Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                                       2016-05-31 15:28:54
                                                                                           X Szkolne Mistrzostwa - III Runda
===HSMTeam================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K GIM       1.8km    0m 11k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-41      2-33      3-39      4-35      5-32      6-42      7-43      8-40      9-45     10-44     11-100   
  1 Malgorzata Homenda                            15.46  1.04/2    3.08/2    4.02/1*   6.25/1*  10.01/2   11.25/3   12.02/3   13.14/1*  14.13/1*  14.36/1*  15.31/1*  15.46/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.04/2    2.04/7    0.54/4    2.23/12   3.36/25   1.24/15   0.37/9    1.12/1*   0.59/16   0.23/27   0.55/15   0.15/14 
  2 Julia Niezgoda                                16.05  0.56/1*   2.50/1*   6.06/18   7.14/5   10.24/4   11.28/4   12.06/4   13.37/2   14.44/2   14.59/2   15.44/2   16.05/2  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             0.56/1*   1.54/1*   3.16/39   1.08/1*   3.10/15   1.04/4    0.38/12   1.31/4    1.07/20   0.15/3    0.45/4    0.21/35 
  3 Nina Busz                                     16.35  1.31/18   3.27/5    4.21/2    6.26/2    8.59/1*  10.27/1*  10.59/1*  14.01/3   15.02/3   15.24/3   16.16/3   16.35/3  
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.31/18   1.56/2    0.54/4    2.05/7    2.33/1*   1.28/17   0.32/1*   3.02/34   1.01/19   0.22/24   0.52/10   0.19/29 
  4 Wiktoria Kedra                                16.40  2.25/25   4.24/17   5.21/11   8.02/9   10.45/5   12.01/5   12.37/5   14.22/4   15.15/4   15.34/4   16.29/4   16.40/4  
    ZS nr 12 Lublin                                      2.25/25   1.59/3    0.57/10   2.41/17   2.43/2    1.16/8    0.36/7    1.45/12   0.53/11   0.19/15   0.55/15   0.11/1* 
  5 Patrycja Pazdzierska                          16.50  1.17/10   3.27/5    4.26/5    6.38/3   10.10/3   11.16/2   12.00/2   14.28/5   15.27/5   15.46/5   16.31/5   16.50/5  
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.17/10   2.10/9    0.59/13   2.12/10   3.32/21   1.06/5    0.44/21   2.28/31   0.59/16   0.19/15   0.45/4    0.19/29 
  6 Oliwia Wójcicka                               17.07  1.14/7    4.24/17   6.01/17   7.43/7   10.46/6   12.17/7   12.55/6   14.46/6   15.30/6   15.55/6   16.49/6   17.07/6  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.14/7    3.10/27   1.37/28   1.42/3    3.03/11   1.31/21   0.38/12   1.51/14   0.44/6    0.25/31   0.54/13   0.18/25 
  7 Aleksandra Kulak                              17.39  3.32/35   5.31/24   6.32/23   9.01/14  11.47/9   12.56/10  13.33/9   15.00/7   16.00/7   16.15/7   17.23/7   17.39/7  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             3.32/35   1.59/3    1.01/14   2.29/15   2.46/4    1.09/6    0.37/9    1.27/3    1.00/18   0.15/3    1.08/26   0.16/22 
  8 Natalia Frejer                                18.22  2.18/23   4.33/21   5.55/15   8.18/11  11.47/9   12.46/9   14.04/10  16.06/11  16.47/9   17.14/9   18.08/9   18.22/8  
    ZS nr 12 Lublin                                      2.18/23   2.15/11   1.22/25   2.23/12   3.29/20   0.59/2    1.18/37   2.02/20   0.41/5    0.27/35   0.54/13   0.14/9  
  9 Julia Majak                                   18.25  2.30/28   6.30/29   7.43/28   9.20/16  12.17/13  13.53/13  14.32/12  15.52/9   16.50/10  17.20/10  18.07/8   18.25/9  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.30/28   4.00/33   1.13/24   1.37/2    2.57/8    1.36/25   0.39/14   1.20/2    0.58/14   0.30/37   0.47/8    0.18/25 
 10 Ewa Suwala                                    18.29  2.20/24   4.30/19   5.26/12   7.11/4   10.51/7   12.12/6   13.01/8   15.01/8   16.13/8   16.40/8   18.17/10  18.29/10 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           2.20/24   2.10/9    0.56/8    1.45/4    3.40/27   1.21/12   0.49/24   2.00/18   1.12/24   0.27/35   1.37/31   0.12/3  
 11 Zuzanna Poleszak                              18.47  1.12/5    3.50/9    6.17/20   8.28/12  11.18/8   12.19/8   13.00/7   16.03/10  17.00/11  17.23/11  18.19/11  18.47/11 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.12/5    2.38/19   2.27/32   2.11/9    2.50/6    1.01/3    0.41/18   3.03/35   0.57/12   0.23/27   0.56/17   0.28/39 
 12 Wiktoria Ceglarska                            19.12  1.50/19   4.08/14   5.32/13   8.17/10  11.57/11  13.37/11  14.46/14  16.47/12  17.32/12  17.50/12  18.54/12  19.12/12 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.50/19   2.18/12   1.24/26   2.45/18   3.40/27   1.40/27   1.09/35   2.01/19   0.45/7    0.18/13   1.04/22   0.18/25 
 13 Paulina Soczynska                             19.36  1.05/3    3.30/7    4.37/6    9.19/15  12.41/15  14.24/17  14.58/17  17.03/14  18.18/15  18.35/14  19.21/13  19.36/13 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.05/3    2.25/15   1.07/19   4.42/27   3.22/19   1.43/28   0.34/4    2.05/21   1.15/26   0.17/7    0.46/7    0.15/14 
 14 Natalia Binieda                               20.12  1.17/10   7.23/33   8.19/31  10.11/22  13.44/23  15.13/21  15.53/20  17.29/16  18.37/17  18.56/17  19.57/15  20.12/14 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.17/10   6.06/39   0.56/8    1.52/5    3.33/22   1.29/18   0.40/16   1.36/5    1.08/21   0.19/15   1.01/20   0.15/14 
 15 Katarzyna Wójtowicz                           20.14  1.15/9    3.18/3    4.24/4    9.48/19  12.34/14  13.50/12  14.22/11  17.26/15  18.14/14  18.33/13  19.55/14  20.14/15 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.15/9    2.03/5    1.06/17   5.24/29   2.46/4    1.16/8    0.32/1*   3.04/36   0.48/8    0.19/15   1.22/30   0.19/29 
 16 Paulina Nowacka                               20.31  1.13/6    3.35/8    4.22/3    9.33/18  12.43/16  14.14/16  14.54/16  16.51/13  18.09/13  18.35/14  20.16/16  20.31/16 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.13/6    2.22/14   0.47/1*   5.11/28   3.10/15   1.31/21   0.40/16   1.57/16   1.18/27   0.26/33   1.41/33   0.15/14 
 17 Marysia Persona                               20.44  1.21/12   4.08/14   4.59/8   10.41/24  13.25/21  15.30/22  16.13/23  18.33/23  19.30/21  19.47/21  20.30/17  20.44/17 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.21/12   2.47/25   0.51/2    5.42/30   2.44/3    2.05/38   0.43/20   2.20/26   0.57/12   0.17/7    0.43/1*   0.14/9  
 18 Kamila Zgrzebnicka                            20.54  2.03/21   4.48/22   7.15/26  10.04/21  13.11/18  14.07/15  14.53/15  17.58/18  19.20/20  19.39/19  20.35/18  20.54/18 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           2.03/21   2.45/23   2.27/32   2.49/20   3.07/12   0.56/1*   0.46/22   3.05/37   1.22/28   0.19/15   0.56/17   0.19/29 
 19 Kamila Chojnacka                              20.59  3.09/31   5.18/23   6.10/19   9.49/20  13.22/20  14.40/19  15.43/19  18.17/22  18.47/18  19.09/18  20.46/19  20.59/19 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        3.09/31   2.09/8    0.52/3    3.39/23   3.33/22   1.18/10   1.03/33   2.34/32   0.30/1*   0.22/24   1.37/31   0.13/5  
 20 Maja Jakubiec                                 21.24  3.16/34   6.37/31   8.12/29  10.16/23  14.58/26  16.55/29  17.31/26  19.07/26  19.58/25  20.21/25  21.04/20  21.24/20 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              3.16/34   3.21/28   1.35/27   2.04/6    4.42/36   1.57/37   0.36/7    1.36/5    0.51/10   0.23/27   0.43/1*   0.20/33 
 21 Martyna Gryka                                 21.34  2.06/22   5.39/26   6.34/24  11.02/25  14.43/25  16.27/26  17.00/25  19.05/25  20.19/26  20.34/26  21.23/21  21.34/21 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        2.06/22   3.33/31   0.55/7    4.28/24   3.41/29   1.44/29   0.33/3    2.05/21   1.14/25   0.15/3    0.49/9    0.11/1* 
 22 Anna Marciniak                                21.38  1.14/7    3.50/9    4.52/7    7.41/6   13.07/17  14.39/18  15.34/18  18.00/19  19.50/23  20.07/23  21.23/21  21.38/22 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.14/7    2.36/17   1.02/15   2.49/20   5.26/39   1.32/23   0.55/28   2.26/30   1.50/36   0.17/7    1.16/28   0.15/14 
 23 Alicja Sadowska                               21.49  4.31/37   7.26/34  10.02/35  12.26/29  15.17/29  16.46/27  17.33/27  19.15/27  19.54/24  20.13/24  21.34/23  21.49/23 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             4.31/37   2.55/26   2.36/35   2.24/14   2.51/7    1.29/18   0.47/23   1.42/9    0.39/3    0.19/15   1.21/29   0.15/14 
 24 Jurkowska Aleksandra                          21.55  2.34/29   6.33/30   7.27/27   9.32/17  13.36/22  15.31/23  16.06/22  17.48/17  18.21/16  18.43/16  21.40/24  21.55/24 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.34/29   3.59/32   0.54/4    2.05/7    4.04/31   1.55/36   0.35/6    1.42/9    0.33/2    0.22/24   2.57/35   0.15/14 
 25 Marcelina Stasiak                             22.40  1.55/20   4.32/20   5.39/14   7.54/8   12.11/12  13.56/14  14.45/13  18.09/20  19.07/19  19.43/20  22.16/25  22.40/25 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.55/20   2.37/18   1.07/19   2.15/11   4.17/32   1.45/30   0.49/24   3.24/38   0.58/14   0.36/38   2.33/34   0.24/38 
 26 Ewelina Kruszczynska                          23.02  1.22/14   4.01/12   6.52/25  11.27/27  15.04/27  16.26/25  17.36/28  19.34/28  21.20/27  21.39/27  22.44/26  23.02/26 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.22/14   2.39/20   2.51/37   4.35/25   3.37/26   1.22/13   1.10/36   1.58/17   1.46/35   0.19/15   1.05/23   0.18/25 
 27 Roksana Lysiak                                23.47  3.12/32   5.31/24   6.29/22  13.38/33  16.55/32  18.31/33  19.31/32  21.41/33  22.31/30  22.48/29  23.33/27  23.47/27 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           3.12/32   2.19/13   0.58/11   7.09/36   3.17/17   1.36/25   1.00/31   2.10/23   0.50/9    0.17/7    0.45/4    0.14/9  
 28 Sylwia Panek                                  23.55  1.30/17   4.12/16   5.10/10  11.30/28  14.38/24  16.24/24  16.58/24  18.46/24  22.23/28  22.47/28  23.40/28  23.55/28 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.30/17   2.42/21   0.58/11   6.20/34   3.08/13   1.46/32   0.34/4    1.48/13   3.37/39   0.24/30   0.53/12   0.15/14 
 29 Katarzyna Pludowska                           23.57  2.27/26   7.33/35   8.40/33  11.18/26  15.05/28  16.51/28  17.42/29  21.19/31  22.28/29  22.48/29  23.45/29  23.57/29 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.27/26   5.06/34   1.07/19   2.38/16   3.47/30   1.46/32   0.51/26   3.37/39   1.09/22   0.20/23   0.57/19   0.12/3  
 30 Natalia Tomasiak                              24.08  1.21/12   3.24/4    6.28/21  13.01/31  16.20/31  17.45/31  18.49/31  20.27/30  22.57/31  23.11/31  23.54/30  24.08/30 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.21/12   2.03/5    3.04/38   6.33/35   3.19/18   1.25/16   1.04/34   1.38/7    2.30/37   0.14/2    0.43/1*   0.14/9  
 31 Wiktoria Sokól                                24.43  3.15/33   6.00/27   8.49/34  13.29/32  17.02/33  18.12/32  19.38/33  21.31/32  23.05/32  23.22/32  24.29/31  24.43/31 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           3.15/33   2.45/23   2.49/36   4.40/26   3.33/22   1.10/7    1.26/39   1.53/15   1.34/34   0.17/7    1.07/24   0.14/9  
 32 Natalia Sikora                                24.58  1.26/16   3.54/11   5.02/9   12.39/30  15.41/30  17.28/30  18.05/30  19.48/29  23.24/33  23.41/33  24.42/32  24.58/32 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.26/16   2.28/16   1.08/22   7.37/37   3.02/10   1.47/34   0.37/9    1.43/11   3.36/38   0.17/7    1.01/20   0.16/22 
 33 Aleksandra Surman                             26.13  1.22/14   4.06/13   6.00/16   8.45/13  13.18/19  15.11/20  15.53/20  18.11/21  19.42/22  19.55/22  26.00/33  26.13/33 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.22/14   2.44/22   1.54/30   2.45/18   4.33/34   1.53/35   0.42/19   2.18/25   1.31/32   0.13/1*   6.05/39   0.13/5  
 34 Ola Swiderska                                 29.02  2.29/27   8.06/36  10.41/37  18.36/38  21.34/37  22.57/37  23.36/36  25.59/35  27.32/36  27.50/36  28.42/34  29.02/34 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           2.29/27   5.37/37   2.35/34   7.55/38   2.58/9    1.23/14   0.39/14   2.23/29   1.33/33   0.18/13   0.52/10   0.20/33 
 35 Natalia Krukowska                             29.34  1.10/4    7.14/32   8.20/32  19.50/39  22.59/39  24.44/39  25.39/39  27.18/39  27.57/38  28.13/37  29.21/35  29.34/35 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.10/4    6.04/38   1.06/17  11.30/39   3.09/14   1.45/30   0.55/28   1.39/8    0.39/3    0.16/6    1.08/26   0.13/5  
 36 Julia Milczarek                               29.47  6.10/39   9.35/38  11.19/38  14.54/35  19.51/35  22.03/35  23.22/35  26.12/37  27.41/37  28.18/38  29.25/36  29.47/36 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             6.10/39   3.25/30   1.44/29   3.35/22   4.57/37   2.12/39   1.19/38   2.50/33   1.29/30   0.37/39   1.07/24   0.22/37 
 37 Zuzanna Orpik                                 31.44  2.55/30   6.19/28   8.14/30  14.03/34  19.19/34  20.37/34  21.39/34  23.52/34  25.03/34  25.28/34  31.31/37  31.44/37 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.55/30   3.24/29   1.55/31   5.49/31   5.16/38   1.18/10   1.02/32   2.13/24   1.11/23   0.25/31   6.03/38   0.13/5  
 38 Wiktoria Gzik                                 34.01  4.18/36   9.29/37  10.33/36  16.48/36  21.11/36  22.44/36  23.37/37  25.59/35  27.29/35  27.48/35  33.40/38  34.01/38 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             4.18/36   5.11/36   1.04/16   6.15/33   4.23/33   1.33/24   0.53/27   2.22/27   1.30/31   0.19/15   5.52/36   0.21/35 
 39 Zuzanna Murat                                 35.03  5.21/38  10.28/39  11.36/39  17.36/37  22.13/38  23.42/38  24.41/38  27.03/38  28.26/39  28.52/39  34.47/39  35.03/39 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             5.21/38   5.07/35   1.08/22   6.00/32   4.37/35   1.29/18   0.59/30   2.22/27   1.23/29   0.26/33   5.55/37   0.16/22 
    Katarzyna Karczmrz                        NKL-bPK    2.36/     5.13/     6.12/         /    10.39/    13.21/    13.55/    15.42/    19.28/    19.49/    20.48/    21.03/   
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              2.36/     2.37/     0.59/         /         /     2.42/     0.34/     1.47/     3.46/     0.21/     0.59/     0.15/   
    Olga Motyka                               NKL-bPK    6.38/     9.08/    10.12/    23.01/    26.10/    28.02/    28.27/         /    31.03/    31.18/    32.19/    32.48/   
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           6.38/     2.30/     1.04/    12.49/     3.09/     1.52/     0.25/         /         /     0.15/     1.01/     0.29/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K LIC       1.9km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-39      3-38      4-34      5-33      6-42      7-43      8-40      9-50     10-46     11-45     12-100   
  1 Agata Mostowska                               13.45  1.26/1*   4.01/2    5.06/4    5.43/1*   6.51/1*   8.06/1*   8.54/2    9.57/1*  11.28/1*  12.00/1*  12.41/1*  13.32/1*  13.45/1* 
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.26/1*   2.35/6    1.05/22   0.37/1*   1.08/2    1.15/1*   0.48/14   1.03/1*   1.31/4    0.32/15   0.41/3    0.51/2    0.13/3  
  2 Olga Kuniewicz                                14.28  1.38/4    4.59/7    5.56/7    6.39/6    7.50/6    9.08/5    9.34/5   10.52/4   12.02/4   12.26/2   13.24/3   14.12/2   14.28/2  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.38/4    3.21/16   0.57/12   0.43/2    1.11/3    1.18/2    0.26/1*   1.18/2    1.10/3    0.24/4    0.58/23   0.48/1*   0.16/7  
  3 Sandra Filipiuk                               14.36  1.45/5    4.03/3    4.48/2    5.43/1*   6.55/2    8.18/2    8.44/1*  10.10/2   11.52/3   12.36/3   13.17/2   14.20/3   14.36/3  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.45/5    2.18/4    0.45/4    0.55/7    1.12/4    1.23/4    0.26/1*   1.26/3    1.42/9    0.44/27   0.41/3    1.03/5    0.16/7  
  4 Kamila Szymanska                              14.56  2.05/8    4.13/4    4.59/3    5.47/4    7.00/3    8.38/3    9.16/3   10.48/3   11.40/2   12.56/4   13.39/4   14.40/4   14.56/4  
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              2.05/8    2.08/2    0.46/5    0.48/4    1.13/5    1.38/10   0.38/6    1.32/6    0.52/2    1.16/32   0.43/6    1.01/3    0.16/7  
  5 Olga Chwedoruk                                15.49  1.28/2    3.30/1*   4.45/1*   5.45/3    7.12/4    8.44/4    9.23/4   11.13/5   13.15/5   13.38/5   14.23/5   15.33/5   15.49/5  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.28/2    2.02/1*   1.15/25   1.00/8    1.27/8    1.32/7    0.39/7    1.50/14   2.02/14   0.23/2    0.45/8    1.10/9    0.16/7  
  6 Marlena Jonasz                                17.33  1.36/3    4.30/5    5.16/5    6.17/5    7.46/5    9.40/6   10.11/6   12.32/6   15.21/8   15.44/7   16.19/6   17.21/6   17.33/6  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.36/3    2.54/9    0.46/5    1.01/9    1.29/9    1.54/12   0.31/3    2.21/21   2.49/22   0.23/2    0.35/1*   1.02/4    0.12/1* 
  7 Patrycja Bromirska                            18.18  3.13/17   7.06/15   8.05/17   9.09/15  10.23/13  12.00/10  12.34/9   14.01/9   14.47/6   16.07/8   16.48/8   17.56/7   18.18/7  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.13/17   3.53/21   0.59/15   1.04/10   1.14/6    1.37/9    0.34/5    1.27/5    0.46/1*   1.20/33   0.41/3    1.08/8    0.22/27 
