    19.50/    20.31/    22.08/    24.45/         /    24.53/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       0.43/     0.29/     6.24/     0.47/     4.46/     3.11/     2.31/     0.59/     0.41/     1.37/     2.37/         /         /   
    Milosz Górka                              NKL-bPK    0.50/     2.21/     5.50/     6.58/     8.18/    11.59/    14.05/    14.37/    15.18/    16.40/         /    20.26/    20.24/   
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        0.50/     1.31/     3.29/     1.08/     1.20/     3.41/     2.06/     0.32/     0.41/     1.22/         /         /         /   
    Jakub Kusmirek                            NKL-bPK    0.39/     1.21/     5.25/     6.06/         /         /         /         /    10.42/    14.04/         /    19.21/    19.22/   
    ZS nr 12 Lublin                                      0.39/     0.42/     4.04/     0.41/         /         /         /         /         /     3.22/         /         /     0.01/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.5km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-31      2-40      3-45      4-41      5-34      6-32      7-37      8-43      9-44     10-39     11-38     12-35     13-33     14-100   
  1 Konrad Pietrzak                               15.12  1.28/1*   2.42/1*   4.01/1*   4.44/1*   6.05/1*   7.26/1*   8.04/1*   9.03/1*  11.05/1*  11.45/1*  12.38/1*  13.44/1*  15.00/1*  15.04/1*  15.12/1* 
    bdow WB Lublin                                       1.28/1*   1.14/1*   1.19/1*   0.43/1*   1.21/1*   1.21/1*   0.38/2    0.59/2    2.02/1*   0.40/2    0.53/1*   1.06/2    1.16/1*   0.04/2    0.08/4  
  2 Marcin Walczak                                16.25  1.52/2    3.14/2    4.45/2    5.30/2    6.57/2    8.28/2    9.04/2   10.01/2   12.03/2   12.39/2   14.03/2   15.05/2   16.25/2   16.26/2   16.25/2  
    bdow WB Lublin                                       1.52/2    1.22/2    1.31/2    0.45/2    1.27/2    1.31/2    0.36/1*   0.57/1*   2.02/1*   0.36/1*   1.24/2    1.02/1*   1.20/2    0.01/1*       /   
  3 Lukasz Bassara                                21.50  2.16/4    4.22/4    6.13/3    7.26/3    9.16/3   11.06/3   11.58/3   13.04/3   15.50/3   16.41/3   18.24/3   19.36/3   21.40/3   21.50/3   21.50/3  
    KU AZS UP Lublin                                     2.16/4    2.06/4    1.51/3    1.13/5    1.50/3    1.50/3    0.52/4    1.06/3    2.46/3    0.51/3    1.43/3    1.12/3    2.04/4    0.10/3        /   
  4 Graham Moon-Zalewska                          24.52  2.12/3    4.10/3    6.21/4    7.28/4    9.38/4   12.02/4   12.53/4   14.26/4   17.40/4   18.42/4   21.09/4   22.34/4   24.30/4   24.47/4   24.52/4  
    KU AZS UMCS Lublin                                   2.12/3    1.58/3    2.11/4    1.07/4    2.10/4    2.24/5    0.51/3    1.33/5    3.14/4    1.02/6    2.27/5    1.25/4    1.56/3    0.17/5    0.05/3  
  5 Renata Podlaska                               31.27  2.49/5    5.03/5    7.24/5    8.25/5   10.57/5   13.03/5   13.56/5   15.12/5   20.28/5   21.23/5   23.23/5   25.43/5   31.15/5   31.26/5   31.27/5  
    bdow WB Lublin                                       2.49/5    2.14/6    2.21/5    1.01/3    2.32/6    2.06/4    0.53/5    1.16/4    5.16/6    0.55/4    2.00/4    2.20/6    5.32/6    0.11/4    0.01/1* 
  6 Katarzyna Baron                               33.18  3.15/6    5.24/6    7.56/6    9.40/6   12.09/6   16.04/6   17.03/6   19.00/6   23.43/6   24.40/6   28.28/6   29.53/6   32.44/6   33.14/6   33.18/6  
    bdow WB Lublin                                       3.15/6    2.09/5    2.32/6    1.44/6    2.29/5    3.55/6    0.59/6    1.57/6    4.43/5    0.57/5    3.48/6    1.25/4    2.51/5    0.30/6    0.04/2  
    Bartlomiej Oswit                          NKL-bPK    3.08/     4.34/     5.58/     6.42/     8.05/     9.31/    10.07/    11.04/    13.11/    13.46/    14.45/    15.51/         /    17.04/    17.03/   
    bdow WB Lublin                                       3.08/     1.26/     1.24/     0.44/     1.23/     1.26/     0.36/     0.57/     2.07/     0.35/     0.59/     1.06/         /         /         /   
    Michal Kudla                              NKL-bPK    2.04/     4.43/     6.33/     7.26/     9.07/    17.19/    18.02/    19.09/    21.42/    22.43/    23.51/    24.58/         /    26.23/    26.26/   
    bdow WB Lublin                                       2.04/     2.39/     1.50/     0.53/     1.41/     8.12/     0.43/     1.07/     2.33/     1.01/     1.08/     1.07/         /         /     0.03/