  8 Anna Bialecka                                 18.50  1.48/6    5.34/8    6.31/8    7.17/8   10.11/11  12.03/11  12.47/11  14.13/10  16.09/10  16.39/9   17.29/10  18.33/8   18.50/8  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.48/6    3.46/20   0.57/12   0.46/3    2.54/27   1.52/11   0.44/9    1.26/3    1.56/13   0.30/12   0.50/17   1.04/6    0.17/12 
  9 Malwina Furgala                               18.59  3.54/20   6.09/12   6.52/10   7.56/9    9.02/7   10.21/7   11.08/7   13.50/8   16.00/9   16.40/10  17.24/9   18.41/9   18.59/9  
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.54/20   2.15/3    0.43/2    1.04/10   1.06/1*   1.19/3    0.47/10   2.42/24   2.10/17   0.40/22   0.44/7    1.17/12   0.18/15 
 10 Dominika Michalak                             19.05  2.21/10   5.47/11   6.43/9    8.14/11   9.40/9   11.06/8   11.37/8   13.21/7   14.56/7   15.27/6   16.46/7   18.43/10  19.05/10 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.21/10   3.26/17   0.56/11   1.31/21   1.26/7    1.26/5    0.31/3    1.44/7    1.35/5    0.31/14   1.19/33   1.57/26   0.22/27 
 11 Ola Strzelczyk                                21.04  2.24/11   5.40/10   6.55/12   8.09/10   9.47/10  12.13/12  13.15/12  16.43/14  18.31/11  18.55/11  19.42/11  20.47/11  21.04/11 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.24/11   3.16/12   1.15/25   1.14/14   1.38/14   2.26/23   1.02/31   3.28/25   1.48/10   0.24/4    0.47/14   1.05/7    0.17/12 
 12 Patrycja Antonczak                            22.18  3.01/14   6.13/13   7.06/13   8.16/12  11.44/16  14.34/16  15.29/16  17.14/15  19.29/13  19.56/13  20.42/12  22.03/12  22.18/12 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.01/14   3.12/11   0.53/8    1.10/12   3.28/32   2.50/28   0.55/21   1.45/8    2.15/19   0.27/8    0.46/11   1.21/14   0.15/6  
 13 Magda Wolowska                                22.30  2.35/13   6.53/14   7.47/14   8.38/13  10.11/11  11.47/9   12.35/10  14.45/11  19.09/12  19.35/12  20.43/13  22.17/13  22.30/13 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.35/13   4.18/23   0.54/9    0.51/5    1.33/10   1.36/8    0.48/14   2.10/17   4.24/31   0.26/6    1.08/31   1.34/21   0.13/3  
 14 Izabella Piatek                               22.59  1.49/7    8.52/23   9.50/22  11.29/20  13.06/19  15.04/17  15.56/17  18.06/16  19.42/14  20.15/14  21.10/14  22.34/14  22.59/14 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             1.49/7    7.03/31   0.58/14   1.39/30   1.37/12   1.58/13   0.52/17   2.10/17   1.36/7    0.33/16   0.55/18   1.24/15   0.25/33 
 15 Klaudia Tkaczyk                               23.06  4.23/24   7.42/19   8.53/20  10.08/18  11.49/17  14.11/15  15.12/15  18.45/18  20.35/17  20.56/17  21.44/17  22.54/15  23.06/15 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.23/24   3.19/15   1.11/24   1.15/15   1.41/17   2.22/20   1.01/29   3.33/26   1.50/11   0.21/1*   0.48/15   1.10/9    0.12/1* 
 16 Magdalena Brygala                             23.20  3.58/21   7.15/16   8.04/16   9.14/16  12.39/18  15.32/18  16.27/18  18.12/17  20.26/16  20.54/16  21.39/15  22.58/16  23.20/16 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.58/21   3.17/13   0.49/7    1.10/12   3.25/31   2.53/29   0.55/21   1.45/8    2.14/18   0.28/9    0.45/8    1.19/13   0.22/27 
 17 Ola Misztal                                   23.32  3.49/18   7.51/20   8.46/18   9.37/17  11.14/15  12.45/13  13.37/13  15.47/13  20.08/15  20.34/15  21.41/16  23.14/17  23.32/17 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.49/18   4.02/22   0.55/10   0.51/5    1.37/12   1.31/6    0.52/17   2.10/17   4.21/30   0.26/6    1.07/30   1.33/19   0.18/15 
 18 Ola Salaga                                    25.27  5.22/29   8.57/24   9.56/23  11.33/21  13.25/20  15.59/20  16.54/20  19.18/19  21.51/19  22.36/18  23.25/18  25.08/18  25.27/18 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.22/29   3.35/19   0.59/15   1.37/28   1.52/19   2.34/25   0.55/21   2.24/22   2.33/21   0.45/29   0.49/16   1.43/23   0.19/21 
 19 Julia Kuc                                     26.21  6.24/32   9.56/27  11.02/26  12.35/24  14.28/23  16.56/23  17.43/22  20.24/21  22.47/20  23.30/19  24.28/19  26.01/19  26.21/19 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             6.24/32   3.32/18   1.06/23   1.33/25   1.53/20   2.28/24   0.47/10   2.41/23   2.23/20   0.43/24   0.58/23   1.33/19   0.20/23 
 20 Dominika Wronska                              27.08  4.45/26  10.41/30  11.42/28  13.00/25  14.39/24  17.36/24  18.34/24  20.19/20  23.37/21  24.20/20  25.06/20  26.55/20  27.08/20 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.45/26   5.56/27   1.01/18   1.18/17   1.39/15   2.57/30   0.58/26   1.45/8    3.18/27   0.43/24   0.46/11   1.49/25   0.13/3  
 21 Martyna Michalak                              28.16  3.01/14   8.34/22  10.29/24  12.01/22  14.19/22  16.38/22  17.43/22  21.16/22  24.19/23  24.59/21  25.56/21  27.58/21  28.16/21 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.01/14   5.33/24   1.55/33   1.32/23   2.18/25   2.19/17   1.05/32   3.33/26   3.03/23   0.40/22   0.57/21   2.02/29   0.18/15 
 22 Beata Wos                                     28.45  4.06/23   7.23/18   8.46/18  10.23/19  13.26/21  15.49/19  16.47/19  22.23/24  24.17/22  25.01/22  26.02/22  28.12/22  28.45/22 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.06/23   3.17/13   1.23/30   1.37/28   3.03/28   2.23/21   0.58/26   5.36/32   1.54/12   0.44/27   1.01/27   2.10/31   0.33/34 
 23 Natalia Pochwatka                             29.04  5.22/29  14.58/32  16.01/32  17.28/32  19.07/29  21.08/29  21.58/28  24.05/27  25.40/25  26.13/24  27.15/24  28.42/23  29.04/23 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.22/29   9.36/34   1.03/20   1.27/19   1.39/15   2.01/14   0.50/16   2.07/16   1.35/5    0.33/16   1.02/28   1.27/17   0.22/27 
 24 Karolina Póltorak                             29.14  3.59/22   9.35/26  11.31/27  13.03/26  15.21/25  17.41/25  18.34/24  22.18/23  25.23/24  26.00/23  26.57/23  28.55/24  29.14/24 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.59/22   5.36/25   1.56/34   1.32/23   2.18/25   2.20/18   0.53/19   3.44/29   3.05/24   0.37/19   0.57/21   1.58/28   0.19/21 
 25 Katarzyna Bojarska                            30.01  6.24/32  15.54/33  16.53/33  18.18/33  19.54/30  22.01/30  22.54/30  25.04/29  26.43/28  27.11/27  28.11/27  29.38/25  30.01/25 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             6.24/32   9.30/33   0.59/15   1.25/18   1.36/11   2.07/15   0.53/19   2.10/17   1.39/8    0.28/9    1.00/25   1.27/17   0.23/31 
 26 Sylwia Janczak                                30.13  4.54/27  10.31/28  12.23/30  13.58/28  16.14/28  18.39/27  19.40/27  23.13/25  26.21/27  26.57/25  27.53/25  29.50/26  30.13/26 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.54/27   5.37/26   1.52/32   1.35/27   2.16/24   2.25/22   1.01/29   3.33/26   3.08/25   0.36/18   0.56/20   1.57/26   0.23/31 
 27 Anna Pietron                                  30.19  2.06/9    4.32/6    5.34/6    7.05/7    9.15/8   13.02/14  13.45/14  15.33/12  20.58/18  28.00/28  28.45/28  29.59/27  30.19/27 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.06/9    2.26/5    1.02/19   1.31/21   2.10/23   3.47/32   0.43/8    1.48/13   5.25/32   7.02/34   0.45/8    1.14/11   0.20/23 
 28 Ola Smolinska                                 30.31  3.09/16   9.25/25  10.48/25  12.22/23  15.33/26  17.53/26  18.49/26  24.15/28  26.20/26  26.59/26  27.59/26  30.13/28  30.31/28 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.09/16   6.16/29   1.23/30   1.34/26   3.11/29   2.20/18   0.56/25   5.26/30   2.05/15   0.39/21   1.00/25   2.14/33   0.18/15 
 29 Joanna Poplawska                              33.17  2.30/12   5.37/9    6.54/11   8.38/13  10.45/14  16.02/21  17.09/21  23.13/25  28.42/29  29.35/29  30.54/29  32.59/29  33.17/29 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.30/12   3.07/10   1.17/28   1.44/32   2.07/21   5.17/33   1.07/33   6.04/33   5.29/34   0.53/31   1.19/33   2.05/30   0.18/15 
 30 Natalia Dalmata                               35.17  4.41/25   7.21/17   8.02/15  15.52/29  23.43/32  26.17/32  27.04/32  28.49/31  32.14/31  32.44/31  33.23/31  34.59/30  35.17/30 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.41/25   2.40/7    0.41/1*   7.50/34   7.51/34   2.34/25   0.47/10   1.45/8    3.25/29   0.30/12   0.39/2    1.36/22   0.18/15 
 31 Dominika Wójcik                               35.28  4.58/28  14.18/31  15.38/31  17.08/31  20.30/31  22.47/31  23.46/31  29.12/32  31.18/30  31.56/30  32.58/30  35.08/31  35.28/31 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             4.58/28   9.20/32   1.20/29   1.30/20   3.22/30   2.17/16   0.59/28   5.26/30   2.06/16   0.38/20   1.02/28   2.10/31   0.20/23 
 32 Wioletta Malyska                              36.23  5.45/31   8.31/21   9.14/21  16.55/30  24.29/33  27.18/33  28.05/33  30.01/33  33.17/32  33.46/32  34.41/32  36.07/32  36.23/32 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             5.45/31   2.46/8    0.43/2    7.41/33   7.34/33   2.49/27   0.47/10   1.56/15   3.16/26   0.29/11   0.55/18   1.26/16   0.16/7  
 33 Kamila Pyc                                    38.18  3.52/19  10.36/29  11.52/29  13.34/27  15.43/27  21.00/28  22.08/29  28.15/30  33.40/33  34.29/33  35.45/33  38.01/33  38.18/33 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             3.52/19   6.44/30   1.16/27   1.42/31   2.09/22   5.17/33   1.08/34   6.07/34   5.25/32   0.49/30   1.16/32   2.16/34   0.17/12 
 34 Klaudia Michalek                              40.11 17.43/34  23.40/34  24.43/34  25.59/34  27.40/34  30.38/34  31.33/34  33.20/34  36.39/34  37.22/34  38.08/34  39.51/34  40.11/34 
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo            17.43/34   5.57/28   1.03/20   1.16/16   1.41/17   2.58/31   0.55/21   1.47/12   3.19/28   0.43/24   0.46/11   1.43/23   0.20/23 
    Angelika Raczynska                        NKL-bPK    2.08/     5.05/     6.02/     6.50/     8.23/    11.29/    13.38/    14.56/    16.20/    16.42/         /    17.55/    18.18/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.08/     2.57/     0.57/     0.48/     1.33/     3.06/     2.09/     1.18/     1.24/     0.22/         /         /     0.23/   
    Ola Strzelczyk                            NKL-bPK   53.46/         /    63.52/    59.29/    54.09/    65.17/    68.44/    62.31/         /         /         /    80.43/    83.42/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo            53.46/         /         /         /         /    11.08/     3.27/         /         /         /         /         /     2.59/   
    Olga Adamek                               NKL-bPK   11.20/    14.07/    15.04/    15.52/    17.39/    20.31/         /         /         /         /         /         /    33.49/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo            11.20/     2.47/     0.57/     0.48/     1.47/     2.52/         /         /         /         /         /         /         /   
    Marlena Gregorczyk                        NKL-bPK    7.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    18.51/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             7.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Marta Makiejów                            NKL-bPK    2.55/    12.16/    13.35/    14.34/         /    17.17/    18.21/    21.32/    29.15/    29.52/    30.36/    33.10/    33.24/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo             2.55/     9.21/     1.19/     0.59/         /         /     1.04/     3.11/     7.43/     0.37/     0.44/     2.34/     0.14/   
    Emilia Rojek                              NKL-bPK        /         /   -35.81/   -37.93/   -33.48/   -45.44/         /   -28.57/         /         /   -33.00/   -26.58/   -26.73/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo                 /         /         /         /     3.15/         /         /         /         /         /         /     1.18/     0.15/   
    Katarzyna Pysniak                         NKL-bPK        /         /   -89.95/   -90.70/   -87.88/   -93.71/         /   -82.63/         /         /   -81.60/   -79.42/   -79.54/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo                 /         /         /         /     3.18/         /         /         /         /         /         /     1.42/     0.12/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K SP        1.5km    0m 10k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-42      2-41      3-34      4-38      5-33      6-31      7-40      8-45      9-44     10-100   
  1 Malgorzata Gazda                              10.34  1.12/14   1.32/6    3.09/1*   4.22/1*   5.42/1*   6.34/1*   8.48/1*   9.22/1*   9.35/1*  10.20/1*  10.34/1* 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.12/14   0.20/9    1.37/1*   1.13/5    1.20/2    0.52/5    2.14/1*   0.34/13   0.13/1*   0.45/1*   0.14/17 
  2 Julia Gwiazdowska                             12.12  1.19/25   1.54/24   3.59/8    5.11/6    6.42/4    7.39/3    9.53/2   10.59/2   11.13/2   11.59/2   12.12/2  
    ZS nr 12 Lublin                                      1.19/25   0.35/35   2.05/9    1.12/4    1.31/8    0.57/12   2.14/1*   1.06/54   0.14/5    0.46/3    0.13/12 
  3 Malgosia Podkanska                            12.28  1.11/12   1.31/5    4.00/10   5.00/5    6.25/2    7.38/2   10.20/3   11.10/3   11.23/3   12.12/3   12.28/3  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.11/12   0.20/9    2.29/25   1.00/1*   1.25/3    1.13/37   2.42/5    0.50/40   0.13/1*   0.49/5    0.16/28 
  4 Dorota Winiarz                                14.19  1.14/17   2.00/32   3.59/8    5.14/8    7.21/6    8.09/5   11.44/4   12.23/4   12.53/4   14.04/4   14.19/4  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.14/17   0.46/50   1.59/6    1.15/8    2.07/34   0.48/3    3.35/19   0.39/20   0.30/67   1.11/43   0.15/21 
  5 Pola Cieplak                                  14.21  1.07/6    1.30/4    3.19/2    4.59/3    6.26/3    7.44/4   12.21/5   12.55/5   13.13/5   14.05/5   14.21/5  
    ZS nr 12 Lublin                                      1.07/6    0.23/13   1.49/3    1.40/34   1.27/4    1.18/46   4.37/44   0.34/13   0.18/17   0.52/7    0.16/28 
  6 Katarzyna Jemielniak                          15.33  1.21/28   1.51/20   4.11/12   6.10/16   8.01/8    8.58/7   13.19/8   13.51/7   14.09/7   15.10/6   15.33/6  
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.21/28   0.30/28   2.20/22   1.59/60   1.51/21   0.57/12   4.21/37   0.32/7    0.18/17   1.01/27   0.23/80 
  7 Paulina Polonis                               15.53  1.42/55   1.59/30   4.44/20   6.40/19   8.36/11   9.50/11  12.31/6   13.32/6   13.56/6   15.40/7   15.53/7  
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.42/55   0.17/5    2.45/35   1.56/57   1.56/25   1.14/40   2.41/4    1.01/48   0.24/51   1.44/71   0.13/12 
  8 Marta Niedzwiadek                             16.14  2.31/69   3.15/57   5.30/35   6.55/23   8.48/13  10.20/16  13.23/9   14.20/8   14.43/8   16.02/8   16.14/8  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.31/69   0.44/47   2.15/15   1.25/19   1.53/22   1.32/57   3.03/9    0.57/45   0.23/47   1.19/54   0.12/7  
  9 Alicja Zachwatowicz                           16.20  2.26/66   2.43/47   5.16/29   7.06/26   9.08/19  10.42/22  13.15/7   14.25/10  14.53/9   16.05/9   16.20/9  
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.26/66   0.17/5    2.33/30   1.50/50   2.02/32   1.34/58   2.33/3    1.10/55   0.28/62   1.12/45   0.15/21 
 10 Dominika Drela                                16.25  1.07/6    1.36/9    5.57/40   7.18/28   9.26/22  10.20/16  14.06/13  14.46/11  15.07/10  16.07/10  16.25/10 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.07/6    0.29/25   4.21/54   1.21/9    2.08/36   0.54/8    3.46/25   0.40/21   0.21/36   1.00/25   0.18/57 
 11 Martyna Sprawka                               16.32  1.13/15   1.36/9    3.51/7    8.41/42   9.54/27  10.32/20  14.21/16  15.06/12  15.31/12  16.16/11  16.32/11 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.13/15   0.23/13   2.15/15   4.50/82   1.13/1*   0.38/1*   3.49/26   0.45/32   0.25/57   0.45/1*   0.16/28 
 12 Aleksandra Marciniak                          16.49  1.09/8    1.37/11   7.34/50   8.57/43  10.35/32  11.35/30  14.37/19  15.25/14  15.39/14  16.33/12  16.49/12 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.09/8    0.28/23   5.57/62   1.23/13   1.38/12   1.00/17   3.02/7    0.48/38   0.14/5    0.54/8    0.16/28 
 13 Patrycja Skrobas                              16.57  1.17/22   1.39/12   3.47/6    5.11/6    7.41/7    9.05/8   14.55/20  15.26/15  15.50/16  16.46/13  16.57/13 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.17/22   0.22/12   2.08/11   1.24/16   2.30/44   1.24/50   5.50/60   0.31/3    0.24/51   0.56/16   0.11/3  
 14 Klaudia Wozniak vel Wójcik                    17.14  1.40/52   2.26/42   4.58/24   6.47/21   8.56/16  10.00/13  14.16/14  15.15/13  15.36/13  16.57/14  17.14/14 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.40/52   0.46/50   2.32/29   1.49/49   2.09/37   1.04/24   4.16/35   0.59/46   0.21/36   1.21/58   0.17/45 
 15 Emila Wojniak                                 17.24  1.24/38   1.58/27   4.46/22   7.19/29   9.46/25  11.22/28  14.30/18  15.30/16  15.48/15  17.06/15  17.24/15 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.24/38   0.34/33   2.48/37   2.33/71   2.27/43   1.36/60   3.08/10   1.00/47   0.18/17   1.18/49   0.18/57 
 16 Julia Jedlinska                               17.29  1.27/42   1.55/25   4.42/19   6.05/15   8.50/15   9.55/12  13.35/10  15.40/17  15.54/17  17.12/16  17.29/16 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.27/42   0.28/23   2.47/36   1.23/13   2.45/52   1.05/25   3.40/23   2.05/74   0.14/5    1.18/49   0.17/45 
 17 Agneszka Wójcik                               17.35  1.18/23   2.28/44   4.44/20   5.58/12   9.20/20  10.26/18  13.48/12  15.53/19  16.20/19  17.15/17  17.35/17 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.18/23   1.10/60   2.16/19   1.14/6    3.22/63   1.06/27   3.22/15   2.05/74   0.27/61   0.55/12   0.20/74 
 18 Alicja Karpinska                              17.53  1.21/28   1.42/14   4.13/13   5.37/10   7.18/5    8.31/6   13.46/11  14.23/9   15.07/10  17.44/18  17.53/18 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.21/28   0.21/11   2.31/27   1.24/16   1.41/16   1.13/37   5.15/53   0.37/16   0.44/80   2.37/77   0.09/1* 
 19 Anna Klos                                     18.03  1.21/28   3.02/53   5.26/33   7.21/31   9.53/26  11.05/25  14.17/15  15.55/20  16.51/20  17.45/19  18.03/19 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.21/28   1.41/70   2.24/23   1.55/55   2.32/45   1.12/35   3.12/12   1.38/70   0.56/81   0.54/8    0.18/57 
 20 Ola Klimczuk                                  18.06  3.35/79   3.50/67   6.06/41   7.28/34   9.06/17  10.27/19  14.21/16  15.49/18  16.09/18  17.48/20  18.06/20 
    Szkola Podstawowa nr 10                              3.35/79   0.15/3    2.16/19   1.22/11   1.38/12   1.21/49   3.54/29   1.28/67   0.20/29   1.39/69   0.18/57 
 21 Julia Zarzeczna                               18.30  1.40/52   2.16/36   5.46/37   7.00/25   9.07/18  10.50/23  16.00/23  16.46/23  17.03/21  18.13/21  18.30/21 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.40/52   0.36/40   3.30/46   1.14/6    2.07/34   1.43/67   5.10/51   0.46/33   0.17/13   1.10/42   0.17/45 
 22 Zuzanna Pomorska                              18.36  1.06/4    1.29/3    8.45/58  10.07/53  11.39/38  12.32/35  16.08/25  17.11/25  17.26/24  18.20/22  18.36/22 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.06/4    0.23/13   7.16/68   1.22/11   1.32/9    0.53/6    3.36/20   1.03/50   0.15/11   0.54/8    0.16/28 
 23 Julia Stelmaszczuk                            18.55  1.04/1*   2.41/46   5.11/26   6.42/20   9.42/24  11.06/26  15.39/21  16.43/22  17.20/23  18.39/23  18.55/23 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.04/1*   1.37/69   2.30/26   1.31/23   3.00/57   1.24/50   4.33/43   1.04/52   0.37/76   1.19/54   0.16/28 
 24 Weronika Szymanek                             18.59  1.06/4    1.41/13   5.13/27   6.57/24  11.59/40  13.04/39  16.56/33  17.27/28  17.42/28  18.44/24  18.59/24 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.06/4    0.35/35   3.32/47   1.44/38   5.02/72   1.05/25   3.52/28   0.31/3    0.15/11   1.02/30   0.15/21 
 25 Wiktoria Sieron                               19.01  1.20/27   1.47/16   4.53/23   6.02/13   8.35/10   9.36/9   16.40/29  17.12/26  17.38/26  18.46/25  19.01/25 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.20/27   0.27/20   3.06/41   1.09/3    2.33/46   1.01/19   7.04/73   0.32/7    0.26/60   1.08/40   0.15/21 
 26 Natalia Jarzabek                              19.11  1.45/58   3.11/54   5.14/28   7.09/27  10.10/29  11.26/29  16.48/31  17.28/29  17.50/29  18.52/26  19.11/26 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.45/58   1.26/66   2.03/7    1.55/55   3.01/58   1.16/44   5.22/56   0.40/21   0.22/40   1.02/30   0.19/69 
 27 Maja Borkowska                                19.13  1.41/54   2.22/40   4.26/17   6.02/13  11.47/39  13.00/38  16.02/24  17.20/27  17.39/27  18.54/27  19.13/27 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.41/54   0.41/44   2.04/8    1.36/28   5.45/76   1.13/37   3.02/7    1.18/64   0.19/25   1.15/48   0.19/69 
 28 Marika Gawralidis                             19.15  1.05/3    1.24/1*   4.01/11   5.46/11  10.35/32  12.47/36  16.59/34  17.29/30  17.58/31  19.02/28  19.15/28 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.05/3    0.19/8    2.37/33   1.45/40   4.49/69   2.12/72   4.12/33   0.30/2    0.29/65   1.04/34   0.13/12 
 29 Julia Mróz                                    19.18  1.26/40   1.59/30   4.38/18   6.17/17   8.17/9   10.13/14  16.28/26  17.06/24  17.30/25  19.02/28  19.18/29 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.26/40   0.33/30   2.39/34   1.39/33   2.00/30   1.56/70   6.15/64   0.38/18   0.24/51   1.32/68   0.16/28 
 30 Kinga Soloducha                               19.19  1.28/45   1.57/26   5.22/32   7.54/40  11.59/40  12.54/37  17.18/38  17.50/34  18.08/34  19.03/30  19.19/30 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.28/45   0.29/25   3.25/45   2.32/70   4.05/67   0.55/10   4.24/38   0.32/7    0.18/17   0.55/12   0.16/28 
 31 Kamila Wozniak                                19.26  1.21/28   3.44/65   8.01/52   9.22/46  12.29/48  13.14/40  16.51/32  17.32/31  18.06/33  19.10/31  19.26/31 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.21/28   2.23/74   4.17/53   1.21/9    3.07/60   0.45/2    3.37/21   0.41/25   0.34/74   1.04/34   0.16/28 
 32 Konstancja Pawluk                             19.28  1.32/48   1.46/15   4.17/14   6.17/17   8.38/12  10.17/15  17.04/36  17.37/33  17.51/30  19.15/32  19.28/32 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.32/48   0.14/2    2.31/27   2.00/61   2.21/41   1.39/61   6.47/70   0.33/11   0.14/5    1.24/63   0.13/12 
 33 Emilia Smolenska                              19.56  1.04/1*   1.27/2    3.24/3    4.32/2   12.01/42  13.21/41  16.33/27  17.36/32  17.59/32  19.41/33  19.56/33 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.04/1*   0.23/13   1.57/5    1.08/2    7.29/81   1.20/48   3.12/12   1.03/50   0.23/47   1.42/70   0.15/21 
 34 Joanna Kaminska                               20.01  3.06/77   3.39/64   6.15/42   7.43/37   9.22/21  10.33/21  15.45/22  16.27/21  17.06/22  19.45/34  20.01/34 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.06/77   0.33/30   2.36/32   1.28/20   1.39/15   1.11/33   5.12/52   0.42/26   0.39/78   2.39/78   0.16/28 
 35 Gabriela Kwiatosz                             20.04  1.10/10   1.34/7    3.45/5    5.18/9   12.21/46  13.49/45  17.00/35  18.18/36  18.42/36  19.47/35  20.04/35 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.10/10   0.24/18   2.11/13   1.33/25   7.03/80   1.28/54   3.11/11   1.18/64   0.24/51   1.05/37   0.17/45 
 36 Karolina Jemielniak                           20.24  1.36/49   2.02/33   5.50/39   7.28/34   9.27/23  10.53/24  17.08/37  18.22/37  18.46/37  20.08/37  20.24/36 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.36/49   0.26/19   3.48/51   1.38/31   1.59/28   1.26/53   6.15/64   1.14/60   0.24/51   1.22/61   0.16/28 
 36 Klaudia Zwolak                                20.24  2.35/71   3.14/56   5.28/34   7.22/32  10.39/34  12.07/33  16.47/30  17.51/35  18.30/35  20.00/36  20.24/36 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.35/71   0.39/43   2.14/14   1.54/54   3.17/61   1.28/54   4.40/46   1.04/52   0.39/78   1.30/67   0.24/82 
 38 Martyna Pojeta                                20.33  1.10/10   1.52/22   9.08/61  11.05/60  13.58/57  14.52/52  18.12/39  18.59/38  19.21/38  20.16/38  20.33/38 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.10/10   0.42/46   7.16/68   1.57/58   2.53/54   0.54/8    3.20/14   0.47/35   0.22/40   0.55/12   0.17/45 
 39 Wiktoria Gózdz                                21.04  1.14/17   1.58/27   4.17/14   7.19/29   8.49/14   9.44/10  18.57/44  19.29/41  19.49/41  20.47/39  21.04/39 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.14/17   0.44/47   2.19/21   3.02/74   1.30/7    0.55/10   9.13/80   0.32/7    0.20/29   0.58/20   0.17/45 
 39 Martyna Majchrzak                             21.04  2.10/64   2.25/41   9.42/66  11.26/62  13.25/52  14.40/48  19.12/46  19.43/42  20.03/42  20.52/40  21.04/39 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       2.10/64   0.15/3    7.17/70   1.44/38   1.59/28   1.15/42   4.32/42   0.31/3    0.20/29   0.49/5    0.12/7  
 41 Julia Saladonis                               21.19  1.51/62   2.44/48   5.19/30   7.24/33  10.02/28  11.20/27  18.28/41  19.23/40  19.43/40  21.03/42  21.19/41 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.51/62   0.53/53   2.35/31   2.05/64   2.38/48   1.18/46   7.08/74   0.55/44   0.20/29   1.20/57   0.16/28 
 42 Klaudia Muszynska                             21.20  1.38/51   3.51/68   6.40/45   8.20/41  10.25/31  11.35/30  18.32/42  19.12/39  19.34/39  20.55/41  21.20/42 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.38/51   2.13/73   2.49/38   1.40/34   2.05/33   1.10/31   6.57/72   0.40/21   0.22/40   1.21/58   0.25/83 
 43 Anna Fajgielska                               21.26  1.25/39   2.06/35   9.26/65  11.34/63  14.10/58  15.19/54  18.57/44  19.44/43  20.05/43  21.10/43  21.26/43 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.25/39   0.41/44   7.20/71   2.08/67   2.36/47   1.09/28   3.38/22   0.47/35   0.21/36   1.05/37   0.16/28 
 44 Anna Kolibska                                 21.40  1.18/23   4.09/71   6.34/44  10.44/55  12.19/45  14.00/46  18.42/43  19.59/44  20.21/44  21.19/44  21.40/44 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.18/23   2.51/76   2.25/24   4.10/77   1.35/11   1.41/66   4.42/47   1.17/63   0.22/40   0.58/20   0.21/77 
 45 Wiktoria Szymanek                             21.57  1.44/57   2.18/38   4.25/16   9.11/45  10.53/35  12.08/34  16.36/28  20.03/45  20.28/45  21.36/45  21.57/45 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.44/57   0.34/33   2.07/10   4.46/80   1.42/17   1.15/42   4.28/40   3.27/82   0.25/57   1.08/40   0.21/77 
 46 Joanna Lipska                                 22.33  3.04/76   3.17/58  11.53/74  13.41/75  15.08/66  16.01/57  20.17/49  21.00/48  21.13/47  22.18/46  22.33/46 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.04/76   0.13/1*   8.36/78   1.48/47   1.27/4    0.53/6    4.16/35   0.43/29   0.13/1*   1.05/37   0.15/21 
 47 Magda Gromysz                                 22.40  7.14/83   8.32/82  11.29/72  12.58/71  15.51/68  17.08/63  20.51/51  21.22/50  21.40/50  22.28/47  22.40/47 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       7.14/83   1.18/62   2.57/39   1.29/21   2.53/54   1.17/45   3.43/24   0.31/3    0.18/17   0.48/4    0.12/7  
 48 Natalia Kowalczyk                             22.46  1.14/17   3.25/60   5.19/30   6.53/22  10.55/36  14.22/47  18.27/40  21.19/49  21.38/49  22.33/48  22.46/48 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.14/17   2.11/72   1.54/4    1.34/26   4.02/66   3.27/75   4.05/30   2.52/80   0.19/25   0.55/12   0.13/12 
 49 Wiktoria Kulaga                               22.48  1.11/12   1.34/7    7.33/49   9.31/48  11.32/37  13.48/44  19.19/47  20.05/46  20.37/46  22.36/49  22.48/49 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.11/12   0.23/13   5.59/63   1.58/59   2.01/31   2.16/74   5.31/58   0.46/33   0.32/69   1.59/72   0.12/7  
 50 Natalia Zajac                                 22.54  1.15/20   1.51/20   3.36/4    4.59/3   10.17/30  11.51/32  19.27/48  20.59/47  21.18/48  22.36/49  22.54/50 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.15/20   0.36/40   1.45/2    1.23/13   5.18/73   1.34/58   7.36/78   1.32/69   0.19/25   1.18/49   0.18/57 
 51 Kamila Kucharzyk                              23.15  1.49/61   2.52/49  11.23/71  13.33/73  16.15/70  17.24/65  20.55/52  21.43/52  22.03/52  23.03/52  23.15/51 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.49/61   1.03/58   8.31/77   2.10/68   2.42/49   1.09/28   3.31/17   0.48/38   0.20/29   1.00/25   0.12/7  
 52 Klaudia Iwanowska                             23.20  1.45/58   3.18/59   8.03/53   9.45/50  14.36/62  16.49/61  21.03/53  21.36/51  22.00/51  22.59/51  23.20/52 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.45/58   1.33/68   4.45/58   1.42/36   4.51/70   2.13/73   4.14/34   0.33/11   0.24/51   0.59/24   0.21/77 
 53 Natalia Marucha                               23.31  2.26/66   5.25/76  12.06/76  13.43/76  16.02/69  17.11/64  21.20/56  22.02/56  22.20/54  23.17/53  23.31/53 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.26/66   2.59/77   6.41/66   1.37/29   2.19/40   1.09/28   4.09/31   0.42/26   0.18/17   0.57/17   0.14/17 
 54 Oliwia Dadej                                  23.34  1.23/35   1.52/22   8.33/57  12.47/69  14.21/60  16.01/57  20.38/50  22.01/55  22.23/55  23.17/53  23.34/54 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.23/35   0.29/25   6.41/66   4.14/78   1.34/10   1.40/64   4.37/44   1.23/66   0.22/40   0.54/8    0.17/45 
 55 Urszula Soltys                                24.44  1.16/21   1.49/18   8.27/56   9.57/51  12.13/43  17.51/68  21.14/55  23.03/58  23.26/58  24.27/55  24.44/55 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.16/21   0.33/30   6.38/65   1.30/22   2.16/39   5.38/82   3.23/16   1.49/71   0.23/47   1.01/27   0.17/45 
 56 Marika Brzeszczak                             25.04  2.29/68   3.26/62   8.58/60  10.44/55  12.22/47  13.34/42  21.09/54  21.52/53  22.14/53  24.48/57  25.04/56 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.29/68   0.57/55   5.32/61   1.46/43   1.38/12   1.12/35   7.35/77   0.43/29   0.22/40   2.34/76   0.16/28 
 57 Maja Frankiewicz                              25.06  2.58/74   3.25/60   8.08/54   9.59/52  13.25/52  17.41/66  22.27/62  23.17/60  23.39/60  24.43/56  25.06/57 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.58/74   0.27/20   4.43/56   1.51/51   3.26/65   4.16/80   4.46/48   0.50/40   0.22/40   1.04/34   0.23/80 
 58 Martyna Kurzyna                               25.20  1.42/55   2.17/37  11.48/73  13.34/74  16.17/71  17.56/69  22.20/61  23.12/59  23.37/59  25.01/58  25.20/58 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.42/55   0.35/35   9.31/80   1.46/43   2.43/50   1.39/61   4.24/38   0.52/42   0.25/57   1.24/63   0.19/69 
 59 Aleksandra Pawlak                             25.22  1.09/8    6.41/79  10.14/69  12.19/67  14.14/59  15.53/56  22.28/63  23.41/61  24.10/62  25.08/59  25.22/59 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.09/8    5.32/81   3.33/48   2.05/64   1.55/24   1.39/61   6.35/69   1.13/58   0.29/65   0.58/20   0.14/17 
 60 Wiktoria Pludowska                            25.41  1.23/35   1.58/27   6.26/43   7.50/38  17.15/74  18.26/72  22.16/60  23.47/62  24.05/61  25.23/60  25.41/60 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.23/35   0.35/35   4.28/55   1.24/16   9.25/83   1.11/33   3.50/27   1.31/68   0.18/17   1.18/49   0.18/57 
 61 Daria Sokolowska                              26.01  2.33/70   3.47/66   9.59/67  11.47/64  13.44/54  14.47/50  22.10/58  22.57/57  23.16/57  25.43/61  26.01/61 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.33/70   1.14/61   6.12/64   1.48/47   1.57/26   1.03/23   7.23/76   0.47/35   0.19/25   2.27/74   0.18/57 
 61 Aleksandra Boras                              26.01  1.13/15   7.00/80   9.15/62  12.21/68  13.48/56  14.45/49  23.56/69  24.33/65  24.47/65  25.50/63  26.01/61 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.13/15   5.47/82   2.15/15   3.06/76   1.27/4    0.57/12   9.11/79   0.37/16   0.14/5    1.03/33   0.11/3  
 63 Pola Glebocka                                 26.08  1.48/60   2.32/45   5.38/36  11.16/61  13.02/50  16.31/60  22.15/59  24.39/66  24.52/66  25.49/62  26.08/63 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.48/60   0.44/47   3.06/41   5.38/83   1.46/19   3.29/76   5.44/59   2.24/78   0.13/1*   0.57/17   0.19/69 
 64 Kaudia Golasinska                             26.19  5.18/82   7.10/81  11.54/75  13.26/72  15.24/67  16.54/62  23.10/66  24.20/64  24.41/64  26.02/64  26.19/64 
    ZS nr 12 Lublin                                      5.18/82   1.52/71   4.44/57   1.32/24   1.58/27   1.30/56   6.16/66   1.10/55   0.21/36   1.21/58   0.17/45 
 65 Karolina Hunek                                26.47  1.26/40   5.12/74   7.20/47   9.05/44  15.06/65  16.07/59  22.39/64  24.42/67  25.15/67  26.27/65  26.47/65 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.26/40   3.46/78   2.08/11   1.45/40   6.01/77   1.01/19   6.32/68   2.03/73   0.33/71   1.12/45   0.20/74 
 66 Martyna Górska                                26.59  2.09/63   2.58/51  14.57/81  16.39/81  18.50/80  20.15/78  23.03/65  24.16/63  24.33/63  26.41/66  26.59/66 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.09/63   0.49/52  11.59/82   1.42/36   2.11/38   1.25/52   2.48/6    1.13/58   0.17/13   2.08/73   0.18/57 
 67 Zuzanna Zarosa                                27.01  1.23/35   2.21/39  10.03/68  11.49/65  14.55/64  19.28/76  24.19/70  24.57/68  25.30/68  26.41/66  27.01/67 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.23/35   0.58/56   7.42/75   1.46/43   3.06/59   4.33/81   4.51/49   0.38/18   0.33/71   1.11/43   0.20/74 
 68 Ewelina Soltys                                27.14  1.30/47   2.59/52   6.40/45   9.43/49  17.19/75  18.59/75  24.23/71  25.37/69  25.55/69  26.57/68  27.14/68 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.30/47   1.29/67   3.41/50   3.03/75   7.36/82   1.40/64   5.24/57   1.14/60   0.18/17   1.02/30   0.17/45 
 69 Karolina Chemperek                            27.36  2.38/72   4.02/70  16.15/82  17.52/82  20.14/82  21.13/80  25.24/75  26.06/73  26.23/71  27.20/69  27.36/69 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.38/72   1.24/65  12.13/83   1.37/29   2.22/42   0.59/15   4.11/32   0.42/26   0.17/13   0.57/17   0.16/28 
 70 Marcelina Szczesniak                          28.25  1.27/42   3.52/69   8.53/59  11.00/57  13.44/54  15.47/55  25.50/77  27.00/78  27.17/76  28.15/70  28.25/70 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.27/42   2.25/75   5.01/60   2.07/66   2.44/51   2.03/71  10.03/81   1.10/55   0.17/13   0.58/20   0.10/2  
 71 Anna Banach                                   28.46  1.22/34   5.40/78   9.16/63  11.03/58  17.09/73  18.10/71  24.37/73  26.43/75  27.13/74  28.31/71  28.46/71 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.22/34   4.18/80   3.36/49   1.47/46   6.06/78   1.01/19   6.27/67   2.06/76   0.30/67   1.18/49   0.15/21 
 72 Aleksandra Kostyla                            28.49  2.42/73   3.38/63  12.21/77  14.57/79  19.18/81  20.18/79  25.39/76  26.41/74  27.09/73  28.32/72  28.49/72 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.42/73   0.56/54   8.43/79   2.36/72   4.21/68   1.00/17   5.21/55   1.02/49   0.28/62   1.23/62   0.17/45 
 73 Kinga Jaskula                                 29.08  1.19/25   1.49/18  10.16/70  12.18/66  17.52/78  19.42/77  26.30/80  26.58/77  27.21/77  28.50/73  29.08/73 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.19/25   0.30/28   8.27/76   2.02/62   5.34/74   1.50/69   6.48/71   0.28/1*   0.23/47   1.29/66   0.18/57 
 74 Ada Pomaranska                                30.02  2.13/65   3.13/55  14.01/80  15.46/80  17.40/76  18.42/74  26.03/78  26.56/76  27.16/75  29.44/74  30.02/74 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.13/65   1.00/57  10.48/81   1.45/40   1.54/23   1.02/22   7.21/75   0.53/43   0.20/29   2.28/75   0.18/57 
 75 Amelia Spyra                                  30.05  1.27/42   5.35/77  13.04/79  14.55/78  18.18/79  22.19/82  27.21/81  28.05/80  28.33/79  29.46/75  30.05/75 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.27/42   4.08/79   7.29/72   1.51/51   3.23/64   4.01/78   5.02/50   0.44/31   0.28/62   1.13/47   0.19/69 
 76 Wiktoria Wnuczek                              30.36  1.37/50   2.55/50   7.54/51  10.07/53  13.02/50  14.49/51  26.07/79  28.16/81  28.54/80  30.18/76  30.36/76 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.37/50   1.18/62   4.59/59   2.13/69   2.55/56   1.47/68  11.18/82   2.09/77   0.38/77   1.24/63   0.18/57 
 77 Julia Piwnicka                                31.12  1.21/28   1.48/17   9.25/64  11.03/58  16.44/72  17.43/67  23.51/68  25.47/71  26.51/72  31.01/77  31.12/77 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.21/28   0.27/20   7.37/74   1.38/31   5.41/75   0.59/15   6.08/63   1.56/72   1.04/82   4.10/80   0.11/3  
 78 Magdalena Surdyk                              31.24  1.28/45   2.03/34   5.09/25   7.52/39  14.28/61  15.18/53  21.20/56  21.54/54  22.27/56  31.10/78  31.24/78 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.28/45   0.35/35   3.06/41   2.43/73   6.36/79   0.50/4    6.02/62   0.34/13   0.33/71   8.43/82   0.14/17 
 79 Agata Jeziorkowska                            31.49  4.10/80   4.27/73   8.18/55  12.50/70  14.37/63  18.30/73  24.28/72  25.43/70  26.03/70  31.31/79  31.49/79 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             4.10/80   0.17/5    3.51/52   4.32/79   1.47/20   3.53/77   5.58/61   1.15/62   0.20/29   5.28/81   0.18/57 
 80 Izabela Krzysiak                              33.06  1.21/28   2.27/43   5.46/37   7.37/36  12.35/49  13.45/43  28.41/82  31.17/82  31.31/81  32.50/80  33.06/80 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.21/28   1.06/59   3.19/44   1.51/51   4.58/71   1.10/31  14.56/83   2.36/79   0.14/5    1.19/54   0.16/28 
 81 Katarzyna Kowalczyk                           36.35  3.09/78  17.11/83  19.26/83  24.12/83  25.55/83  27.09/83  31.37/83  34.51/83  35.23/82  36.24/81  36.35/81 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.09/78  14.02/83   2.15/15   4.46/80   1.43/18   1.14/40   4.28/40   3.14/81   0.32/69   1.01/27   0.11/3  
 82 Pola Kantoch                                  38.15  3.00/75   4.21/72   7.25/48   9.27/47  12.18/44  18.09/70  23.28/67  27.38/79  28.12/78  37.58/82  38.15/82 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.00/75   1.21/64   3.04/40   2.02/62   2.51/53   5.51/83   5.19/54   4.10/83   0.34/74   9.46/83   0.17/45 
 83 Amelia Chojeta                                40.20  4.41/81   5.17/75  12.50/78  14.24/77  17.45/77  21.50/81  25.21/74  26.01/72  36.31/83  40.04/83  40.20/83 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        4.41/81   0.36/40   7.33/73   1.34/26   3.21/62   4.05/79   3.31/17   0.40/21  10.30/83   3.33/79   0.16/28 
    Roksana Warda                             NKL-bPK    1.19/     2.17/         /     7.13/     9.14/    10.19/    15.59/    17.14/    17.34/    19.08/    19.22/   
    ZS nr 12 Lublin                                      1.19/     0.58/         /         /     2.01/     1.05/     5.40/     1.15/     0.20/     1.34/     0.14/   
    Marcelina Lucka                           NKL-bPK    1.34/     1.50/     4.37/     6.00/     9.10/    10.11/    14.03/         /    14.58/    16.08/    16.27/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.34/     0.16/     2.47/     1.23/     3.10/     1.01/     3.52/         /         /     1.10/     0.19/   
    Malgorzata Piotrowska                     NKL-bPK    4.03/     4.17/    18.58/    20.55/    24.49/    50.06/         /         /         /    59.57/    60.16/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       4.03/     0.14/    14.41/     1.57/     3.54/    25.17/         /         /         /         /     0.19/   
    Gabriela Popiolek                         NKL-bPK    1.33/     2.05/     5.00/     7.00/    10.48/    36.11/         /         /         /         /    46.18/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.33/     0.32/     2.55/     2.00/     3.48/    25.23/         /         /         /         /         /   
    Julia Bielak                              NKL-bPK    1.04/     1.30/     3.45/     5.14/     6.55/         /    11.46/    12.58/    13.25/    14.42/    14.54/   
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.04/     0.26/     2.15/     1.29/     1.41/         /         /     1.12/     0.27/     1.17/     0.12/   
    Julia Wyrwas                              NKL-bPK    1.16/     1.44/     3.58/     5.27/     7.15/     8.26/    11.18/         /    13.03/    14.17/    14.33/   
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.16/     0.28/     2.14/     1.29/     1.48/     1.11/     2.52/         /         /     1.14/     0.16/   
    Lucja Kedra                               NKL-bPK    1.20/     2.03/         /         /         /         /    13.48/    14.23/    14.42/    15.33/    15.49/   
    ZS nr 12 Lublin                                      1.20/     0.43/         /         /         /         /         /     0.35/     0.19/     0.51/     0.16/   
    Natalia Grela                             NKL-bPK    2.18/     2.49/     7.05/     9.31/    11.36/    13.07/    20.36/    21.58/         /    23.30/    23.51/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.18/     0.31/     4.16/     2.26/     2.05/     1.31/     7.29/     1.22/         /         /     0.21/   
    Dominika Zdankowska                       NKL-bPK    2.07/     5.33/     9.01/    11.03/    14.27/    15.46/         /    20.01/    20.28/    35.22/    35.42/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.07/     3.26/     3.28/     2.02/     3.24/     1.19/         /         /     0.27/    14.54/     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         2.5km    0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-50      2-47      3-48      4-49      5-37      6-41      7-33      8-38      9-36     10-35     11-34     12-31     13-43     14-40     15-45     16-44    
                                      17-100   
  1 Anna Wiraszka                                 20.40  0.18/3    0.44/3    2.00/1*   3.07/1*   6.04/1*   8.04/1*  10.20/1*  11.40/1*  12.19/1*  13.09/1*  14.58/1*  16.08/1*  17.15/1*  18.34/1*  19.17/1*  19.34/1* 
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   0.18/2    0.26/3    1.16/2    1.07/5    2.57/8    2.00/4    2.16/5    1.20/3    0.39/3    0.50/6    1.49/7    1.10/6    1.07/6    1.19/2    0.43/7    0.17/3  
                                                        20.28/1*  20.40/1* 
                                                         0.54/6    0.12/1* 
  2 Dorota Zycka                                  22.05  0.21/4    0.53/4    3.06/3    4.10/2    6.54/2    9.00/2   11.22/3   12.42/3   13.23/3   14.16/3   16.05/3   17.15/3   18.21/3   19.46/2   20.27/2   20.44/2  
    Centrum Szkolenia Deblin                             0.21/3    0.32/9    2.13/6    1.04/4    2.44/6    2.06/5    2.22/7    1.20/3    0.41/4    0.53/7    1.49/7    1.10/6    1.06/5    1.25/4    0.41/6    0.17/3  
                                                        21.47/2   22.05/2  
                                                         1.03/8    0.18/6  
  3 Ewa Skrzypiec                                 23.42  0.15/2    0.38/2    7.04/9    8.05/9   10.36/8   12.30/8   14.19/7   15.19/6   15.52/6   16.29/4   18.05/4   19.12/4   20.09/4   21.21/4   22.17/4   22.32/3  
    WSOSP Deblin                                         0.15/1*   0.23/1*   6.26/10   1.01/1*   2.31/2    1.54/1*   1.49/1*   1.00/1*   0.33/1*   0.37/2    1.36/3    1.07/5    0.57/1*   1.12/1*   0.56/9    0.15/1* 
                                                        23.24/3   23.42/3  
                                                         0.52/5    0.18/6  
  4 Zaneta Chruscicka                             23.58  0.36/7    2.03/9    3.44/5    4.54/4    7.22/4    9.18/3   11.14/2   12.35/2   13.18/2   14.00/2   15.36/2   16.39/2   17.58/2   20.49/3   21.49/3   22.47/4  
    Centrum Szkolenia Deblin                             0.36/6    1.27/12   1.41/4    1.10/6    2.28/1*   1.56/2    1.56/2    1.21/5    0.43/5    0.42/3    1.36/3    1.03/3    1.19/9    2.51/12   1.00/10   0.58/12 
                                                        23.42/4   23.58/4  
                                                         0.55/7    0.16/5  
  5 Paulina Sijewska-Gaj                          24.59  4.21/11   4.48/11   6.02/8    7.03/7    9.50/7   11.46/7   14.34/8   16.05/7   16.51/7   17.36/5   19.20/5   20.22/5   21.26/5   22.54/5   23.37/5   23.52/5  
    bdow WB Lublin                                       4.21/10   0.27/5    1.14/1*   1.01/1*   2.47/7    1.56/2    2.48/10   1.31/6    0.46/8    0.45/5    1.44/6    1.02/2    1.04/4    1.28/5    0.43/7    0.15/1* 
                                                        24.40/5   24.59/5  
                                                         0.48/1*   0.19/8  
  6 Katarzyna Wegiera                             25.56  0.25/5    0.58/6    2.27/2    4.11/3    7.12/3    9.44/4   12.00/4   13.51/4   14.37/4   17.53/6   19.49/6   21.05/6   22.07/6   23.49/6   24.25/6   24.53/6  
    LITPOLUKR Lublin                                     0.25/4    0.33/10   1.29/3    1.44/9    3.01/9    2.32/8    2.16/5    1.51/8    0.46/8    3.16/11   1.56/9    1.16/8    1.02/2    1.42/7    0.36/4    0.28/10 
                                                        25.41/6   25.56/6  
                                                         0.48/1*   0.15/2  
  7 Aneta Gospodarek                              28.20  1.00/9    1.29/8    3.29/4    5.09/5    8.18/5   10.46/5   13.10/5   15.06/5   15.50/5   18.56/7   21.01/7   22.22/7   23.30/7   25.08/7   25.45/7   26.11/7  
    1 bz Chelm                                           1.00/8    0.29/6    2.00/5    1.40/8    3.09/10   2.28/7    2.24/8    1.56/9    0.44/6    3.06/10   2.05/10   1.21/10   1.08/7    1.38/6    0.37/5    0.26/9  
                                                        27.58/7   28.20/7  
                                                         1.47/11   0.22/10 
  8 Dominika Skrzypczak                           30.55  0.53/8    1.19/7    8.47/11   9.48/10  12.28/10  14.34/9   16.44/9   18.42/9   19.26/9   24.08/9   25.43/9   26.39/9   27.41/9   29.00/9   29.28/9   29.49/9  
    LITPOLUKR Lublin                                     0.53/7    0.26/3    7.28/11   1.01/1*   2.40/4    2.06/5    2.10/3    1.58/10   0.44/6    4.42/12   1.35/2    0.56/1*   1.02/2    1.19/2    0.28/2    0.21/6  
                                                        30.40/8   30.55/8  
                                                         0.51/4    0.15/2  
  9 Agnieszka Szymczak                            31.26  0.25/5    0.54/5    3.53/6    5.21/6    8.39/6   11.18/6   14.00/6   16.09/8   18.12/8   18.56/7   21.05/8   22.24/8   24.32/8   26.37/8   28.25/8   28.42/8  
    1 bz Chelm                                           0.25/4    0.29/6    2.59/8    1.28/7    3.18/11   2.39/10   2.42/9    2.09/11   2.03/11   0.44/4    2.09/11   1.19/9    2.08/12   2.05/9    1.48/11   0.17/3  
                                                        31.06/9   31.26/9  
                                                         2.24/12   0.20/9  
 10 Dominika Uraziuk                              33.53  6.35/12   7.05/12  11.15/12  13.30/11  16.11/11  19.22/11  21.37/11  23.16/10  24.11/10  25.16/10  26.58/10  28.32/10  29.46/10  31.29/10  31.59/10  32.50/10 
    1 bz Chelm                                           6.35/11   0.30/8    4.10/9    2.15/10   2.41/5    3.11/11   2.15/4    1.39/7    0.55/10   1.05/8    1.42/5    1.34/11   1.14/8    1.43/8    0.30/3    0.51/11 
                                                        33.38/10  33.53/10 
                                                         0.48/1*   0.15/2  
 11 Ewelina Wolszak                               36.54 -0.58/1*  -0.83/1*   7.08/10  14.18/12  16.54/12  19.30/12  25.36/12  26.42/12  27.16/11  27.50/11  29.24/11  30.27/11  31.50/11  34.29/11  34.56/11  35.20/11 
    1 bz Chelm                                               /     0.25/2    8.25/12   7.10/12   2.36/3    2.36/9    6.06/12   1.06/2    0.34/2    0.34/1*   1.34/1*   1.03/3    1.23/10   2.39/11   0.27/1*   0.24/7  
                                                        36.26/11  36.54/11 
                                                         1.06/9    0.28/12 
 12 Monika Skrzypek                               43.10  1.20/10   2.17/10   5.02/7    7.26/8   12.20/9   16.06/10  20.44/10  25.03/11  27.48/12  29.21/12  32.19/12  34.33/12  36.25/12  38.51/12  40.54/12  41.19/12 
    1 bz Chelm                                           1.20/9    0.57/11   2.45/7    2.24/11   4.54/12   3.46/12   4.38/11   4.19/12   2.45/12   1.33/9    2.58/12   2.14/12   1.52/11   2.26/10   2.03/12   0.25/8  
                                                        42.46/12  43.10/12 
                                                         1.27/10   0.24/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M GIM       2.0km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-32      2-33      3-38      4-39      5-34      6-42      7-43      8-45      9-44     10-50     11-40     12-100   
  1 Jakub Zawada                                  11.19  1.27/1*   2.29/1*   3.28/1*   4.16/2    5.07/1*   6.46/1*   7.26/1*   8.25/1*   8.42/1*   9.24/1*  10.35/1*  11.07/1*  11.19/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.27/1*   1.02/3    0.59/4    0.48/3    0.51/3    1.39/1*   0.40/15   0.59/1*   0.17/11   0.42/4    1.11/7    0.32/17   0.12/5  
  2 Lubomir Ziólek                                12.08  2.30/23   3.39/21   4.38/15   5.26/10   6.15/10   7.56/5    8.21/4    9.23/3    9.37/3   10.21/3   11.30/2   11.57/2   12.08/2  
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        2.30/23   1.09/8    0.59/4    0.48/3    0.49/2    1.41/3    0.25/1*   1.02/2    0.14/3    0.44/7    1.09/4    0.27/10   0.11/2  
  3 Jakub Marcowski                               12.19  1.31/4    2.30/2    3.28/1*   4.15/1*   5.08/2    6.48/2    7.32/2    8.41/2    8.55/2    9.35/2   11.40/3   12.08/3   12.19/3  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.31/4    0.59/1*   0.58/2    0.47/2    0.53/6    1.40/2    0.44/19   1.09/3    0.14/3    0.40/1*   2.05/28   0.28/11   0.11/2  
  4 Wiktor Gogacz                                 12.51  1.32/6    2.35/3    3.38/3    5.02/4    6.01/5    7.46/3    8.16/3    9.37/4    9.53/4   11.06/4   12.08/4   12.42/4   12.51/4  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.32/6    1.03/4    1.03/9    1.24/31   0.59/9    1.45/5    0.30/2    1.21/14   0.16/8    1.13/18   1.02/3    0.34/21   0.09/1* 
  5 Mateusz Majcher                               13.02  1.27/1*   3.16/13   4.16/11   5.07/7    6.07/8    7.54/4    8.44/6    9.56/5   10.19/5   11.10/5   12.21/5   12.47/5   13.02/5  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.27/1*   1.49/32   1.00/7    0.51/6    1.00/11   1.47/7    0.50/24   1.12/5    0.23/27   0.51/10   1.11/7    0.26/9    0.15/18 
  6 Michal Drewniak                               13.28  2.33/25   3.38/20   4.39/16   5.43/12   6.31/11   8.37/11   9.13/10  10.23/10  10.36/10  11.18/6   12.52/6   13.14/6   13.28/6  
    Gimnazjum nr 16                                      2.33/25   1.05/5    1.01/8    1.04/18   0.48/1*   2.06/18   0.36/10   1.10/4    0.13/2    0.42/4    1.34/18   0.22/5    0.14/14 
  7 Michal Widlo                                  14.04  1.34/8    2.41/4    3.54/5    5.02/4    5.59/3    8.09/8    8.50/8   10.08/8   10.28/7   12.27/12  13.27/8   13.51/7   14.04/7  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.34/8    1.07/7    1.13/21   1.08/20   0.57/8    2.10/20   0.41/17   1.18/12   0.20/20   1.59/29   1.00/2    0.24/7    0.13/10 
  8 Grzegorz Wawruch                              14.08  1.39/10   2.59/9    4.05/7    5.03/6    6.08/9    8.03/6    8.37/5   10.01/6   10.29/8   11.46/7   13.16/7   13.53/8   14.08/8  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.39/10   1.20/16   1.06/13   0.58/11   1.05/19   1.55/12   0.34/5    1.24/18   0.28/30   1.17/19   1.30/16   0.37/26   0.15/18 
  9 Mateusz Talarko                               14.10  1.33/7    2.58/8    3.55/6    5.00/3    6.04/6    8.07/7    8.47/7   10.01/6   10.22/6   12.22/11  13.38/11  13.58/9   14.10/9  
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.33/7    1.25/21   0.57/1*   1.05/19   1.04/16   2.03/15   0.40/15   1.14/8    0.21/23   2.00/30   1.16/9    0.20/2    0.12/5  
 10 Adrian Manka                                  14.20  2.33/25   3.49/24   4.58/20   5.54/16   7.11/17   9.14/18   9.52/15  11.15/14  11.35/14  12.16/9   13.34/9   14.04/10  14.20/10 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        2.33/25   1.16/11   1.09/16   0.56/7    1.17/25   2.03/15   0.38/13   1.23/17   0.20/20   0.41/3    1.18/12   0.30/13   0.16/22 
 11 Jakub Skrzypek                                14.32  1.43/11   3.12/12   4.15/10   6.06/20   7.14/18   9.11/17  10.01/18  11.23/16  11.44/17  12.32/13  13.41/12  14.15/11  14.32/11 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.43/11   1.29/23   1.03/9    1.51/34   1.08/21   1.57/13   0.50/24   1.22/16   0.21/23   0.48/8    1.09/4    0.34/21   0.17/29 
 12 Kamil Marczynski                              14.43  1.48/13   3.11/11   4.26/12   5.28/11   6.32/12   8.42/13   9.29/14  11.00/12  11.21/12  12.17/10  13.55/13  14.29/12  14.43/12 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.48/13   1.23/20   1.15/23   1.02/14   1.04/16   2.10/20   0.47/22   1.31/22   0.21/23   0.56/14   1.38/21   0.34/21   0.14/14 
 13 Arkadiusz Seroka                              14.55  1.27/1*   2.47/6    3.52/4    5.08/9    6.00/4    8.10/9    9.19/11  10.40/11  11.07/11  12.05/8   13.34/9   14.39/13  14.55/13 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           1.27/1*   1.20/16   1.05/12   1.16/26   0.52/5    2.10/20   1.09/31   1.21/14   0.27/29   0.58/15   1.29/15   1.05/31   0.16/22 
 14 Radoslaw Nadzieja                             15.05  1.38/9    2.54/7    4.10/8    6.27/23   7.39/24   9.39/21  10.20/20  11.38/19  12.07/18  13.01/16  14.17/14  14.50/14  15.05/14 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.38/9    1.16/11   1.16/24   2.17/35   1.12/23   2.00/14   0.41/17   1.18/12   0.29/32   0.54/12   1.16/9    0.33/19   0.15/18 
 15 Karol Krukowski                               15.16  1.56/15   3.16/13   4.39/16   5.50/15   7.00/16   9.04/16   9.53/17  11.21/15  11.35/14  12.34/14  14.31/15  15.03/15  15.16/15 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.56/15   1.20/16   1.23/29   1.11/21   1.10/22   2.04/17   0.49/23   1.28/21   0.14/3    0.59/16   1.57/27   0.32/17   0.13/10 
 16 Klaudiusz Praczyk                             15.28  1.31/4    2.46/5    5.52/30   6.36/27   7.57/27   9.49/22  10.23/21  11.36/18  12.13/20  13.57/21  14.47/17  15.15/16  15.28/16 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.31/4    1.15/10   3.06/35   0.44/1*   1.21/27   1.52/11   0.34/5    1.13/7    0.37/35   1.44/26   0.50/1*   0.28/11   0.13/10 
 17 Pawel Szerafin                                15.41  2.02/17   3.42/22   4.59/21   5.47/13   6.42/13   8.29/10   9.03/9   10.18/9   10.29/8   13.08/18  14.43/16  15.25/17  15.41/17 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             2.02/17   1.40/26   1.17/26   0.48/3    0.55/7    1.47/7    0.34/5    1.15/10   0.11/1*   2.39/33   1.35/19   0.42/27   0.16/22 
 18 Filip Telenda                                 15.45  2.26/21   3.32/18   5.02/22   6.27/23   8.38/30  10.19/26  10.56/25  12.10/23  12.26/23  13.14/19  15.09/18  15.29/18  15.45/18 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.26/21   1.06/6    1.30/30   1.25/32   2.11/33   1.41/3    0.37/11   1.14/8    0.16/8    0.48/8    1.55/26   0.20/2    0.16/22 
 19 Wojciech Gajda                                15.57  2.32/24   4.18/26   5.17/23   6.20/21   7.20/20   9.26/20  10.12/19  11.48/20  12.22/22  13.05/17  15.24/20  15.45/19  15.57/19 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        2.32/24   1.46/30   0.59/4    1.03/16   1.00/11   2.06/18   0.46/21   1.36/26   0.34/33   0.43/6    2.19/33   0.21/4    0.12/5  
 20 Michal Gierszon                               16.06  2.09/20   3.28/17   4.37/13   5.48/14   6.51/14   8.39/12   9.52/15  11.53/21  12.09/19  13.00/15  15.16/19  15.50/20  16.06/20 
    Gimnazjum nr 19 w Lublinie                           2.09/20   1.19/15   1.09/16   1.11/21   1.03/13   1.48/9    1.13/33   2.01/31   0.16/8    0.51/10   2.16/31   0.34/21   0.16/22 
 21 Hubert Szewczuk                               16.19  2.47/28   4.24/29   5.35/27   6.35/26   7.40/25   9.56/24  10.29/22  11.54/22  12.14/21  14.09/22  15.25/21  16.08/21  16.19/21 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.47/28   1.37/25   1.11/18   1.00/12   1.05/19   2.16/24   0.33/3    1.25/19   0.20/20   1.55/28   1.16/9    0.43/28   0.11/2  
 22 Jakub Furdel                                  16.31  2.03/18   3.46/23   4.57/19   5.54/16   6.57/15   8.47/14   9.21/12  11.23/16  11.42/16  14.20/24  15.48/22  16.19/22  16.31/22 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.03/18   1.43/29   1.11/18   0.57/8    1.03/13   1.50/10   0.34/5    2.02/32   0.19/17   2.38/32   1.28/14   0.31/15   0.12/5  
 23 Filip Zaborski                                16.58  3.05/31   4.21/27   5.29/25   6.26/22   7.30/22  10.19/26  10.57/26  12.13/24  12.31/24  14.12/23  16.23/23  16.41/23  16.58/23 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             3.05/31   1.16/11   1.08/14   0.57/8    1.04/16   2.49/32   0.38/13   1.16/11   0.18/15   1.41/25   2.11/30   0.18/1*   0.17/29 
 24 Mateusz Dudziak                               17.13  3.02/29   5.21/33   6.43/32   7.45/32   8.48/32  11.25/30  12.15/31  13.51/29  14.08/29  15.16/30  16.26/25  16.57/24  17.13/24 
    ZS nr 12 Lublin                                      3.02/29   2.19/35   1.22/28   1.02/14   1.03/13   2.37/27   0.50/24   1.36/26   0.17/11   1.08/17   1.10/6    0.31/15   0.16/22 
 25 Oleg Gruczol                                  17.16  1.54/14   3.36/19   5.27/24   6.30/25   7.42/26  10.31/28  11.21/27  12.55/27  13.12/26  14.51/25  16.24/24  16.57/24  17.16/25 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.54/14   1.42/28   1.51/33   1.03/16   1.12/23   2.49/32   0.50/24   1.34/24   0.17/11   1.39/24   1.33/17   0.33/19   0.19/33 
 26 Ziemowit Chursan                              17.17  1.58/16   3.27/16   4.43/18   5.59/19   7.16/19  10.01/25  10.53/24  12.53/26  13.17/27  15.11/28  16.34/26  16.59/26  17.17/26 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.58/16   1.29/23   1.16/24   1.16/26   1.17/25   2.45/29   0.52/28   2.00/30   0.24/28   1.54/27   1.23/13   0.25/8    0.18/31 
 27 Jakub Tkaczuk                                 17.31  2.29/22   4.44/31   5.42/28   6.42/28   7.33/23   9.19/19  12.03/28  13.15/28  13.43/28  15.11/28  16.47/28  17.17/27  17.31/27 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.29/22   2.15/34   0.58/2    1.00/12   0.51/3    1.46/6    2.44/34   1.12/5    0.28/30   1.28/21   1.36/20   0.30/13   0.14/14 
 28 Jakub Buczek                                  17.56  1.46/12   3.26/15   4.37/13   5.58/18   7.25/21   9.52/23  10.52/23  12.19/25  12.33/25  13.27/20  17.19/30  17.42/28  17.56/28 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.46/12   1.40/26   1.11/18   1.21/28   1.27/30   2.27/25   1.00/30   1.27/20   0.14/3    0.54/12   3.52/35   0.23/6    0.14/14 
 29 Krystian Ostrokulski                          18.07  3.03/30   4.21/27   5.29/25   6.50/29   8.18/28  11.30/32  12.07/29  13.59/30  14.18/30  14.58/27  16.48/29  17.55/29  18.07/29 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        3.03/30   1.18/14   1.08/14   1.21/28   1.28/31   3.12/34   0.37/11   1.52/29   0.19/17   0.40/1*   1.50/24   1.07/32   0.12/5  
 30 Jakub Zdunek                                  19.57  3.14/33   4.36/30   5.56/31   7.07/31   8.28/29  11.02/29  14.09/33  15.41/33  16.00/33  17.20/32  19.03/32  19.39/30  19.57/30 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             3.14/33   1.22/19   1.20/27   1.11/21   1.21/27   2.34/26   3.07/35   1.32/23   0.19/17   1.20/20   1.43/23   0.36/25   0.18/31 
 31 Kacper Siwek                                  20.17  2.35/27   4.00/25   5.45/29   6.56/30   8.40/31  11.26/31  12.10/30  14.22/31  14.39/31  16.11/31  17.49/31  20.04/31  20.17/31 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.35/27   1.25/21   1.45/32   1.11/21   1.44/32   2.46/31   0.44/19   2.12/33   0.17/11   1.32/22   1.38/21   2.15/33   0.13/10 
 32 Blazej Wilkolawski                            21.18  5.22/34   7.16/35   8.30/35   9.43/35  11.04/33  13.17/33  13.51/32  15.25/32  15.40/32  18.03/33  20.19/33  21.02/32  21.18/32 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             5.22/34   1.54/33   1.14/22   1.13/25   1.21/27   2.13/23   0.34/5    1.34/24   0.15/7    2.23/31   2.16/31   0.43/28   0.16/22 
 33 Kuba Rzepecki                                 24.23  2.05/19   3.06/10   4.10/8    5.07/7    6.06/7    8.51/15   9.24/13  11.07/13  11.25/13  14.56/26  16.46/27  24.08/33  24.23/33 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             2.05/19   1.01/2    1.04/11   0.57/8    0.59/9    2.45/29   0.33/3    1.43/28   0.18/15   3.31/34   1.50/24   7.22/34   0.15/18 
 34 Mateusz Derus                                 26.20  5.28/35   6.37/34   8.07/34   9.29/34  12.11/35  14.49/35  15.41/35  18.03/34  18.25/34  23.06/35  25.15/35  25.59/34  26.20/34 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             5.28/35   1.09/8    1.30/30   1.22/30   2.42/35   2.38/28   0.52/28   2.22/34   0.22/26   4.41/35   2.09/29   0.44/30   0.21/34 
 35 Maciej Miller                                 31.50  3.07/32   4.53/32   7.13/33   8.40/33  11.07/34  14.26/34  15.35/34  18.27/35  19.01/35  20.34/34  23.01/34  31.24/35  31.50/35 
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             3.07/32   1.46/30   2.20/34   1.27/33   2.27/34   3.19/35   1.09/31   2.52/35   0.34/33   1.33/23   2.27/34   8.23/35   0.26/35 
    Pawel Mazur                               NKL-bPK    1.21/     3.05/     4.11/         /     7.57/     9.57/    10.52/    12.03/    12.27/    14.29/    15.23/    15.47/    16.03/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             1.21/     1.44/     1.06/         /         /     2.00/     0.55/     1.11/     0.24/     2.02/     0.54/     0.24/     0.16/   
    Maksymilian Górczynski                    NKL-bPK    9.55/     4.11/     5.26/     6.30/     7.57/    11.32/    18.10/    22.00/    22.23/         /         /    26.36/    26.48/   
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              9.55/         /     1.15/     1.04/     1.27/     3.35/     6.38/     3.50/     0.23/         /         /         /     0.12/   
    Aleks Palinski                            NKL-bPK        /    15.33/    12.59/    14.35/         /     1.49/    17.46/    24.07/         /    43.54/    48.41/    49.07/    49.26/   
    ZS nr 12 Lublin                                          /         /         /     1.36/         /         /    15.57/     6.21/         /         /     4.47/     0.26/     0.19/   
    Mateusz Bednarz                           NKL-bPK    4.37/     5.50/    10.06/    12.05/    14.39/         /    20.24/         /    23.56/         /         /    25.26/    25.39/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             4.37/     1.13/     4.16/     1.59/     2.34/         /         /         /         /         /         /         /     0.13/   
    Wiktor Wójcik                             NKL-bPK    3.09/     5.11/     7.19/    15.54/    25.41/         /    31.34/         /         /         /         /    36.32/    36.47/   
    Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lub             3.09/     2.02/     2.08/     8.35/     9.47/         /         /         /         /         /         /         /     0.15/   
    Nikodem Prokop                            NKL-bPK    2.31/         /         /         /         /         /     8.28/         /    10.27/         /         /    16.33/    16.47/   
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              2.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M LIC       2.4km    0m 14k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-43      2-33      3-36      4-35      5-38      6-41      7-45      8-44      9-49     10-48     11-50     12-46     13-40     14-100   
  1 Filip Pawelec                                 13.04  1.04/1*   2.33/1*   3.48/1*   4.16/1*   4.54/1*   6.56/1*   8.21/1*   8.35/1*   9.41/1*  10.26/1*  11.15/1*  11.44/1*  12.31/1*  12.52/1*  13.04/1* 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.04/1*   1.29/4    1.15/1*   0.28/2    0.38/3    2.02/5    1.25/8    0.14/2    1.06/5    0.45/1*   0.49/2    0.29/10   0.47/6    0.21/4    0.12/2  
  2 Michal Oleksak                                14.29  1.45/15   3.18/11   4.46/7    5.18/5    6.00/4    8.06/5    9.26/2    9.40/2   10.42/2   11.41/2   12.36/2   13.02/2   13.49/2   14.13/2   14.29/2  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.45/15   1.33/6    1.28/4    0.32/4    0.42/7    2.06/6    1.20/1*   0.14/2    1.02/2    0.59/5    0.55/5    0.26/4    0.47/6    0.24/8    0.16/11 
  3 Mikolaj Widz                                  14.53  1.11/4    2.44/3    5.30/11   5.57/11   6.33/11   8.22/7    9.42/6    9.56/6   10.58/4   11.49/3   12.53/3   13.20/3   14.18/3   14.38/3   14.53/3  
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.11/4    1.33/6    2.46/19   0.27/1*   0.36/1*   1.49/1*   1.20/1*   0.14/2    1.02/2    0.51/2    1.04/8    0.27/7    0.58/15   0.20/2    0.15/9  
  4 Jan Krawczyk                                  15.27  1.26/11   3.22/12   4.43/5    5.18/5    6.01/5    8.01/3    9.31/3    9.51/3   11.04/5   11.57/4   12.57/4   13.34/4   14.41/4   15.06/4   15.27/4  
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.26/11   1.56/15   1.21/2    0.35/6    0.43/8    2.00/4    1.30/10   0.20/12   1.13/9    0.53/3    1.00/7    0.37/13   1.07/17   0.25/10   0.21/19 
  5 Michal Krzyszczak                             15.28  1.09/2    2.35/2    4.07/2    4.46/2    5.30/2    7.49/2    9.31/3    9.51/3   10.54/3   12.23/5   13.21/5   13.48/5   14.50/5   15.13/5   15.28/5  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.09/2    1.26/2    1.32/6    0.39/14   0.44/9    2.19/9    1.42/15   0.20/12   1.03/4    1.29/10   0.58/6    0.27/7    1.02/16   0.23/6    0.15/9  
  6 Mateusz Adamczuk                              15.30  1.44/14   3.32/14   5.20/10   5.50/10   6.31/10   8.22/7    9.44/7    9.59/7   11.06/6   12.43/6   13.28/6   13.59/6   14.51/6   15.14/6   15.30/6  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.44/14   1.48/13   1.48/9    0.30/3    0.41/5    1.51/2    1.22/5    0.15/6    1.07/6    1.37/11   0.45/1*   0.31/11   0.52/11   0.23/6    0.16/11 
  7 Andrzej Kasianiuk                             16.14  1.19/6    2.59/7    4.47/8    5.29/9    6.22/9    8.45/10  10.21/12  10.37/12  11.55/10  13.00/8   14.08/7   14.42/7   15.35/7   16.00/7   16.14/7  
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.19/6    1.40/9    1.48/9    0.42/15   0.53/13   2.23/12   1.36/14   0.16/9    1.18/12   1.05/6    1.08/10   0.34/12   0.53/12   0.25/10   0.14/6  
  8 Patryk Bryda                                  16.18  1.22/9    2.49/4    4.17/3    4.54/3    6.01/5    8.42/9   10.02/9   10.22/9   11.57/11  12.55/7   14.21/8   15.01/9   15.45/8   16.06/8   16.18/8  
    Zespól Szkól Budowlanych                             1.22/9    1.27/3    1.28/4    0.37/10   1.07/16   2.41/14   1.20/1*   0.20/12   1.35/15   0.58/4    1.26/16   0.40/15   0.44/3    0.21/4    0.12/2  
  9 Karol Werens                                  16.25  1.12/5    3.03/8    4.39/4    5.15/4    5.55/3    8.03/4    9.38/5    9.55/5   11.09/7   13.17/9   14.27/9   14.53/8   15.46/9   16.11/9   16.25/9  
    III Liceum Ogólnosztalcace w Lublinie                1.12/5    1.51/14   1.36/7    0.36/7    0.40/4    2.08/7    1.35/13   0.17/10   1.14/10   2.08/12   1.10/11   0.26/4    0.53/12   0.25/10   0.14/6  
 10 Jakub Adamczuk                                17.01  1.26/11   2.55/5    4.43/5    5.19/7    6.06/7    8.15/6    9.49/8   10.04/8   11.19/8   14.03/12  14.55/12  15.23/11  16.18/10  16.47/10  17.01/10 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             1.26/11   1.29/4    1.48/9    0.36/7    0.47/11   2.09/8    1.34/12   0.15/6    1.15/11   2.44/16   0.52/3    0.28/9    0.55/14   0.29/15   0.14/6  
 11 Aleksander Orlik                              17.24  3.00/18   4.25/16   5.50/14   6.23/13   7.00/12   8.51/11  10.13/10  10.28/10  11.29/9   14.35/13  15.40/13  16.06/13  16.48/11  17.06/11  17.24/11 
    Gimnazjum i Liceum im. Jana III Sobieski             3.00/18   1.25/1*   1.25/3    0.33/5    0.37/2    1.51/2    1.22/5    0.15/6    1.01/1*   3.06/17   1.05/9    0.26/4    0.42/2    0.18/1*   0.18/16 
 12 Sebastian Grabos                              17.46  1.28/13   3.15/10   5.43/13   6.20/12   7.05/13   9.27/13  11.00/14  11.17/14  12.29/14  13.34/11  14.44/11  15.08/10  17.05/12  17.33/12  17.46/12 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.28/13   1.47/12   2.28/12   0.37/10   0.45/10   2.22/11   1.33/11   0.17/10   1.12/7    1.05/6    1.10/11   0.24/1*   1.57/18   0.28/14   0.13/4  
 13 Mateusz Serega                                18.20  1.46/16   3.51/15   6.20/16   6.56/15   7.59/15  10.40/15  12.01/15  12.22/15  13.52/15  14.57/14  16.19/14  16.58/14  17.43/14  18.09/14  18.20/13 
    Zespól Szkól Budowlanych                             1.46/16   2.05/16   2.29/14   0.36/7    1.03/15   2.41/14   1.21/4    0.21/15   1.30/14   1.05/6    1.22/14   0.39/14   0.45/4    0.26/13   0.11/1* 
 13 Damian Korcz                                  18.20  1.25/10   3.06/9    4.47/8    5.25/8    6.17/8    8.54/12  10.18/11  10.32/11  12.01/12  13.22/10  14.40/10  15.23/11  17.29/13  18.07/13  18.20/13 
    Zespól Szkól Budowlanych                             1.25/10   1.41/10   1.41/8    0.38/13   0.52/12   2.37/13   1.24/7    0.14/2    1.29/13   1.21/9    1.18/13   0.43/16   2.06/19   0.38/16   0.13/4  
 15 Adam Nadbrzeski                               21.42  1.20/8    2.58/6    5.35/12   6.28/14   7.09/14   9.30/14  10.57/13  11.09/13  12.21/13  19.00/15  19.52/15  20.16/15  21.02/15  21.26/15  21.42/15 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.20/8    1.38/8    2.37/15   0.53/16   0.41/5    2.21/10   1.27/9    0.12/1*   1.12/7    6.39/19   0.52/3    0.24/1*   0.46/5    0.24/8    0.16/11 
 16 Michal Dwornicki                              24.37  1.09/2    3.24/13   6.05/15   7.05/16   8.38/16  13.21/16  15.12/16  15.39/16  17.43/16  19.59/16  21.48/16  22.32/16  23.22/16  24.20/16  24.37/16 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.09/2    2.15/17   2.41/16   1.00/17   1.33/19   4.43/18   1.51/18   0.27/16   2.04/16   2.16/14   1.49/19   0.44/18   0.50/9    0.58/17   0.17/14 
 17 Dawid Blazinski                               25.32  4.10/19   5.54/18   8.22/18   8.59/17   9.58/17  13.49/17  16.19/17  16.49/17  18.53/17  22.28/18  23.51/17  24.16/17  24.55/17  25.15/17  25.32/17 
    Zespól Szkól Budowlanych                             4.10/19   1.44/11   2.28/12   0.37/10   0.59/14   3.51/16   2.30/19   0.30/18   2.04/16   3.35/18   1.23/15   0.25/3    0.39/1*   0.20/2    0.17/14 
 18 Lukasz Pyszniak                               26.43  1.19/6    5.23/17   8.07/17   9.22/18  10.44/18  15.25/18  17.14/18  17.43/18  19.48/18  22.06/17  23.52/18  24.35/18  25.25/18  26.25/18  26.43/18 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.19/6    4.04/18   2.44/18   1.15/18   1.22/18   4.41/17   1.49/17   0.29/17   2.05/18   2.18/15   1.46/17   0.43/16   0.50/9    1.00/18   0.18/16 
 19 Bartlomiej Ostrowski                          28.44  1.51/17   7.21/19  10.03/19  11.19/19  12.39/19  17.23/19  19.11/19  19.41/19  21.47/19  24.02/19  25.50/19  26.34/19  27.21/19  28.24/19  28.44/19 
    Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi              1.51/17   5.30/19   2.42/17   1.16/19   1.20/17   4.44/19   1.48/16   0.30/18   2.06/19   2.15/13   1.48/18   0.44/18   0.47/6    1.03/19   0.20/18 
    Mikolaj Gliwka                            NKL-bPK  -43.49/   -53.76/         /         /   -52.96/         /   -42.81/   -47.00/         /         /   -40.60/         /   -38.43/   -38.79/   -38.97/   
    Zespól Szkól Chemicznych i Przemyslu Spo                 /         /         /         /         /         /         /     0.19/         /         /         /         /         /     0.36/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M SP        1.7km    0m 12k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-42      2-31      3-38      4-39      5-33      6-41      7-43      8-45      9-46     10-50     11-40     12-100   
  1 Jakub Dobrowolski                             12.05  1.08/12   1.39/2    3.14/2    4.10/2    5.09/2    6.59/1*   7.16/1*   8.42/1*   9.33/1*  10.09/1*  11.29/1*  11.53/1*  12.05/1* 
    Szkola Podstawowa nr 6                               1.08/12   0.31/1*   1.35/6    0.56/1*   0.59/25   1.50/5    0.17/13   1.26/15   0.51/8    0.36/12   1.20/27   0.24/3    0.12/6  
  2 Suszek Mateusz                                12.44  1.30/44   2.04/15   3.45/7    4.51/6    5.47/6    7.44/4    8.05/4    9.35/4   10.14/4   10.46/3   11.59/2   12.32/2   12.44/2  
    ZS nr 12 Lublin                                      1.30/44   0.34/2    1.41/10   1.06/13   0.56/19   1.57/6    0.21/37   1.30/19   0.39/1*   0.32/10   1.13/16   0.33/36   0.12/6  
  3 Maciej Jamiolkowski                           13.05  1.03/2    1.38/1*   3.05/1*   4.09/1*   4.59/1*   7.15/2    7.38/3    8.57/2    9.46/2   10.18/2   12.22/3   12.51/3   13.05/3  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.03/2    0.35/5    1.27/1*   1.04/11   0.50/9    2.16/13   0.23/45   1.19/4    0.49/6    0.32/10   2.04/58   0.29/23   0.14/17 
  3 Michal Pula                                   13.05  1.06/7    1.46/5    3.20/3    4.35/5    5.32/5    7.15/2    7.37/2    9.01/3   10.02/3   11.10/4   12.24/4   12.51/3   13.05/3  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.06/7    0.40/11   1.34/5    1.15/20   0.57/20   1.43/3    0.22/40   1.24/12   1.01/18   1.08/54   1.14/18   0.27/14   0.14/17 
  5 Maciej Wisowski                               13.50  1.34/47   2.27/25   4.08/19   5.07/9    6.01/7    8.14/6    8.33/6    9.53/6   10.54/5   11.39/5   13.08/5   13.35/5   13.50/5  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.34/47   0.53/22   1.41/10   0.59/5    0.54/13   2.13/11   0.19/27   1.20/8    1.01/18   0.45/15   1.29/39   0.27/14   0.15/27 
  6 Wiktor Trancygier                             14.16  1.04/3    2.09/17   3.38/6    4.34/4    5.21/3    7.50/5    8.08/5    9.40/5   10.58/6   12.34/7   13.36/6   13.59/6   14.16/6  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.04/3    1.05/27   1.29/2    0.56/1*   0.47/5    2.29/20   0.18/20   1.32/21   1.18/36   1.36/59   1.02/6    0.23/2    0.17/45 
  7 Hubert Brejnak                                14.54  1.09/15   1.45/4    3.22/5    4.33/3    5.30/4    9.22/14   9.59/15  11.19/9   12.04/8   12.33/6   14.15/7   14.39/7   14.54/7  
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.09/15   0.36/7    1.37/7    1.11/18   0.57/20   3.52/63   0.37/68   1.20/8    0.45/3    0.29/5    1.42/49   0.24/3    0.15/27 
  8 Adrian Bialecki                               15.07  1.10/20   2.04/15   3.58/14   5.52/22   6.28/13   8.57/8    9.15/8   10.33/7   12.10/9   13.13/9   14.36/9   14.55/9   15.07/8  
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.10/20   0.54/23   1.54/25   1.54/49   0.36/1*   2.29/20   0.18/20   1.18/3    1.37/49   1.03/49   1.23/32   0.19/1*   0.12/6  
  9 Mateusz Wolski                                15.20  1.07/9    2.28/26   4.18/20   5.29/16   6.23/11   8.48/7    9.03/7   11.30/13  12.32/10  13.26/11  14.30/8   14.54/8   15.20/9  
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.07/9    1.21/44   1.50/21   1.11/18   0.54/13   2.25/19   0.15/2    2.27/50   1.02/21   0.54/29   1.04/7    0.24/3    0.26/72 
 10 Michal Meksula                                15.25  1.09/15   1.52/10   3.51/10   6.36/29   7.35/27   9.51/18  10.13/19  11.53/17  12.55/13  13.26/11  14.43/10  15.15/11  15.25/10 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.09/15   0.43/14   1.59/28   2.45/57   0.59/25   2.16/13   0.22/40   1.40/22   1.02/21   0.31/9    1.17/20   0.32/35   0.10/1* 
 11 Tomasz Górski                                 15.27  2.31/62   3.35/50   5.23/35   6.39/32   7.39/28   9.53/19  10.20/22  11.51/16  12.58/14  13.44/14  14.45/11  15.13/10  15.27/11 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.31/62   1.04/26   1.48/19   1.16/22   1.00/28   2.14/12   0.27/51   1.31/20   1.07/27   0.46/17   1.01/5    0.28/18   0.14/17 
 12 Michal Broniek                                15.42  1.06/7    2.12/18   3.57/13   6.13/26   7.40/29  10.42/27  11.02/27  12.21/23  13.15/19  13.41/13  14.55/12  15.28/12  15.42/12 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.06/7    1.06/29   1.45/14   2.16/53   1.27/56   3.02/48   0.20/31   1.19/4    0.54/11   0.26/1*   1.14/18   0.33/36   0.14/17 
 13 Maciej Kolkowicz                              16.06  1.14/24   1.54/12   3.52/11   5.25/14   6.30/14   9.11/12   9.28/10  11.25/11  13.26/21  13.55/18  15.20/13  15.49/13  16.06/13 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.14/24   0.40/11   1.58/27   1.33/29   1.05/37   2.41/33   0.17/13   1.57/30   2.01/56   0.29/5    1.25/35   0.29/23   0.17/45 
 14 Lukasz Golijanekj                             16.13  1.08/12   3.17/42   4.57/31   6.33/28   7.23/22  10.20/25  10.40/25  12.01/19  12.49/11  13.19/10  15.30/15  15.56/14  16.13/14 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        1.08/12   2.09/59   1.40/9    1.36/33   0.50/9    2.57/42   0.20/31   1.21/10   0.48/4    0.30/7    2.11/59   0.26/12   0.17/45 
 15 Filip Kowalik                                 16.18  2.00/54   2.43/32   4.25/22   5.32/18   6.26/12   9.05/9    9.35/12  10.56/8   11.52/7   12.50/8   15.37/18  16.01/15  16.18/15 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.00/54   0.43/14   1.42/12   1.07/15   0.54/13   2.39/30   0.30/58   1.21/10   0.56/13   0.58/42   2.47/70   0.24/3    0.17/45 
 16 Dominik Martyna                               16.22  1.08/12   2.15/19   4.27/24   5.55/23   6.57/19   9.50/17  10.12/18  12.08/21  13.31/22  14.13/20  15.33/16  16.06/16  16.22/16 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.08/12   1.07/30   2.12/33   1.28/28   1.02/31   2.53/40   0.22/40   1.56/29   1.23/38   0.42/13   1.20/27   0.33/36   0.16/35 
 17 Mieszko Petruczynik                           16.25  1.21/35   2.29/27   4.20/21   5.19/11   6.32/15   9.10/10   9.37/13  11.35/15  13.00/15  13.47/15  15.29/14  16.07/17  16.25/17 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.21/35   1.08/33   1.51/23   0.59/5    1.13/44   2.38/28   0.27/51   1.58/31   1.25/40   0.47/19   1.42/49   0.38/45   0.18/53 
 18 Szymon Suszek                                 17.09  3.16/68   3.53/54   5.43/40   7.28/37   8.55/38  11.19/32  11.41/32  13.05/27  14.07/25  15.20/22  16.27/20  16.51/18  17.09/18 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             3.16/68   0.37/8    1.50/21   1.45/41   1.27/56   2.24/18   0.22/40   1.24/12   1.02/21   1.13/55   1.07/10   0.24/3    0.18/53 
 19 Maksymilian Próchniak                         17.16  2.39/66   3.46/52   5.32/38   6.38/31   7.29/24  10.06/23  10.31/24  12.00/18  13.01/16  13.52/17  16.36/22  17.05/20  17.16/19 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.39/66   1.07/30   1.46/15   1.06/13   0.51/11   2.37/27   0.25/49   1.29/17   1.01/18   0.51/24   2.44/68   0.29/23   0.11/4  
 20 Kacper Wilk                                   17.19  1.07/9    1.42/3    4.00/15   5.50/21   7.48/30  10.49/28  11.05/28  13.28/29  14.31/26  15.28/23  16.32/21  17.03/19  17.19/20 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.07/9    0.35/5    2.18/36   1.50/46   1.58/65   3.01/46   0.16/6    2.23/49   1.03/24   0.57/40   1.04/7    0.31/32   0.16/35 
 21 Kamil Mazur                                   17.41  1.07/9    2.19/21   4.28/25   5.31/17   6.17/8   12.46/42  13.05/42  14.24/32  15.13/30  15.40/25  17.03/24  17.31/21  17.41/21 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.07/9    1.12/40   2.09/32   1.03/9    0.46/4    6.29/67   0.19/27   1.19/4    0.49/6    0.27/2    1.23/32   0.28/18   0.10/1* 
 22 Szymon Nowak                                  17.53  1.15/25   1.58/13   3.45/7    5.22/12   8.17/31  11.14/30  11.32/30  12.49/26  13.40/24  16.14/29  17.04/25  17.38/22  17.53/22 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.15/25   0.43/14   1.47/17   1.37/35   2.55/69   2.57/42   0.18/20   1.17/2    0.51/8    2.34/65   0.50/2    0.34/40   0.15/27 
 23 Dominik Tychmanowicz                          17.56  1.18/31   2.41/31   4.25/22   5.42/19   6.52/17   9.53/19  10.14/20  12.06/20  13.38/23  14.26/21  16.39/23  17.39/23  17.56/23 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.18/31   1.23/45   1.44/13   1.17/23   1.10/41   3.01/46   0.21/37   1.52/25   1.32/44   0.48/20   2.13/60   1.00/62   0.17/45 
 23 Piotr Wójtowicz                               17.56  1.31/45   3.34/49   6.16/46   8.08/41   9.02/39  11.33/35  11.49/34  13.52/31  14.55/29  15.54/28  17.13/27  17.43/24  17.56/23 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.31/45   2.03/57   2.42/52   1.52/48   0.54/13   2.31/24   0.16/6    2.03/37   1.03/24   0.59/44   1.19/25   0.30/29   0.13/12 
 25 Piotr Pawlowski                               18.09  2.03/55   2.58/38   4.46/26   5.46/20   7.32/26   9.54/21  10.10/17  11.34/14  13.17/20  14.06/19  16.23/19  17.56/25  18.09/25 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.03/55   0.55/24   1.48/19   1.00/8    1.46/63   2.22/17   0.16/6    1.24/12   1.43/51   0.49/22   2.17/63   1.33/68   0.13/12 
 26 Pawel Wieckowski                              18.21  1.15/25   2.02/14   3.49/9    5.27/15   6.20/9    9.22/14   9.59/15  11.27/12  13.02/17  13.51/16  15.34/17  18.03/26  18.21/26 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.15/25   0.47/17   1.47/17   1.38/37   0.53/12   3.02/48   0.37/68   1.28/16   1.35/46   0.49/22   1.43/51   2.29/72   0.18/53 
 27 Maciej Medrek                                 18.42  1.11/21   1.48/6    3.21/4    5.23/13   6.20/9   13.17/44  13.31/44  14.50/39  15.46/33  16.52/33  18.03/29  18.28/27  18.42/27 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.11/21   0.37/8    1.33/4    2.02/51   0.57/20   6.57/69   0.14/1*   1.19/4    0.56/13   1.06/52   1.11/14   0.25/10   0.14/17 
 28 Filip Rowinski                                18.45  1.02/1*   2.19/21   4.05/17   7.20/36   8.26/34  11.05/29  11.24/29  13.17/28  14.43/27  15.47/26  18.03/29  18.31/28  18.45/28 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.02/1*   1.17/41   1.46/15   3.15/60   1.06/38   2.39/30   0.19/27   1.53/27   1.26/41   1.04/51   2.16/62   0.28/18   0.14/17 
 29 Piotr Wawer                                   19.03  1.22/38   2.33/29   4.52/27   6.01/24   7.05/20  10.07/24  10.29/23  12.42/25  15.23/31  15.53/27  17.10/26  18.48/29  19.03/29 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.22/38   1.11/38   2.19/38   1.09/16   1.04/36   3.02/48   0.22/40   2.13/41   2.41/60   0.30/7    1.17/20   1.38/69   0.15/27 
 30 Jakub Oleszczak                               19.17  1.16/27   3.10/41   5.09/33   6.59/33   8.20/32  11.18/31  11.38/31  14.41/37  15.48/34  16.47/32  18.16/31  18.58/30  19.17/30 
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.16/27   1.54/56   1.59/28   1.50/46   1.21/53   2.58/44   0.20/31   3.03/62   1.07/27   0.59/44   1.29/39   0.42/51   0.19/62 
 31 Jakub Kontek                                  19.24  1.53/52   3.21/44   5.52/43   9.42/48  10.29/46  12.03/40  12.19/39  13.30/30  14.46/28  15.39/24  17.54/28  19.12/31  19.24/31 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.53/52   1.28/47   2.31/45   3.50/63   0.47/5    1.34/1*   0.16/6    1.11/1*   1.16/35   0.53/28   2.15/61   1.18/67   0.12/6  
 32 Kamil Celinski                                19.37  2.34/65   3.24/45   5.50/41   7.17/35   8.32/35  12.01/39  12.31/40  14.35/36  15.42/32  16.39/30  18.36/32  19.20/32  19.37/32 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.34/65   0.50/20   2.26/44   1.27/27   1.15/48   3.29/59   0.30/58   2.04/38   1.07/27   0.57/40   1.57/54   0.44/53   0.17/45 
 33 Krystian Skobel                               19.51  2.07/56   3.18/43   6.13/45   7.28/37   9.06/40  11.55/38  12.15/38  14.31/35  16.12/35  17.07/34  19.08/33  19.38/33  19.51/33 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             2.07/56   1.11/38   2.55/53   1.15/20   1.38/60   2.49/38   0.20/31   2.16/45   1.41/50   0.55/33   2.01/57   0.30/29   0.13/12 
 34 Jakub Nowakowski                              20.07  1.09/15   1.48/6    4.05/17   5.03/8    7.29/24   9.59/22  10.14/20  16.33/46  17.21/37  18.09/35  19.22/34  19.51/34  20.07/34 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.09/15   0.39/10   2.17/35   0.58/4    2.26/67   2.30/22   0.15/2    6.19/71   0.48/4    0.48/20   1.13/16   0.29/23   0.16/35 
 35 Jakub Cristôvao                               21.10  1.04/3    2.54/35   4.53/29   6.36/29   7.23/22   9.10/10   9.26/9   16.08/42  18.12/42  18.54/38  20.24/35  20.57/35  21.10/35 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.04/3    1.50/54   1.59/28   1.43/40   0.47/5    1.47/4    0.16/6    6.42/72   2.04/57   0.42/13   1.30/41   0.33/36   0.13/12 
 36 Oliwier Byzdra                                21.27  2.27/61   3.32/48   5.50/41   7.28/37   8.46/37  11.45/37  12.13/37  14.41/37  17.22/38  18.42/37  20.37/37  21.08/36  21.27/36 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.27/61   1.05/27   2.18/36   1.38/37   1.18/50   2.59/45   0.28/53   2.28/51   2.41/60   1.20/56   1.55/53   0.31/32   0.19/62 
 37 Michal Kosobucki                              21.31  1.09/15   2.18/20   4.52/27   6.02/25   6.41/16  10.28/26  10.59/26  12.39/24  18.48/45  19.44/44  20.51/40  21.16/37  21.31/37 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.09/15   1.09/34   2.34/47   1.10/17   0.39/2    3.47/62   0.31/62   1.40/22   6.09/69   0.56/37   1.07/10   0.25/10   0.15/27 
 38 Dominik Szyszko                               21.35  1.16/27   1.50/9    4.04/16   5.09/10   6.53/18   9.37/16   9.55/14  12.10/22  13.09/18  19.18/41  20.37/37  21.19/39  21.35/38 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.16/27   0.34/2    2.14/34   1.05/12   1.44/62   2.44/34   0.18/20   2.15/44   0.59/15   6.09/70   1.19/25   0.42/51   0.16/35 
 39 Michal Chmielewski                            21.37  2.19/60   5.19/63   7.42/53   9.07/46  10.29/46  13.50/46  14.26/47  16.28/44  17.36/39  18.36/36  20.35/36  21.16/37  21.37/39 
    Szkola Podstawowa nr 10                              2.19/60   3.00/63   2.23/41   1.25/26   1.22/54   3.21/56   0.36/67   2.02/34   1.08/30   1.00/46   1.59/55   0.41/48   0.21/69 
 40 Mateusz Zwolski                               21.46  1.33/46   2.51/34   5.26/36  10.52/57  11.55/52  15.01/50  15.18/49  17.17/49  18.26/44  19.11/40  20.47/39  21.28/40  21.46/40 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.33/46   1.18/42   2.35/49   5.26/68   1.03/33   3.06/53   0.17/13   1.59/32   1.09/31   0.45/15   1.36/43   0.41/48   0.18/53 
 41 Wiktor Patowski                               21.53  2.33/64   3.51/53   7.55/56   9.30/47  11.08/48  13.57/47  14.17/46  16.35/47  18.10/41  19.10/39  21.10/42  21.38/41  21.53/41 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.33/64   1.18/42   4.04/60   1.35/32   1.38/60   2.49/38   0.20/31   2.18/47   1.35/46   1.00/46   2.00/56   0.28/18   0.15/27 
 42 Mikolaj Zysko                                 22.05  2.59/67   4.48/59   6.26/47   8.15/42   9.28/42  11.28/34  11.44/33  14.25/33  19.02/46  20.31/46  21.17/43  21.45/42  22.05/42 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.59/67   1.49/53   1.38/8    1.49/43   1.13/44   2.00/8    0.16/6    2.41/56   4.37/66   1.29/57   0.46/1*   0.28/18   0.20/67 
 43 Pawel Wójcik                                  22.14  1.28/43   2.24/24   8.23/57   9.59/49  11.13/49  14.16/48  14.39/48  16.53/48  19.06/47  19.33/43  21.20/44  21.59/44  22.14/43 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.28/43   0.56/25   5.59/66   1.36/33   1.14/46   3.03/51   0.23/45   2.14/42   2.13/58   0.27/2    1.47/52   0.39/46   0.15/27 
 44 Mateusz Wojdak                                22.20  1.22/38   2.29/27   5.02/32   7.41/40   8.40/36  15.41/52  16.04/52  17.56/51  19.08/48  20.04/45  21.22/45  21.57/43  22.20/44 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.22/38   1.07/30   2.33/46   2.39/56   0.59/25   7.01/70   0.23/45   1.52/25   1.12/33   0.56/37   1.18/23   0.35/42   0.23/70 
 45 Mateusz Giezek                                22.21  1.25/42   2.35/30   4.54/30   8.40/45   9.50/44  13.12/43  13.27/43  15.41/41  18.22/43  19.28/42  20.53/41  22.09/45  22.21/45 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.25/42   1.10/37   2.19/38   3.46/61   1.10/41   3.22/58   0.15/2    2.14/42   2.41/60   1.06/52   1.25/35   1.16/66   0.12/6  
 46 Damian Kursa                                  23.47  1.48/49   2.57/37   5.20/34   7.06/34   8.23/33  11.27/33  12.02/36  15.20/40  20.10/50  21.05/47  22.42/46  23.29/47  23.47/46 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.48/49   1.09/34   2.23/41   1.46/42   1.17/49   3.04/52   0.35/66   3.18/63   4.50/67   0.55/33   1.37/46   0.47/55   0.18/53 
 46 Kajetan Szczesniak                            23.47  1.05/6    3.58/56   5.27/37   6.30/27   7.10/21   9.13/13   9.30/11  11.19/9   12.49/11  16.41/31  22.58/47  23.28/46  23.47/46 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.05/6    2.53/62   1.29/2    1.03/9    0.40/3    2.03/9    0.17/13   1.49/24   1.30/42   3.52/69   6.17/72   0.30/29   0.19/62 
 48 Olaf Poplawski                                23.55  1.04/3    1.53/11  12.14/68  14.03/64  14.58/60  17.28/58  17.47/56  19.51/54  20.56/52  21.51/48  23.12/48  23.39/48  23.55/48 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.04/3    0.49/19  10.21/72   1.49/43   0.55/17   2.30/22   0.19/27   2.04/38   1.05/26   0.55/33   1.21/30   0.27/14   0.16/35 
 49 Bartosz Tyburek                               24.09  4.16/70   4.50/60   7.51/54  10.12/50  15.15/62  17.46/59  18.17/61  20.16/57  21.30/54  22.21/50  23.28/49  23.55/49  24.09/49 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       4.16/70   0.34/2    3.01/54   2.21/54   5.03/71   2.31/24   0.31/62   1.59/32   1.14/34   0.51/24   1.07/10   0.27/14   0.14/17 
 50 Jakub Naja                                    25.10  1.09/15   1.49/8    3.55/12   4.54/7   10.03/45  16.33/55  16.49/55  19.41/53  22.15/58  23.16/54  24.21/50  24.52/50  25.10/50 
    Szkola Podstawowa nr 40 Lublin                       1.09/15   0.40/11   2.06/31   0.59/5    5.09/72   6.30/68   0.16/6    2.52/60   2.34/59   1.01/48   1.05/9    0.31/32   0.18/53 
 51 Aleksander Zienkiewicz                        25.33  1.52/51   3.31/47   6.12/44   8.17/43   9.17/41  11.36/36  11.57/35  14.30/34  16.23/36  23.17/55  24.45/53  25.14/51  25.33/51 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.52/51   1.39/50   2.41/51   2.05/52   1.00/28   2.19/16   0.21/37   2.33/53   1.53/54   6.54/71   1.28/37   0.29/23   0.19/62 
 52 Kacper Sloboda                                25.34  1.22/38   3.25/46   7.07/51   8.30/44   9.38/43  12.09/41  12.49/41  16.20/43  22.06/55  23.00/52  24.41/52  25.15/52  25.34/52 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.22/38   2.03/57   3.42/59   1.23/25   1.08/40   2.31/24   0.40/71   3.31/64   5.46/68   0.54/29   1.41/47   0.34/40   0.19/62 
 53 Dawid Kot                                     25.43  1.17/30   3.09/40  12.21/69  14.56/66  15.45/65  17.54/61  18.11/60  20.23/58  21.14/53  23.50/56  25.00/54  25.29/53  25.43/53 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.17/30   1.52/55   9.12/71   2.35/55   0.49/8    2.09/10   0.17/13   2.12/40   0.51/8    2.36/66   1.10/13   0.29/23   0.14/17 
 54 Lukasz Grymuza                                26.23  1.13/23   2.22/23   9.05/61  10.42/54  11.56/53  15.15/51  15.35/51  18.18/52  20.06/49  22.28/51  25.07/55  26.07/54  26.23/54 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.13/23   1.09/34   6.43/67   1.37/35   1.14/46   3.19/55   0.20/31   2.43/58   1.48/53   2.22/62   2.39/66   1.00/62   0.16/35 
 55 Milosz Górka                                  26.44  9.15/72  10.03/72  12.00/67  12.56/61  16.27/66  18.04/62  18.30/62  19.59/55  20.38/51  22.10/49  24.29/51  26.32/55  26.44/55 
    Zespól Szkól w Kreznicy Jarej                        9.15/72   0.48/18   1.57/26   0.56/1*   3.31/70   1.37/2    0.26/50   1.29/17   0.39/1*   1.32/58   2.19/64   2.03/71   0.12/6  
 56 Grzegorz Szymczyk                             27.04  3.35/69   5.00/62   8.29/58  10.28/52  12.35/56  15.56/53  16.36/54  20.11/56  22.11/57  23.07/53  25.53/57  26.46/56  27.04/56 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       3.35/69   1.25/46   3.29/57   1.59/50   2.07/66   3.21/56   0.40/71   3.35/65   2.00/55   0.56/37   2.46/69   0.53/58   0.18/53 
 57 Hubert Radzki                                 27.49  1.49/50   4.59/61   9.17/62  10.50/56  12.02/54  14.40/49  15.18/49  17.20/50  24.05/60  25.03/59  26.44/59  27.33/57  27.49/57 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.49/50   3.10/64   4.18/63   1.33/29   1.12/43   2.38/28   0.38/70   2.02/34   6.45/71   0.58/42   1.41/47   0.49/56   0.16/35 
 58 Marek Fraczek                                 27.57  1.21/35   7.40/70  10.01/64  13.58/63  15.01/61  17.49/60  18.06/59  21.07/60  22.38/59  24.33/57  25.51/56  27.41/58  27.57/58 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.21/35   6.19/70   2.21/40   3.57/64   1.03/33   2.48/36   0.17/13   3.01/61   1.31/43   1.55/60   1.18/23   1.50/70   0.16/35 
 59 Piotr Paluch                                  27.59  1.19/33   7.38/69  16.17/72  18.06/70  19.04/69  21.43/68  22.01/68  24.03/64  24.57/61  26.00/61  27.17/61  27.41/58  27.59/59 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.19/33   6.19/70   8.39/69   1.49/43   0.58/23   2.39/30   0.18/20   2.02/34   0.54/11   1.03/49   1.17/20   0.24/3    0.18/53 
 60 Lewczyk Krzysztof                             28.05  1.21/35   2.50/33   7.28/52  10.14/51  11.15/50  13.31/45  13.59/45  16.31/45  18.05/40  25.15/60  26.35/58  27.50/60  28.05/60 
    ZS nr 12 Lublin                                      1.21/35   1.29/48   4.38/64   2.46/58   1.01/30   2.16/13   0.28/53   2.32/52   1.34/45   7.10/72   1.20/27   1.15/65   0.15/27 
 61 Kacper Lisiowski                              28.27  1.42/48   4.24/57  11.07/66  12.46/60  14.06/58  17.22/56  17.52/57  20.33/59  22.08/56  24.38/58  27.13/60  28.11/61  28.27/61 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.42/48   2.42/61   6.43/67   1.39/39   1.20/52   3.16/54   0.30/58   2.41/56   1.35/46   2.30/64   2.35/65   0.58/60   0.16/35 
 62 Pawel Sudul                                   30.01  1.16/27   9.26/71  15.09/70  16.30/67  17.54/67  21.29/67  21.59/67  23.52/63  26.38/64  27.33/62  29.09/62  29.50/62  30.01/62 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.16/27   8.10/72   5.43/65   1.21/24   1.24/55   3.35/60   0.30/58   1.53/27   2.46/63   0.55/33   1.36/43   0.41/48   0.11/4  
 63 Tomasz Pruszkowski                            31.09  1.18/31   3.02/39   6.33/49  14.20/65  15.39/64  20.26/64  20.43/64  26.56/69  28.06/66  28.52/64  30.03/63  30.53/63  31.09/63 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.18/31   1.44/52   3.31/58   7.47/69   1.19/51   4.47/65   0.17/13   6.13/69   1.10/32   0.46/17   1.11/14   0.50/57   0.16/35 
 64 Pawel Wac                                     31.23  2.07/56   5.35/64   8.52/59  13.38/62  15.15/62  20.12/63  20.36/63  23.21/62  25.04/62  27.33/62  30.16/64  31.09/65  31.23/64 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.07/56   3.28/66   3.17/55   4.46/65   1.37/59   4.57/66   0.24/48   2.45/59   1.43/51   2.29/63   2.43/67   0.53/58   0.14/17 
 65 Lukasz Jezierski                              31.24  6.15/71   7.07/68   9.00/60  12.05/59  14.35/59  17.23/57  17.56/58  24.11/65  25.30/63  29.05/65  30.26/65  31.01/64  31.24/65 
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             6.15/71   0.52/21   1.53/24   3.05/59   2.30/68   2.48/36   0.33/65   6.15/70   1.19/37   3.35/68   1.21/30   0.35/42   0.23/70 
 66 Wiktor Fijalkowski                            31.25  1.12/22   4.32/58   6.56/50  10.44/55  12.20/55  15.57/54  16.26/53  22.16/61  28.53/68  29.47/67  30.46/66  31.12/66  31.25/66 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.12/22   3.20/65   2.24/43   3.48/62   1.36/58   3.37/61   0.29/57   5.50/66   6.37/70   0.54/29   0.59/4    0.26/12   0.13/12 
 67 Beniamin Skwarek                              32.06  1.20/34   2.54/35   5.32/38  10.35/53  11.37/51  21.23/66  21.51/66  24.12/66  28.45/67  29.36/66  31.12/67  31.52/68  32.06/67 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.20/34   1.34/49   2.38/50   5.03/66   1.02/31   9.46/71   0.28/53   2.21/48   4.33/64   0.51/24   1.36/43   0.40/47   0.14/17 
 68 Krzysztof Paluch                              32.08  1.22/38   3.36/51   7.53/55  19.56/71  20.51/71  23.47/71  24.05/71  26.43/68  27.43/65  30.30/68  31.24/68  31.48/67  32.08/68 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.22/38   2.14/60   4.17/62  12.03/71   0.55/17   2.56/41   0.18/20   2.38/54   1.00/16   2.47/67   0.54/3    0.24/3    0.20/67 
 69 Kamil Krzysiak                                33.11  2.15/59   3.56/55   6.30/48  11.38/58  12.36/57  22.25/69  22.53/69  25.10/67  29.44/69  30.38/69  32.10/69  32.54/69  33.11/69 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.15/59   1.41/51   2.34/47   5.08/67   0.58/23   9.49/72   0.28/53   2.17/46   4.34/65   0.54/29   1.32/42   0.44/53   0.17/45 
 70 Maciej Policha                                34.34  1.53/52   6.06/66   9.30/63  17.27/68  19.17/70  23.23/70  23.55/70  30.03/72  31.03/71  31.55/70  33.18/70  34.17/70  34.34/70 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.53/52   4.13/68   3.24/56   7.57/70   1.50/64   4.06/64   0.32/64   6.08/67   1.00/16   0.52/27   1.23/32   0.59/61   0.17/45 
 71 Karol Grzywa                                  34.58  2.11/58   5.47/65  10.01/64  22.23/72  23.29/72  26.16/72  26.34/72  29.12/71  30.36/70  32.37/71  34.05/71  34.40/71  34.58/71 
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.11/58   3.36/67   4.14/61  12.22/72   1.06/38   2.47/35   0.18/20   2.38/54   1.24/39   2.01/61   1.28/37   0.35/42   0.18/53 
 72 Szymon Dudziak                                53.02  2.31/62   6.49/67  15.58/71  17.32/69  18.35/68  20.33/65  20.48/65  26.58/70  46.30/72  46.57/72  51.39/72  52.52/72  53.02/72 
    ZS nr 12 Lublin                                      2.31/62   4.18/69   9.09/70   1.34/31   1.03/33   1.58/7    0.15/2    6.10/68  19.32/72   0.27/2    4.42/71   1.13/64   0.10/1* 
    Piotr Smolarz                             NKL-bPK    1.13/     8.00/     6.02/         /     9.57/    14.30/    14.55/    16.37/    23.05/    23.47/    24.48/    25.18/    25.36/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.13/     6.47/         /         /         /     4.33/     0.25/     1.42/     6.28/     0.42/     1.01/     0.30/     0.18/   
    Szymon Biszczak                           NKL-bPK    1.22/    10.53/     6.03/     7.53/     9.49/    12.54/    13.24/    15.58/    16.45/    17.32/    18.45/    19.16/    19.39/   
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.22/     9.31/         /     1.50/     1.56/     3.05/     0.30/     2.34/     0.47/     0.47/     1.13/     0.31/     0.23/   
    Jakub Szymaniak                           NKL-bPK    1.35/     2.14/     3.59/     5.20/     6.17/     8.30/         /         /    11.54/         /    15.38/    16.10/    16.25/   
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K             1.35/     0.39/     1.45/     1.21/     0.57/     2.13/         /         /         /         /         /     0.32/     0.15/   
    Adam Hassan                               NKL-bPK    2.06/     3.10/         /     7.54/     8.47/    11.14/    11.33/    13.34/    14.50/    18.42/    24.55/    25.33/    25.51/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       2.06/     1.04/         /         /     0.53/     2.27/     0.19/     2.01/     1.16/     3.52/     6.13/     0.38/     0.18/   
    Maciej Mrozek                             NKL-bPK    1.16/     2.43/     4.41/     6.05/     7.28/    11.12/    11.32/    13.30/    15.53/    17.18/    18.34/         /    19.17/   
    Szkola Podstawowa nr 10                              1.16/     1.27/     1.58/     1.24/     1.23/     3.44/     0.20/     1.58/     2.23/     1.25/     1.16/         /         /   
    Jakub Jarco                               NKL-bPK    1.21/     3.15/     6.50/    17.53/    19.22/    23.02/    23.30/    28.53/    36.07/    36.46/         /    38.25/    38.41/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       1.21/     1.54/     3.35/    11.03/     1.29/     3.40/     0.28/     5.23/     7.14/     0.39/         /         /     0.16/   
    Filip Wodnicki                            NKL-bPK        /     2.51/     7.11/     8.21/    16.56/    26.30/    27.06/    29.33/         /         /         /    31.14/    31.30/   
    Szkola Podstawowa nr 30 w Lublinie im. K                 /         /     4.20/     1.10/     8.35/     9.34/     0.36/     2.27/         /         /         /         /     0.16/   
    Adrian Wozniak                            NKL-bPK    7.49/    12.40/         /         /         /     8.30/         /         /         /         /    27.19/    28.36/    29.19/   
    Szkola Podstawowa nr 22 Lublin                       7.49/     4.51/         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.17/     0.43/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         3.0km    0m 18k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-43      2-33      3-39      4-38      5-36      6-35      7-42      8-41      9-37     10-45     11-49     12-51     13-48     14-47     15-46     16-44    
                                      17-40     18-100   
  1 Konrad Koguciuk                               15.47  1.04/1*   2.23/1*   2.58/1*   3.40/1*   4.08/1*   4.34/1*   6.35/1*   6.45/1*   8.13/1*   8.57/1*   9.58/1*  11.07/1*  12.18/1*  13.33/1*  14.02/1*  14.17/1* 
    1 bz Chelm                                           1.04/1*   1.19/1*   0.35/1*   0.42/3    0.28/1*   0.26/1*   2.01/1*   0.10/1*   1.28/1*   0.44/1*   1.01/1*   1.09/1*   1.11/2    1.15/4    0.29/1*   0.15/1* 
                                                        15.06/1*  15.34/1*  15.47/1* 
                                                         0.49/1*   0.28/4    0.13/2  
  2 Pawel Bolisega                                19.34  1.15/2    3.02/2    3.47/2    4.29/2    5.02/2    5.37/2    8.21/3    8.36/3   10.35/3   11.28/3   12.50/3   14.19/3   15.50/3   16.57/3   17.36/3   17.57/3  
    WSOSP Deblin                                         1.15/2    1.47/5    0.45/3    0.42/3    0.33/5    0.35/4    2.44/5    0.15/2    1.59/6    0.53/6    1.22/4    1.29/2    1.31/4    1.07/1*   0.39/5    0.21/7  
                                                        18.50/2   19.15/2   19.34/2  
                                                         0.53/2    0.25/1*   0.19/7  
  3 Dariusz Rembijewski                           20.47  1.19/3    3.20/3    4.06/3    4.44/3    5.14/3    5.46/3    8.13/2    8.28/2   10.13/2   10.58/2   12.20/2   14.17/2   15.41/2   16.55/2   17.33/2   17.49/2  
    1 bz Chelm                                           1.19/3    2.01/7    0.46/4    0.38/1*   0.30/2    0.32/2    2.27/3    0.15/2    1.45/4    0.45/2    1.22/4    1.57/4    1.24/3    1.14/3    0.38/3    0.16/2  
                                                        20.05/3   20.30/3   20.47/3  
                                                         2.16/8    0.25/1*   0.17/5  
  4 Jaroslaw Parys                                23.14  2.21/5    4.02/5    5.00/5    5.38/4    6.10/4    6.45/4    9.33/4    9.49/4   11.45/5   12.37/5   13.55/5   17.53/5   19.37/4   20.46/4   21.24/4   21.41/4  
    1 bz Chelm                                           2.21/5    1.41/2    0.58/7    0.38/1*   0.32/3    0.35/4    2.48/6    0.16/4    1.56/5    0.52/5    1.18/3    3.58/6    1.44/5    1.09/2    0.38/3    0.17/4  
                                                        22.35/4   23.01/4   23.14/4  
                                                         0.54/3    0.26/3    0.13/2  
  5 Rafal Sliwinski                               24.22  3.26/7    5.17/7    6.06/7    6.54/7    7.33/7    8.12/7   10.54/7   11.15/7   13.28/6   14.33/6   16.02/6   17.37/4   19.39/5   21.15/5   22.02/5   22.18/5  
    WSOSP Deblin                                         3.26/7    1.51/6    0.49/5    0.48/6    0.39/7    0.39/8    2.42/4    0.21/7    2.13/7    1.05/8    1.29/7    1.35/3    2.02/8    1.36/7    0.47/7    0.16/2  
                                                        23.37/5   24.05/5   24.22/5  
                                                         1.19/5    0.28/4    0.17/5  
  6 Lukasz Szalachwij                             25.09  2.05/4    3.51/4    4.52/4    5.38/4    6.33/5    7.09/5    9.33/4    9.50/5   11.32/4   12.17/4   13.29/4   18.45/6   20.44/6   21.59/6   22.40/6   23.00/6  
    1 bz Chelm                                           2.05/4    1.46/4    1.01/8    0.46/5    0.55/8    0.36/6    2.24/2    0.17/5    1.42/3    0.45/2    1.12/2    5.16/7    1.59/7    1.15/4    0.41/6    0.20/6  
                                                        24.24/6   24.56/6   25.09/6  
                                                         1.24/7    0.32/6    0.13/2  
  7 Jacek Warowny                                 29.22  2.52/6    4.54/6    5.37/6    6.28/6    7.05/6    7.38/6   10.30/6   10.48/6   15.51/7   16.49/7   18.25/7   21.47/7   23.34/7   25.36/7   26.28/7   26.52/7  
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   2.52/6    2.02/8    0.43/2    0.51/7    0.37/6    0.33/3    2.52/8    0.18/6    5.03/8    0.58/7    1.36/8    3.22/5    1.47/6    2.02/8    0.52/8    0.24/8  
                                                        28.12/7   29.11/7   29.22/7  
                                                         1.20/6    0.59/7    0.11/1* 
  8 Dominik Dobosz                                35.25  7.15/8    9.00/8    9.55/8   10.46/8   11.18/8   11.54/8   14.42/8   15.03/8   16.42/8   17.32/8   18.55/8   29.39/8   30.30/8   32.01/8   32.38/8   32.55/8  
    WSOSP Deblin                                         7.15/8    1.45/3    0.55/6    0.51/7    0.32/3    0.36/6    2.48/6    0.21/7    1.39/2    0.50/4    1.23/6   10.44/8    0.51/1*   1.31/6    0.37/2    0.17/4  
                                                        33.53/8   35.02/8   35.25/8  
                                                         0.58/4    1.09/8    0.23/8  
    Jakub Sitek                               NKL-bPK    1.18/     2.53/     3.37/     4.11/     4.39/     5.23/     7.44/     7.58/     9.39/         /    11.51/    19.06/    20.22/    21.33/    22.11/    22.29/   
    WSOSP Deblin                                         1.18/     1.35/     0.44/     0.34/     0.28/     0.44/     2.21/     0.14/     1.41/         /         /     7.15/     1.16/     1.11/     0.38/     0.18/   
                                                        23.20/    23.56/    24.09/   
                                                         0.51/     0.36/     0.13/   
    Bartlomiej Harasim                        NKL-bPK    3.51/     6.08/    10.06/    10.46/    11.16/    12.00/    14.33/    16.52/    18.39/    19.33/    21.06/    25.17/    27.17/         /    28.34/    28.51/   
    1 bz Chelm                                           3.51/     2.17/     3.58/     0.40/     0.30/     0.44/     2.33/     2.19/     1.47/     0.54/     1.33/     4.11/     2.00/         /         /     0.17/   
                                                        29.38/    30.27/    30.40/   
                                                         0.47/     0.49/     0.13/   
    Mariusz Paciora                           NKL-bPK    1.22/     3.01/     7.21/     7.53/     8.20/     9.02/    13.54/    14.11/    16.03/    16.51/    18.20/    39.30/         /    42.39/    43.25/    43.39/   
    1 bz Chelm                                           1.22/     1.39/     4.20/     0.32/     0.27/     0.42/     4.52/     0.17/     1.52/     0.48/     1.29/    21.10/         /         /     0.46/     0.14/   
                                                        44.35/    44.53/    45.06/   
                                                         0.56/     0.18/     0.13/   
    Adam Nowosad                              NKL-bPK    1.52/     4.06/     8.11/     5.59/     9.23/    10.04/    13.11/    16.12/    18.16/    19.10/    20.39/    23.15/    25.15/    26.49/    27.54/    28.21/   
    1 bz Chelm                                           1.52/     2.14/     4.05/         /     3.24/     0.41/     3.07/     3.01/     2.04/     0.54/     1.29/     2.36/     2.00/     1.34/     1.05/     0.27/   
                                                        29.29/    30.19/    30.36/   
                                                         1.08/     0.50/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M30         3.1km    0m 17k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-47      2-49      3-51      4-48      5-46      6-41      7-42      8-35      9-36     10-38     11-39     12-43     13-37     14-45     15-44     16-40    
                                      17-100   
  1 Lukasz Nestorowicz                            15.07  0.21/1*   1.35/2    2.35/1*   3.50/1*   4.32/1*   6.05/1*   6.31/1*   8.33/1*   9.08/1*   9.30/1*  10.19/1*  11.47/1*  13.03/1*  13.42/1*  13.53/1*  14.36/1* 
    1 bz Chelm                                           0.21/1*   1.14/2    1.00/1*   1.15/5    0.42/1*   1.33/1*   0.26/1*   2.02/3    0.35/1*   0.22/1*   0.49/1*   1.28/1*   1.16/1*   0.39/1*   0.11/1*   0.43/1* 
                                                        14.55/1*  15.07/1* 
                                                         0.19/1*   0.12/1* 
  2 Pawel Klys                                    16.56  0.43/10   2.00/7    3.28/2    4.38/2    5.21/2    7.15/2    7.43/2    9.44/2   10.21/2   10.51/2   11.41/2   13.16/2   14.42/2   15.24/2   15.35/2   16.23/2  
    1 bz Chelm                                           0.43/10   1.17/3    1.28/2    1.10/2    0.43/2    1.54/2    0.28/3    2.01/2    0.37/2    0.30/7    0.50/3    1.35/2    1.26/3    0.42/3    0.11/1*   0.48/4  
                                                        16.43/2   16.56/2  
                                                         0.20/2    0.13/4  
  3 Jerzy Bednarczuk                              17.57  0.21/1*   1.25/1*   3.50/4    4.54/4    6.16/4    8.15/4    8.42/4   10.36/4   11.16/4   11.42/4   12.31/4   14.22/4   15.45/4   16.26/3   16.39/3   17.24/3  
    1 bz Chelm                                           0.21/1*   1.04/1*   2.25/7    1.04/1*   1.22/7    1.59/3    0.27/2    1.54/1*   0.40/3    0.26/4    0.49/1*   1.51/5    1.23/2    0.41/2    0.13/3    0.45/2  
                                                        17.45/3   17.57/3  
                                                         0.21/3    0.12/1* 
  4 Kamil Grabos                                  18.16  0.26/8    1.48/4    3.29/3    4.42/3    5.30/3    7.41/3    8.09/3   10.21/3   11.07/3   11.34/3   12.26/3   14.12/3   15.43/3   16.30/4   16.45/4   17.37/4  
    bdow WB Lublin                                       0.26/8    1.22/5    1.41/3    1.13/3    0.48/4    2.11/6    0.28/3    2.12/5    0.46/4    0.27/5    0.52/4    1.46/4    1.31/5    0.47/5    0.15/6    0.52/5  
                                                        17.59/4   18.16/4  
                                                         0.22/5    0.17/9  
  5 Piotr Skrzypczak                              19.01  0.22/3    1.42/3    4.21/5    5.34/5    6.17/5    8.22/5    8.50/5   11.01/5   11.48/5   12.15/5   13.11/5   14.51/5   16.23/5   17.11/5   17.24/5   18.23/5  
    LITPOLUKR Lublin                                     0.22/3    1.20/4    2.39/8    1.13/3    0.43/2    2.05/5    0.28/3    2.11/4    0.47/5    0.27/5    0.56/6    1.40/3    1.32/6    0.48/7    0.13/3    0.59/6  
                                                        18.44/5   19.01/5  
                                                         0.21/3    0.17/9  
  6 Lukasz Cwik                                   23.57  1.44/11   3.17/9    6.14/8    7.29/7    8.17/6   11.49/6   12.17/6   14.46/6   15.33/6   16.11/6   17.12/6   19.09/6   20.50/6   21.37/6   21.52/6   23.20/6  
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   1.44/11   1.33/8    2.57/9    1.15/5    0.48/4    3.32/9    0.28/3    2.29/7    0.47/5    0.38/9    1.01/7    1.57/6    1.41/9    0.47/5    0.15/6    1.28/11 
                                                        23.44/6   23.57/6  
                                                         0.24/6    0.13/4  
  7 Artur Osypiuk                                 29.07  0.25/5    5.18/11   6.59/9    8.20/9    9.58/8   12.15/7   12.43/7   15.05/7   15.57/7   16.34/7   22.35/8   24.40/8   26.15/8   26.58/7   27.11/7   28.21/7  
    WSOSP Deblin                                         0.25/5    4.53/12   1.41/3    1.21/7    1.38/10   2.17/7    0.28/3    2.22/6    0.52/8    0.37/8    6.01/11   2.05/7    1.35/7    0.43/4    0.13/3    1.10/8  
                                                        28.51/7   29.07/7  
                                                         0.30/8    0.16/6  
  8 Piotr Madejek                                 29.37  0.22/3    1.52/6    5.43/7    7.09/6   10.26/9   14.16/9   14.46/9   18.28/9   20.05/9   20.27/8   21.39/7   23.53/7   25.20/7   27.45/8   28.00/8   28.47/8  
    1 bz Chelm                                           0.22/3    1.30/7    3.51/10   1.26/8    3.17/12   3.50/11   0.30/8    3.42/10   1.37/10   0.22/1*   1.12/8    2.14/8    1.27/4    2.25/12   0.15/6    0.47/3  
                                                        29.21/8   29.37/8  
                                                         0.34/11   0.16/6  
  9 Michal Pokraka                                33.03  6.12/12   7.54/12   9.53/10  11.49/10  13.04/10  16.03/10  16.41/10  20.37/11  21.43/10  22.38/10  24.02/9   26.52/9   29.12/9   30.26/9   30.43/9   32.15/9  
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   6.12/12   1.42/9    1.59/6    1.56/11   1.15/6    2.59/8    0.38/10   3.56/11   1.06/9    0.55/11   1.24/10   2.50/10   2.20/11   1.14/10   0.17/11   1.32/12 
                                                        32.47/9   33.03/9  
                                                         0.32/10   0.16/6  
 10 Bartosz Jablonski                             33.19  0.25/5    2.17/8   11.57/12  13.26/12  14.48/11  16.48/11  17.20/11  20.15/10  24.43/12  25.07/12  26.02/11  28.52/11  30.31/11  31.22/11  31.38/11  32.43/10 
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   0.25/5    1.52/10   9.40/11   1.29/9    1.22/7    2.00/4    0.32/9    2.55/8    4.28/12   0.24/3    0.55/5    2.50/10   1.39/8    0.51/8    0.16/10   1.05/7  
                                                        33.07/10  33.19/10 
                                                         0.24/6    0.12/1* 
 11 Pawel Barczak                                 33.32  0.25/5    1.50/5   11.41/11  13.15/11  14.55/12  18.34/12  19.17/12  22.53/12  23.40/11  24.28/11  25.47/10  28.19/10  30.05/10  31.15/10  31.30/10  32.43/10 
    bdow WB Lublin                                       0.25/5    1.25/6    9.51/12   1.34/10   1.40/11   3.39/10   0.43/11   3.36/9    0.47/5    0.48/10   1.19/9    2.32/9    1.46/10   1.10/9    0.15/6    1.13/9  
                                                        33.14/11  33.32/11 
                                                         0.31/9    0.18/11 
 12 Artur Blagowieszczenski                       38.52  0.42/9    3.39/10   5.33/6    7.35/8    8.58/7   13.06/8   13.56/8   18.18/8   20.03/8   21.05/9   28.15/12  31.34/12  34.26/12  36.05/12  36.28/12  37.44/12 
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   0.42/9    2.57/11   1.54/5    2.02/12   1.23/9    4.08/12   0.50/12   4.22/12   1.45/11   1.02/12   7.10/12   3.19/12   2.52/12   1.39/11   0.23/12   1.16/10 
                                                        38.27/12  38.52/12 
                                                         0.43/12   0.25/12 
    Anatolii Ichenskyi                        NKL-bPK    0.23/     1.44/     3.00/     4.05/     4.49/         /     7.56/     9.56/    10.37/    11.04/    11.55/         /    15.12/    15.58/    16.12/    17.21/   
    LITPOLUKR Lublin                                     0.23/     1.21/     1.16/     1.05/     0.44/         /         /     2.00/     0.41/     0.27/     0.51/         /         /     0.46/     0.14/     1.09/   
                                                        17.51/    18.07/   
                                                         0.30/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         3.0km    0m 15k
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         1-47      2-51      3-49      4-46      5-42      6-39      7-38      8-36      9-35     10-31     11-41     12-37     13-45     14-44     15-100   
  1 Stanislaw Solowiej                            14.09  0.23/1*   2.18/1*   3.12/1*   4.12/1*   5.54/1*   7.17/1*   7.51/1*   8.15/1*   8.44/1*  10.09/1*  11.00/1*  12.29/1*  13.11/1*  13.22/1*  13.57/1*  14.09/1* 
    LITPOLUKR Lublin                                     0.23/1*   1.55/1*   0.54/3    1.00/5    1.42/1*   1.23/1*   0.34/1*   0.24/1*   0.29/1*   1.25/1*   0.51/1*   1.29/1*   0.42/1*   0.11/1*   0.35/1*   0.12/1* 
  2 Piotr Dobrowolski                             16.03  0.48/11   3.30/8    4.12/6    4.58/5    6.45/5    8.20/3    9.04/3    9.33/3   10.03/3   11.44/3   12.42/3   14.17/2   14.59/2   15.11/2   15.50/2   16.03/2  
    1 bz Chelm                                           0.48/11   2.42/8    0.42/1*   0.46/1*   1.47/2    1.35/2    0.44/5    0.29/3    0.30/2    1.41/2    0.58/2    1.35/2    0.42/1*   0.12/3    0.39/2    0.13/2  
  3 Andrzej Rubaj                                 16.12  0.27/3    2.46/4    3.36/3    4.29/3    6.29/3    8.07/2    8.48/2    9.13/2    9.47/2   11.29/2   12.40/2   14.20/3   15.05/3   15.16/3   15.55/3   16.12/3  
    WSOSP Deblin                                         0.27/3    2.19/4    0.50/2    0.53/2    2.00/5    1.38/3    0.41/3    0.25/2    0.34/3    1.42/3    1.11/6    1.40/3    0.45/3    0.11/1*   0.39/2    0.17/10 
  4 Wladyslaw Swiderski                           17.05  0.25/2    2.35/2    3.29/2    4.26/2    6.23/2    8.25/4    9.05/4    9.35/4   10.10/4   12.02/4   13.03/4   14.55/4   15.44/4   15.59/4   16.51/4   17.05/4  
    bdow WB Lublin                                       0.25/2    2.10/2    0.54/3    0.57/3    1.57/3    2.02/8    0.40/2    0.30/4    0.35/4    1.52/4    1.01/3    1.52/5    0.49/5    0.15/5    0.52/6    0.14/5  
  5 Miroslaw Rogala                               17.09  0.29/7    2.44/3    3.38/4    4.43/4    6.41/4    8.25/4    9.06/5    9.38/5   10.14/5   12.11/5   13.13/5   15.03/5   15.49/5   16.03/5   16.52/5   17.09/5  
    WSOSP Deblin                                         0.29/7    2.15/3    0.54/3    1.05/7    1.58/4    1.44/4    0.41/3    0.32/6    0.36/5    1.57/5    1.02/4    1.50/4    0.46/4    0.14/4    0.49/4    0.17/10 
  6 Robert Kosonowski                             19.45  0.28/5    3.47/10   4.44/9    5.41/9    7.47/8    9.45/8   10.33/8   11.03/7   11.43/7   13.54/7   15.09/6   17.18/6   18.17/6   18.33/6   19.26/6   19.45/6  
    1 bdm Deblin                                         0.28/5    3.19/12   0.57/6    0.57/3    2.06/6    1.58/7    0.48/9    0.30/4    0.40/10   2.11/9    1.15/10   2.09/12   0.59/7    0.16/6    0.53/7    0.19/12 
  7 Zbigniew Manka                                19.52  0.29/7    3.05/6    4.13/7    5.20/7    7.37/7    9.34/6   10.19/6   10.58/6   11.35/6   13.53/6   15.13/7   17.18/6   18.21/7   18.38/7   19.31/7   19.52/7  
    bdow WB Lublin                                       0.29/7    2.36/6    1.08/12   1.07/9    2.17/10   1.57/6    0.45/7    0.39/11   0.37/6    2.18/11   1.20/12   2.05/10   1.03/12   0.17/9    0.53/7    0.21/14 
  8 Graham Moon-Zalewska                          20.36  0.30/10   3.02/5    4.07/5    5.12/6    7.32/6    9.34/6   10.23/7   11.44/8   12.22/8   14.39/8   15.59/8   18.03/8   19.03/8   19.24/8   20.23/8   20.36/8  
    bdow WB Lublin                                       0.30/10   2.32/5    1.05/9    1.05/7    2.20/12   2.02/8    0.49/11   1.21/14   0.38/8    2.17/10   1.20/12   2.04/8    1.00/8    0.21/13   0.59/13   0.13/2  
  9 Jan Kukuryka                                  20.49  0.29/7    4.12/12   5.15/11   6.24/10   8.40/9   10.36/9   11.22/9   12.11/9   12.48/9   15.08/9   16.19/9   18.21/9   19.25/9   19.45/9   20.34/9   20.49/9  
    WSOSP Deblin                                         0.29/7    3.43/13   1.03/7    1.09/11   2.16/9    1.56/5    0.46/8    0.49/13   0.37/6    2.20/12   1.11/6    2.02/7    1.04/13   0.20/12   0.49/4    0.15/7  
 10 Wojciech Zycki                                21.14  0.27/3    3.19/7    4.25/8    5.27/8    8.42/10  10.50/10  11.39/10  12.14/10  12.52/10  15.20/10  16.37/10  18.45/10  19.45/10  20.02/10  21.00/10  21.14/10 
    Centrum Szkolenia Deblin                             0.27/3    2.52/10   1.06/10   1.02/6    3.15/14   2.08/11   0.49/11   0.35/8    0.38/8    2.28/14   1.17/11   2.08/11   1.00/8    0.17/9    0.58/11   0.14/5  
 11 Krzysztof Jarecki                             21.26  1.32/12   4.09/11   5.18/12   6.56/12   9.07/12  11.32/11  12.22/11  13.00/11  13.43/11  15.49/11  17.02/11  19.06/11  20.01/11  20.17/11  21.10/11  21.26/11 
    bdow WB Lublin                                       1.32/12   2.37/7    1.09/14   1.38/14   2.11/7    2.25/12   0.50/13   0.38/10   0.43/14   2.06/7    1.13/8    2.04/8    0.55/6    0.16/6    0.53/7    0.16/9  
 12 Stanislaw Siedlecki                           22.59  0.28/5    3.46/9    4.54/10   6.24/10   8.59/11  13.08/12  13.52/12  14.38/12  15.19/12  17.24/12  18.32/12  20.30/12  21.32/12  21.48/12  22.44/12  22.59/12 
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                   0.28/5    3.18/11   1.08/12   1.30/13   2.35/13   4.09/14   0.44/5    0.46/12   0.41/11   2.05/6    1.08/5    1.58/6    1.02/11   0.16/6    0.56/10   0.15/7  
 13 Slawomir Adamczyk                             24.59  4.16/13   6.58/13   8.01/13   9.25/13  11.40/13  13.47/13  14.35/13  15.08/13  15.49/13  18.14/13  19.52/13  22.10/13  23.20/13  23.39/13  24.46/13  24.59/13 
    Centrum Szkolenia Deblin                             4.16/13   2.42/8    1.03/7    1.24/12   2.15/8    2.07/10   0.48/9    0.33/7    0.41/11   2.25/13   1.38/14   2.18/14   1.10/14   0.19/11   1.07/14   0.13/2  
 14 Krzysztof Baranowski                          38.26 16.34/14  20.21/14  21.27/14  22.34/14  24.53/14  28.02/14  28.53/14  29.30/14  30.12/14  32.19/14  33.32/14  35.43/14  36.43/14  37.08/14  38.06/14  38.26/14 
    41 Baza Lotnictwa Szkolnego Deblin                  16.34/14   3.47/14   1.06/10   1.07/9    2.19/11   3.09/13   0.51/14   0.37/9    0.42/13   2.07/8    1.13/8    2.11/13   1.00/8    0.25/14   0.58/11   0.20/13